دوشنبه 10 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 25, 26, 27  بعدی
 ساوه, به روایت تصویر « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
blind
پستتاریخ: شنبه 10 فروردین 1392 - 00:35    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

ممنونم خانم.... thank

شما پر از احساس لطیفید.

خوشحالم که با شما همکلام بودم.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: شنبه 10 فروردین 1392 - 00:43    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ساوه - سد الغدیر - تا به حال این سد رو ندیده بودم.

بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 10 فروردین 1392 - 00:51    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: شنبه 10 فروردین 1392 - 14:07    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

تصویر سد پرآب الغدیر و عکسهای دیگه فوق العاده زیباشدند. تصویر امامزاده اسحاق تو شب رو به این زیبایی ندیده بودمApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplauseApplause
دستتون واقعا درد نکنه
thank thank
ازچه سمتی راحتر و سریعتر میتونیم بسوی سد الغدیر بریم؟ اگه ادرس اش رو لطف بفرمائید خیلی ممنون خواهم شد.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 12 فروردین 1392 - 07:17    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

Aliabadi عزیز....از مهرتان سپاسگزارم.

بابت مسیر رفتن به سد الغدیر از دوستان خواهش میکنم پاسختون رو بدن.چون بنده قادر به راهنمایی دقیق نیستم. در گیر و دار رسیدن به بالقلو و یا سد الغدیر تا حدی سرم به خواندن کتاب گرم بود و خوب مسیر رو به یاد ندارم. بابت این کوتاهی عذرخواهی مبکنم.

ایام به کامتان.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 12 فروردین 1392 - 21:40    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

...

این مطلب آخرین بار توسط blind در یکشنبه 20 مرداد 1392 - 18:30 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 فروردین 1392 - 00:29    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

blind, جان اون عکس امام زاده سید اسحاقت خیلی قشنگه...یه لحظه جا خوردم که واقعاً سیداسحاق هستش....!...عکس گیرایی شده Winking

یه عکس شبیه عکس اول شما از سد دیده بودم ولی عکس شما خیلی با کیفیت تر و بهتره و عکس دوم هم که بسیار بسیار زیباست...ایکاش روی عکس هم می نوشتید مکان را...که اگر بعداً جابجا شد... بیننده ها بدونن که سد ساوه هستش

و ایکاش اجازه می گرفتید و بالای سد می رفتید و از اون نما هم عکس مینداختید....از اون زاویه من تا حالا عکسی ندیدم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Zaman
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 فروردین 1392 - 10:03    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 17 بهمن 1387
blank.gif

امتياز: 1770

سلام.
خوشحالم از اینکه عکسهای بسیار زیبایی را در این تاپیک شاهد هستم.
بخصوص عکس گلزار شهدا و سید اسحق را بیشتر پسندیدم.
Applause
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 17 فروردین 1392 - 15:22    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

سلام بر دوست گرامی.سوه عزیز...

متوجه نشدم کدوم عکس امازاده اسحاق رو میگید؟ همون که تو خاطراتم گذاشتم و قبل از بازسازی رو نشون میده؟

ضمنا چی میخواد جابجا بشه؟! Surprised من متوجه این قسمت از نوشته شما هم نشدم!! Worried میشه یکم راهنمایی کنید؟ confirm

اما خیلی خیلی ممنونم که وقت میذارید و نگاه میکنید. تنها کسی هستید که میبینم فارغ از هر چیزی به پست های همه نگاه میکنید و نظر میذارید و مشارکت میکنید. گاهی دلم میخواد از شما یاد بگیرم گاهی هم از جو حالم.جدا ممنونم thanks

برقرار باشید.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 17 فروردین 1392 - 15:25    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

دوست گرامی زمان عزیز

خوشحالم که مجددا شاهد حضورتون هستم. شما بزرگواری فرمودید که نگاه کردید. ازتون سپاسگزارم.

ایام به کام.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 17 فروردین 1392 - 15:32    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

...

این مطلب آخرین بار توسط blind در یکشنبه 20 مرداد 1392 - 18:30 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 17 فروردین 1392 - 16:04    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

...

این مطلب آخرین بار توسط blind در یکشنبه 20 مرداد 1392 - 18:31 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 17 فروردین 1392 - 20:09    عنوان: Re: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

blind نوشته است:
سلام بر دوست گرامی.سوه عزیز...

متوجه نشدم کدوم عکس امازاده اسحاق رو میگید؟ همون که تو خاطراتم گذاشتم و قبل از بازسازی رو نشون میده؟

ضمنا چی میخواد جابجا بشه؟! Surprised من متوجه این قسمت از نوشته شما هم نشدم!! Worried میشه یکم راهنمایی کنید؟ confirm

اما خیلی خیلی ممنونم که وقت میذارید و نگاه میکنید. تنها کسی هستید که میبینم فارغ از هر چیزی به پست های همه نگاه میکنید و نظر میذارید و مشارکت میکنید. گاهی دلم میخواد از شما یاد بگیرم گاهی هم از جو حالم.جدا ممنونم thanks

برقرار باشید.

خواهش میکنم...من تقریباً تک تک پست ها را از روی علاقه نگاه می کنم و لذت میبرم...
همه جا هستم و هیچ جا نیستمVery Happy
به هرحال من از شما ممنونم...بدون اغراق خدا به ما محبت داشته که شاهد حضور شما در ساوه و ساوه سرا باشیم. پاینده باشید

منظورم این عکس بود:

blind نوشته است:
ساوه - امامزاده سید اسحاق

منظور از جابجایی هم این بود که اگر سایتهای دیگه عکس شمارا سرقت کردند و نمایش دادند لااقل به اسم ساوه اون را نمایش بدهند و مثلاً برای بازدیدکننده هاشون از چابهار نگن و این عکس را هم کنار مطالبشون بگذارند!!!....از این کارها میکنن
لااقل زحمت شما کمکی بشه برای معرفی ساوه و زیباییهای اون
واقعاً تاسف میخورم وقتی این همه ویژه نامه روزنامه و مجله های مختلف را میبینم که در اونها هزارجا را برای سفرهای نوروزی پیشنهاد کردند ولی خبری از معرفی ساوه نیست. امیدوارم روزی شاهد هتلهای خوب و مکانهای مرتب و پاکیزه و برنامه ریزی مسولین ساوه برای توریست ها باشیم...هرچند از حق نباید گذشت امسال شهرداری ساوه و بقیه نهادها عملکرد خوبی داشتند اما تا عالی خیلی فاصله داریمSmiling

این عکسی که از قم انداختید چقدر خوشگل شده
اگه در کنار بعضی از عکسهاتون از تکنیک هایی که استفاده می کنید چه موقع عکاسی و چه از فوتوشاپ و...یه کوچولو توضیح بدید ممنون میشم.
موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: شنبه 17 فروردین 1392 - 20:40    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

soveh گرامی.....از محبت شما بسیار سپاسگزارم. پویایی و فعالیت شما کاربرها رو به وجد میاره.

بابت امضای روی عکس....چشم سعی میکنم مثل قبل روی عکس های شخصیم امضا قرار بدم. منتهی مراتب یه صحبتی هم با جناب حمید داشته باشید. چون قصدم امضادار کرد آرشیو عکس های امامزاده ها بنام ساوه سرا بود که ادمین با این کار موافقت نکردن و مایلند که دسترسی دیگر سایت ها آزاد باشه.

اما حقیقتش خودم از سرقت تصاویر ناراحت میشم. البته بابت ثبت های امامزادگان من که فقط دارم شاتر فشار میدم و کار تکنیکی نمیکنم. حتی بعضی عناصر مزاحم و اضافی رو هم حذف نمیکنم اما بازم دوست ندارم عکس ها رو بردارن و به نام خودشون استفاده کنن....اما دوست عزیز گردن ما از مو باریکتره و به حرف مافوق گوش میدیدم.

راحع به اطلاعات عکس هام....من که دارم محل و تاریخ عکس هام رو منویسم. بابت ادیت هم من فوتو شاپ بلد نیستم و بی صبرانه منتظرم یاد بگیرم. البته 10 جلسهای تو یکی از مراکز و همین 2 ماه پیش با ابزارها و یکسری اصول آشنا شدم اما مد نظر من کلاس های ادیت عکس برای عکاسان هست. این مباحث در ساوه آموزش داده نمیشه اما قم کلاس های مختص ادیت عکس برای عکاسان وجود داره .در حال حاضر هم منتظرم کلاس های فوتوشاپ جناب نیرومند شروع بشه.

بابت بعضی از ثبت ها هم از فیلترهای خاص استفاده میکنم همراه مقداری رمز و راز و فوت کوزه گری که نمیشه گفت. Twisted Dvil

تصاویر امامزاده هارون هم که ر حال ارسال هستم همین غروب امشب ثبت شد.

از حضورتون ممنون و خرسندم دوست گرامی.

شب و روزتون خوش.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 17 فروردین 1392 - 22:12    عنوان: پاسخ به «آلبوم عکس blind» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

blind, جان اینکه نامتون روی عکس باشه یا نه بستگی به خودتون داره و برای اینکه نام ساوه سرا روی تصاویر باشه به هیچ وجه الزامی نیست. منظور من این بود که روی خود عکس به عنوان مثال ثبت بشه: سد الغدیر ساوه( یعنی مشخص باشه که عکس مربوط به کجاست)....همین...بسیار ممنونم از لطفتون
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 25, 26, 27  بعدی صفحه 11 از 27

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc