جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » جديدترين اخبار شهرستان » جدیدترین اخبار شهرمان ساوه

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  بعدی
 جدیدترین اخبار شهرمان ساوه « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
blind
پستتاریخ: چهار‌شنبه 27 دی 1391 - 14:30    عنوان: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

سوه عزیز من مجددا پرسیدم و متوجه شدم که در اون مرکز MRI با تزریق یا بقولی رنگی انجام نمیدن. و این آزمایش برای من به دو فرم با تزریق و بدون تزریق نوشته شده. علت اینکه دکتر متخصص از من سوال کرد رفتن به تهران برام راحته یا قم و درخواست منو برای قم فکس کرد همین بود.
ایام به کام.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 27 دی 1391 - 16:04    عنوان: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

پرویز نبیلی رییس محیط زیست ساوه گفت: بمناسبت گرامیداشت هفته هوای پاک در ساوه نیز برنامه های متنوعی پیش بینی شده که مهمترین آن، نصب دستگاه سنجش آلودگی هوا در این شهر است.

وی با بیان اینکه این دستگاه 30 دی ماه 1391 با حضور مسوولان استانی در میدان آزادی شهر ساوه نصب خواهد شد، گفت: با فعالیت این سامانه میزان آلودگی هوا از طریق صفحه دیجیتالی به شهروندان اطلاع رسانی می شود و زمینه برای اتخاذ تصمیم های مهم زیست محیطی در این شهر فراهم می شود.

به گفته وی، این دستگاه بطور خودکار قابلیت اندازه گیری و ثبت وضعیت غلظت گرد و غبار و ذرات معلق در هوا را دارا است و انواع گازهای آلاینده و گازهای خروجی اتومبیل ها و گرد و خاک موجود در هوا را اندازه گیری می کند.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 14 اسفند 1391 - 13:54    عنوان: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

از نمایشگاه بهاره ساوه کسی خبری داره؟

قیمت ها و کیفیت جنسهایی که ارائه میشه چطوره؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: دوشنبه 14 اسفند 1391 - 21:39    عنوان: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

soveh, Very Happy اجازه من رفتم
نه اینکه نزدیکه واسه ی اون Very Happy
غرفه های امسال: پوشاک زنانه ، بچه گانه،خشکبار و اجیل که از کیفیتش خبر ندارم، گل و تابلو فروشی،گوشت یخی و مرغ یخی،عطر و لوازم آرایشی،سفره فروشی،کیف و کفش ،چادر مشکی،پتو و حوله
بعضی از پوشاک زنانه و دخترانه قیمتش مناسبه
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 15 اسفند 1391 - 10:48    عنوان: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

خیلی ممنونم SibeSorkh, جان...ایکاش یه آمار از قیمت آجیلش میگرفتی...بینیم در وسعمون هست یا نه Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 مهر 1392 - 01:11    عنوان: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

رئیس اداره اوقاف ساوه گفته به زوج هایی که صیغه عقدشون را در جوار امام زاده ها بخونن...یک سفر به مشهد مقدس هدیه میدهند

به به...خب جُن زنا و جُن مردا بِدِوید Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 مهر 1392 - 01:15    عنوان: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

قابل توجه علاقه مندان به اماکن تاریخی و موزه و...

روز 5 مهر مصادف با روز جهانی جهانگردی...بازدید از موزه ساوه و دیگر اماکن تاریخی مجانی میباشد
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 8 مهر 1392 - 20:50    عنوان: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

برای من sms اومده بود که دانشکده علوم پزشکی ساوه افتتاح شده

کسی اطلاع داره که این دانشگاه کجاست و برای چه رشته هایی دانشجو می گیره؟
بازگشت به بالای صفحه
hamid-m
پستتاریخ: دوشنبه 8 مهر 1392 - 21:33    عنوان: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 6 اردیبهشت 1388
iran.gif

امتياز: 6890

soveh جان این دانشکده در واقع همون دانشکده پرستاری اسبق ساوه هست که به دانشکده علوم پزشکی ارتقاء پیدا کرده و الان در محل مجتمع های مسکونی شهر صنعتی واقع می باشد و ساختمان اسبق دانشکده پرستاری که بالاتر از دانشگاه آزاد بود به خوابگاه دخترانه کوثر جهت دانشجویان دختر این دانشکده اختصاص پیدا کرده.
این دانشکده در 6 رشته مامایی، اتاق عمل، پرستاری، بهداشت محیط، فوریت های پزشکی و کارشناسی هوشبری دانشجو می پذیرد
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 10 مهر 1392 - 22:03    عنوان: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

hamid-m, جان بسیار ممنونم بابت توضیحات کاملت، امیدوارم خانم نماینده بزودی رشته های پزشکی و دندان پزشکی را هم به این دانشگاه بیاورند
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 11 مهر 1392 - 22:04    عنوان: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

دوستان کسی نمی‌دونه توی این دانشکده دستگاه EEG (دستگاه تهیه نوار مغز) هم هست یا نه؟
من برای پایان‌نامه‌م باید از چند نفر نوار مغز بگیرم Sad
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 11 مهر 1392 - 23:43    عنوان: Re: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Hamid نوشته است:
دوستان کسی نمی‌دونه توی این دانشکده دستگاه EEG (دستگاه تهیه نوار مغز) هم هست یا نه؟
من برای پایان‌نامه‌م باید از چند نفر نوار مغز بگیرم Sad

یعنی هیچکدوم از بیمارستانهای ساوه ندارن؟
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: جمعه 12 مهر 1392 - 00:34    عنوان: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

من الان از همسرم پرسیدم,میگن نه مدرس نه تأمین اجتماعی و نه حضرت فاطمه نداره. Applause
اما حتما پزشکان مغز و اعصاب تو مطب انجام میدن.چون خودم بارها این کارو همین جا انجام دادم.(بخاطر میگرنم)_(پزشکی که من مریضشون بودم از ساوه رفتن)
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: جمعه 12 مهر 1392 - 20:00    عنوان: Re: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

blind نوشته است:
من الان از همسرم پرسیدم,میگن نه مدرس نه تأمین اجتماعی و نه حضرت فاطمه نداره. Applause
اما حتما پزشکان مغز و اعصاب تو مطب انجام میدن.چون خودم بارها این کارو همین جا انجام دادم.(بخاطر میگرنم)_(پزشکی که من مریضشون بودم از ساوه رفتن)

ممنون.
اگر بدونم مطلب‌های ساوه هم داشته باشن خوبه.
ظاهراً توی تهران بیمارستان امام خمینی یه بخش پژوهش داره که اگر از دانشگاه نامه ببری این دستگاه رو برای آزمایشان در اختیارت قرار می‌دن اما حوصله تهران رفتن ندارم.
امیدارم توی ساوه پیدا کنم.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: جمعه 12 مهر 1392 - 20:38    عنوان: پاسخ به «جدیدترین اخبار شهرمان ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

متخصصین مغز و اعصاب تو مطب حتما EEG انجام میدن. الان نمیدونم چه تعداد مغز و اعصاب تو شهر طبابت میکنن اما دکتر خوشخو گویا هستن. یه دکتر بسیار جوان ساوه ای هم هست که چند ماه پیش رفتم پیششون. مطب شون تو ساختمان پزشکان مرواریدِ. اسمشون رو فراموش کردم...نمیدونم شاید دکتر آقا میری باشن یا یه همچین نامی. از جوانان ساوجی هستن.بحدی جوان که من وقتی وارد اتاقشون شدم فکر کردم اشتباهی وارد شدم.
الان همسرم نیستن اطلاعات دقیق بگیرم ازشون. حداقل اسمشون رو میپرسم و بهتون میگم. پیشنهاد میکنم یک سر بهشون بزنید .یقینا جواب بهتری میگیرید تا متخصصین غیر بومی.

موفق باشید.
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  بعدی صفحه 8 از 9

فهرست انجمن‌ها » جديدترين اخبار شهرستان » جدیدترین اخبار شهرمان ساوه
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc