يك شنبه 8 مهر 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » ورود ممنوع

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی
 ورود ممنوع « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
adame_haji
پستتاریخ: شنبه 30 اردیبهشت 1391 - 02:02    عنوان: Re: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

soveh نوشته است:
...ولی خداییش یکی از خنده دارترین صحنه های خلقت، پارک دوبل خانمهاست....بخدا قصد توهین ندارم،اصلاً یه بار وایستید و صحنه پارک دوبل یه خانم را ببینید.

سوه راست میگفت خدا شاهده
بهترین لحظه خود همین لحظست
دوستان این فیلم رو توی آپارات ببینید و بهترین لحظه خلقت رو مشاهده کنید LuighingLuighingLuighingLuighing

پارک دوبل توسط خانومها

اگه دوست داری پارک دوبل توسط مردها رو ببینی کلیک کن :
پارک دوبل جیک ثانیه ای

پارک دوبل فوق حرفه ای با ماشین مدل بالا

رکورد جهانی گینس در پارک دوبل با 10 سانتی متر فاصله از عقب و جلو (حتما ببینید)
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: شنبه 30 اردیبهشت 1391 - 02:17    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

این ها هم خالی از لطف نیستن

واقعی ولی ....
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: شنبه 30 اردیبهشت 1391 - 02:19    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

در راستای تاپیک :

خداییش اون عکس اول پست قبلی رو نیگاه کنید
آخه چسب نواری اون وسایل ها رو نگه میداره اون بالا Laughing
خب ورود ممنوع برای همینه دیگه
هر کسی را بهر کاری ساختن
Luighing
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 30 اردیبهشت 1391 - 08:12    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

خدا رحم کنه بهمون...جنگ جهانی سوم در راهه Very Happy

تاپیک هم که از موضوع اصلیش خارج شد Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: شنبه 30 اردیبهشت 1391 - 17:31    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

آقا تا حمید نیامده...نزده تو حالتون Very Happy آتش بس اعلام کنید بی تره هااااااااااااا! از ما گفتن بود Luighing Luighing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Shabnam_khaleh
پستتاریخ: شنبه 30 اردیبهشت 1391 - 18:07    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 14 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 1850

تورو خدا میبینید ..........
اکلی الکی هی با ما کل ننداز دادا صاحابش میاد تاپیک رو قفل میکنه ها .Sad چرا داری کشش میدی خوب همه که میدونستن اونایی هم که نمیدونستن بهشون ثابت شد اقایون چه خصلتی دارن نه گذشتی نه کوتاه امدنی .....یزره با مرام باشیم بد نیست
همش دنبال کل انداختنید
این روحیه جنگ طلبی شما ما رو ..........
تا روحیه فمنیستیمون بیشتر از این گل نکرده ...........
هر چی کمتر بگم بهتره
اصلا می دونید چی همیشه این لطف ماخانموم کار دستمون داده از همون اول باید اسم تاپیک رو میزاشتم ورود اقایان ممنوع وتمام .Very Happyاین تاپیک رو باز کردیم برای نوشتن درد ودلهامون نه اثبات برتری زن از مرد یا بلعکس .
موضوع تاپیک رو عوض نکنید لطفا
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: شنبه 30 اردیبهشت 1391 - 18:34    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

ببینید دوستان تو این سرزمین بهشتی Very Happy

الحمدالله هیچی سره جا خودش نی! تعارف که نداریم با هم...یکی از اونا هم جاهایی که واقعاً نباید خانم‌ها باشن و هستن....و یه کارایی که خانم‌ها نباید انجام بدن و حالا به دلایل مختلف به اجبار و اکراه و چمیدونم...هر چی انجام میدن....و بالعکس جاهایی که آقایون نباید باشن و کارایی که نباید انجام بدن رو انجام می‌دن و ...خلاصه..بلا نسبت دوستان از شیر تو شیر رد کرده و داره خر تو خر هم رد می‌کنه....اینجا هدف از نوشتن و خوندن، اول گرفتن دو تا مطلب و نکته و پیدا شدن دو تا علامت سؤال که اگه خوانندش خواننده باشه و اهل پیگیری می‌ره دو تا کتاب و چهار تا مجله و چند تا سایت و بالا پایین می‌کنه و ....پیداش می‌کنه. اکه اگه مثل من بی سواد باشه بره یه خورده به سنگینی وزن اطلاعات باد هوایی خودش اضافه کنه...بعدشم دور هم خوش باشیم و بعد یه روزه کاری و فک زدن با شونصد تا خلایق و تحمل ترافیک ساوه!!!! و گرما....بیایم با خوندن مطالب ساوه سرا...خستگیمون در بره...نمیاییم که جنگ کنیم...آدم حاجی دروغ نمی‌گه که...خدایی خوده من به پارک دوبل بعضی از خانم ها و ایضاً آقایون می‌خندم...خوب خنده داره...یه زمانی هم ما سوژه خنده واسه دیگران بودیم....این رسم روزگاره ماست!( این نکته داشت هاااااااا)Very Happy

بله خانم‌ها باید براشون رفتن به کارخونه و کارگری...ورود ممنوع باشه با یه تابلویی به بزرگی تمام صفات و ظرافت‌های زنانه و قداست زن...

اما متأسفانه این قدر شعور نداریم و پیدا نکردیم که حتی اگه خانمی شوهرش مرد و چه میدونم دختری بی نه نه بابا شد....واسه یه لقمه که شب کوفت کنه بتمرگه...نره کارگری و جلو چشم صد تا مرد ......خم و راس نشه و.....بیه ارگانی واسه همچین خانم‌هایی باشه بگه: اینجا هست، اینجا هست، اینجا هم هست..اما کارگری نه....دست بنده خدا رو باز بذارن واسه کار بعد اون ورود ممنوع معنی پیدا می‌کنه...بعدش خوده من اولین کسی هستم که می‌گم مرده شوره اون دختری رو بزنن که نه‌نه بابا بالا سرش هست و واسه قر و فر و چمیدونم استقلال مالی و خریدن یه ماشین آشغال ایرانی بره کارگری کنه و.....خیلی معذرت میخوام کنارشم ....بزنه به هر چی محیط کارخونس...

بحث، بحث پارک دوبل و چمیدونم...در آن واحد چند تا کار انجام دادن نیست....زن و مرد معنی نداره...مهم چگونگی شکل گرفتن شخصیت...چقدرخانم‌ا هستن که وجودشون به صد تا مرده زپرتی بی مسئولیت میرزه....و چه مردایی که حیف از اسم مرد که روشون باشه...

اینقدر بدم میاد وقتی آدما خودش رو به نفهمی می‌زنن....تو مغازه ست زنونه نوشته ورود آقایون ممنوع.....چند متر پایین‌تر ست زنونه‌ای که زمین پیاده رو ریختن و می‌فروشن....الان نخندیم چی کار کنیم؟ چند تا کار تو این مملکت اینجوریه؟

مسلماً یه کارایی رو مردا بهتر از خانم‌ها انجام میدن .....و صد البته کارهایی رو خانم‌ها بهتر از آقایون...مشکل اینجاست که هیچ چیز سره جای خودش نیست.

بله..آقایی که ابرو برمی‌داره...باشه آقا جون ابرو رو بردار....دیگه چرا ریمل؟ دیگه چرا رژ؟ دیگه چرا تیشرت....فلان فلان....شلوار....به قول استاد دانشمند یه اتاق عمل برو شرو بکن دیگه....

حالا این آقا با این ترکیب بیا واسه من بهترین پارک دوبل دنیا رو هم بزنه....چون تو جایگاهی که باید باشه نیست...ارزشش واسه من از سوسکای چاه مستراح ننه آغام تو باغش کمتره....

اصغر فرهادی به عنوان یک مرد!! رفت و با فیلمش....باعث افتخار ایران شد...خجالت آور نیست که بجای قدردانی اولین ترکش به سمتش این باشه که چرا با جولی یهودی....فلان..... دست داده...؟؟ ورود ممنوع؟ ای کاش درست تعریف می‌شد...ای کاش....

ما که هر چی در ماه در میاریم خرج بر طرف کردن شاخ‌های روی سرمون می‌کنیم که از دست این خلایق رو سرمون سبز می‌شه!!!Very Happy شما رو نمی‌دونم.

مشکل ما اینه که اصل ول کردیم، فرع رو چسبیدیم.

و باز جمله‌ی همیشگی من که این خانه از پایبست ویران است...

موفق باشید.

Winking
بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: شنبه 30 اردیبهشت 1391 - 19:42    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause
به به
متن و خوندم احساس کردم یه پا مردی برای خودت Surprised Very Happy (ببین باز نگین مرد و زن ها )
به خدا من زن دیدم توی BRT راننده بوده (اتوبوسهای تند رو تهران)

rezvaneh نوشته است:
...
...تو مغازه ست زنونه نوشته ورود آقایون ممنوع.....چند متر پایین‌تر ست زنونه‌ای که زمین پیاده رو ریختن و می‌فروشن....الان نخندیم چی کار کنیم؟ چند تا کار تو این مملکت اینجوریه؟
...

Winking

راجع به اون مغازه ای که گفتی فرقش با اون خیابونیه خیلی زیاده
اون لباساش پرو داره اون یکی نداره Surprised

rezvaneh نوشته است:
...
بله..آقایی که ابرو برمی‌داره...باشه آقا جون ابرو رو بردار....دیگه چرا ریمل؟ دیگه چرا رژ؟ دیگه چرا تیشرت....فلان فلان....شلوار....به قول استاد دانشمند یه اتاق عمل برو شرو بکن دیگه....
...
Winking

ببخشید فقط راجع به این قسمت میخواستم بکن آقای دانشمند نگفتن شر رو بکن دیگه !!!
گفتن یه اتاق عمل برو و شر رو کم کن (کم کنش رو پر حجم ادا کردن )

rezvaneh نوشته است:
...
اصغر فرهادی به عنوان یک مرد!! رفت و با فیلمش....باعث افتخار ایران شد...خجالت آور نیست که بجای قدردانی اولین ترکش به سمتش این باشه که چرا با جولی یهودی....فلان..... دست داده...؟؟ ورود ممنوع؟ ای کاش درست تعریف می‌شد...ای کاش....
..
Winking

جوووولی ؟ Surprised
انجلینا جولی خودمون ؟؟؟؟؟؟
خووووووووووووووش به حالش .
اااااااااااااااااااااااااااااااااااه
انجلینا جولی من که باورم نمیشه
همونی که فیلم جیا رو بازی کرده ؟
حالا خوبه به عنوان یه مرد رفته اونجا . اگه به عنوان یه زن رفته بود اونجا حتما با برد پیت دست میداده
بازم خوش بحالش (خانوما چرا اسم انجلینا جولی و جنیفر لوپز میاد ناراحت میشن ؟ مخصوصا جنیفر . ؟)

rezvaneh نوشته است:
...
حالا این آقا با این ترکیب بیا واسه من بهترین پارک دوبل دنیا رو هم بزنه....چون تو جایگاهی که باید باشه نیست...ارزشش واسه من از سوسکای چاه مستراح ننه آغام تو باغش کمتره....
...
Winking

ننه آقات چرا یه نقطه کم داره ؟
ولی باید ننه قای باحالی باشه که باغ هم از خودش داره
یجور کنید دسته جمعی با بچه های سایت بریم قرار عمومی باغ ننه قات یه جوجه ای بزنیم

rezvaneh نوشته است:
...
ا که هر چی در ماه در میاریم خرج بر طرف کردن شاخ‌های روی سرمون می‌کنیم که از دست این خلایق رو سرمون سبز می‌شه!!!Very Happy شما رو نمی‌دونم...
Winking

نا شکری میکنی
ملت پول میدن میرن کشور های خارج کارهای عجیب غریب میکنن تا کمی زندگیشون متنوع شه
حالا ما اینجا مفت و مجانی داریم شاخ در میاریم و قدر نمیدونی
کفرون نعمتت میشه وا

من قصد توهین ندارم
اگه از اولین پست این تاپیک بخونی میبینی که من بیشتر به مقوله طنزش دارم نگاه میکنم
یه همین نقل قولهایی که ازت گرفتم هم دارم دز شوخی رو بالا میبرم و این بدین معنی نیست که ذهنیات و تصمیمات زندگی من حتما همینجوریه
ولی جوجه رو توی باغ ننه قا پایه ایم هزار تا (حالا فردا نیای بگی باغ ننه آقام اینا تابلو ورود ممنوع داره که خودتون (زنها) با این مسئله مشکل داشتین و تاپیک زدید )

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: شنبه 30 اردیبهشت 1391 - 21:00    عنوان: Re: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

adame_haji نوشته است:

چقدر تشویق حالا من باید واسه هر تشویق یه گل تقدیم شما کنم؟ شرمنده کردین قربان thanks flower flower thanks thank thank thank thanks
adame_haji....خدا امواتت رو بیامرزه دادا دیگه بی آر تی احتیاج به توضیح نداشت که....خودمون بلتیمLuighing

و اینکه به شخصه می‌دونم شوخی کردین..اصلاً شوخی و طنز بهترین حربه واسه گفتن خیلی از حرفاس که نمی‌شه در حالت عادی زد و امید داشت که سوء تفاهم پیش نیاد...اینجاست که شوخی و طنز بهترین انتخابه Winking

آنجلینا جولی خودتون؟؟؟Very Happy

نه کی گفته وقتی اسمش میاد ناراحت می‌شیم؟؟؟؟؟ به نظر بنده آنجلینا یک انسان قابل تقدیره....چهرشم که فوق العاده زیباستEshve

دانشمندVery Happy پسر عجب سوتی دادیمLuighingLuighingLuighing

ننه آقا؟ باور کنید من تو بعضی کتاب‌های قدیمی ننه آغا هم خوندم......

ما که پایه باغ هستیم اگه بعضیاااااااVery Happy اجازه بفرمایند، جوجتونم مهمون ما.....

موفق باشید.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 - 07:56    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

خانمها...آقایون....خواهشاً مواظب باشید که کار دستمون ندید Exclamation

Shabnam_khaleh نوشته است:
اصلا می دونید چی همیشه این لطف ماخانموم کار دستمون داده از همون اول باید اسم تاپیک رو میزاشتم ورود اقایان ممنوع وتمام .Very Happyاین تاپیک رو باز کردیم برای نوشتن درد ودلهامون نه اثبات برتری زن از مرد یا بلعکس .
موضوع تاپیک رو عوض نکنید لطفا

منم موافقم با این دوست عزیز و خودم هم تا حدودی مقصرم!

و خواهش میکنم بحث را عوض نکنید و اجازه بدید که همون ریتم اولیه و مورد نظر ایجاد کننده تاپیک جلو بره....فکر می کنم نتایج خوبی داشته باشه.

پس:

soveh نوشته است:
اگه میشه مثال های بهتری از تضییع حقوق خانم ها بخاطر زن بودنشون بزنید...تضییع حقوقی که مختص خانم هاست.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 - 12:03    عنوان: Re: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

Soveh جان؛ مگه من حرف بدی زدم و خارج بحث صحبت کردم که گقتین: خانم‌ها و آقایون......تازه اول خانم‌ها رو گفتیCryingCryingCrying
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 - 12:15    عنوان: Re: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

rezvaneh نوشته است:
Soveh جان؛ مگه من حرف بدی زدم و خارج بحث صحبت کردم که گقتین: خانم‌ها و آقایون......تازه اول خانم‌ها رو گفتیCryingCryingCrying

خب مگه خانمها همیشه مقدم نیستن؟
بازگشت به بالای صفحه
mary67
پستتاریخ: یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 - 12:18    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 21 دی 1389
iran.gif

امتياز: 15275

شماها خسته نشدین اینقدر خانم و آقا کردین
دنیا کوچک تر از اینه که با گذروندن به این حرفای بچه گونه وقتتونو بفروشین اونم به بهای ریزی مثل برتری زن و مرد چیزی که خودتونم از صمیم دل قبولش ندارین
خداییش چند نفرتون از صمیم دل حرف میزنین
Very Happy Very Happy
اگه واقعا از دست جنس مخالفاتون شاکی هستین چرا باز میرین سراغشون Surprised Surprised
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 - 12:24    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

نقل قول:
شماها خسته نشدین اینقدر خانم و آقا کردین
دنیا کوچک تر از اینه که با گذروندن به این حرفای بچه گونه وقتتونو بفروشین اونم به بهای ریزی مثل برتری زن و مرد چیزی که خودتونم از صمیم دل قبولش ندارین
خداییش چند نفرتون از صمیم دل حرف میزنین
Very Happy Very Happy
اگه واقعا از دست جنس مخالفاتون شاکی هستین چرا باز میرین سراغشون Surprised Surprised

Confused

نقل قول:
خب مگه خانمها همیشه مقدم نیستن؟

Very Happy

نه انصافاً صحبت من، خارج بحث بود؟
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 31 اردیبهشت 1391 - 12:31    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

نقل قول:
نه انصافاً صحبت من، خارج بحث بود؟

یه جورایی بله...
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی صفحه 2 از 6

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » ورود ممنوع
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc