جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » آشنايي با ساوه و روستاهای آن » كسي ميتونه به من كمك كنه تا دهاتمون را پیدا کنم؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 كسي ميتونه به من كمك كنه تا دهاتمون را پیدا کنم؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
amir_ali_333
پستتاریخ: جمعه 20 خرداد 1390 - 01:01    عنوان: كسي ميتونه به من كمك كنه تا دهاتمون را پیدا کنم؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 20 خرداد 1390

امتياز: 60

دهكده پدري من اطراف ساوست كه پدر من در انجا بدنيا امده متاسفانه قبل از اينه كه ما كنجكاو بشيم كه اصليتمون كجايي و عقلمون به اين چيزها برسه بابا فوت كرد.
در زمان شاه ظاهرا پدرم با خانوادش دعوا ميكنه و براي سربازي مياد تهران .پدر بزرگ من هم سرهنگ ترابيان فرمانده پدرم بوده كه بعد قسمت اينجوري ميشه كه با مادرم ازدواج ميكنه.
چند بار هم مادرم با پدرم صحبت ميكنه كه برن پيش اقوامش ولي راضي نميشه.
پدرم تو خاطرات دوران سربازيش خيلي كم به روستاشون اشاره كرده. اون بيشترش تعريف و اظهار دلتنگي براي زادگاهشه.من فقط اينو ميدونم كه روستايي كم جمعيت در اطراف زرندروي يك
تپه بنا شده كه از اطراف ديد نداره و وقي بارون مياد تنها راه ورودي روستا تبديل به يك نهر بزرگ ميشده و مذهبشون غير از مذهب شيعه(احتمال الحق يا علي الاهي) هستش و اينكه اهالي اصلا دوست ندارن كه روستا بزرگ بشه
و پيشرفت كنه و با روستاهاي همجوار اصلا مراوده ندارند.و در ابتداي ورود به روستا قبرستان وجودداره من فقط اين اطلاعات را دارم كه از مادرم و دفتر خاطرات پدرم پيدا كردم كه مربوط به30 سال پيشه.
من در اطراف زرند يكبار در حال پرس و جو بودم كه مردم به من شك كردندو فكر كردند كه من دنبال گنج ميگردم و از من خواستند كه با اونا به پاسگاه برم.ومن هم رفتم .اونجا منو بازداشت كردند(پاسگاه زرند مامونيه)پدر بزرگم اومد و منو ازاد كرد و ما رفتيم مامونيه و از دادگاه نامه گرفتيم وبه دادگاه ثابت شد كه ما دنبال گنج نيستيم ودادگاه به من اين كتبا اين اجازه را داد .اينو گفتم كه اگر كسي خواست به من كمك كنه فكر نكنه كه من دنبال گنج هستم.
و اگر كسي اطلاعاتي به من بده كه منجر به يافتن اقوام پدري من بشه مژدگاني قابل توجهي بهش ميدم.راستي اسم پدر من( نورعلي علي پناه) بوده.
من اينو تو تمام تاپيك ها ميزارم قبلا از تكراري بودنش معذرت ميخوام با تشكر امير عليAMIR_ALI_333@YAHOO.COM
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
amir_ali_333 از این تاپیک تشکر میکنم 
atena
پستتاریخ: جمعه 20 خرداد 1390 - 08:57    عنوان: پاسخ به «[align=right][size=18]كسي ميتونه به من كمك كنه تا دهاتمون را» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

امير علي جان من حتما از دوستان زرندي كه دارم برات پرس و جو ميكنم و نتيجه رو واست ميل ميكنم. البته شايد طول بكشه چون تا روز امتحانات بايد صبر كرد.
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: جمعه 20 خرداد 1390 - 10:51    عنوان: پاسخ به «كسي ميتونه به من كمك كنه تا دهاتمون را پیدا کنم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
amir_ali_333, جان،
با توجه به توضیحات، من فکر می‌کنم روستای کله دشت باشه.
روی تپه‌ست. این رو ببینید:
http://gallery.aftab.cc/details.php?image_id=1478
تنها راه ارتباطی ار روی یک نهر بزرگ هست:
http://gallery.aftab.cc/details.php?image_id=1561
اون قبرستون رو یادم نیست Sad
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: جمعه 20 خرداد 1390 - 16:17    عنوان: پاسخ به «كسي ميتونه به من كمك كنه تا دهاتمون را پیدا کنم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

خب البته وقتي اقا حميد ميگه احتمال 99 درصد همونجاست Smiling
ولي فكر ميكردم كله دشت تو جاده همدانه Confused
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: جمعه 20 خرداد 1390 - 23:27    عنوان: پاسخ به «كسي ميتونه به من كمك كنه تا دهاتمون را پیدا کنم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

من اینجا در مورد این مسیر و روستا بیشتر توضیح دادم:
http://savehsara.aftab.cc/modules.php?name=News&file=article&sid=439
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 21 خرداد 1390 - 02:08    عنوان: پاسخ به «كسي ميتونه به من كمك كنه تا دهاتمون را پیدا کنم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

Hamid, جان اینطور که این دوستمون گفته روستاشون اطراف منطقه زرنده ولی این مسیری که شما توضیح دادی مربوط به سمت نبران میشه
تا جایی که من اطلاع دارم در اطراف ساوه فقط منطقه خرقان هست که اقلیت مذهبی داره و همچنین علی اللهی ها( در ساوه و اطرافش به فرقه ای که برای حضرت علی جایگاه ویژه و بلند مرتبه ای قائل هستند گفته می شود و به این گروه در غرب ایران و اطراف کرمانشاه اهل حق می گویند) هم در اطراف خرقان هستند( روستاشون را باید بپرسم ) که الان خرقان جز محدوده ی زرندیه محسوب میشه.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 21 خرداد 1390 - 02:12    عنوان: پاسخ به «كسي ميتونه به من كمك كنه تا دهاتمون را پیدا کنم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

amir_ali_333, جان بجای اینکه این مطلب را در هر پست و تاپیکی بنویسی لطف کن و آدرس تاپیکت را در قسمت امضات بگذار ( به امضای من و تاپیک قوانین عمومی سایت دقت کن )
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: دوشنبه 23 خرداد 1390 - 07:49    عنوان: پاسخ به «كسي ميتونه به من كمك كنه تا دهاتمون را پیدا کنم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

سلام
فكر ميكنم روستاي لار باشه تو بخش خرقان شهرستان زرنديه
من اونجا رفتم و يه كليساي فوق العاده زيبا داره و جمعيت كمي داره
بازم براتون از دوستا و همكارا تحقيق ميكنم
اميدوارم پيداشون كنيد
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 23 خرداد 1390 - 21:35    عنوان: پاسخ به «كسي ميتونه به من كمك كنه تا دهاتمون را پیدا کنم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

neda_y, جان ممنون
جدای سوال این دوستمون، شما اطلاع دارید که چندتا از روستاهای اون بخش اقلیت مسیحی هستن؟
چون من فکر می کردم فقط روستای چناقچی ( اسمش همینه؟ Confused ) ارمنی هستن و کلیسا دارن ولی ظاهرا بیش از یک روستا اقلیت دینی هستند.
بازگشت به بالای صفحه
gamper
پستتاریخ: چهار‌شنبه 4 بهمن 1391 - 19:47    عنوان: پاسخ به «كسي ميتونه به من كمك كنه تا دهاتمون را پیدا کنم؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 21 بهمن 1389

امتياز: 135

و منطقه خرقان روستای چاناقچی نصف از جمعیت روستا اهل حق هستند و نصف دیگه ارمنی هستند
یه کلیسا هم هست به نام سرکیس مقدس

روستای لار هم به هچنین اونها هم مسیحی هستند
روستای چلیسبان هم نصف روستا اهل حق هستند
یه روستا هم نزدیک چارهاد هست که اونم فکر کنم اهل حق داشته باشه
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » آشنايي با ساوه و روستاهای آن » كسي ميتونه به من كمك كنه تا دهاتمون را پیدا کنم؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc