جمعه 31 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » گردشگری و میراث فرهنگی ساوه و روستاهای آن » گروه گردشگری در ساوه

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 گروه گردشگری در ساوه « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
mIn
پستتاریخ: دوشنبه 17 مرداد 1390 - 11:44    عنوان: گروه گردشگری در ساوه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

.
درووود خدمت دوستان و رفقا

اینجانب مسئولیت اطلاع رسانی گروه گردشگری ساوه رو به عهده دارم الان

به همت جناب ابولفضل الله کرمی ، گروه گردشگری راه اندازی شده برای سفر به اطراف ساوه و مکان های مختلف در کل کشور ،

( که من از جانب دوستانم دعوت شدم :دی )

سخن سرپرست گروه :

"ورود دوستان عزیز را را به گروه خوش آمد می گویم و از اینکه دست یاری به من دادید صمیمانه سپاسگذارم. هدف از تشکیل این گروه سیر و سیاحت در جای جای مناطق کشور اعم از اماکن تاریخی ،دیدن شهرهای مختلف ، روستاها و خصوصا طبیعت زیبای ایران در قالب سفرهای طبیعت گردی می باشد. رفتن به مناطقی از قبیل : دریاچه ها ،جنگل ها، رودخانه ها، کویر و... جز برنامه های اصلی گروه می باشد که با هدف لذت بردن از طبیعت با بهره مندی از امکانات محدود و ابزار و وسایل ساده و خاص ، این سفرها برنامه ریزی و به اجرا گذاشته خواهد شد. امیدوارم که ضمن این سفرها از حس زیبای طبیعت گردی جهت تقویت قوای فکری ، روحی و معنوی استفاده کنیم و با بهره گیری از ایجاد همبستگی بیشتر در بین دوستان خاطراتی ارزنده در ذهن و دفتر زندگی مان به یادگار داشته باشیم.

از اعضای محترم گروه خواهشمندم به دو اصل مهم برای پایداری و حفظ آرامش گروه توجه فرمایند:

اصل اول: به حقوق دیگران و قوانین طبیعت گردي در طول سفر احترام بگذارند.

اصل دوم: اصل اول فراموش نشود.

شاد باشید.

ابوالفضل الله كرمي

سرپرست گروه"

آدرس وبلاگ این گروه http://www.naturaltravel.blogfa.com/

ایمیل : travel.natural@gmail.com
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
mIn از این تاپیک تشکر میکنم 
mIn
پستتاریخ: دوشنبه 17 مرداد 1390 - 11:49    عنوان: پاسخ به «گروه گردشگری در ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

...
.
.
.
..

قدیما یه دکمه حذف پست هم داشتیم ها ، نیس الان :دی

این مطلب آخرین بار توسط mIn در دوشنبه 17 مرداد 1390 - 13:57 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: دوشنبه 17 مرداد 1390 - 12:53    عنوان: پاسخ به «گروه گردشگری در ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

Confused باید فکر کنم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: دوشنبه 17 مرداد 1390 - 12:54    عنوان: پاسخ به «گروه گردشگری در ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

..................

این مطلب آخرین بار توسط mIn در دوشنبه 17 مرداد 1390 - 13:55 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 17 مرداد 1390 - 13:46    عنوان: پاسخ به «گروه گردشگری در ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

mIn, جان،
کارهای خطرناک انجام ندید Winking

دوستان عزیز، با توجه به اینکه در مجموعه آفتابگردان همیشه جانب احتیاط رو نگه داشتیم، التماس می‌کنم از اعلام هر گونه جلسه یا گردهمایی از طرف مجموعه آفتابگردان و ساوه‌سرا پرهیز کنید. به خصوص جلساتی که هم آقایان حضور داشته باشند و هم خانم‌ها.
اگر لازم شد، بنده خودم شخصاً هماهنگ خواهم کرد و در یک مرکز رسمی (مثل جهاد دانشگاهی یا دانشگاه علمی-کاربردی) جلسه خواهیم داشت. اما اینکه به مسافرت یا گردش یا باغ و امثالهم بریم و دعوت کنیم، کاملاً ممنوع هست.
می‌دونم که درک می‌کنید Winking

بنابراین، اگر اجازه بدید به خاطر نیافتادن شما و ما در دردسر، در قوانین سایت درج کنیم که تاپیک‌هایی که به گردهمایی یا گردش مختلط دعوت کنند، قفل و پاک خواهند شد.
نظر موافقتون چیه؟ Very Happy Smiling

mIn, جان، یه وقت سوء تفاهم نشه، با توجه به تجربه‌ای که از این نوع گردش‌ها و جلسات دارم و حرف و حدیث‌هایی که پشتش خواهد بود، ما مجبوریم این کار رو از ریشه ممنوع کنیم.

(باور نمی‌کنید اگر بگم که ما از راه اندازی انجمن و اتاق چت هم ترس و اضطراب داریم و اگر روزی برسه که بنده نرسم رفتارها رو شخصاً در انجمن‌ها و اتاق‌های چت زیر نظر بگیرم و کنترل کنم و افراد مریض رو دفع کنم، مطمئناً این بخش‌ها رو هم تعطیل خواهیم کرد)

ممنونم. Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: دوشنبه 17 مرداد 1390 - 13:54    عنوان: پاسخ به «گروه گردشگری در ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

Very Happy

هر جور صلاح میدنید :دی

ولی حمید سوئتفاهم هم نشه ، که دعوت انجمنی در نظر گرفته بشه ، چون فقط اعلام وجود اون گروه بود ، اگه لازم میدنید میتونیم پست های هماهنگی با بچ ها رو پاک کنیم ، یا هر طور دیگه ای که خودت میدونی لازمه ،

هدف معرفی گروه بود ، که میشه فقط لینکش رو گذاشت ، دوستان هر کی خواست سر بزنه ،

نظر موافق ما ، نظر موافق شماس Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
neda_y
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 مرداد 1390 - 08:38    عنوان: پاسخ به «گروه گردشگری در ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

با سلام و خسته نباشيد و آرزوي قبولي طاعات
آقا حميد اگه امكان جلسه همونطور كه خودتون فرموديد باشه به نظرم خيلي خوبه كه اعضا با هم آشنا بشن
موفق باشيد
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 مرداد 1390 - 17:44    عنوان: پاسخ به «گروه گردشگری در ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

Cool
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » گردشگری و میراث فرهنگی ساوه و روستاهای آن » گروه گردشگری در ساوه
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc