جمعه 31 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  بعدی
 بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند... « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 8 دی 1390 - 15:04    عنوان: Re: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

hazraty نوشته است:
سلام من افشینم از ساوه و به ساوه علاقه زیادی دارم من اهل طالقانی هستم Winking Winking Winking Cool Cool

ایشون قبلا خودشونو معرفی نکرده بودن؟ نه.....اصلا
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
saman_s755
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 02:15    عنوان: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 12 اسفند 1390
blank.gif

امتياز: 430

سلام

من سامان هستم 22 سالم.

ساکن کمربندی اصفهان.

چقدر دیر با این سایت آشنا شدم! حیف ولی از این به بعد سایت با من!

love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 02:25    عنوان: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

saman_s755, جان به ساوه سرا خوش اومدی

امیواریم شاهد مطالب و عکسهای خوبی از شما باشیم...مخصوصاً مطالب و عکسهای مخصوص ساوه
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
saman_s755
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 02:28    عنوان: Re: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 12 اسفند 1390
blank.gif

امتياز: 430

soveh نوشته است:

امیواریم شاهد مطالب و عکسهای خوبی از شما باشیم...مخصوصاً مطالب و عکسهای مخصوص ساوه

قربونت داداش.

یه مستند نیمه حرفه ای در مورد موسیقی پاپ چندی قبل در ساوه ظبط شده که به زودی تو این سایت قرار میدم تا بروبچ ساوه ای ببینن و حالشو ببرن.love struck
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 02:30    عنوان: Re: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

saman_s755 نوشته است:
soveh نوشته است:

قربونت داداش.

یه مستند نیمه حرفه ای در مورد موسیقی پاپ چندی قبل در ساوه ظبط شده که به زودی تو این سایت قرار میدم تا بروبچ ساوه ای ببینن و حالشو ببرن.love struck

به به جالبه...
بازگشت به بالای صفحه
evil500cc
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 12:51    عنوان: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 5 مهر 1387

iran.gif

امتياز: 875

مهرداد 22 از خیابان اول حاج بلوک.
بازگشت به بالای صفحه
dordooneh
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 20:06    عنوان: Re: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 10 دی 1390

blank.gif

امتياز: 575

evil500cc نوشته است:
مهرداد 22 از خیابان اول حاج بلوک.

سلام، خوش اومدی بچه محل!!!
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: شنبه 13 خرداد 1391 - 22:49    عنوان: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

سلام به همه بچه های انجمن
منم متولد 74 هستم دوم گرافیک
دیگه......... به عکاسیو فتوشاپ علاقه زیادی دارم
در رشته نقاشی 3تا مقام شهری کسب کردم
در شاخه های آبرنگ مداد رنگ و رنگ روغن
که انشاالله در پست های بعد نقاشی هامو خواهم گذاشت
فقط خواهشا بیاید نظر بدید برا کارام............
دیگهههههههههههههههههههه
چیز خاصی یادم نمیاد
آهان نزدیک به 2 سال بود در انجمن اسلامی ساوه (خیابان فردوسی) فعالیت داشتم ولی الان فعالیتم خیلی کمتر شده چون وقته آزادمم کم شده
قبلا هم یکی از نویسندگان سایت farsa.ir بودم تحت عنوان فداییان رهبری که مدیر سایت بعد چندسال قادر به اداره کردن نبود متاسفانه این سایت حذف شد.............
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 14 خرداد 1391 - 17:03    عنوان: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

bestveil, جان به ساوه سرا خوش آمدی
امیدواریم بتونیم در ساوه سرا از توانایی های شما استفاده کنیم.
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: یکشنبه 14 خرداد 1391 - 21:10    عنوان: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

ممنون..........
بازگشت به بالای صفحه
masoud-mg24
پستتاریخ: دوشنبه 30 مرداد 1391 - 12:42    عنوان: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 30 مرداد 1391
iran.gif

امتياز: 9240

سلام به تمام بچه های گل ساوه ای مخلص بچه های بسیج و حاج بلوک هم هستیم
من مسعودم تازه عضو شدم بچه شهرک Applause

این مطلب آخرین بار توسط masoud-mg24 در جمعه 18 مرداد 1392 - 10:27 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: دوشنبه 30 مرداد 1391 - 12:58    عنوان: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

mgj, عزيز خوش اومدي
اميدواريم در كنار ساير دوستان ساوه سرايي ساعات و روزاي خوشي رو داشته باشيد
بازگشت به بالای صفحه
masoud-mg24
پستتاریخ: سه‌شنبه 31 مرداد 1391 - 10:12    عنوان: lمسعود پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 30 مرداد 1391
iran.gif

امتياز: 9240

مرسی اتنا جان اما نمیدونم چرا هیجکی نیست یا همه اف هستند اگه یه ساعاتی خاص مشخص بشه که بچه ها بیان پیاماشون رو بذارن و صحبت کنن بهتر باشه
فقط بچه های گل ساوه ایApplause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
sogand
پستتاریخ: دوشنبه 6 آذر 1391 - 18:58    عنوان: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 6 آذر 1391
iran.gif

امتياز: 1335

درود من از اهالی ساوه ساوه سرای من love struck
نام وافعی نمی تونم بگم Twisted Dvil ولی نام دوم که به نام ارین می شناسندم Winking
من ده سالی هست در نت هستم در تمام انجمن ها بودم با همین یوزر sogand از وجود چنین انجمنین که از سرای خودمان باشد اگاهی نداشتم خیلی خشنودم در این انجمن امد که از تجربیات گرامیان بهر مند شوم love struck
بازگشت به بالای صفحه
sooraty
پستتاریخ: چهار‌شنبه 8 آذر 1391 - 13:39    عنوان: پاسخ به «بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1384
iran.gif

امتياز: 5420

انگار همين ديروز بود (سال 84) كه اومدم و خودم و اينجا 19 ساله معرفي كردم الان 26 شدم Surprised
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  بعدی صفحه 20 از 21

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » بچه‌هاي ساوه خودشون رو اينجا معرفي کنند...
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc