جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » ^^^ مسابقه محرم ^^^

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدی
 ^^^ مسابقه محرم ^^^ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: جمعه 12 آذر 1389 - 21:02    عنوان: ^^^ مسابقه محرم ^^^ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

با توجه به فرارسیدن ماه محرم و روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی سایت ساوه سرا در نظر دارد مسابقه ای با موضوع محرم برگزار نماید.

نحوه شرکت در این مسابقه آزاد است به این صورت که شما عزیزان می توانید آثار هنری و فرهنگی خودتان را به صورت شعر، داستان، عکس، فیلم کوتاه، آثار گرافیکی و خطاطی در این مسابقه شرکت دهید. همچنین باید گفت که شرکت کنندگان در این مسابقه می توانند حداکثر 3 اثر خود را شرکت دهند.

کاربران عزیز می توانند حداکثر تا تاریخ 10 دی 1389 آثار خود را در این تاپیک قرار دهند.

برنده های این مسابقه با رای و نظر شما کاربران انتخاب می شوند و فروشگاه اینترنتی آفتابگردان برای 3 نفر که بیشترین رای ها را بدست آورند مبلغ های 15000تومان، 10000 تومان و 5000 تومان بن خرید از این فروشگاه را به عنوان هدیه در نظر گرفته است.

رای گیری از روز 11 دی 1389 آغاز و در 25 دی 1389 پایان می یابد

کاربرانی که در رابطه با ارسال اثرهاشون و دیگر مسایل سوال دارند می توانند در این تاپیک مطرح نمایند و یا به صورت پیام شخصی برای بنده بفرستند.

امیدواریم شاهد آثار فاخر شما عزیزان باشیم.

متشکریم

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
irani(جمعه 12 آذر 1389 - 21:10), soveh از این تاپیک تشکر میکنم 
Aliabadi
پستتاریخ: یکشنبه 14 آذر 1389 - 11:52    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

دوست عزيز سوه
طرح اين مسابقه فكر بسيار جالبي است بخصوص كه از تنوع كار چند جانبه بهره مند است

Applause Applause Applause Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
HAMID_007
پستتاریخ: سه‌شنبه 16 آذر 1389 - 18:46    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

تعداد عکس ها رو زیاد کنید برادر 3 تا کم هست
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: سه‌شنبه 16 آذر 1389 - 21:32    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

به به امسال محرم فرط فرط عکس میگیریم به بهون شرکت در مسابه خدایا من برنده بشم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 17 آذر 1389 - 15:23    عنوان: Re: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

HAMID_007 نوشته است:
تعداد عکس ها رو زیاد کنید برادر 3 تا کم هست

حمید جان بابت پیشنهادت ممنونم ولی بهتر دیدیم که بیشتر به فکر کیفیت باشیم و شاید اینطوری باعث بشه شخصی که در مسابقه شرکت می کنه بیشتر به کیفیت کارش و ایده هاش فکر کنه.
البته دوستان می تونن آثار دیگرشون(بیشتر از 3 تا) را بعد از پایان مسابقه بفرستند تا در مجموعه محرم گرداوری بشه.
از همه دوستان ممنونم
و اگر انتقاد یا پیشنهادی داشتید لطف کنید در این تاپیک بیان کنید.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 17 آذر 1389 - 15:39    عنوان: Re: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

SibeSorkh نوشته است:
به به امسال محرم فرط فرط عکس میگیریم به بهون شرکت در مسابه خدایا من برنده بشم Very Happy

سیب سرخ عزیز، موضوع مسابقه فقط عکس نیست ها چیزهای دیگه هم هست شاید بد نباشه که از الان در موردش فکر کنید.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 18 آذر 1389 - 08:34    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

خواهش می کنم دوستان عزیزی که قصد دارند با عکسها و یا فیلم هاشون در مسابقه شرکت کنند هیات ها و تکیه های قدیمی ساوه را فراموش نکنند و لطف کنند و از این مکانها عکس و فیلم تهیه کنند.
متشکرم
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 24 آذر 1389 - 11:39    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

من یه صحنه جالب دیدم، اما روم نشد برم عکس بگیرم Sad
مطمئنم از اون عکس‌های جالب می‌شد!
وسط خیابون امام، روز اول محرم، یه گروه از جوان‌ها ایستگاه صلواتی زده بودن که در اون ایستگاه، اگر مایل بودید، روی شیشه پشتی ماشین شما شعارهای محرمی رو با شابلون درج می‌کردن Razz

خیلی جالب بود!
اونقدر متقاضی بود که یک ترافیک اساسی ایجاد شده بود.
اسفند هم دود می‌کردن که یه حالت رؤیایی پیدا کرده بود.
من می‌خواستم از لا به لای اسفندها ازشون در حال رنگ کردن یه ماشین عکس بگیرم که دیدم خیلی شلوغه، بنابراین، روم نشد و بعداً افسوس خوردم Crying
جایزه از دستم پرید! Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 24 آذر 1389 - 19:44    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

ای داد ای بیداد
حمید جون تو دیگه چرا؟
بابا ترو خدا این صحنه ها را از دست ندید. گالریمون از این عکسها نداشته باشه تقصیر شماست ها!!!
دوستان گل، به فکر مسابقه هستید؟ میدونید که شانس برنده شدن نفر اولی که تو مسابقه شرکت می کنه از بقیه بیشتره؟ Eshve
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 25 آذر 1389 - 01:04    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

فردا (روز عاشورا) روز عکاسی خواهد بود!! Smiling Winking
(امیدوارم من خجالت نکشم و از سوژه‌ها عکس بگیرم)
امشب فقط صدا ضبط کردم.
اگر بتونم از بین صداها یک کلیپ بسازم عالی می‌شه.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 25 آذر 1389 - 20:44    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

واقعا صدا ایده خیلی جالبیه و بسیاری از صداها هست که در این ایام توجه خاصی به اونها نمیشه. البته منظورم صدای مداح ها نیست.
بازگشت به بالای صفحه
HAMID_007
پستتاریخ: جمعه 26 آذر 1389 - 12:17    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

چراغ اول رو من روشن بکنم البته این رو باید عرض کنم که انتخاب 3 تا عکس ازبین 2 هزار تا عکس کاره سخت و مشکلی هست چون عکسی که از نظر من شاید خوب نیست از نظر دیگران شاید عالی باشه و بلعکس

یه توضیح هم در مورد این عکس بدم امسال بنده در خیابان انقلاب بودم و اونجا عکس میگرفتم و طبق هر سال امسال هم خدارو شکر هوا خوب و آفتابی بود اما نور آفتاب کمی زیاد بود و این موضوع باعث خراب شدن بعضی عکس ها شد چون بیشتر اتفاقات رو به مسجد انقلاب اتفاق می افتاد و افتاب هم از همون طرف می تابید ولی این نور آفتاب در یکی از عکس های من فضای خوبی رو ایجاد کرده

در فیلم ها وقتی پیامبر و امام ها رو به تصویر میکشن معمولا با افکت های تصویری نوری ایجاد میکنن که هم زیبا تر بشه و هم چهره معلوم نباشه در این عکس چنین اتفاقی افتاده البته به صورت طبیعی و نه به صورت مصنوعی و با فتوشاپ و یا برنامه دیگه

نوری از سمت کسی که کودک رو بلند کرده در تصویر هست که یه فضای خوب ایجاد کرده که من این فضای معنوی رو دوست دارم امیدوارم شما هم دوست داشته باشید

http://xbox4game3.persiangig.com/Moharam01.jpg
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: جمعه 26 آذر 1389 - 18:19    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

من عکسی ندارم اما یه خاطره تو÷ دارم Very Happy Very Happy Very Happy

ته خنده Worried
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 26 آذر 1389 - 20:04    عنوان: Re: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

irani نوشته است:

ته خنده Worried

مشکلی نیست عزیزم بگو
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: جمعه 26 آذر 1389 - 20:09    عنوان: Re: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

soveh نوشته است:
irani نوشته است:

ته خنده Worried

مشکلی نیست عزیزم بگو

چشم بزار تایپ کنم love struck
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدی صفحه 1 از 4

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » ^^^ مسابقه محرم ^^^
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc