جمعه 31 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » پوستر گرافیکی ((شهدا ناظر بر اعمال ما هستند))

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 پوستر گرافیکی ((شهدا ناظر بر اعمال ما هستند)) « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
s-sangar
پستتاریخ: سه‌شنبه 3 دی 1392 - 22:57    عنوان: پوستر گرافیکی ((شهدا ناظر بر اعمال ما هستند)) پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 29 آذر 1392
blank.gif

امتياز: 2740

بسمه تعالی
با سلام خدمت دوستان عزیز
دیشب یه پوستر طراحی کردم با نام ((شهدا ناظر اعمال ما هستند))
این پوستر رو تو وب شخصیم گذاشتم اما از آنجایی که جمله خیلی قشنگ بوده به نظر دوستان که ربطش دادم به امر به معروف Smiling بر این شدم که تو ساوه سرا هم منتشر کنم، ان شاالله مورد پسند شما هم قرار بگیره.

تصاویری که باعث خلق این پوستر شدند بدین عبارتند:

البته اون کفتر ها جا موندLuighingVery Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Hamid(پنج‌شنبه 5 دی 1392 - 19:51), Kovsar(یکشنبه 8 دی 1392 - 22:40), s-sangar از این تاپیک تشکر میکنم 
blind
پستتاریخ: پنج‌شنبه 5 دی 1392 - 17:59    عنوان: پاسخ به «پوستر گرافیکی ((شهدا ناظر بر اعمال ما هستند))» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

جناب سنگر عزیز انتقادی که از طرح های جنابعالی دارم بیشتر در این طرحتون نمود داره. نظر شخصی من اینکه در بیان هدف موفق عمل نکردید.طرح ها و رنگ ها ابدا حس معنوی رو منتقل نمیکنن. خواهش میکنم تو مواردی که مایلید تاثیر ذهنی ایجاد کنید به نکات ریز اما مهم دقت بیشتری کنید. رنگ در طراحی حرف اول رو میزنه و لازمه کار یک طراح شناختن رنگ ها و تناسب اون با طرح و هدفش از تاثیر رنگ هست. (هرنوع طراحی...خودم این تجربه رو در طراحی لباس کسب کردم)اما از طرفی نظر و سلیقه شخصی شماست که حرف اول رو میزنه و من صرفا میتونم تماشاچی کارهاتون باشم.

بهر حال خسته نباشید. میدونم که زمان زیادی صرف این تیپ کارا میشه.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
s-sangar
پستتاریخ: پنج‌شنبه 5 دی 1392 - 22:47    عنوان: پاسخ به «پوستر گرافیکی ((شهدا ناظر بر اعمال ما هستند))» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

بسمه تعالی
با سلام
حق با شماست دوستان دیگر هم همین انتقاد رو کردند و گفتند رنگ نوشته نباید سفید باشه ویا به جای گل از گل لاله باید استفاده می کردی.
اما واقعیت مطلب این هست، شخصیت طرحی که جوان امروز می پسنده، دوست دارم کار کنم و برام مهم نیست که آیا طرح، طرح معنوی میشه و یا اون بار معنویتشو میرسونه، مهم اصل یا قالب اون کار هست همین که یه جوونی بگه ایول بابا هر وقت پوستر شهدا می دیدیم یا گل لاله بود و یا خون و سیم خاردار و یا مواردی از این قبیل.
چون افرادی که تو وب خودم نظرگذاشته بودند روی همین نکته تاکید داشتند.
((البته نتیجه کار ربطی به امر به معروف داشت))
بنده به انتقاد شما احترام میذارم Applause و همین انتقاد ها باعث میشه کار زیبا تر بشه ان شاالله در موارد دیگه حتما یه جوری پیش میرم که هم بار معنوی داشته باشه و هم به قول خودم ون جوون امروزی از طرح خوشش بیاد. Very Happy Smiling

ان شاالله موفق و پیروز باشید.
فی امان الله
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: جمعه 6 دی 1392 - 11:28    عنوان: پاسخ به «پوستر گرافیکی ((شهدا ناظر بر اعمال ما هستند))» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

سلام.
چقدر خوشحالم که از انتقادم ناراحت نشدید. اینروزها کمتر کسی پیدا میشه که انتقاد پذیر باشه و مفهوم نقد رو در جهت بهبود کار درک کنه...ازتون ممنونم.

و اما در جواب به فرمایشاتتون

بنظرم بهتره برای ایول گرفتن از کسی کار نکرد. بنظرم بهتره که دانش کاری رو یاد گرفت و بعد بر اساس اصول کار پیش رفت. مسلمادر این بین عده ای از کار خوششون میاد عده ای هم نه و این طبیعیه که اختلاف نظر پیش بیاد.اما اگر مقبولیت کار درصد بیشتری رو به خودش اختصاص بده اون کار به هدف اصابت کرده.

در مورد کار شهدا لازم نیست که حتما از گل لاله ی کلیشه ای استفاده کرد.بنظر میاد که وقت بدعت فرا رسیده...میشه طرح های تاثیر گزار دیگه ای برای کارِ فرضاً همین شهدا ایجاد کرد. حیی اگرم بخواییم از الگوهای تکراری و نخ نما استفاده کنیم شخصا احساس میکنم بیننده ها از قطرات خون بیشتر تاثیر ذهنی بگیرن تا گل لاله گرچه قطرات خون هم دیگه خیلی کلیشه ای شده ولی همچنان تاثیرگذاره.

اگر از پیشنهادات طراحی بخوایم به همین اندازه بسنده کنیم اجازه میخوام از جماه تون هم انتقاد کنم.
حقیقتش من با این جمله ارتباط برقرار نکردم. البته نظر شخصیم هست و قصدم اعمال نظر نیست...قطعا نظرتون این بوده و صد در صد محترم هست ولی نظر شخص بنده این هست که خداوند ناظر اعمال ماست...در همه حال و در همه زمان و مکان.
البته بنده متوجه منظور این شعار هستم ولی احساس میکنم الان زمان تلنگرهایی اصلی تر فرا را رسیده,وقتی که دین گریزی و دین ستیزی و انحرافان مذهبی بین جوانان گسترش پیدا کرده.

در آخر بازم از جنابعالی معذرت میخوام. کلا قادر به انتقاد از کسی نیستم ولی چون احساس کردم انرژیتون در بخش طراحی زیاده جسارت کردم مقداری نظرم رو بیان کنم.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
s-sangar
پستتاریخ: جمعه 6 دی 1392 - 14:48    عنوان: پاسخ به «پوستر گرافیکی ((شهدا ناظر بر اعمال ما هستند))» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

blind, بسمه تعالی
Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused
تجربه ام کمه ان شاالله در کارهای بعدی .....
بازگشت به بالای صفحه
s-sangar
پستتاریخ: جمعه 6 دی 1392 - 19:09    عنوان: پاسخ به «پوستر گرافیکی ((شهدا ناظر بر اعمال ما هستند))» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

blind, بسم رب الشهدا و الصدقین
البته اینو یادم رفت بگم خدمتتون شهدا مثالی هستند که بوسیله اونها تو این جامعه حقانیت خدا ثابت میشه، به زبون دیگه طرف تو روضه امام حسین (علیه السلام) گریه نمیکرد اما روضه خون روضه رو ربط داد به شهدا خودمون، خون گریه میکردند به چند دلیل: 1- حرف امام (ره): خون شهیدان ما امتداد خون شهیدان کربلاست2- طرف میگفت ول کن، کی اون زمان بوده اما در مثال شهدا چی، در مثال کانال کمیل چی، تنها باز مونده اون کانال میگفت بچه ها اون قدر تشنگی بهشون فشار آورد که از تشنگی شهید شدند 3- شهدا به اون چیزی که باور داشتند عمل کردند و از راستگویان بودند))
حرف شهدا، حرف امام حسین (علیه السلام)، حرف پیامبران، همه حرف خدا بود وسلام. Smiling
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » پوستر گرافیکی ((شهدا ناظر بر اعمال ما هستند))
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc