جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » هنرسرا » تاپیک نمایشگاه

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 تاپیک نمایشگاه « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Kovsar
پستتاریخ: یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 - 21:44    عنوان: Re: پاسخ به «تاپیک نمایشگاه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 12 خرداد 1391

iran.gif

امتياز: 11375

قبل از هر حرفي باید عذرخواهی کنم از تمامي اعضا و آقای نیرومند درگیری هاي که وجود داشت نداشت که فعالیت داشته باشم....... و ازين بابت ناراحتم ولي دلم براتون خیلی تنگ شده انشالله بيامو اين چند وقت رو جبران کنم...... کلی هم فکر هاي خو ب و ایده هاي نو تو سرمه........ راجب کارهامم باید تشکر کنم از دانشگاه مون دانشگاه ناصرخسرو ...... اساتید خو بم استاد امیدی و کشاورز و ریس دانشگاه دکتر ملکوتي خیلی بهم بها دادن خیلی برام ارزش قائل بودن خیلی چیزا تو اين دانشگاه ياد گرفتم.... .راستی دانشگاه رشته هاي ارشد حسابداری و گرافیک و مدیریت بازرگانی آورده با همکاری با اساتید دانشگاه شهید بهشتی......
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 - 21:49    عنوان: Re: پاسخ به «تاپیک نمایشگاه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

atena نوشته است:
میگم این سنگ بزرگه که تو میدون فلسطین روبروی فرمانداری ساوه هست دیدین دیگه؟؟؟؟ طرحی که روش زدن دو تا دایره درهم هست.... نمیشه این طرح‎ها رو بزنن روش!!!!

ممنون اتناي عزیزم
والاه نمیدونم .....البته من متوجه نشدم کامل کدوم رو میگی......
رضوانه جان نظر لطفته عزیزم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mahdiss
پستتاریخ: دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 - 01:03    عنوان: پاسخ به «تاپیک نمایشگاه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 3 بهمن 1390
iran.gif

امتياز: 13590

Kovsar, جان اون سنگها همش کار خودته؟! آفرین به اینهمه سلیقه و هنر Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Kovsar
پستتاریخ: دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 - 12:24    عنوان: Re: پاسخ به «تاپیک نمایشگاه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

iran.gif

mahdiss نوشته است:
Kovsar, جان اون سنگها همش کار خودته؟! آفرین به اینهمه سلیقه و هنر Applause

ممنون مهديس جونم بله عزیزم خیلی ممنون به اينهمه انرژی مثبت
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » هنرسرا » تاپیک نمایشگاه
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc