دوشنبه 10 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » ^^^ مسابقه محرم ^^^

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی
 ^^^ مسابقه محرم ^^^ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
SibeSorkh
پستتاریخ: شنبه 4 دی 1389 - 21:48    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

باید بیشتر تمرین کنی فرزندم Cool
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 5 دی 1389 - 01:21    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

خوب بود امید جون
همین مساله ای که پیش آمده را میتونستی یه تغییرات کوچولو در اون بدی و یک مقدار واضح تر شخصیتها را معرفی کنی و مقدمه ماجرا و پشت پرده ها را بیان کنی و با تخیل خودت روی شخصیت های اصلی کار کنی و یه داستان خوب بوجود بیاری.
به نظر من این مطلبت ایده خیلی خوبی هست و فقط یک مقدار هول و عجله ای بیان شده
تا پایان روز مسابقه وقت داریم. به نظر من اینو پاک کن و یک داستان کوتاه ازش بساز
البته این فقط یک نظر شخصیه. همین و بس. من از خوندنش لذت بردم ولی احساس میکنم بیشتر هم میشه لذت برد.
به هر حال خیلی خیلی ممنونم Applause
thanks
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: یکشنبه 5 دی 1389 - 10:57    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

ببنم اگر این امتحان میان ترم کوفتی گذاشت ذهنم رو متمرکز کنم چشم Crying
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
HAMID_007
پستتاریخ: یکشنبه 5 دی 1389 - 21:08    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

عکس سوم

http://xbox4game3.persiangig.com/Moharam%203.jpg
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 6 دی 1389 - 01:32    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

حمیدجان واقعا کارت حرف نداره. من که بشدت لذت بردم. جدا جز بهترین عکسهایی بود که در این چند سال اخیر دیده بودم. از همه نظر عالی بود. Applause Applause Applause

با اجازت سایز کوچکترش را هم برای دیدن قرار میدم.
به همه دوستان توصیه می کنم اگر علاقه به دیدن عکسهای زیبا دارند حتما این عکس را با سایز اصلیش ببینند.

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
HAMID_007
پستتاریخ: دوشنبه 6 دی 1389 - 18:59    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

عکس چهارم :

http://xbox4game3.persiangig.com/Moharam%204.jpg
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 6 دی 1389 - 20:55    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

جالب بود. طفلک چقدر ترسیده
بازگشت به بالای صفحه
HAMID_007
پستتاریخ: جمعه 10 دی 1389 - 12:28    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

عکس پنجم :

http://xbox4game3.persiangig.com/Moharam%205.jpg
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 11 دی 1389 - 09:34    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

زمان شرکت در مسابقه محرم اتمام یافت و کاربران محترم تا پایان 25 دی 1389 فرصت دارند تا با آرا و نظرات خودشون به ما کمک کنند تا برندگان این مسابقه را مشخص کنیم.
از همه شما عزیزان متشکرم و منتظر اعلام نظراتتون هستم.
شاد و موفق باشید
مهراد
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 12 دی 1389 - 12:54    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

این دفعه این مسابقه نیاز داشت که افراد در بین جمع عزادارها حضور پیدا کنن و عکس بگیرن. بنابراین، استقبال نشد.

باید سمت مسابقاتی بریم که افراد بتونن توی خونه هم که شده عکس بگیرن...

به هر حال، نمی‌دونم با این شرایط اعلام برنده و ... معنی داره؟ Question
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: یکشنبه 12 دی 1389 - 17:09    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

به نظر بنده حقیر Very Happy میگم هر دفعه یه موضوع بدید هر کس یه عکس معرفی کنه بین عکس های ارسالی یکش برنده بشه Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 13 دی 1389 - 10:44    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

حمید جان منم با شما موافقم ظاهرا فضای مورد نیاز این مسابقه خیلی فراهم نبود.
به هر صورت، مهم ساکن نبودن و حرکت کردن بود
و هر چند به لحاظ کمی دستاوردمون خوب نبود ولی از نظر کیفی کارهای HAMID_007 و کار شما بسیار بسیار دیدنی و لذت بخش بود.
شاید در شرایط فعلی برنده بودن معنای چندان خاصی نداشته باشه ولی خب فکر می کنم بد نباشه که از نظرات کاربران مطلع بشیم شاید که راهگشا باشه
به هر حال زحمات شما دو دوست عزیز مخصوصا HAMID_007 قابل تقدیره.

flower thanks
بازگشت به بالای صفحه
HAMID_007
پستتاریخ: جمعه 17 دی 1389 - 10:10    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

عکس ششم :

http://xbox4game3.persiangig.com/Moharam%206.jpg
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 17 دی 1389 - 15:57    عنوان: Re: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

HAMID_007 نوشته است:
عکس ششم :

http://xbox4game3.persiangig.com/Moharam%206.jpg

حمید جان باز نمیشه Sad Worried
بازگشت به بالای صفحه
HAMID_007
پستتاریخ: جمعه 17 دی 1389 - 18:56    عنوان: پاسخ به «^^^ مسابقه محرم ^^^» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

دوباره تست کن جواب میده من تست کردم
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی صفحه 3 از 4

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » ^^^ مسابقه محرم ^^^
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc