جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی
 با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 - 19:08    عنوان: با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
می‌گم حالا که ماشاءالله همه دوستان یه پا چت‌باز هستند ( Very Happy ) بیایید یک گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو داشته باشیم! Winking

به این صورت که همه، آی.دی شون رو به آی.دی یاهوی سایت ارسال کنند، بعد یک ساعت خاص در یک روز خوب رو اعلام کنیم، همه آنلاین بشن.
من همه رو دعوت می‌کنم به یک اتاق کنفرانس و یک جلسه آنلاین قشنگ تشکیل می‌دیم و در مورد مسائل مختلف بحث می‌کنیم... Winking
این جلسات می‌تونه به طور مداوم ادامه داشته باشه و در هر جلسه افراد جدیدی بهمون اضافه می‌شن.

اول بگید موافقید؟
بعد، من آی.دی رو اعلام می‌کنم، بعد، یک ایمیل همگانی به همه 600 یوزر ساوه سرا می‌زنیم و دعوتشون می‌کنیم که بیان و در این جلسات ثبت نام کنن.
اصلاً همه می‌تونن از یاهو مسنجر استفاده کنن؟

منتظر نظراتتون هستم...
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Hamid از این تاپیک تشکر میکنم 
majidred
پستتاریخ: دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 - 19:16    عنوان: پاسخ به «با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 4 دی 1387
iran.gif

امتياز: 125

سلام
حمید آقا من موافق این پیشنهاد هستم
امیدوارم دوستان هم استقبال کنند. love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
x-calibo
پستتاریخ: دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 - 19:24    عنوان: پاسخ به «با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 26 فروردین 1388
iran.gif

امتياز: 275

با سلام
من كاملا موافقم Applause
انشا الله زودتر انجام بشه
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: سه‌شنبه 15 اردیبهشت 1388 - 09:21    عنوان: پاسخ به «با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

سلام
خیلی عالی میشه
Smiling
لطفا زمانش صبح باشه Eshve
آفرین به ذهن خلاق حمید آقا Applause
امیدوارم عملی بشه love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
fereshte
پستتاریخ: سه‌شنبه 15 اردیبهشت 1388 - 23:06    عنوان: پاسخ به «با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 11 اردیبهشت 1388
iran.gif

امتياز: 200

من نظر خاصي ندارم.
تابع جمع هستم Exclamation
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 15 اردیبهشت 1388 - 23:35    عنوان: تعیین تاریخ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام؛
خوبه، فکر می‌کنم ایده خوبی از آب دربیاد. فقط باید یه کم برنامه‌ریزی کنیم که پیک‌نیک خوب و مفیدی بشه و وقت کاربران تلف نشه Winking

آمار سایت و بررسی‌ها نشون می‌ده که روز یکشنبه بهترین موقع برای یک اعلام همگانی هست.
خیلی جالبه. به ذهنم رسید که یکشنبه هفته بعد نه، هفته بعدش (یعنی 27 اردیبهشت 88 ) این قرار رو تنظیم کنیم که فرصت بشه به همه خبر بدیم، روی تقویم نگاه کردم که ببینم تعطیل نیست، بگید چه روزیه؟ Smiling
روز ارتباطات Very Happy
این اتفاق رو به فال نیک می‌گیریم...

خوب، پس من این روزها ایمیل کاربرانی که در خبرنامه سایت عضو هستند رو در میارم و به همه ایمیل می‌زنم. (إن شاء الله)
خودتون رو آماده کنید برای اون روز...
خواهش می‌کنم نکات، پیشنهادات، انتقادات و ... رو روی یک برگه بنویسید که با برنامه‌ریزی وارد جلسه بشید.

ساعتش رو هم اگر موافق باشید، ساعت 11 تا 12.5 صبح تنظیم کنیم. خوبه؟

من به زودی تاپیک‌هایی در زمینه هشدار به کاربرانی که با محیط چت آشنا نیستند و برخی نکات تکمیلی ارسال خواهم کرد Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
x-calibo
پستتاریخ: سه‌شنبه 15 اردیبهشت 1388 - 23:44    عنوان: پاسخ به «با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

بسيار بسيار بسيار عاليه.
اميدوارم همه چي به نحو احسنت انجام بشه.
پيشاپيش بهتون خسته نباشيد ميگم.
راستي ميشه بگيد قرار در چه موردي حرف بزنيم؟
يعني جلسه ي انتقاديه يا فقط آشنايي و ...
بازم خسته نباشيد Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 16 اردیبهشت 1388 - 17:29    عنوان: پاسخ به «با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

ممنون.
شاید بهتر باشه بعد از یک آشنایی مختصر با هم، بریم سراغ مسائل مربوط به سایت و اینکه چه طرح‌هایی به ذهنتون می‌رسه برای اینکه ساوه‌سرا مفیدتر و فعال‌تر از گذشته باشه.
مثلاً شاید یکی بگه خبرنگارهای افتخاری در سطح شهر داشته باشیم.
و یا هر پیشنهاد و نظر دیگه‌ای که به ذهنتون می‌رسه.
کلاً در مورد ایده‌هاتون در مورد ساوه و ساوه‌سرا صحبت کنید... Winking
بازگشت به بالای صفحه
neda_y
پستتاریخ: پنج‌شنبه 17 اردیبهشت 1388 - 09:20    عنوان: پاسخ به «با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

خیلی خوبه
من تاحالا تو کنفرانس اینترنتی نبودم Eshve
موفق باشید love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
x-calibo
پستتاریخ: شنبه 19 اردیبهشت 1388 - 20:28    عنوان: پاسخ به «با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

سلام آقا حميد.
ما منتظره تعيين زمان جلسه ايما
روزي Nبار هم سايت رو چك مي كنم.هنوز خبره جديدي نشده؟
بازگشت به بالای صفحه
neda_y
پستتاریخ: یکشنبه 20 اردیبهشت 1388 - 07:31    عنوان: پاسخ به «با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

من که با 1 شنبه موافقم Smiling
ساعتش هم از 8 تا 13 مناسبه Smiling
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 20 اردیبهشت 1388 - 23:36    عنوان: پاسخ به «با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام؛
x-calibo, جان؛
گفتم که Smiling
تقریباً قرار نهایی باشه روز یکشنبه 27 اردیبهشت (روز ارتباطات)، ساعت 11 تا 12.5
سعی می‌کنم تا فردا یعنی دوشنبه شب یک ایمیل به اعضا بزنم.
البته این ایمیل زدن خودش کلی درد سر داره Sad
از طریق سرور سایت نمی‌تونیم ایمیل همگانی بزنیم، وگرنه جریمه می‌شیم. باید همه ایمیل‌ها رو دربیارم، از طریق جی‌میل، پنجاه تا پنجاه تا ایمیل بزنم. امیدوارم اکانت جیمیلمون رو جریمه نکنن Razz

neda_y, جان؛
8 تا 13 چه خبره Surprised
اتفاقاً من خواستم برای اینکه اولین جلسه هست، زمانش رو بیشتر از یک ساعت اعلام نکنیم که خیلی خسته کننده نشه و برای دفعات بعد هم جذاب باشه Winking
بازگشت به بالای صفحه
x-calibo
پستتاریخ: دوشنبه 21 اردیبهشت 1388 - 01:16    عنوان: پاسخ به «با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

سلام آقا حميد
با اجازه ي ندا خانم منم با حرف شما موافقم.به نظرم اگه مثلا ماهي يه بار يه ساعته برگزار شه بهتر تا هر 5ماه 5ساعت.شما موافقيد ندا خانم؟
بازگشت به بالای صفحه
neda_y
پستتاریخ: دوشنبه 21 اردیبهشت 1388 - 07:48    عنوان: پاسخ به «با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

سلام
منظورم 5 ساعت نبود.بین ساعت 8 تا 13 Very Happy
مثل اینکه فقط من و آقا اشکان موافقیم چرا بقه نظر نمیدن Sad
از زحمات حمید آقا ممنون پیشاپیش
بازگشت به بالای صفحه
x-calibo
پستتاریخ: سه‌شنبه 22 اردیبهشت 1388 - 11:51    عنوان: پاسخ به «با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

با سلام خدمت آقا حميد
ميگم فكر كنم اگر گردهمايي آنلاين هم برگزار شه فقط من و شما و ندا خانم و احتمالا آقاي majidred باشيم.چون هيچ كس ديگه هيچ علاقه اي نشون نميده Exclamation Exclamation Sad Exclamation Exclamation Exclamation
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی صفحه 1 از 3

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » با گردهمایی آنلاین در یک اتاق کنفرانس یاهو موافقید؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc