يك شنبه 30 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » طنز و سرگرمی » نبرد بين ساوه‌اي‌ها و تهراني‌ها

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 نبرد بين ساوه‌اي‌ها و تهراني‌ها « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Meysam
پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 تیر 1385 - 05:09    عنوان: نبرد بين ساوه‌اي‌ها و تهراني‌ه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 آذر 1384

blank.gif

امتياز: 7580

نفرات اصلي تيم ساوه: حميد، ميثم، صورتي Smiling
نفرات نيمكت نشين: 100 و خورده‌اي Very Happy

نفرات تيم تهراني: ليبرو، مهدي2، بي‌نشان Smiling
نفرات نيمكت نشين:؟

هيچ دقت كرديد كه يه چند وقتيه كه به غير از اسامي بالا ديگه هيچ اسمي تو اين سايت به چشمتون نمي‌خوره؟ من يه چند وقتيه كه سرم خلوت شده و روزي دو، سه بار به اينترنت سر مي‌زنم ولي متاسفانه مي‌بينم كه مطلبي كه ارسال شده فقط دوستان تهراني‌و ميهمان ما در اين سايت جواب دادن و خبري از بچه‌هاي ساوه و 100 و خورده‌اي از اعضا نيست Surprised بجز از نفرات اصلي نيست Crying تازه اون نفرات هم كه جواب دادن ديگه دنباله بحث‌رو نمي‌گيرن ببينن چي‌ميشه و يا نتيجه‌اي بگيريم و مبحث رو ول مي‌كنن به امان خدا Surprised
من بعضي موقع كه ميام تو سايت تعجب مي‌كنم و مي‌بينم كه همه چيز در سر جاي خودش و حتي ارسال‌ها هم جابجا نشدن بنابراين يه ريفرشت مي‌كنم و چشم‌هامو مي‌بندم تا ببينم كه باز مي‌كنم اسامي تغير مي‌كنه يا نه اما... Very Happy

اگر توي انجمن‌هاي آفتابگردان قسمت بحث زيدان بريد يكي از دوستان آفتابگرداني يه لينك داده كه بيش از 100 تا بحث شايد هم بيشتر در مورد همين بحث زيدان كردند و واقعا من كه لذت بردم همچين بحث و گفتگويي را ديدم Applause Applause
من فقط چند وقت پيش از بحث كدوم هيئت بزرگتره لذت بردم كه پايه‌اش محمد عزيز بود و در ضمن اون هم بسته شد love struck

به هر حال فكر كنم اين آقا حميد ما بايد جايزه تعيين كنه تا افراد در بحث‌ها و گفتگوها شركت كنند Very Happy

اگر جايي براي من جوون تو اين سايت نباشه كه فعاليت كنم به سايت‌هاي خلاف كشيده مي‌شم ها Laughing Laughing Laughing من گفتم‌ها آقا حميد Laughing Laughing Laughing
البته ما كه از اين سايت بيرون رو نيستيم اما به هر حال بايد يه فكر اساسي كرد Cool شايد كه در جواب بگيه كه من خيلي فكر كردم و بچه‌هاي ساوه همين‌طور هستن و ...

حال كرديد Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Meysam از این تاپیک تشکر میکنم 
libero
پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 تیر 1385 - 09:50    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 10 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 4645

آقا Meysam, خداییش اینو راست گفتی ..تو ساوه سرا

فقط همین چند نفر که شما گفتید دارن تاپیک میزنند و یا به موضوعات مختلف

جواب میدن ..البته اینو بگم نفرات ذخیره ما صفر نیست Sooraty ،عضو نخودی هست

متعلق به تیم ما هم میشه Very Happy نه ؟؟!!! Tongue

ضمناً انجمن آفتابگردان یکمی فعال تر از اینجاست البته با اجازتون Winking

باید یه فکری کرد Question Exclamation
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 تیر 1385 - 12:12    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛

Meysam نوشته است:

به هر حال بايد يه فكر اساسي كرد Cool

libero نوشته است:

باید یه فکری کرد Question Exclamation

چه فكري؟ Confused
شما راهنمايي كنيد Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Meysam
پستتاریخ: پنج‌شنبه 22 تیر 1385 - 23:13    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 آذر 1384

blank.gif

امتياز: 7580

خداييش حالا من از اون تاپيك زيدان تو اون سايت جو گير شده بودم اما يه نظر مي‌دم شايد چرت و پرت باشه ولي شايد هم شدني باشه Sad

از اعضاي سايت آدرس دقيق و تلفن محل سكونت آنها را بخواهيم و به آنها بگوييم تا به ازاي هر 1000 يا 2000 امتياز يك بسته كه مي‌تونه شامل همه‌ چيز از جمله سي‌دي و هداياي همين سايت و يا يك خودكار و يا پوستر و از اين قبيل باشه و خرج زيادي نداشته باشه به درب خونتون ارسال مي‌شه؟
كه از همين طريق هم مي‌تونيم تبليغ كنيم و افراد بيشتري رو به مشاركت بكشونيم Smiling
هم يه رونقي به سايت داده باشيم و امتياز سايت و تو گوگل بالا ببريم و از اين جور قبيل كارها Smiling
البته نبايد به خاطر جايزه هم كار كنيم و اعضا را بد عادت كنيم اين كار براي دو سه بار بسه و فكر نكم ديگه جايزه بخوان و يا براي دادن جايزه امتيازها را بالا ببريم Cool
------------------------------------------------------

نه خوشتون مياد يه كم باهوش و فعال شدم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: جمعه 23 تیر 1385 - 10:31    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛

Meysam, جان،
پيشنهاد جالبيه، اما اگه قرار بود كاربران ما به ايميلي كه بخواهيم بزنيم و بگيم آدرستون رو بديد، توجه كنن، كه ما مشكلي نداشتيم!
بعضي از دوستان ما، هنوز نمي‌تونن ايميل‌هاي خودشون رو چك كنن Sad
مشكل دقيقا همين جاست!
يعني ما از كساني كه شايد هنوز از اينترنت جز "چت" نمي‌دونن، انتظار داريم كه در انجمن‌ها "تاپيك" بزنن و ... Winking
شما به خودت نگاه نكن كه كلي تحت آموزش مستقيم بودي تا تونستي به قول خودت "فعال" بشي Very Happy Winking
اگه مقدور بود كه به تك تك كاربران آموزش مستقيم بديم،‌ يعني مثلا در يك كافي‌نت به همه در اين باره توضيحي ارائه كنيم، مشكلي نبود Winking

البته پيشنهادي كه به شما دوستان مي‌كنم اينه كه شما نبايد انتظار داشته باشيد همه كاربران مثل من و شما باشن كه هر شش ساعت يه بار آنلاينن!
شايد كاربري با اينترنت فقط يك بار در هفته يا ماه ملاقات داشته باشه(!) اگه اينطور باشه، انجمن‌ها براش تازگي داره،‌اما اگه مثل من و شما باشه، ‌بله، فعاليت انجمن‌ها چشمگير نخواهد بود، اون هم كه دليلش رو گفتم Winking

من هنوز منتظر طرح‌هاي ديگه شما هستم تا ببينم چه بايد كرد... love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
libero
پستتاریخ: شنبه 24 تیر 1385 - 10:22    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 10 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 4645

سلام به همگی

به نظر من پیشنهاد آقا میثم تا حدی خوبه ولی خوب باید شرایط رو در نظر داشت

فرض کنید بخواهید نام و نشانی هرچی آدم تو سایت میاد رو ازشون بگیرید.. Hypnotized خیلی

مشکله این کار و اینکه شاید بعضی ها مایل نباشن ادرس خودشون رو بذارند.

من یه پیشنهاد دارم اونم اینکه به ازاء هر مطلب جدید که در انجمن مطرح میشه

برای همه کاربران همون روز یه پیام به ایمیلشون ارسال بشه..مثلاً با عنوان مطلب

جدید روزانه، چون من خودم عضو یه سایتی هستم به نام مستقاثی که هر وقت مطلب

جدیدی دارند یه پیام برای ایمیل من میاد ...و من همیشه از روی اون پیام وارد سایت میشم و مطلب رو می خونم .

البته به قول آقا حمید همه بچه ها هم کار با ایمیل رو بلد نیستن ، که این هم خودش یه موضوعی هست.

به هر حال این نظر من بود ...اگر پیشنهاد دیگه ای به ذهنم رسید حتماً مطرح می کنم

شاد باشید Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » طنز و سرگرمی » نبرد بين ساوه‌اي‌ها و تهراني‌ها
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc