يك شنبه 30 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » با راه‌اندازي يک وب‌سايت شبهebay براي ساوه موافقيد؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 با راه‌اندازي يک وب‌سايت شبهebay براي ساوه موافقيد؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 14 مرداد 1387 - 10:59    عنوان: با راه‌اندازي يک وب‌سايت شبهebay پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
اميدوارم با سايت www.ebay.com آشنا باشيد.
اين سايت (که مؤسس اون يک ايراني‌الاصل هست و الان هجدهمين سايت دنياست) در حقيقت با اين ايده راه‌اندازي شده که هر کس هر وسيله‌اي که مالکش هست رو براي فروش مي‌ذاره و هر کس هم خواست اون رو مي‌خره و خيلي سريع از طريق پست‌هاي ويژه جلو در خونه‌شون تحويل مي‌گيره.
اين وسايل مي‌تونه نو باشه يا حتي يک وسيله که شما استفاده کرديد و ديگه به درد شما نمي‌خوره.

من خودم ده‌ها کتاب دارم يا وسايل بسيار که فکر مي‌کنم به درد خيلي‌ها مي‌خوره، اما ديگه واسه من کاربردي نداره. شما هم همينطور...
مي‌تونيم سايتي ويژه ساوه داشته باشيم که اين نوع کالاها رو با قيمت توافقي به فروش بذاريم و از اين طريق به کساني که مشتاق اون هستند هم کمک کنيم.

البته من خودم به همه طراحان وب که در ساوه از من سؤال مي‌کنند، مي‌گم که روي اينترنت ايران نمي‌شه سرمايه‌گذاري کرد چه برسه به اينترنت ساوه!!
حداقل ده سال ديگه کار داره که مفهوم اينترنت در ايران طوري جا بيفته که بشه روي اون سرمايه‌گذاري کرد.

اما به هر حال، فکر مي‌کنم شروع اين ايده مي‌تونه توي ساوه جالب باشه.
مي‌خوام بدونم نظر شما چيه؟
شما موافقيد که چنين سايتي راه‌اندازي بشه؟ Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Hamid از این تاپیک تشکر میکنم 
فـــرزانـه
پستتاریخ: یکشنبه 20 مرداد 1387 - 06:05    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 22 خرداد 1386

blank.gif

امتياز: 645

به نظر من ایده بسیار جالب و خوبیه. حتما اینکار رو بکنید. شروع بسیار خوبیه واسه خرید از طریق اینترنت. یک روش آسون ارزون و مفید واسه فروختن وسایل اضافی کسانی که چنین وسایلی دارن و همینطوربرای کسانی که دنبال خرید چنین وسایلی هستند. یک منفعت دو طرفه. بسیار عالیه. Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 22 مرداد 1387 - 22:57    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

ممنون.
درسته که خودم اين مبحث رو مطرح کردم، اما اي کاش به قول يکي از دوستان، ساوه ظرفيت اين کار رو داشت. خيلي جالب مي‌شد.
به هر حال، فکر مي‌کنم فعلاً اين ايده براي ساوه زوده.
ساوه از لحاظ تکنولوژي روز دنيا، نياز به يک تکون داره تا ظرفيتي در اون ايجاد بشه.
اميدوارم روزي به اين نتيجه برسم و چنين سايتي رو راه‌اندازي کنم. يا دوستان ديگه‌اي اين شهامت رو داشته باشند که باني اين کار خير بشن.
در حال رايزني هستم، ضمن اينکه يک سايت ديگه هم در دست دارم که بايد روي اون متمرکز بشم.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » با راه‌اندازي يک وب‌سايت شبهebay براي ساوه موافقيد؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc