سه شنبه 28 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » جديدترين اخبار شهرستان » نمایشگاه کتاب به مناسب هفته کتاب و کتابخوانی

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 نمایشگاه کتاب به مناسب هفته کتاب و کتابخوانی « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
adame_haji
پستتاریخ: شنبه 5 آذر 1384 - 14:14    عنوان: نمایشگاه کتاب به مناسب هفته کتاب پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

در هفته کتاب و کتاب خواني نمايشگاه کتابي در اداره ارشاد ساوه برگزار شد
اين نمايشگاه که در سطح وسيع کار خود را آغاز کرده بود با استقبال مردم مواجه شد .
در اين نمايشگاه حدود 1500 عنوان کتاب در زمينه هاي گوناگون است براي تمامي سنين در نظر گرفته شده است . ميتوان از تنوع آنها به کتابهاي پزشکي ، ورزشي ، داستاني ، کمک درسي ، کودکان ، عرفاني ، مذهبي و ... اشاراه نمود . که در اين زمينه با 50 ناشر قرارداد بسته شده است .
بخش قابل توجهي از اين نمايشگاه به کودکان اختصاص داده شده است دارد . که خانواده ها ميتوانن با مراجعه به اين نمايشگاه کودکان خود را به سمت فرهنگ کتاب و کتابخواني بيشتر تشويق کنند .
اين نمايشگاه از تاريخ 28 آبان شروع به کار کرده و تا تاريخ 13 آذر ادامه دارد .

در زير سخنان آقاي رباني مسئول اجراي نمايشگاه را با هم ميخوانيم :

متاسفانه در شهرستان ساوه از کتاب و کتابخواني زياد حمايت نميشه .و مسئولين نيز به کتاب و کتابخواني اهميت نميدهند و بخاطر اينکه هيچ گونه سرمايه گذاري در اين امر نشده است براي کتاب فروشان سود اندکي دارد که همين خود موجب دلسرد شدن کتاب فروشان ميگردد .
اندک افرادي هم که کتاب خوان هستند بخاطر عدم وجود کتاب مورد نياز در ساوه مجبورند براي تهيه کتاب به قم يا استان تهران مراجعه نمايند و همين نزديکي ساوه به قم و تهران باعث ميشه کسي در ساوه سرمايه گذاري روي کتاب نکند .
و بنده که در اين زمينه ميخواستم تلاش کنم بجزمسئولين اداره ارشاد هيچ مسئولي از من حمايت و پشتيباني نکرد که همين جا از تمامي مسئولين اداره ارشاد کمال تشکر را مينمايم .
من به مناسبت هفته کتاب و کتابخواني نمايشگاهي در ارشاد برگذار کردم که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت .
ما اينبار کتابهاي بسيار خوب و به روز آورده ايم و انتظار حمايت بيشتري از مسئولين داريم تا با تبليغ خوب و برگزاري نمايشگاه مناسب تر ناشران را براي کار بيشتر و بهتر دلگرم کنيم

بنا به گفته آقاي رباني بطور متوسط اين نمايشگاه در روز حدود 1000 بازديد کننده دارد که قسمت مهم آن را دانش آموزان که از طرف مدارس به نمايشگاه آورده ميشوند را تشکيل ميدهد .

از دوستان عزیز خواهش میکنم که اخبار خود را در زمینه ساوه در این تالار بیان کنن تا با کمک همدیگه این سایت را یاری نماییم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
adame_haji از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 6 آذر 1384 - 01:48    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

adame_haji, جان،
خيلي عالي بود، جدّا باريكلا! Winking

خبر به صفحه اول سايت ارسال شد Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » جديدترين اخبار شهرستان » نمایشگاه کتاب به مناسب هفته کتاب و کتابخوانی
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc