جمعه 31 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » تسلیت به سرکار خانم میرزایی

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 تسلیت به سرکار خانم میرزایی « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
hamid-m
پستتاریخ: دوشنبه 26 مرداد 1394 - 16:05    عنوان: تسلیت به سرکار خانم میرزایی پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 6 اردیبهشت 1388
iran.gif

امتياز: 6890

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

مادر ای پرواز نرم قاصدک *** مادر ای معنای عشق شاپرک
ای تمام ناله هایت بی صدا *** مادر ای زیباترین شعر خدا...

با کمال تاسف و تاثر باخبر شدیم مادر گرامی سرکار خانم میرزایی دعوت حضرت حق را لبیک گفته و به دیار باقی شتافتند.
بر خود لازم میدانم از طرف خود و کلیه دوستان ساوه سرا و مدیریت محترم سایت این ضایعه بزرگ را خدمت ایشان و خانواده محترمشان تسلیت عرض کرده و برای آن مرحومه از درگاه ایزد منان مغفرت و برای بازماندگان به ویژه همکار گرامی سرکار خانم میرزایی صبر و اجر مسئلت می نماییم زیرا غم درگذشت مادر چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.
ان شاءالله روح آن مرحومه در این ایام میهمان سفره کریمه اهل بیت خانم حضرت معصومه(س) باشد.
شادی روح این مادر بخوانید فاتحه مع الصلوات
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
hamid-m(یکشنبه 1 شهریور 1394 - 13:52), hamid-m از این تاپیک تشکر میکنم 
rezvaneh
پستتاریخ: دوشنبه 26 مرداد 1394 - 17:02    عنوان: پاسخ به «تسلیت به سرکار خانم میرزایی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

خانم میرزایی عزیز واقعا از شنیدن خبر فوت مادرتون متاسفم....
از دست دادن والدین سخته....سخت؛ امیدوارم خداوند مادر نازنینت رو بیامرزه و به شما صبر جلیل عنایت کنه....

از مرگ نمی ترسم....
من فقط نگرانم که در شلوغی آن دنیا مادرم را پیدا نکنم.
بازگشت به بالای صفحه
hamid-m
پستتاریخ: دوشنبه 26 مرداد 1394 - 21:07    عنوان: پاسخ به «تسلیت به سرکار خانم میرزایی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 6 اردیبهشت 1388
iran.gif

امتياز: 6890

قابل توجه دوستان ساوه سرایی
مراسم ختم مادر خانم میرزایی سه شنبه 27 مرداد ماه ساعت 16 الی 18 در مسجد ابوذر برگزار می گردد
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 27 مرداد 1394 - 00:10    عنوان: پاسخ به «تسلیت به سرکار خانم میرزایی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام.
خانم میرزایی عزیز، من هم به نوبه خودم تسلیت می‌گم. إن شاء الله که روحشون با اولیا همنشین بشه.
خدا به فرزندان و بازماندگان هم صبر بده که واقعاً گاهی تحمل این نوع مصیبت‌ها سخته و جز با تکرار آیه‌ی «انا لله و انا الیه راجعون» آسان نمی‌شه.

سلامت باشید.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 27 مرداد 1394 - 00:28    عنوان: پاسخ به «تسلیت به سرکار خانم میرزایی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

خانم میرزایی از شنیدن این خبر ناگوار، واقعا ناراحت شدم، بهتون تسلیت میگم، خدای متعال به شما صبر بده و روح مادر گرامیتون را قرین رحمت خودش قرار بده
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mohammad8668
پستتاریخ: سه‌شنبه 27 مرداد 1394 - 09:18    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 27 تیر 1391

blank.gif

امتياز: 3205

سرکار خانم میرزایی بنده نیز تسلیت عرض میکنم و از خداوند منان برای آن مرحومه طلب رحمت و برای شما و سایر بازماندگان صبر مسالت میکنم...
بازگشت به بالای صفحه
mahdiss
پستتاریخ: شنبه 31 مرداد 1394 - 22:41    عنوان: پاسخ به «تسلیت به سرکار خانم میرزایی» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 3 بهمن 1390
iran.gif

امتياز: 13590

خانم میرزایی من هم تسلیت میگم، خدا بهت صبر بده ، ما رو هم در غم خودت شریک بدون، غم از دست دادن مادر خیلی سخته اما به قول دوست عزیز hamid-m چاره ای جز پذیرفتنش نیست. اتفاقات ناگوار و ناخوشایند هم جزئی از واقعیت زندگیه، تولد و مرگ همیشه جریان داره‌، ایمان داشته باشیم که همه اش موهبت و لطف خداست.
بازگشت به بالای صفحه
malihe70
پستتاریخ: چهار‌شنبه 4 شهریور 1394 - 09:39    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 2 خرداد 1394

blank.gif

امتياز: 260

خانم میرزایی عزیز درگذشت مادر بزرگوارتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده

برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل خواهانم
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » تسلیت به سرکار خانم میرزایی
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc