دوشنبه 10 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » ^^^ مسابقه محرم ^^^

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی
 ^^^ مسابقه محرم ^^^ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: جمعه 26 آذر 1389 - 20:12    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

ممنونم حمید جان. عکس قشنگیه. منتظریم تا بقیه عکسهات را هم ببینیم. Applause
با اجازت سایز عکس را کوچک کردم و در این پست نمایش میدم تا دوستان راحتتر عکست را ببینند. البته به همه پیشنهاد می کنم اگر میتونن عکس را با سایز اصلیش ببینند.

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: یکشنبه 28 آذر 1389 - 13:41    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
nader25
پستتاریخ: دوشنبه 29 آذر 1389 - 13:28    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 4 شهریور 1389
iran.gif

امتياز: 50

SALAM
mamnoon ke baram pm gozashti
vali man ham aksi nadaram. Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 29 آذر 1389 - 13:37    عنوان: Re: ^^^ مسابقه محرم ^^^ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

خواهش می کنم دوست گلم. فقط خیلی دقت نکردی ها confirm
مطلب زیرو بخون

soveh نوشته است:

نحوه شرکت در این مسابقه آزاد است به این صورت که شما عزیزان می توانید آثار هنری و فرهنگی خودتان را به صورت شعر، داستان، عکس، فیلم کوتاه، آثار گرافیکی و خطاطی در این مسابقه شرکت دهید.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
HAMID_007
پستتاریخ: چهار‌شنبه 1 دی 1389 - 11:04    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

چرا کسی در مسابقه شرکت نمیکنه !!!

عکس دوم :

http://xbox4game3.persiangig.com/Moharam%202.jpg
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 1 دی 1389 - 11:30    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

عالی بود حمید جان. ممنونم Applause
نمیدونم . شاید میخوان روزهای آخر کاراشون را رو کنند Confused
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 1 دی 1389 - 11:43    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

کاربران عزیز و گل:

حداکثر تا تاریخ 10 دی 1389می توانید آثار خود را در این تاپیک قرار دهید.

متشکرم. شاد و موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 1 دی 1389 - 23:25    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

من اعتراف می‌کنم که نتونستم امسال عکسی بگیرم که قابلیت شرکت در مسابقه رو داشته باشه، اما بالاخره با طرح یا صدا شرکت خواهم کرد... Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 1 دی 1389 - 23:33    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

HAMID_007, جان،
عکس دوم رو بیشتر می‌پسندم...
اما یه نکته بگم: عکاس‌ها معمولاً بعد از گرفتن عکسشون به خصوص وقتی در آفتاب باشه، نیاز دارن که یک تنظیم نور انجام بدن.
عکس دوم رو در فتوشاپ باز کنید و کلیدهای CTRL+L رو بزنید و روی Auto کلیک کنید تا متوجه بشید عکستون چقدر رو میاد Winking
ببینید:
http://s20.aks98.com/files/13259028432352457340.jpg
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
HAMID_007
پستتاریخ: پنج‌شنبه 2 دی 1389 - 18:49    عنوان: Re: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

Hamid نوشته است:
HAMID_007, جان،
عکس دوم رو بیشتر می‌پسندم...
اما یه نکته بگم: عکاس‌ها معمولاً بعد از گرفتن عکسشون به خصوص وقتی در آفتاب باشه، نیاز دارن که یک تنظیم نور انجام بدن.
عکس دوم رو در فتوشاپ باز کنید و کلیدهای CTRL+L رو بزنید و روی Auto کلیک کنید تا متوجه بشید عکستون چقدر رو میاد Winking
ببینید:
http://s20.aks98.com/files/13259028432352457340.jpg

بله حق با شماست ممنونم از راهنمایی شما

من سعی میکنم زیاد از فیلترهای فتوشاپ و کلا از فتوشاپ در عکس ها استفاده نکنم ولی یکی از ملزومات اصلی عکاسی کار با فتوشاپ هست که من به صورت حرفه ای فتوشاپ نمیدونم و به صورت تجربی و به اندازه راه انداختن کارهای خودم و طراحی آرم و لوگو برای خودم انجام میدم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 2 دی 1389 - 23:41    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 3 دی 1389 - 00:34    عنوان: Re: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Hamid نوشته است:
من اعتراف می‌کنم که نتونستم امسال عکسی بگیرم که قابلیت شرکت در مسابقه رو داشته باشه، اما بالاخره با طرح یا صدا شرکت خواهم کرد... Winking

حمید جان هرچی باشه ما قبول داریم البته میدونیم همونی که میگی قابلیت نداره در حد تیم ملیه. بفرست که بدجور منتظریم
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: جمعه 3 دی 1389 - 23:50    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام؛
من بالاخره امروز بعد از قریب به 4 ساعت وقت گذاشتن، طرحم رو آماده کردم.
امسال قصد داشتم اگر روم می‌شد، یه عکس بگیرم که اکثر نقش‌هایی که مردم در محرم ایفا می‌کنند در اون عکس باشه.
خیلی دنبال این سوژه گشتم، اما نمی‌شد.

اما به هر حال با توجه به عکس‌های امسال و پارسال که از افراد مختلف با نقش‌های مختلف داشتم، این طرح رو ایجاد کردم.

در این طرح تقریباً تمام راه‌هایی که مردم از اون طریق به امام حسین(علیه السلام) عرض ارادت می‌کنن وجود داره.

اسم طرح رو گذاشتم: هر کس به طریقی...

این نمای کوچیک از طرح:

و این هم لینک دانلود نمای بزرگ عکس:
http://www.mediafire.com/?k4jcui9b23ky4iy
(در صفحه بعد روی لینک Click here to start download کلیک کنید)
حجم: 650 کیلوبایت

بیش از همه طرح کلی عکس‌ها وقت گرفت. یه بار به شکل پرچم چیدم، بعد همه رو به هم زدم و به شکل ایران کردم، بعد نهایتاً به این شکل چیده شد.

منتظر نظراتتون هستم... Winking
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 4 دی 1389 - 00:16    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Applause Applause Applause Applause

فوق العاده بود
چیدمانش هم شبیه نخلی هست که یزدی ها در محرم می چرخانند. البته شاید ایدت چیز دیگه ای بوده ولی اولین چیزی که به ذهن من رسید این بود
واقعا به نکته خوبی اشاره کردی، بعضی وقتها افرادی که عشقشون بیشتر از کسانی هست که در دید هستن به چشم نمیان مثلا پیرزنهایی را یادم هست که در کوچه های باریک محله های قدیمی ساوه اسفند می گرفتند برای عزاداران و چه گریه هایی می کردند. انصافا اونها بیشتر از بقیه حال می کردند.
به هر حال کار عالی و جالبیه و بسیار مناسب یک پوستر مناسب این ایام هستش. انصافا چیدمانش هم سخته.
به هر حال ممنونم

امیدوارم دوستان دیگر هم یواش یواش کارهاشون را ارائه کنند.
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: شنبه 4 دی 1389 - 19:38    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

این هم از من

من نه تو کار عکس بودم نه..........

این هم خاطره ای از من

به نام

ورژن
جدید محرم 89

این داستان کاملا واقعیییه

فقط یه کم طنز قاطی اون شده امید وارم ............................

مربط به تعزیه خونی و مشکلی که تو یه هیت پیش اومد

ماجرا از ین قرار بود بکه یه نفر از اون هیت کل هیت رو دور میزنه و میره سازمان تبلیغات خودش رو ریس اون هیت جا میزنه حالا نمی دونم سازمان تبلیغات هم سهمیه هیت رو به اون فرد میده (میگفتن برنج و روغن و.........) اون فرد هم..................................

اعضای هیت مدیره هیت متوجه میشن و بعد کلی دردسر این قاعله بالاخره فرو کش میکنه

و این هیت موفق میشه از 1 شب مونده به تاسوا شروع به خوندن تعزیییه کنن

این نکته هم لازمه که این افراد هم طی این ماجرای پیش اومده حسابی از هم دل خور شدن و قصد تلافی دارن

این عقده ها سر دلشون جمع میشه تا روز عاشورا

تعزیییه امام حسین

این تعزیه با کمی شوخی بیان میشه

شمر و یزید بعد از گذشت 1371 سال از واقعه عاشوار بالاخره به اشتباه خود در کشتن امام حسین پی برده و در یک عملیات کاملا انتحاری میاد و با امام حسین بیعت می کنه

حر ازاده که دید خبری نبود تو دار و دسته امام حسین ایشون هم بعد از 1371 سال دوباره به سمت سپاه دشمن پناه میبره

جنگ شروع میشه

جنگ بی حر و سپاهیان دشمن

انگار اومدن خونه خاله انگار نه انگار جنگه ان چنان با هم مهربان هستن که حر به نحوه بسیار رمانتیکی به شهادت می رسونن

نوبت فرد خاطی که خود رو جای رییس جا زده بود میرسه که این فرد از فضا عباس می خونه

چشتون روز بد نبینه

میدون جنگ نبود که جنگ جهانی اول بود

سربازان سپاه شمر + خود شمر ان چنان می جنگیدن که طی این جنگ 2 شمیر از عباس شکست عباس که دید شمشیر جواب گو نیست دست به چوب شد و چندین چو درخت گردو هم در این میان شکست و بلاخره بعد از تقلای فراوان شمر موفق به کشتن عباس میشه (مردم نمی دونستن گریه کنن با بخندن )

نوبت امام حسین میرسه

ایشون هم از سال قبل یه خورده حساب هایی دشته بود

بیعت شمر و قبول نمی کنه و انچنان به سپاه دشمن حمله می کنن سپاه دشمن هم به خیال بیعت وارد جنگ نمیشه

در یک چشم به هم زدن امام حسین چندین نفر از افراد دشمن رو به ضرب چماق از پا در میاره

شمر که اوضاع رو بد میبینه

از شیر خدا گرفته تا پادشاه هندوستان که از شیر به امام حسین پناه بردن گرفته ا زینب و سکینه و سجاد رو میشکه

و.............................

این داستان ادامه داشت.................

بالاخره امسال ما شاهد یه ورژن جدیدی از عاشورا بودیییم که در اخر هیچ یک از افراد امام اما حسین به اسارت نرفتن و همگیی شهید شدن

Very Happy Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

این بود املای من Worried
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی صفحه 2 از 4

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » ^^^ مسابقه محرم ^^^
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc