سه شنبه 4 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » طنز و سرگرمی » ***** سوتي سراي ساوه سرا *****

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 ***** سوتي سراي ساوه سرا ***** « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
sooraty
پستتاریخ: پنج‌شنبه 4 خرداد 1385 - 09:08    عنوان: ***** سوتي سراي ساوه سرا ***** پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1384
iran.gif

امتياز: 5420

يه سلام ساوجي خدمت شما ساوجي هاي با مرام
آقا ديشب داشتيم با حميد صحبت مي كرديم و تاپيك هاي ساوه سرا رو بالا پائين مي كرديم كه بر خورديم به سوتي خود جناب مدير Eshve
خلاصه كلي خنديديم و هال Cool كرديم ( اولين سوتي Laughing ) *حال
پيش خودم گفتم يه تاپيك واسه سوتي هاي خودمون بزنم و سوتي هاي خودمو مجاني ( توجه كه كرديد مجاني Cool در معرض ديد شما علاقمندان سوتي قرار بدم
پس اولين سوتي خودم مي نويسم :

آقا ما هفته پيش مي خواستيم بريم كارگر خونه يكي از رفقاي قديمي داشتم از ميدون مخابرات رد مي شدم كه برم سمت شريعتي كه يه رانندهي قلچماغ با صداي واقعا مليحش به من گفت : ( كلفت بخونيد Eshve )
شهرك ميري آقا ؟ شهرك يه نفر سوار شو
منه بد بخت انقدر هول كرده بودم كه نفهميدم چه جوري سوار شدم سوار شديم .... ما رو برد يه جايي پيادمون كرد و گفت آخره خط پياده شو ما هم پولش رو حساب كرديم يارو به من گفت پول خوورد نداري ؟ منم از ترسم گفتم چيزه قابل داري نيست باشه باقيه پولش . اونم از خدا خواسته گازش رو گرفت و رفت .
من يه نفس راحت كشيدم وخدا رو شكر كردم كه دختر نشدم Eshve بد همين جوري كه به حرف خودم نسبت به جنسيتم مي خنديدم دستم و كردو تو جيبم ديدم واي................... جيب خاليه خاليه .......حتي شپش ها هم اسباب كشي كردن........ يدونه محكم زدم تو سر خودم Mad
بد در حالي كه اونجام به شدت مي سوخت Angry تا كارگر 32 Surprised پياده رفتم
Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
sooraty از این تاپیک تشکر میکنم 
adame_haji
پستتاریخ: سه‌شنبه 9 خرداد 1385 - 01:40    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

محمد جان اونوقت اینی که شما تعریف کردی سوتی بود Confused
سوتی باید واقعا سوتی باشه من خودم از اونام که باید همیشه هرچی سوتی میدم یه جایی بنویسم ولی الان چیزی یادم نمیاد ولی بجاش یه سوتی که تو تهران با گوشای خودم شنیدم براتون تعریف میکنم
یه بار تو اتوبوس بودیم و اتوبوس هم خیلی شلوغ بود .
یه بنده خدایی (ترک 6 طبقه بود) میخواست با خانومش سوار اتوبوس بشن . بعد از دور داد میزن :
برو بالا ، برو بالا . تو به راننده نده من به راننده میدم (منظورش بلیط بوده) Surprised Luighing Luighing (
البته اینا رو به ترکی گفت و کل اتوبوس منفجر شدن Luighing بعدش از دوستم خواستم که برای منم دوبله کنه وقتی دوبله کرد من تا 2 ساعت میخندیدم Laughing

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
bineshan17
پستتاریخ: چهار‌شنبه 10 خرداد 1385 - 00:32    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 2 فروردین 1385
iran.gif

امتياز: 0

ای بی ادب! Sad Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mehdi2
پستتاریخ: چهار‌شنبه 10 خرداد 1385 - 07:37    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 13370

مديريت كل انجمن‌ها
بیشتر دوست دارم در ساوه سرا (حتی در سوتی سرا) متون باادبی بنویسیم.
خیلی بی تربیتی ها در جامعه هست که بهتره، فضای نوشته های سایتمان را مسموم نکند.
(می دونم موافقی Winking )
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 11 خرداد 1385 - 18:26    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛

قبل از اينكه چيزي بنويسم، مي‌خوام بدونم كسي تاريخچه‌اي از لغت "سوتي" مي‌دونه؟ اين لغت يه دفعه از كجا آمد توي زبان ما؟! Confused Sad
قبلا ما چيزي به نام "سوتي" و امثالهم نداشتيم! درست مي‌گم؟! Confused

يادمه "آدم حاجي" يه تاريخچه‌اي از لغت "جوات" برام گفت، جالب بود، از اين لغت چي مي‌دونيد؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mehdi2
پستتاریخ: جمعه 12 خرداد 1385 - 08:56    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 13370

یک توضیح: می شود ادبی ننوشت اما با تربیت بود. با تربیت بودن زمینه ادبی نمی خواهد. من چند نمونه از "گاف" هایی را که شاهد بودم یا شنیدم را می گویم، بی تربیتی اش را پیدا کنید.

دبیرستان که بودیم، ناظم مدرسه ما آمد سر صف در مورد بارندگی حرف بزند، گفت: " بارش آب و هوا " Laughing (یادش بخیر یکی از همکلاسی ها که الان تهران است در دفترچه سوتی هاش یک صفحه را اختصاص داد به همین آقای ناظم و کلی سوتی دیگر هم پیدا کرد)

همین دفترچه در زیر نام من یک سوتی بود... من جایی گفته بودم "مداد رنگی سیاه و سفید" Laughing

یکی از دوستانم در مدرسه شان (مالک اشتر تهران) یک سخنران می آورند سر صبحگاه... آقا داشته سخرانی می کرده ، بچه ها گوش نمی دادند. ناظم اون مدرسه که مشهور است، می رود در جایگاه و میکروفن را از آقای سخنران می گیرد و می گوید:"ساکت باشید ببینیم چه ذری می زند!!!" Luighing

خودم وقتی دوره آموزشی سربازی بودم، یکی از همدوره ای هامان فوت کرد (در اثر تصادف درگذشت و دعا می کنم خدا رحمتش کناد) یکی از مسئولان آموزشی آمد سر صف گفت: "از شما می خوام برای سلامتی روح این دوستتان صلوات بفرستید!!" Laughing همه زدند زیر خنده. او هم برای جمع کردن "گاف" حود گفت: "این طوری گفتم ببینم حواستون جمع است یا نه؟!" Tongue

می خواهید صبح تا شب براتون از این اشتباهات لفظی که بعضی هاشون جور دیگری برداشت می شوند بگویم اما شما بی تربیتی در آنها نبینید. (می شود با ادب بود و نشان داد برای شنونده یا خواننده مطلب حرمت قائلیم.)

یا علی مددی
بازگشت به بالای صفحه
sooraty
پستتاریخ: جمعه 12 خرداد 1385 - 10:15    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

چه عجب چشممون به جمال ممد آقا روشن شد Sick
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
sooraty
پستتاریخ: دوشنبه 22 خرداد 1385 - 10:12    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

من یه دوست دارم که این جوری حرف میزنه .
" پنجره رو ببست " پنجره رو ببند
" قلف " قفل
شروال" شلوار "
کربیت " کبریت "
Laughing Laughing Laughing Laughing
بازگشت به بالای صفحه
Meysam
پستتاریخ: سه‌شنبه 23 خرداد 1385 - 06:37    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 آذر 1384

blank.gif

امتياز: 7580

بچه‌ها ما يه چندتا دوست ااريم كه خداي سوتي‌اند
يكي از اون سوتي‌هيي كه مي‌دادند يكيش اين بود كه اومد ضرب المثل بزنه گفت: نر به خربون مي‌ره Laughing Laughing آقا مارو مي يگ به قول بچه‌ها منفجر شديم

و يا امير دانش خودمون كه مي‌شناسيدش، يه شب كاروان برده بوده جمكران بعد مي‌گه خانوم‌ها و آقايون بعد از دعا همه بياييد تا زود بريم بعد يكي از آقايون مي‌گه ماشينو چه جوري پيدا كنيم. اميردانش هم مي‌گه مرتيكه خر ماه به اين بزرگي رو نمي‌بيني بالاي ماشين Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
Farhad17
پستتاریخ: سه‌شنبه 7 مهر 1388 - 03:34    عنوان: پاسخ به «***** سوتي سراي ساوه سرا *****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 24 آبان 1386
iran.gif

امتياز: 895

حالا دیگه نوبت منه!
دوستم شیراز بود و من ساوه،زمان اعلام نتیجه کنکور هم بود.اونجا به اینترنت دسترسی نداشتش.زنگ زد به من گفت توی اینترنتی؟ گفتم آره! گفت من شماره داوطلبیم رو واست بلوتوث میکنم بزن ببین چیکار کردم.منم گفتم وایسا بلوتوثم رو روشن کنم بعد بفرست.اونم گفت تا تو روشن کنی من میگردم پیداش میکنم.بعد یهو جفتمون زدیم زیر خنده Luighing Laughing
بازگشت به بالای صفحه
Farhad17
پستتاریخ: سه‌شنبه 7 مهر 1388 - 03:39    عنوان: پاسخ به «***** سوتي سراي ساوه سرا *****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 24 آبان 1386
iran.gif

امتياز: 895

دوران مدرسه یادمه یه روز مدیرمون سر صف گفت:برای سربلندی آمریکا و اسراییل صلوات بلند بفرستید.میخواست بگه برای سربلندی اسلام ومسلمین Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 9 مهر 1388 - 22:54    عنوان: Re: پاسخ به «***** سوتي سراي ساوه سرا *****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

Farhad17 نوشته است:
دوران مدرسه یادمه یه روز مدیرمون سر صف گفت:برای سربلندی آمریکا و اسراییل صلوات بلند بفرستید.میخواست بگه برای سربلندی اسلام ومسلمین Very Happy

Laughing Laughing
اتفاقاً این داداش ما هم چند روز پیش یک کلیپ از راهپیمایی توی تهران آورده بود، اونی که شعار می‌داد داغ کرده بود، وسطاش یه دفعه گفت: مرگ بر فلسطین Laughing بعد، سریعاً درستش کرد...
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 9 مهر 1388 - 23:09    عنوان: پاسخ به «***** سوتي سراي ساوه سرا *****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

یه چیز هم الان یادم اومد Laughing Laughing Laughing
یکی از رفقا تعریف می‌کرد که سر کلاس زبان، یکی از بچه‌ها، کلمه Shall رو خونده بود اس.هال Laughing Laughing
بازگشت به بالای صفحه
mohamad2
پستتاریخ: دوشنبه 13 مهر 1388 - 15:49    عنوان: پاسخ به «***** سوتي سراي ساوه سرا *****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 6 آبان 1386
iran.gif

امتياز: 5550

خوبه...
17 اردیبهشت 88 بود با بچه ها رفتیم سد ساوه یکی از دوستامون سعید بچه مامانی بود و یکی از بچه ها وحید بود که کراک میکشید به شوخی میگفت من ایدز دارم و البته با اشاره به ما میگفت میخوام این سعید مامانی رو سر کار بذارم Winking
بعد آقا وحید یه سوزن درآوورد بیرون آروم جلو چشمای سعید کرد تو کف دست خودش بعد به سعید گفت ایدز پاستوریزه میخوای آقا این سعید تا سوزن خونی و اسم ایدز و دریافت کرد 6 تا پا اجاره کرد و دِ فـــــــــــرار..... Surprised Surprised
رفت تو آب سد بعد چشمتون روز بد نبینه پای سعید گیر کرد به لنسر فرید یکی از دوستای ما که منو فرید داشتیم با لنسر(قلاب) ماهی میگرفتیم زنگوله صدا داد آقا فرید تا صدای لنسرشو شنید لنسرو گرفت دستش دِ بکش Luighing Luighing
فکر کرد ماهیه دیگه بنده خدا جالب اینجاست که اون لنسر تو آب ننداخته بودیم فقط تا 3 متری پرت کردیم که نخ به پای سعید پیچیده بود این فرید چنان با لذت تمام تر و فشار و زور میکشید سعید کلله ملغ شد Luighing Luighing Luighing
شاید بشه گفت سوتی داشت
جاتون خالی.... یکی از عکسها هم تو امضامه همین پایین...
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 2 شهریور 1391 - 11:36    عنوان: Re: پاسخ به «***** سوتي سراي ساوه سرا *****» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

Hamid نوشته است:
یه چیز هم الان یادم اومد Laughing Laughing Laughing
یکی از رفقا تعریف می‌کرد که سر کلاس زبان، یکی از بچه‌ها، کلمه Shall رو خونده بود اس.هال Laughing Laughing

hاین دیگه واقعا سوتی بوده مردم از خندهLaughingLuighing
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » طنز و سرگرمی » ***** سوتي سراي ساوه سرا *****
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc