جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » @@@ چت روم ساوه سرا @@@

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... , 62, 63, 64  بعدی
 @@@ چت روم ساوه سرا @@@ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
atena
پستتاریخ: شنبه 8 تیر 1392 - 16:29    عنوان: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

dominos579, سلام
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: سه‌شنبه 11 تیر 1392 - 21:49    عنوان: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

دوستان بیاید امشب برای همه مریضا دعا کنیم... انشالله که همشون شفا عاجل بگیرند و برگردند کنار خانواده هاشون.
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: سه‌شنبه 11 تیر 1392 - 22:09    عنوان: Re: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

atena نوشته است:
دوستان بیاید امشب برای همه مریضا دعا کنیم... انشالله که همشون شفا عاجل بگیرند و برگردند کنار خانواده هاشون.

آتنای عزیز؛
چرا فقط امشب؟
باید هر شب برای سلامتی مریض‌ها دعا کرد و سلامتیشون رو از خدا تقاضا کرد...

خیلی معذرت میخوام از دوستان عزیزم؛اما آدمیزاد خیلی نمک نشناس، مخصوصاً در مورد شکر و سپاسگزاری سلامت بودنش از درگاه خداوند...روزها و سال‌هایی که سالم و تندرسته شکر نعمت رو اونطور که باید به جا نمیاره و زمانی که بنا به هر دلیلی سلامتی و صحتش رو از دست می‌ده، نه صبر داره، نه توکل....Sad

محله کارم طبقه‌ی دوم؛ هر روز که از پله‌ها بالا می‌رم، می‌گم خدای خوبم؛ به خاطر سلامتی دو تا پاهام شکرت،حالا بقیه بدنم پیشکشVery Happy از این که می‌تونم این دو تا طبقه رو بالا بیام بدون رنج، بدون درد، خدایا به خاطر خسته شدن پاهام شکر، چه لذتی داره سلامتی و حتی خستگی!!

چند ماه پیش مادرم حالشون ناخوش شد، نیمه شب بود و بردمشون درمانگاه حضرت رسول، با چند تا قرص و یک سرم و چند تا آمپول خدا رو شکر، کسالتشون بر طرف شد....

وقتی رسیدیم خونه، سجده شکر کردم به خاطر سلامتی مادرم، چون جز اون........Sad

به خدا گفتم، شکرت ای مهربان ترین مهربانان، شکرت که مریضی‌هامون با چند تا آمپول ساده و یک سرم برطرف می‌شه....باید با چشم دل دید، نه با چشم سر.....

آتنای عزیز، دعا می‌کنم خدای متعال به حق عظمتش و بزرگیش، به همه‌ی آدم‌ها سلامتی و آرامش عنایت کنه و روزی بیاد که تمام بیمارستان‌ها تعطیل بشن و تبدیل بشن به گل خونهSmiling
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: سه‌شنبه 11 تیر 1392 - 22:22    عنوان: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

rezvaneh, ممنونم و متوجه هستم ولی وقتی به قول شما آدمیزاد تو این موقعیت قرار میگیره قدر عزیزانش و سلامتیشون رو می دونه البته باید خدا به اطرافیان هم که کنار مریض هستند صبوری عطا کنه
خدایا از این لطفت ممنونم
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: جمعه 29 شهریور 1392 - 21:12    عنوان: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

درود بردوستان ساوه سرایی

خیلی وقت بود نیومده بودما Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 29 شهریور 1392 - 23:20    عنوان: Re: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

irani نوشته است:
درود بردوستان ساوه سرایی

سلام irani, جان
خیرمقدم عرض میکنم خدمتتون، امیدوارم سرحال باشی و شاد
خداروشکر مشغول بکار شدید و مشکل خودت حل شده و دیگه سراغی از اون تاپیک سوز دارت نمیگیری! Very Happy موفق باشی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: شنبه 30 شهریور 1392 - 18:30    عنوان: Re: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

soveh نوشته است:
irani نوشته است:
درود بردوستان ساوه سرایی

سلام irani, جان
خیرمقدم عرض میکنم خدمتتون، امیدوارم سرحال باشی و شاد
خداروشکر مشغول بکار شدید و مشکل خودت حل شده و دیگه سراغی از اون تاپیک سوز دارت نمیگیری! Very Happy موفق باشی

به به سلام سوه جان ن ن رفیق شفیق خودمVery Happy

والا نت هستم همش اما کم سعادتی ما بود بیایم این وراEshve

اون تاپیک ک ک که سر جاش هستش

به موقع اش میایم سراغش

اما فعلا زدیم تو کار فقل و کلیدVery Happy

اگه پشت در موندید یه ندا بدید حتما خدمت میرسیمCool
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 30 شهریور 1392 - 21:22    عنوان: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

والا irani, جان سیستم من کلاً یه جوریه که نه منتظر میمونم ببینم عدالت! چی میشه و نه کلید و قفل فرمون! Very Happy سعی می کنم تحت هر شرایطی یه نون و کره ای از آب بگیریم(منظورم بخش خصوصیه و کلا از چسبیدن به این باند و اون باند متنفرم)...خداروشکر...کلاً قناعت پیشه ایم Very Happy
اما بهتره بجای قفل و کلید و دنده ...دنبال وایتکس و شیلنگ باشی Very Happy بهتر جواب میده
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: یکشنبه 31 شهریور 1392 - 20:49    عنوان: Re: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

soveh نوشته است:
والا irani, جان سیستم من کلاً یه جوریه که نه منتظر میمونم ببینم عدالت! چی میشه و نه کلید و قفل فرمون! Very Happy سعی می کنم تحت هر شرایطی یه نون و کره ای از آب بگیریم(منظورم بخش خصوصیه و کلا از چسبیدن به این باند و اون باند متنفرم)...خداروشکر...کلاً قناعت پیشه ایم Very Happy
اما بهتره بجای قفل و کلید و دنده ...دنبال وایتکس و شیلنگ باشی Very Happy بهتر جواب میده

خب شرایط خیلی فرق داره

که شما بری تو تشت حموم تون نون و کره بگیری

یا تو دریا نون و کره بگیری

فعلا که فقل فرمون مد شده ه ه ه ه ه هه Very Happy

بقیه هم دنبال همین هستن ن ن ن نHypnotized

انشالله در اینده سراغ بقیه چیزا هم میریم م م م

Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 7 دی 1393 - 12:14    عنوان: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

کاربران عزیز میتونن از این تاپیک برای صحبتها و... استفاده کنن

بد نیست پست اول این تاپیک را بخونید. موفق باشید flower
بازگشت به بالای صفحه
msalas
پستتاریخ: یکشنبه 7 دی 1393 - 16:20    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 22 آذر 1393
blank.gif

امتياز: 2220

sove عزیز ممنونم

حق باشماست حقیقتش اینه که من چون تازه بااین سایت اشنا شدم این تاپیک رو ندیده بودم ممنون از راهنماییتون دوست عزیز thanks
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mahdiss
پستتاریخ: یکشنبه 7 دی 1393 - 20:46    عنوان: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 3 بهمن 1390
iran.gif

امتياز: 13590

سلام msalas جان، مرسی از لطفت
باشه عزیزم هروقت کامل شد بگو Smiling love struck
بازگشت به بالای صفحه
msalas
پستتاریخ: یکشنبه 7 دی 1393 - 21:47    عنوان: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

سلام mahdiss, جان Sad
ددیدی دعوامون کردن؟؟ Very Happy
باشه عزیزم ممنون
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mahdiss
پستتاریخ: یکشنبه 7 دی 1393 - 22:00    عنوان: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 3 بهمن 1390
iran.gif

امتياز: 13590

اکشال نداره، خودشو ناراحت نکن! Razz کم کاری از ما بود Eshve
بازگشت به بالای صفحه
msalas
پستتاریخ: یکشنبه 7 دی 1393 - 22:11    عنوان: پاسخ به «@@@ چت روم ساوه سرا @@@» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

باشه پس فقط بخاطر تو خودموکنترل میکنم Worried
بلاخره حق با soveh, جان بود حالا هیچکی اینجانیست بین خودمون بمونه Winking ما خانوما خدانکنه گرم صحبت بشیم ...دیگه مابقیشودیگه خودت میدونی Very Happy نگم بهتره واسه هم یک دنیا حرف داریم
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... , 62, 63, 64  بعدی صفحه 63 از 64

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » @@@ چت روم ساوه سرا @@@
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc