جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!

ارسال موضوع جدید  این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
wicked
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 14:37    عنوان: هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 22 خرداد 1390
iran.gif

امتياز: 280

سلام دوستان!
من مهدی هستم،عضو جدید سایت.
دیدم چت روم سایت خلوته و هیچ دوستی نمیشه پیدا کرد.واسه همین این تاپیک رو نوشتم تا هر کی دنبال دوست میگرده اینجا پیدا کنه.
مدیر محترم انجمن ها فکر نکنه اینم دوستیابی لری هستش!!!
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
wicked از این تاپیک تشکر میکنم 
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 19:52    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

نقل قول:

اولا که آقا مهدی به ساوه سرا خوش آمدی
دوما تاپیک چت روم و چت روم جهت دوستیابی نیست و کارایی دیگه داره
با عرض شرمندگی در ساوه سرا دوست یابی کیلویی و ....... نداریم و در واقع بخش دوستیابی بمنظور افرادی هست که سالها یک دوستشون را ندیدند و از اون بی خبرند و دنبال دوست قدیمیشون می گردند.

در آخر هم خدمت تعدادی از کاربران ساوه سرا که کاراهایی را خلاف قوانین عمومی سایت انجام میدهند یک اخطار جدی می دهم که در صورتی که مجددا کاربران خانم ساوه سرا از شما شکایت کنند کاربری شما بلاک خواهد شد.

متشکرم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
wicked
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 21:30    عنوان: مدیر محترم انجمن! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

مدیر محترم انجمن!من این تاپیک رو برای پیدا کردن دوست دختر نزاشتم،فکرم نمیکردم که افکاره شماها همیشه منفیه!!!!!
در ضمن هر وقت کسی شکایتی از من داشت به خودم بگه،خودم زحمت رو کم میکنم.
یه چیزه دیگه!این اخطاری که دادید شامل منم میشه!!!؟؟؟
معذرت میخوام یه اشتباه تایپی تو متنم بود!اگه اشتباه نکنم باید مینوشتم:مدیر محترمه ی انجمن
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 22 خرداد 1390 - 22:04    عنوان: Re: مدیر محترم انجمن! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

wicked نوشته است:
مدیر محترم انجمن!من این تاپیک رو برای پیدا کردن دوست دختر نزاشتم،فکرم نمیکردم که افکاره شماها همیشه منفیه!!!!!
در ضمن هر وقت کسی شکایتی از من داشت به خودم بگه،خودم زحمت رو کم میکنم.
یه چیزه دیگه!این اخطاری که دادید شامل منم میشه!!!؟؟؟
معذرت میخوام یه اشتباه تایپی تو متنم بود!اگه اشتباه نکنم باید مینوشتم:مدیر محترمه ی انجمن

بله اتفاقا در تاپیکی که ایجاد کردی بخوبی مشخص بود که هدف از دوستیابی چیه Exclamation
به هر حال چه اونجوری فکر می کنی و چه نمی کنی فرقی نداره. محض روشن شدن شما و بقیه دوستان گفتم که در جریان باشن و از ایجاد این نوع تاپیک ها خودداری کنند. چرا که مسلما جهت حفظ نظم ساوه سرا حذف خواهند شد.
اخطار شامل همه ی کاربران ساوه سرا که به قوانین سایت احترام نمی گذارند می شود چرا که حفظ آرامش کاربران مهمترین هدف ساوه سراست.
در این سایت همه محترم هستند و هیچگونه تفکیک ایدئولوژیکی و جنسیتی و غیره هم نداریم. برای آشنایی با واژه های محترم و محترمه و دیگر کاربردهای عربی آنها می توانید به سایت های عربی مراجعه نمایید.
موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
wicked
پستتاریخ: دوشنبه 23 خرداد 1390 - 06:55    عنوان: Re: مدیر محترم انجمن! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

ببین خانم محترم من نه دنبال دوستی با تو هستم نه امثال تو!!!!!
پس خودتو نگیر.حتما تو زندگیت کمبود داری!!!؟؟؟
محض اطلاع شما و منفی نگران اینم مختصر توضیحی که مدیر سایت درباره ی قسمت دوستیابی نوشته:
در این بخش،با دیگر همشهریان،آشنا شوید،دوستان خود را برگزینید...
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 23 خرداد 1390 - 21:18    عنوان: Re: مدیر محترم انجمن! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

wicked نوشته است:
ببین خانم محترم من نه دنبال دوستی با تو هستم نه امثال تو!!!!!
پس خودتو نگیر.حتما تو زندگیت کمبود داری!!!؟؟؟
محض اطلاع شما و منفی نگران اینم مختصر توضیحی که مدیر سایت درباره ی قسمت دوستیابی نوشته:
در این بخش،با دیگر همشهریان،آشنا شوید،دوستان خود را برگزینید...

Luighing
بازگشت به بالای صفحه
mary67
پستتاریخ: دوشنبه 23 خرداد 1390 - 22:55    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 21 دی 1389
iran.gif

امتياز: 15275

آقاهه اينجارو اشتباه گرفتي Laughing Laughing Laughing
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: دوشنبه 23 خرداد 1390 - 23:02    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

Very Happy Luighing Luighing Luighing soveh, مبارکه نگفته بودی Very Happy خجالت نمیکشی این همه پنهون کاری Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 23 خرداد 1390 - 23:15    عنوان: Re: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

SibeSorkh نوشته است:
Very Happy Luighing Luighing Luighing soveh, مبارکه نگفته بودی Very Happy خجالت نمیکشی این همه پنهون کاری Very Happy

Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
wicked
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 خرداد 1390 - 12:13    عنوان: Re: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
مثله اینکه همه ی اعضای این سایت یه جورایی کمبود دارن.البته بلانسبت بعضی ها و آقا حمید.
soveh لطف کن عضویت منو لغو کن.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 خرداد 1390 - 21:30    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

wicked نوشته است:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
مثله اینکه همه ی اعضای این سایت یه جورایی کمبود دارن.البته بلانسبت بعضی ها و آقا حمید.
soveh لطف کن عضویت منو لغو کن.

wicked,
ظاهرا خیلی دوست داری که بحث کنی و با توهین کردن همگانی هم مشکلی نداری.....
ولی ساوه سرا جایی هست که میتونی احترام گذاشتن به دیگران و جایگاه اجتماعی اشخاص مختلف را یاد بگیری . مطمئنا بعد از مدتی یواش یواش متوجه میشی که تعداد افراد تحصیل کرده و با دانش و با فرهنگ که میتونن به تو چیزهای زیادی یاد بدهند در این سایت چقدر زیاده.
یادگیری حق همه ی انسانهاست با هر خصوصیت فکری و اخلاقی و در هر سنی که هستند و من هم دوست دارم که یاد بگیری پس عضویتت را لغو نمی کنم Smiling
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 خرداد 1390 - 23:08    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

اقا چرا دعوا ميكنين
شماها نميدونين تو ساوهسرا دعوا ممنوعه
چرا منت ميكشيwicked كسي زورت نكرده بياي اينجا البته ميدونم اينجا رو اينقدر دوست داري كه هي هي مياي جذابيت سايت نميزاره بري ديگه نه ؟
تازه به مديران كه نه به دوستان ما احترام بزار اصلا به همه احترام بزار
حالا خجالت نكش نخواستي با اين اسم بياي اسمتو عوض كن ميدونم بازم مياي اينورا
فقط مودب باشين دعوا نكنين قهرم نكنين Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
ronak
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 خرداد 1390 - 23:49    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 11 اردیبهشت 1390

blank.gif

امتياز: 1610

سلام دوستان
اینجا یک محیط دوستانه است wicked,عزیز.
ورودتون رو از طرف خودم و بقیه مدیران تبریک می گم. امیدوارم بتونیم دوستان خوبی برای هم باشیم. دوستی یک رابطه دو طرفه است و همه چیز را هم یک نفر نمی داند پس می توان به دور از سوء استفاده، مطالبی که مفید است را به اشتراک بگذاریم و از هم یاد بگیریم.
موفق باشید Smiling
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: چهار‌شنبه 25 خرداد 1390 - 00:07    عنوان: Re: هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

wicked نوشته است:
سلام دوستان!
من مهدی هستم،عضو جدید سایت.
دیدم چت روم سایت خلوته و هیچ دوستی نمیشه پیدا کرد.واسه همین این تاپیک رو نوشتم تا هر کی دنبال دوست میگرده اینجا پیدا کنه.

خوش اومدي رفيق

خانوما ، آقايون فكر كنم من فهميدم قضيه چيه ،

فكر كنم يه سوء تفاهم كوچيك هس ،‌

ببين آقا مهدي چن وقتي هست اينجا همينطور عضو تازه وارد داره كه اولين تاپيك كه هيچ ، اولين پستي كه ميزنن اينه كه يه تاپيك جدا باز مي كنن و ميگن كه چت روم خاليه و من دوست مي خوام ،‌

واسه همين اين سوء تفاهم احتمالا پيش اومده كه اي بابا ، مگه بنگاه باز كرديم ،‌ البته حق هم دارن ، واسه وجهه ساوه اصلا جالب نيس ، من خودم خيلي متاسفم ميشم وقتي مي بينم تازه جوونا ياد اين چيزا افتادن اونم به اين شكل ، اين همه راه منطقي ، چرا هميشه بايد از همه دنيا عقب باشيم آخه :دي

اينه كه احتمالا در مورد شما هم سوء تفاهم پيش اومده كه ديگه بچه ها حسابي شاكي شدن ،‌
به قول يك بزرگواري بياييد همه همديگر را ببخشيم ، بخشش بايد دو طرفه باشد ، ر**ر نيز شما را مي بخشد Laughing
ملت نيز اگر آسيبي ديده ، كه ديده ، ببخشايد :دي
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 25 خرداد 1390 - 00:26    عنوان: پاسخ به «هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

لطفا همه ی دوستان و کاربران توجه کنند:

قبل از هر چیز بگم که من دعوا ندارم ولی چیزی را که توهین به شعور خودم و دیگران احساس کنم بازگو می کنم و حتما عنوان می کنم.

در پست اولم هم گفتم که چت روم برای دوست یابی نیست اگر در ایران و چت روم های اون فقط جهت مخ زنی شروع به گفتگو می کنند دلیل بر این نمیشه که چت روم برای دوست یابی باشه!!!!! و در واقع کاربردهای دیگه ای داره

همین الان هم برای من سواله که چرا در بین این همه نواقص و مشکلات ساوه سرا فقط و فقط برای چت روم و دوست یابی و ... دلسوزی میشه.
آقا مهدی عزیز : یا به صراحت مطلبت را عنوان کن و یا اگر هدف دیگه ای داری من را احمق فرض نکن

اصلا این دفعه میخوام بر عکس برخوردهای قبلی با کسانی که امثال این تاپیک ها را ایجاد می کردند با این تاپیکت موافقت کنم و ببینم قدم بعدیت چیه؟ سعی می کنم با فکر مثبت با این تاپیک روبرو بشم. حالا لطف کن بگو که چه کسانی و چجوری و به چه علتی باید دوست بشن؟
خب من منتظرم تا شروع کنی این تاپیکت را تا ببینم چه ثمره ای برای ساوه سرا داشته و چرا از دید ما خارج بوده
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » هر کی دوست خوب میخواد بیاد تو!!!!!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc