يك شنبه 30 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » ساقیا آمدن عید مبارک بادت

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 ساقیا آمدن عید مبارک بادت « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
adame_haji
پستتاریخ: دوشنبه 29 اسفند 1384 - 04:54    عنوان: ساقیا آمدن عید مبارک بادت پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

سال نو رو پیشاپیش به همه دوستان عزیز ساوجی تبریک عرض مینمایم
دوستان در زیر سخن دوست خوبمون Hamid رو از سایت آفتابگردان نقل قول کردم گفتم حتما بدرد شما میخوره . لطفا توجه بفرمایید :
Hamid نوشته است:
سلام؛

با نزديك شدن به عيد نوروز، مطمئنم دوستان شما منتظر دريافت هداياي شما هستند!
دوست داريد يك «كارت پستال زيبا» براي آنان كه دوستشان داريد، ارسال كنيد؟
پس چرا معطليد؟

تا رو دست شما نزدن و زودتر اين كار رو در قبال شما نكردن، با استفاده از سيستم eCard گالري آفتابگردان، غافلگيرشان كنيد! Razz

فقط كافيست از بين كارت پستال‌هاي زير، هر كدام را كه دوست داريد، انتخاب كنيد و در صفحه بعد، ايميل و يك جمله زيبا يا يك بيت شعر به ياد ماندني را در كادرهاي مربوطه بنويسيد و ارسال كنيد!

كارت پستال شما چيزي شبيه به كارت پستال من خواهد بود:
كارت پستال من
اميدوارم شما و دوست شما از اين امكان سايت، لذت ببريد Winking

--------------------

--------------------

--------------------

اینم چند تا جدید

--------------------

--------------------

اگر قصد داريد كارت پستال‌ها را در اندازه بزرگتر ببينيد، به آدرس زير برويد:
http://gallery.aftab.cc/categories.php?cat_id=45

فقط يه نكته:
كارت پستالي كه توسط شما ايجاد مي‌شود، به مدت ده روز در ديتابيس گالري سايت ذخيره مي‌شود، بعد از ده روز، اين كارت پستال، از ديتابيس پاك خواهد شد، پس اميدوارم دوست شما ظرف ده روز پس از ارسال، صندوق پستي خودشو چك كنه Winking

خب برای فرستادن این ایمل های تبریک سال نو حتما باید عضو سایت آفتابگردان شوید
برای عضویت در آفتابگردان از این لینک استفاده کنید
http://www.aftab.cc/modules.php?name=Your_Account&op=new_user
شما برای ثبت نام هم میتوانید از Username و Password ساوه سرا هم استفاده کنید . چون در این صورت پس از ثبت نام در آفتابگردان هر دو کلمه عبور و نام کاربری برای آفتابگردان و ساوه سرا یکی خواهد بود .
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
adame_haji از این تاپیک تشکر میکنم 
Shabnam_khaleh
پستتاریخ: دوشنبه 29 اسفند 1384 - 17:54    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 14 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 1850

خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم ومردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم.

اغاز سال جدید رو به مدیران وکاربران عزیز تبریک می گم .

موقع سال تحویل دعاها زودتر درگیر میشن تو روبه خدا مارو یادتون نره.

التماس دعا.

یاحق
_______
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: دوشنبه 29 اسفند 1384 - 23:33    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

تبريك من رو هم پذيرا باشيد love struck
اميدوارم هميشه نو باشيد و هميشه نو بينديشيد Smiling

سال رسول الله بر همه‌تون مبارك و تهنيت باد Applause love struck

دوستدار شما،
حميد Razz
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: سه‌شنبه 1 فروردین 1385 - 02:59    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

سال 1385 هجری شمسی رو به تموم شیعیان جهان بخصوص ساوجی های متحرم همینطور به milad, و Hamid, عزیزم تبریک عرض میکنم

خدا رو شاکر هستم که امسال قسمت بود در موقع تحویل سال نو با چشمانی اشک آلود تو مجلس آقام امام حسین به استقبال سال نو برم . موقع تحویل سال هر کی رو که به یادم میومد دعاش میکردم لحظات روحانیی بود جای همتون خالی .

هر سال تو هیئتمون ( طفلان زینب س) مداحان میگن که میشه خدا قسمت کنه و سال دیگه هم تو همین هیئت باشیم ؟ از کجا معلوم سال دیگه عکس ما قاطی همین عکسا ( اشاره به عکسهای شهیدان و فوت شدگان هیئت) نباشیم و دستمون از این دنیا کوتاه نباشه .

خیلی خوشحالم که اولین شامی که امسال خوردم شام مجلس آقا امام حسین بود

راستی امسال میخواهید تعطیلات رو چجوری بگذرونید ؟
مسافرت ؟ پای تلوزیون ؟ پای کامپیوتر و اینترنت ؟ رفت و شد در میان نزدیکان و آشنایان ...

اگه جایی رفتیم بیاید خاطراتتون رو اینجا بنوسید تا بقیه بخونن
مخصوصا اگه جایی مسافرت رفتید بیاین مکان اونجا رو توصیف کنید تا کسایی که نرفتن بدونن جای خوبی هست یا نه

به نظر من قشنگ ترین جایی که میشه رفت و لذت برد تنگه ساواشی در فیروز کوه هست
که شبکه تهران چند بار هم تصاویرش رو نشون داده و از بهشت پنهان یادش کرده . خودمه هم 2 بار رفتم خیلی جای توپیه . کوه شکاف خورده و شما باید از وسط شکاف کوه بری ، تازه به عمق 20-40 سانتی متر هم آب مخالط جهت تو میاد که باید پاچه رو هم بالابزنی یا اینکه شلوارتو در بیاری Very Happy البته اونجا خنومها هم اینکارو میکنن Very Happy کلی خارجی هم اونجا هست . من اولین بار قبل از اینکه برسم به تنگه میدیم همه ملت پاچه ها رو تا بیخ زدن بالا و دارن برمیگردن ولی بازم تا کمرشون خیس شده . تعجب میکردم که چرا اینا پاچه هارو تا بیخ زدن بالا . وقتی رسیدم به تنگه خشکم زد خداییش .
ولی تو عید خیلی شلوغه تو تابستون بیرد بهتره . چون فیروزکوه سردترین نقطه کشور هست . تو تابستون آب رو هوا یخ میزنه .

ولی امسال 7-8 فروردین قراره که با بچه ها بریم اصفهان اگه رفتیم حتما عکساشو میزارم اینجا

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mehdi2
پستتاریخ: چهار‌شنبه 2 فروردین 1385 - 21:11    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 13370

سلام. سال نو ... سال نو همه مبارک! (آخه می خواستم بگم همشهریا... دیدم حوزه ی تمدن ایران کمی از ساوه وسیع تره!)

خوش به حال اونایی که از تعطیلاتشون خوب استفاده می کنند.

سفر یک راه خوب برای گذاران تعطیلات است. به شرط همسفر خوب
(مهمه که با کی میروید به سیزده بدر!)

راستی بعضی ها همیشه در تعطیلات بسر می برند! بهتره بعد از 14 فروردین به فکر بازگشایی در کارهاشون باشند.

---
دوستان عازم اصفهان، خوش به سعادتتون!
من 3 بهار و 3 نوروز را به اصفهان رفتم و هنوز هم مشتاق دیدار اصفهانم.
فقط اصفهان هم نیست. شیراز. تبریز. یزد. مشهد و ...
همه خاک ایران دوست داشتنی است.
منتظر دیدن عکس های سفر شما هستم.
---
اولین شام امسال من هم در هیات بود. خدا شام آخر ما را در سفره علی و فرزندان علی قرار دهد و نمکدان شکنمان نکند.

---
باز هم برای همه ایرانیان و فارسی زبانان سال خوب و توام با موفقیت آرزو می کنم.

یا علی مددی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: پنج‌شنبه 3 فروردین 1385 - 00:48    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

آقا تموم خاله ها و داییها امروز رو برای دور هم جمع شدن دور همدیگه انتخاب کرده بودن . خونه مادر برزگه رو کرده بودن پاتوق .
منم که دیشب تا صبح کانکت بودم ، ساعت 7 صبح خوابیدم . تو خواب دیدم هی تلفن داره زنگ میزنه ، هی کیگفتم این کدوم مزاحمی این موقع شب Very Happy خلاصه 3 بار زنگ زد تا پاشدم شمارشو نیگا کردم دیدم اه از خونه مادربزرگه یهو فهمیدم همه الان اونجا جمعن ساعت رو نیگا کردم دیدم ساعت 3 بعد از ظهره . گوشی رو برداشتم مادرم گفت داشتم دیگه دلواپسس میشدم ، پاشو بیا اینجا .
ساعت 4 رسیدم اونجا دیدم ای دل قافل 3 تا خاله و 3 تا دائی همه رفتن خونه هاشون فقط خانواده ما مونده Sad هیشکی رو ندیدم .

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: پنج‌شنبه 3 فروردین 1385 - 00:48    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

آقا تموم خاله ها و داییها امروز رو برای دور هم جمع شدن دور همدیگه انتخاب کرده بودن . خونه مادر برزگه رو کرده بودن پاتوق .
منم که دیشب تا صبح کانکت بودم ، ساعت 7 صبح خوابیدم . تو خواب دیدم هی تلفن داره زنگ میزنه ، هی کیگفتم این کدوم مزاحمی این موقع شب Very Happy خلاصه 3 بار زنگ زد تا پاشدم شمارشو نیگا کردم دیدم اه از خونه مادربزرگه یهو فهمیدم همه الان اونجا جمعن ساعت رو نیگا کردم دیدم ساعت 3 بعد از ظهره . گوشی رو برداشتم مادرم گفت داشتم دیگه دلواپسس میشدم ، پاشو بیا اینجا .
ساعت 4 رسیدم اونجا دیدم ای دل قافل 3 تا خاله و 3 تا دائی همه رفتن خونه هاشون فقط خانواده ما مونده Sad هیشکی رو ندیدم .

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » ساقیا آمدن عید مبارک بادت
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc