جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » جديدترين اخبار شهرستان » نهمین جشنواره ملی انار ساوه

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی
 نهمین جشنواره ملی انار ساوه « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
atena
پستتاریخ: جمعه 19 آبان 1391 - 14:15    عنوان: نهمین جشنواره ملی انار ساوه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

نهمین جشنواره ملی انار ساوه؛ دیروز افتتاح گردید.

در این افتتاحیه که با اجرای آقای داوود رشیدی مجری خوش سابقه رادیو برگزار گردید. بعد از تلاوت آیات قرآن توسط قاری نوجوان ساوجی سید عرفان بشیری، سرود جمهوری اسلامی ایران پخش و سپس حضار دعای فرج را همصدا خواندند.

اولین سخنران جلسه سرکار خانم دکتر میر گلو بیات بودند که در رابطه با فواید انار به سخنرانی پرداختند.

دومین سخنران جلسه نیز جناب آقای نیک بخت معاونت محترم وزارت کشاورزی بودند که تریبون را در اختیار گرفته و در رابطه با صادرات و واردات و حمایت از تولید داخل در سال حمایت از تولید ملی صحبت کردند .

سومین نفر جناب آقای بیات رییس اداره ثبت علائم تجاری بودند که در رابطه با ثبت نشان جغرافیایی برای محصولات ایرانی همچون انار ساوه و پسته رفسنجان و دامغان توضیحاتی را ارائه نمودند.
ایشان با اشاره به اینکه اگر مسئولین امر در ایجاد یک برند تجاری برای انار ساوه همت کنند می توان از فروش این محصول در تمام دنیا با نام سایر تولید کنندگان جلوگیری کرد، زیرا ساوه به عنوان پایتخت انار دنیا شهرت جهانی دارد.

برنامه بعدی اجرای نمایش انار بود که خیلی زیبا اجرا شد. بگذارید در چند خط موضوع نمایش رو برای شما دوستان توضیح دهیم.

موضوع از این قرار بود که انار به عنوان یک میوه بهشتی به زمین آورده شد و طی سالیان متمادی توسط فرشتگان مراقبت شد و رشد کرد، باغداران به مراقبت از آن پرداختند و آفت انار را نابود کردند.
تا درخت انار میوه میدهد و باغدار آن را برداشت و شکر گذاری می کند.

این نمایش که با موسیقی شاد محلی همراه بود به قدری مورد توجه حضار قرار گرفت که تیم اجرا چند دقیقه مورد تشویق قرار گرفت به گونه ای که کف زدن ها متوقف نمیشد.

سورپرایز بعدی پذیرایی از تمام مدعوین توسط انار دون کرده بود.

چهارمین سخنران نیز آقای انوری دبیر کمیسون نام و نشان تجاری بودند که ایشان نیز در این رابطه به ایراد سخنرانی پرداختند.

آخرین برنامه که داخل سالن اجرا شد تقدیر از باغداران نمونه ساوجی آقایان حاج حسین قربانی، تولید کننده ارگانیک و آقای ابولفضل نوپا تولید کننده 120 تن انار در هکتار بود.

در نهایت گروه سورنا نوازی طبق های انار را با اجرای زنده موسیقی محلی به سمت نمایشگاه انار در پارک مجاور سالن(پارک طالقانی) برده و در آنجا به اجرای رقص محلی پرداختند.

این مطلب آخرین بار توسط atena در شنبه 20 آبان 1391 - 15:32 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
atena از این تاپیک تشکر میکنم 
rezvaneh
پستتاریخ: جمعه 19 آبان 1391 - 21:25    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

نمایشگاه بسی پربار و عالی و ..... Very Happy

تو نمایشگاه همه چیز هست الا انار Very Happy عسل! سن ایچ! قالی! ظروف مسی! روسری! تیشرت! دستمال کاغذی! آلوچه! پف فیل Confused

جالب اینه امروز که با خواهرم رفته بودیم یه آقایی با خانموشون اومده بود انار بخرن گفت: پس اناراش کو Very Happy

تا باشه نمایشگاه انار! Very Happy

خبری هم از آرمان جوان و بقیه نشریات نبود Confused
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: جمعه 19 آبان 1391 - 22:34    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

ای کاش یه نفر چهار تا عکس بذاره ببینیم چطوریاست...
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: جمعه 19 آبان 1391 - 22:35    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

با تشکر از atena, عزیز و با اجازه ایشان

بالاخره بعد از روزها انتظار...نهمین جشنواره انار ساوه آغاز شد.

متاسفانه من نتونستم به مراسم افتتاحیه که در سالن سلمان ساوجی برگزار شد برسم، بنابراین از دوستانی که از این مراسم فیلم یا عکس دارند خواهش می کنم که در این تاپیک قرار بدهند.

و اما نمایشگاه انار......

به هر روی، برگزاری یک نمایشگاه آن هم با موضوع انار که نماد شهر ساوه هست، در شهرستان ساوه خوش یمن و مبارک است و امیدواریم هر بار برگزاری نمایشگاه تجربه ای خوب برای دست اندرکاران نمایشگاه و دیگر مراسم باشد تا شاهد بهبود برگزاری و بالارفتن کارایی این قِسم نمایشگاهها در شهر ساوه باشیم.

در این نمایشگاه تعاونی باغداران ساوه ، مدیریت پسماند شهرداری ساوه، بانک کشاورزی و تعاونی زندانیان و حاج حسین قربانی و چندین باغدار دیگر و آبمیوه اکسیژن و شرکت سن ایچ و... شرکت کرده بودند.

در این نمایشگاه حاج حسین قربانی تولید کننده نهال انار و همچنین تولید کننده ی نمونه ی انار ارگانیک ( اناری که فاقد مواد شیمیایی و غیر طبیعی است ) غرفه دارند که اداره غرفه ی ایشان به عهده ی پسرشون آقای عباس قربانی است که از اعضای ساوه سرا هستند.

متاسفانه اینگونه بنظر می رسید که مسوولین نمایشگاه اصرار خاصی بر پر کردن غرفه ها بوسیله ی اصناف متفرقه ! داشته اند.
حضور تعدادی لباس فروش و سی دی فروش و عسل و ترشی فروش غیر ساوه ای و پخش دستمال کاغذی و .......در این نمایشگاه، زشت و زننده بود.Sad

و از نکات منفی دیگر این نمایشگاه، عدم در نظر گرفتن مکانی برای استراحت و خواب شب افراد غیر ساوه ای بود. متاسفانه تعدادی از غرفه داران غیر ساوه ای داخل ماشینهاشون در کنار پارک شبها میخوابند! که این مساله دور از شان ساوه و مسوولین آن هست.

و یک پیشنهاد و سوال؟

چرا از تولید کننده ها و باغداران انار دیگر شهرها برای حضور در ساوه دعوت بعمل نیامده بود؟ هرچند حضور آنها رقیبی برای باغداران ساوجی بود اما بهر حال حضور آنها بهتر از تی شرت فروشها و نان برنجی فروشهای سنندجی بود.

لطفا در صورت دعوت از افراد غیر ساوجی برای خواب و استراحت و نهار آنها فکری شود!Smiling

و یک سوال مهم؟

چرا تعدادی از غرفه های افراد ساوجی توسط هموطنان کرد اداره می شد؟!!!!!!!

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: جمعه 19 آبان 1391 - 22:36    عنوان: Re: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Hamid نوشته است:
ای کاش یه نفر چهار تا عکس بذاره ببینیم چطوریاست...

چشم حمید جان

راستی ساوه سرا اونجا بدون نماینده نبود! و یک نماینده بسیار مطلع و فهیم به نام آقای قربانی حضور داشتند.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: جمعه 19 آبان 1391 - 22:42    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

غرفه ی یکی از باغداران ساوجی که در حال فروش به یکی از هموطنان کردمون هست.( اون انارها را من براشون جدا کردم Very Happy ...)

غرفه بانک کشاورزی !

تعاونی زندانیان کشور

سن ایچ و چند قوطی آبمیوه و دیگر هیچ !

شرکت کیمیا سبزآور

مدیریت پسماند شهرداری ساوه ( آقای یزدی (شخصی که با کت شلوار هستند) مسوول مدیریت پسماند شهرداری ساوه )

بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 19 آبان 1391 - 22:59    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

اینها هم بودند!

غرفه رب انار

تعاونی باغداران ساوه

اکسیژن ! ( تبلیغ در ساوه سرا یادت نره ! Very Happy بیا هواتو داریم )

مزرعه پرند ( بنده ی خداها مشغول نهار بودند که من هم بهشون گیر داده بودم...آقایون ممنونم )

بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 19 آبان 1391 - 23:13    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

دوست عزیزمون آقای عباس قربانی تولید کننده ی انار ارگانیک و همچنین نهال انار و از اعضای خوب ساوه سرا

انشالله قرار است که در آینده توضیحات کامل در رابطه با انواع انار و مخصوصا انار ارگانیک را در ساوه سرا قرار بدهند. Smiling

( انارهاشون واقعاً خوشمزه هستن Smiling Applause )

گواهینامه تولید انارهای ارگانیکشون را که از یک شرکت آلمانی گرفتند در سمت راست عکس مشخصه

اُوَنگ انار Smiling

بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 19 آبان 1391 - 23:22    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

آقای ابولفضل نوپا !

غرفه ی هنرمندان عقیق آش هم میدادند که باز من دیر رسیدم Very Happy

تعاونی خانه هنر سوده عقیق با مدیریت خانم واحدی

بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: جمعه 19 آبان 1391 - 23:48    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

soveh, جان ممنون
والا بچه ها یه چی بگم من که خودم از نزدیک شاهد تلاش مسئولین ستاد برگزاری بودم بگم که هر چه در توان داشتند گذاشتند که حمایت همه جانبه مسئولین شهری رو داشته باشند که ....
از اون طرف هم خیلی غرفه ها در لحظات پایانی حضورشون منتفی می شد و حتی یادمه شب پنجشنبه ساعت 7 تماس گرفتند غرفه کنسل کردند و این دیگه نیازمند یک برنامه ریزی چند ماهه بود که بازم دقت مسئولین رو می طلبید که نشد و واقعا باید گفت کاری که تو چهل روز حدودا جمع بشه به نظرتون چقدر باید خاص باشه.
یه نکته جالب که خیلی بامزه بود طرحی بود که یکی از این شرکتها روی بنرش داشت و اون عکس صد دانه یاقوت آقای Hamid, هست من یه عکس گرفتم ببینید چقدر طرح ها و عکس های ساوه سرا جا افتاده و اگه ما هم بودیم که چقدر خووووب میشد.

بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: شنبه 20 آبان 1391 - 02:21    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

عکسها همه عالی و فوق العاده بودند

Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause

thank thank
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: شنبه 20 آبان 1391 - 13:21    عنوان: Re: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

atena نوشته است:
soveh, جان ممنون
...
یه نکته جالب که خیلی بامزه بود طرحی بود که یکی از این شرکتها روی بنرش داشت و اون عکس صد دانه یاقوت آقای Hamid, هست من یه عکس گرفتم ببینید چقدر طرح ها و عکس های ساوه سرا جا افتاده و اگه ما هم بودیم که چقدر خووووب میشد.

آره، داداشم هم گفت که یک شرکت آمده این عکس رو به عنوان آرمش در نظر گرفته!Sad
حقیقتش دلم سوخت!
من این عکس رو خیلی دوست دارم و دلم می‌خواست برای خودم باقی بمونه.Sad
به هر حال، چه کار کنیم که گفتیم استفاده از هر چیزی که در مجموعه آفتابگردان قرار می‌گیره به هر نحوی بلامانع هست.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: شنبه 20 آبان 1391 - 15:28    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

خب آقای نیرومند ببینید کارتون لوگو شد بدون اینکه به خودتون بگن میخاین امشب بریم حالشونو بگیریم Very Happy
راستی جشنی که هرشب در کنار محوطه نمایشگاه برگزار میشه هم خیلی طرفدار داره البته فکر کنم دیشب یه چند تا کشته هم داداLuighing
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 20 آبان 1391 - 23:59    عنوان: پاسخ به «نهمین جشنواره ملی انار ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

کسی عکس یا فیلم از مراسم جشن نمایشگاه نداره؟
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 21 آبان 1391 - 00:14    عنوان: فیلم جشنواره انار پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

فیلم نمایشگاه انار مربوط به نهمین جشنواره انار
در این فیلم 68 m ، غرفه های نمایشگاه انار ساوه نمایش داده شده اند.

بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی صفحه 1 از 3

فهرست انجمن‌ها » جديدترين اخبار شهرستان » نهمین جشنواره ملی انار ساوه
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc