جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » گردشگری و میراث فرهنگی ساوه و روستاهای آن » دوستم را كجا ببرم؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 دوستم را كجا ببرم؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: جمعه 13 فروردین 1389 - 21:48    عنوان: دوستم را كجا ببرم؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

دوستم توي ارديبهشت از شيراز مياد ساوه لطف كنيد و به من بگيد در اون 1 هفته كه ساوه هست كجا ميتونم براي ديدن ببرمش؟ آيا مكان تاريخي كه امكان بازديد داشته باشه و همچنين راهنما هم داشته باشه هست؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
soveh از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: شنبه 14 فروردین 1389 - 23:04    عنوان: پاسخ به «دوستم را كجا ببرم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
من اگر بودم، روز اول می‌بردمش دریاچه. یه دور با هم می‌زدیم یه بستنی می‌خوردیم، کلی گپ می‌زدیم...
روز بعد یه سر می‌رفتیم مسجد جامع. چون سازمان میراث فرهنگی داخل مسجد جامع هست، در ساعات اداری، خیلی راحت می‌تونید وارد مسجد بشید و گشتی بزنید. (یه پیرمرد اونجا هست که اگر بتونید پیداش کنید، شاید بتونه توضیحاتی بده)
بعد از اونجا پیاده بیایید تا میدان انقلاب. در مسیر، هم آب‌انبار قدیمی و هم چهارسوق رو خواهید دید.

دیگه توی خود ساوه چیز خاصی به نظر من نمی‌رسه.
اگر ماشین دارید و حال و هوای یک سفر هیجان انگیز رو دارید، برید طرف قیرقلعه. (در سایت مطالبی در مورد قیزقلعه نوشتم)

به هر حال، امیدوارم خوش بگذره Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
MiLAD12633
پستتاریخ: شنبه 14 فروردین 1389 - 23:56    عنوان: پاسخ به «دوستم را كجا ببرم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 14 دی 1388
blank.gif

امتياز: 25

آخه عزیز دلم ساوه کجا رو داره ببریش Very Happy ؟ به نظر من بهش بگو تهران جدیدا جزو ساوه شده بعدش خیلی راحت وردار ببرش تهران برید درکه دربند فرحزاد عشق و حال . بعدشم برید میلاد نور و قائم و تندیس و تیراژه و ... یکم خرید کنه . سینما ، پارک قیطریه ، باغ وحش ، شهر بازی ، توچال ... خلاصه یه کاری کن تا 700 سال یادش نره چقدر بهش خوش گذشته تو ساوه Very Happy

فقط اگه اینکارو انجام ندادی بهت پیشنهاد می کنم واسه گپ و گفت و قدم زدن نری دریاچه Very Happy مگه حیاط خونه خودتون چیش کمه ؟ منقل و جوجه و بلال و سیب زمینی رو مهیا کن و تو حیاط خونتون حال کن که دریاچه رفتن خطر دارد Very Happy واسه خودت میگما پا میشید میرید اونجا یهو یه موتوری با 280 تا سرعت رد میشه ضمن اینکه یک لگد حسابی (دور از جون) به هردوتون میزنه ، کلی های و هوی هم میکنه و آخرش چهار تا فحش میده میره Very Happy حالا بیا ثابت کن باباجون کل ساوه که اینجوری نیست ! تا بیای ثابت کنی فامیلتون رفته از دستت شکایت کرده Very Happy

البته سو تفاهم نشه ها من خودم یک ساوه ای قدیمی و اصیلم ! اما چه کنیم که حقیقت تلخه Sad
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
mehdi2
پستتاریخ: یکشنبه 15 فروردین 1389 - 15:47    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 13370

با سلام
پیشنهاد آقا حمید خوبه...

می تونید در ادامه گشت گذار اطراف قیزقلعه به دریاچه سد ساوه بروید. سر راه ماهی قزل آلای پرورشی بگیرید و بر روی زغال (با توری یا سیخ) کباب کنید.
بعدش بروید روستای جلایر، (جلایر از توابع تفرش است) آبشار را ببینید.

تازه مگه موزه چارسوق باز نیست؟ (من متاسفانه چند وقتی است که ساوه را کمتر می بینم)

دیگه اینکه یکی دو تا غذاخوری و کافی شاپ هم برای پذیرایی پیدا کنید.

البته باید قبلش بدونید که دوستتون به میراث فرهنگی علاقه داره یا به طبیعت گردی یا چیزی دیگه...
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
hassanalihosseini
پستتاریخ: دوشنبه 16 فروردین 1389 - 13:03    عنوان: ببر پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 28 اسفند 1388
iran.gif

امتياز: 75

شهركهاي صنعتي
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
hassanalihosseini
پستتاریخ: دوشنبه 16 فروردین 1389 - 13:06    عنوان: ببر پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 28 اسفند 1388
iran.gif

امتياز: 75

شهركهاي صنعتي
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 16 فروردین 1389 - 16:59    عنوان: پاسخ به «دوستم را كجا ببرم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

به حاج مهدی خودمون Razz چطوری برادر؟ باز دیگه شما رو دیدم و یاد دورانی که با هم داشتیم افتادم. انصافاً عجب دورانی بود Eshve

در مورد این تاپیک باید بگه که الان که نظرات MiLAD12633, عزیز رو خوندم چقدر جای خالی یک باغ وحش و یک سینما رو در ساوه خالی می‌بینم Sad
اگر سینما بود خداییش من یکی از پایه‌هاش بودم، هر هفته تجدید عهد می‌کردم Razz (البته سینمایی که بی‌جنبه‌ها واردش نشن! که طبیعتاً غیرممکنه! نه؟ )

با شهر صنعتی که hassanalihosseini, جان پیشنهاد داد موافق نیستم Sad
خودم یه مدت پیش اونجا بودم، گشتی زدم دیدم واقعاً چیز خاصی نداره. مگر اینکه بری توی یک شرکت پیشرفته بگردی. خیابون‌هاش چیز خاصی نداره.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 17 فروردین 1389 - 00:44    عنوان: پاسخ به «دوستم را كجا ببرم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

عزیزان من میگم دوستم از شیراز داره میاد!!!!! اونوقت یکی میگه ببر تهران خرید یکی میگه شهر صنعتی ( آخه شهر صنعتی چی داره؟ انصافا پارکش قشنگه ولی دوست من در شهری بزرگ شده که باغ ارم داره عزیزم) و یکی دیگه میگه جای باغ وحش این وسط خالیه.
این وسط نظرات مهدی و حمید کمک کننده بود. مرسی
راستی اون مرکز تیر اندازی که میگفتن راه اندازی میشه شد یا نشده؟ اصلا چرا امکانات ورزشی مثل کارتینگ یا پیست دوچرخه سواری یا باشگاه بولینگ توی ساوه نیست؟ یا چرا شهربازی بزرگ و خوب یا آکواریوم پیشرفته نداریم؟
پس شد:
روز اول: مسجد جامع و موزه
روز دوم: سد و قیز قلعه
روز سوم: ؟
روز چهارم: ؟
روز پنجم: ؟
روز ششم: ؟
روز هفتم: اول صبح میبرمش سر جاده و زودتر ردش می کنم که بره تا بیشتر آبرومون نرفته
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: پنج‌شنبه 25 آذر 1389 - 15:07    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

Worried

آه
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: جمعه 26 آذر 1389 - 18:17    عنوان: پاسخ به «دوستم را كجا ببرم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

خوب میاوردیش شهرک فجر

هر روز تو یه فاز ولش می کردی می گفتی اگه می تونی بیا سر خیابون Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: شنبه 27 آذر 1389 - 21:03    عنوان: Re: پاسخ به «دوستم را كجا ببرم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

irani نوشته است:
خوب میاوردیش شهرک فجر

هر روز تو یه فاز ولش می کردی می گفتی اگه می تونی بیا سر خیابون Very Happy

Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing

دتس گریت Laughing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mohamad2
پستتاریخ: دوشنبه 29 آذر 1389 - 03:46    عنوان: پاسخ به «دوستم را كجا ببرم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 6 آبان 1386
iran.gif

امتياز: 5550

چند نکته ساده :
1 : رفتن تا کافی شاپ و یه بستنی مهمان
2: رفتن به دریاچه و بام ساوه
3: با هم برید شیراز یه دور بزنید
4: یه سفر سواحل هند برید
5: مگه قازم آبادمون چشه یا احمد آباد -غرق آباد - یا سوقان نمیدونم چیچی
Cool
یه نکته خیلی مهم : پســــــــــــــــــر !!!!! مگه الان مهمانوتون هنوز هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 29 آذر 1389 - 09:30    عنوان: Re: پاسخ به «دوستم را كجا ببرم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

mohamad2 نوشته است:
چند نکته ساده :
1 : رفتن تا کافی شاپ و یه بستنی مهمان
2: رفتن به دریاچه و بام ساوه
3: با هم برید شیراز یه دور بزنید
4: یه سفر سواحل هند برید
5: مگه قازم آبادمون چشه یا احمد آباد -غرق آباد - یا سوقان نمیدونم چیچی
Cool
یه نکته خیلی مهم : پســــــــــــــــــر !!!!! مگه الان مهمانوتون هنوز هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاریخ: جمعه 13 فروردین 1389 - 23:18 عنوان: دوستم را كجا ببرم؟

calculate
بازگشت به بالای صفحه
masoome21
پستتاریخ: شنبه 25 مرداد 1393 - 16:53    عنوان: پاسخ به «دوستم را كجا ببرم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 6 بهمن 1392

امتياز: 415

منم همچین مشکلی رو دارم دوستم میاد پیشم عاقا پارک جنگلی خوبه؟؟؟
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 28 مرداد 1393 - 15:17    عنوان: پاسخ به «دوستم را كجا ببرم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

نه والا خوب نیست.

مسجد جامع و موزه و بازار ساوه خوبه

پارک شهرصنعتی هم خوبه... روستاهای اطراف ساوه هم خوبه...

دریاچه و بام ساوه هم خوبه... مابقی را دوستان پیشنهاد کنید....
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » گردشگری و میراث فرهنگی ساوه و روستاهای آن » دوستم را كجا ببرم؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc