پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » خدمات و پشتيباني آفتابگردان » كلاس «آموزش فتوشاپ» در ساوه

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 كلاس «آموزش فتوشاپ» در ساوه « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 13 دی 1386 - 19:27    عنوان: كلاس «آموزش فتوشاپ» در ساوه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛

نمي‌دونم در ساوه تا به حال كلاس فتوشاپ برگزار شده يا نه... اما به هر حال، اگر از بين دوستان، كسي علاقه داشت كه فتوشاپ رو تا سطح حرفه‌اي آموزش ببينه، مي‌تونه به «جهاد دانشگاهي» مراجعه كنه.
مربي اين كلاس‌ها خودم خواهم بود و سعي مي‌كنم لازم‌ترين نكات در بحث كار با فتوشاپ و نرم‌افزارهاي جانبي اون رو آموزش بدم...
با توجه به اينكه يادگيري اين نرم‌افزار رو به همه كساني كه با كامپيوتر كار مي‌كنند، پيشنهاد مي‌كنم، هدفم از ايجاد اين تاپيك فقط اطلاع‌رساني بود و اينكه اگر كسي نياز به اين كلاس داره، اين فرصت رو از دست نده.

كلاس‌ها از شنبه 15 دي ماه شروع مي‌شه و شنبه‌ها و دوشنبه‌ها ساعت 3.5 تا 5 بعد از ظهر تا 15 جلسه ادامه خواهد داشت...

آدرس جهاد دانشگاهي:
خ فردوسي، دقيقاً روبروي بانك صادرات شعبه فردوسي
تلفن:
2213820

موفق باشيد؛
حميد رضا نيرومند

توجه: دوره‌ي ديگري از تاريخ 18 تير ماه 1387 برگزار خواهد شد که براي اطلاعات بيشتر مي‌تونيد با شماره اعلام شده تماس بگيريد.

این مطلب آخرین بار توسط Hamid در یکشنبه 16 تیر 1387 - 19:12 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Hamid از این تاپیک تشکر میکنم 
Shahriyar
پستتاریخ: یکشنبه 12 اسفند 1386 - 18:27    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 12 اسفند 1386

امتياز: 50

درود
دوست عزیز این کارا کارای من است ،
سبک دارک آرت :
کار 1 - کار2 - کار 3

تماما کار فتوشاپ است! اگه خواستید بگید بقیه کارم را هم آپلود کنم!
در ضمن آماده همکاری هم هستم!
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 13 اسفند 1386 - 00:42    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

Shahriyar, جان،
سلام و خوش آمديد...
کارهاي جالبي هستن، به خصوص اگر تصاوير اوليه رو هم مي​ذاشتيد تا مقايسه صورت بگيره.
به هر حال، به نظر من Dark Art اوج استفاده از امکانات فتوشاپ هست...
اگر با دقت به اين روش نگاه بشه، مشخص مي​شه که براي ارائه يک طرح خوب توليد شده با اين روش، بايد تمامي اجزا و ترفندهاي فتوشاپ به کار گرفته بشن!
از اين بابت بهتون تبريک مي​گم...

در مورد همکاري با ما، براتون يه پيغام خصوصي گذاشتم که اگه ممکنه چک کنيد و جواب بديد Winking
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 16 تیر 1387 - 19:08    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام؛
جهت اطلاع دوستان عرض مي‌کنم که يک دوره فتوشاپ مجدداً در «جهاد دانشگاهي» برگزار شده.
کساني که مايل به شرکت در اين دوره‌ هستند، روز سه شنبه (18 تير ماه 1387) ساعت 5.5 تا 7 که کلاس تشکيل خواهد شد به جهاد دانشگاهي مراجعه کنند و در کلاس حاضر بشن، بعد از کلاس ثبت نام خواهند کرد.
تا روز يکشنبه 23 تير ماه هم امکان ثبت نام و شرکت در کلاس‌ها وجود داره. اما بعد از اون ديگه احتمالاً از مباحث، عقب مي‌افتيد...

موفق باشيد؛
نيرومند
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 30 مرداد 1387 - 18:46    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام؛
دوره «فتوشاپ حرفه‌اي» از هفته بعد (2 شهريور 1387) در جهاد دانشگاهي برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان و يا کساني که فتوشاپ1 را گذرانده‌اند مي‌توانند از شنبه در اين کلاس‌ها ثبت‌نام کنند.

و اما يک دوره آموزش فلش (Adobe Flash) هم در حال برگزاريست. علاقه‌مندان، تا 5 شهريور فرصت دارند در اين کلاس حاضر شوند. (جلسه پيشنهادي براي حضور شما: شنبه 2 شهريور ساعت 8 صبح)
نرم‌افزار فلش جهت طراحي بنرهاي تبليغاتي و انيميشن‌سازي کاربرد خواهد داشت.
به طور مثال بنر تبليغاتي زير خروجي فلش است:

يا اين يکي:

بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: دوشنبه 14 اسفند 1391 - 15:16    عنوان: پاسخ به «كلاس «آموزش فتوشاپ» در ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

سلام.

جناب حمید در صورتیکه در نظر دارید دوره ی جدیدی برگزار کنید ممکنه اعلام بفرمایید تا بتونیم از آموزش شما بهره مند بشیم ؟
من مدت ها بود که به دنبال کلاس های فوتوشاپ بودم ولی در ساوه بهش بر نخوردم. تا حدی که برای این آموزش داشتم راهی قم میشدم که با تبلیغات جهاد دانشگاهی مواجه شدم .

من بسیار مایلم که دوره مقدماتی با جنابعالی شروع کنم.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 15 اسفند 1391 - 13:20    عنوان: Re: پاسخ به «كلاس «آموزش فتوشاپ» در ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام.
چشم، اگر تصمیم به برگزاری دوره‌ای با ما داشتند، اینجا اطلاع می‌دم.
ریش و قیچی دست مسؤولین مؤسسات هست و اون‌ها تصمیم می‌گیرن که چه دوره‌ای و با چه مدرسی برگزار بشه...Winking
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: سه‌شنبه 15 اسفند 1391 - 21:28    عنوان: پاسخ به «كلاس «آموزش فتوشاپ» در ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

ممنون از توجهتون.
چند روز پیش با مسئول موسسه صحبت کردم و از ایشون درخواست برگزاری کلاس با تدریس جنابعالی رو داشتم.ایشون هم قول مساعد دادن.
امیدورام که انجام بشه.
ایام به کام.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » خدمات و پشتيباني آفتابگردان » كلاس «آموزش فتوشاپ» در ساوه
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc