پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » هداياي سنگي به اهالي سانا!

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 هداياي سنگي به اهالي سانا! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Yashan
پستتاریخ: سه‌شنبه 26 شهریور 1392 - 12:41    عنوان: هداياي سنگي به اهالي سانا! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خبرنگار و همكار سايت
خبرنگار و همكار سايت

عضو شده در: 8 مهر 1390
iran.gif

امتياز: 8060

با سلام

هر روز که داره می‌گذره و سانا بزرگتر می‌شه صمیمیت بچه‌های تیم داره بیشتر می‌شه، هر کدوم از بچه‌ها با توانایی‌هایی که دارن یه کمک برای پیشرفت روز افزون سانا هستن و حالا گرافیست جوان تیم‌مان خانم رستمیان با خلاقیتی که دارن، اسامی کاربری بچه‌های خانواده سانا رو روی سنگ با شیوه‌ای نوین طراحی کردن و به عنوان هدیه‌ای به بچه‌ها تقدیم کردن از همین جا ازشون تشکر و براشون آرزوی موفقیت می‌کنم. thank

هر کسی که دوست داره می‌تونه تصویر هدیه‌اش رو اینجا قرار بده تا بقیه دوستان هم بتونن اونو ببینن...
Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
hamid-m(سه‌شنبه 26 شهریور 1392 - 23:03), Yashan از این تاپیک تشکر میکنم 
Yashan
پستتاریخ: سه‌شنبه 26 شهریور 1392 - 13:04    عنوان: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خبرنگار و همكار سايت
خبرنگار و همكار سايت

iran.gif

atena, جان هم بابت مشكلي كه براش پيش آمده و نمي‌تونه چند روزي ساوه سرا بياد و خودش از خانم رستميان تشكر كنه عذرخواهي كرد و در اولين فرصت تصوير هديه‌اش رو قرار مي‌ده
بازگشت به بالای صفحه
hamid-m
پستتاریخ: سه‌شنبه 26 شهریور 1392 - 14:47    عنوان: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 6 اردیبهشت 1388
iran.gif

امتياز: 6890

سلام، بنده هم از خانم رستمیان بابت خلاقیت بسیار زیباشون و این هدیه برای سانایی هاتشکر میکنم. امیدوارم بتونیم لطفشونو جبران بکنیم
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: سه‌شنبه 26 شهریور 1392 - 16:18    عنوان: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

کوثر خانمlove struck

عزیزم ممنون بابت هدایای قشنگت!! امیدوارم خداوند به واسطه ی دل دریاییت، اقیانوس، اقیانوس خوبی و سلامتی و خوشبختی قسمتت کنه خانم....

البته من هنوز نرفتم از خانم خرم هدیمو بگیرم(خانم خرم اخم نکن!!Very Happy باور کن کارم تو بانک طول کشید)، اما اگه به قشنگی هدیه آقای hamid-m باشه حرف نداره Very Happy

بازم ممنون از لطفت عزیزم.
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: سه‌شنبه 26 شهریور 1392 - 20:44    عنوان: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

سلام خانم رستمیان عزیز...دریافت هدیه تون بی اندازه خوشحالم کرد,خصوصا اینکه کار دستان هنرمند شماست. ضمن ارزشمندی این یادگاری, چیزی که برام قابل ستایش هست وقت گرانبهایی بود که براش صرف کردید. من در پس این کار ظریف دقایقی از عمر شما دوست جوانم رو هدیه گرفتم. ازتون ممنونم و امیدوارم بتونم جبران کنم.
هدیه تون روی میزم و جلوی چشمانم قرار خواهد گرفت. سپاسگزارم و آرزو میکنم موفق تر از پیش به مدارج بالای این رشته زیبا برسید.
thank love struck
_________

خانم خرم نازنین و خانم میرزایی گل...از اطلاع رسانیتون ممنونم. هر کجا هستید سلامت و دلشاد باشید.
_________

این مطلب آخرین بار توسط blind در چهار‌شنبه 27 شهریور 1392 - 00:42 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 26 شهریور 1392 - 22:53    عنوان: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

اینم از سنگ بنده:

واقعاً کار جالبیه...
دست همه دوستان به ویژه نقاشش درد نکنه Winking

(تاپیک به انجمن دوستیابی منتقل شد)
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
hamid-m
پستتاریخ: سه‌شنبه 26 شهریور 1392 - 23:23    عنوان: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 6 اردیبهشت 1388
iran.gif

امتياز: 6890

خب سنگ mohammad8668 رو هم من از خانم خرم تحویل گرفتم تا بهشون برسونم تا رسیدن سنگ منم از جانب محمد از خانوم رستمیان تشکر میکنم( البته غروبی به صورت تلفنی بامحمد صحبت کردم گفتن که تشکر کنم) ان شاءالله با رسیدن سنگ به دست محمد خودش عکسشو براتون میذاره.
راستی برای رفع کسالت محمد عزیز هم دعا کنید
بازگشت به بالای صفحه
Kovsar
پستتاریخ: چهار‌شنبه 27 شهریور 1392 - 18:15    عنوان: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

سلام
حقیقتش یه هدیه ناقابلی بود به عنوان یادبود........
که من وقت چندانی نداشتم اگه داشتم کارا بهتر از داین میشد اون موقع حداقل میتونستم بپرسم از همه و رنگ مورد علاقه خودشونو کار کنم..............

خوش حالم که خوشتون اومده دوستان................... Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: یکشنبه 31 شهریور 1392 - 07:31    عنوان: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

کوثر جان خسته نباشي دختر خلاق love struck

اگه رضوانه جان يا آتنا جان لطف کنن سنگ منو تحويل بگيرن بيام ساوه ازشون بگيرم

من هديه خيلي دوست دارم Eshve

کوثر جون موفق باشي :-*
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
masoud-mg24
پستتاریخ: دوشنبه 1 مهر 1392 - 12:07    عنوان: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 30 مرداد 1391
iran.gif

امتياز: 9240

(Kovsar ) عزیز ممنون از کار زیبای شما و هدیه ماندگار شما Applause
بنده هم بابت اینکه وقت گذاشتید و این اثر زیبا و ارزشمند رو خلق کردید تشکر می کنم
موفق و پیروز باشید Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: سه‌شنبه 2 مهر 1392 - 00:20    عنوان: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

مناسفانه طراحی سه نفر از همکاران سانایی یکم دیر شد چون سنگ های که برای طراحی انتخاب میکنم همه جا پیدا نمیشناسد و باید بگردم به خاطر همین کمی دیر شد ندا جونم ماله شما و سوها و بابانی ......مونده بود که انشاالله تو یکی دو روز آ ینده میدم به آ تنا جون.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: سه‌شنبه 2 مهر 1392 - 08:11    عنوان: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

کوثر جان واسه منو بذار آخر سر فرصت چون حالا حالا ها ساوه نمي آم Winking

به زحمت افتادي عزيزم love struck بوس بوس
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Talangor
پستتاریخ: جمعه 5 مهر 1392 - 12:47    عنوان: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 13 اسفند 1391

iran.gif

امتياز: 2950

سلام

والا ما که انقده ضیق وقت داریم نشد برسیم خدمت خانم خرم این سنگ زیبای پیش کشی رو ببینیم

خانم خرم عزیز بیزحمت یه عکس ازش بذارید حداقل از دور ببینیم این سنگ چه شکلیه
Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Yashan
پستتاریخ: شنبه 6 مهر 1392 - 07:36    عنوان: Re: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خبرنگار و همكار سايت
خبرنگار و همكار سايت

iran.gif

Talangor نوشته است:
سلام

والا ما که انقده ضیق وقت داریم نشد برسیم خدمت خانم خرم این سنگ زیبای پیش کشی رو ببینیم

خانم خرم عزیز بیزحمت یه عکس ازش بذارید حداقل از دور ببینیم این سنگ چه شکلیه
Very Happy

Talangor، جان راستش دوربین ندارم، و گرنه حتماً برات انجام می دادم
بازگشت به بالای صفحه
Yashan
پستتاریخ: سه‌شنبه 16 مهر 1392 - 09:13    عنوان: پاسخ به «هداياي سنگي به اهالي سانا!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خبرنگار و همكار سايت
خبرنگار و همكار سايت

iran.gif

سلام
اینم از تصویر هدیه‌ من

بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » هداياي سنگي به اهالي سانا!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc