پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » تولد امام زمان کجا بودی... حال و هوای شهر چطور بود؟

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 تولد امام زمان کجا بودی... حال و هوای شهر چطور بود؟ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 13 خرداد 1394 - 12:26    عنوان: تولد امام زمان کجا بودی... حال و هوای شهر چطور بود؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

سلام دوستان عزیزم
امیدوارم حال تک تکتون خوب باشه

برای مراسم جشن تولد آقا امام زمان کجا بودید؟

حال و هوای مراسم چطور بود؟ واقعا جشن بود یا فقط اسم جشن را داشت؟

اگر پیشنهادی دارید لطفا بنویسید

و اگر عکسی از مراسم جشن و یا حال و هوای شهر و خیابون ها گرفتید ، خوشحال میشیم عکستون را به اشتراک بگذارید تا بقیه عزیزان هم تو اون حال و هوا قرار بگیرند

هنوز هم برای گرفتن عکس دیر نشده.....Smiling

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
soveh از این تاپیک تشکر میکنم 
msalas
پستتاریخ: چهار‌شنبه 13 خرداد 1394 - 13:23    عنوان: پاسخ به «تولد امام زمان کجا بودی... حال و هوای شهر چطور بود؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 22 آذر 1393
blank.gif

امتياز: 2220

soveh, جان نگو!!! نگو داغ دلمو تازه نکن! Crying

امسال آقا مارو که نطلبید هیچ(!) تازه به بدترین جای ممکن متوسلمون کرد!
ما دیشب رفته بودیم یک عقد کنان!
چشمتون روز بد نبینه ... راجبش صحبت نکنم بهتره! داماد 50، 60 تا خواهر پیدا کرده بود!!!

اما امروز صبح یک جشن با صفا یکی از دوستان دعوت کرد و مام اگه خدا قبول کنه خادم آقا بودیم
خیلی بی ریا و خوب بود جای همگی خالی... Smiling

انشاءالله همگی در این روز حاجت روا بشن ..
دعا برای فرج وسلامتی مولامون در این روز فراموش نشه رفقا ... Winking

موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Amooeig
پستتاریخ: دوشنبه 18 خرداد 1394 - 10:47    عنوان: پاسخ به «تولد امام زمان کجا بودی... حال و هوای شهر چطور بود؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 18 خرداد 1394

امتياز: 160

ما با اهل منزل راهی مسافرتی ناخواسته شدیم پا رو رو پدال گاز ماشین گذاشتیم حدود 7 ساعت بعد تبریز را واسه ماندن و دیدن انتخاب کردیم .

در بدو ورود شهر مردم تبریز با شیرینی خامه ای لطیفه ، شربت و شیرینی زنجفیل ای شدیدأ از ما استقبال کردند بابا ارادتاشون خالصانه بود . دیدم مردمی که چندتا چندتا برمی دارند انگار نه انگار ، آخه نیتاشون نیت بود نه چابلوسی . شور و شعور هیاتی بودن رو رعایت میکردند .

خدایی دمشون گرم همچیشون واسه امام زمان قبول باشه !!!! ایشا ال.. امسال سال ظهوره
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
mahdiss
پستتاریخ: سه‌شنبه 19 خرداد 1394 - 01:23    عنوان: پاسخ به «تولد امام زمان کجا بودی... حال و هوای شهر چطور بود؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 3 بهمن 1390
iran.gif

امتياز: 13590

سلام. شاید باورتون نشه اما من اون روز بیمارستان بودم! Sad برای اینکه اومدم ثواب کنم کباب شدم! Sad اون روز همه اهل خونه چندتا جشن رفتن اما چون روزه بودم نا نداشتم از جام تکون بخورم، دو ساعت بیشتر به اذان نمونده بود که دیدم همه چیز داره دور سرم میچرخه! یه کم مقاومت کردم دیدم بدتر شد،به علت افت شدید فشار حالم اینقدر بد بود که نگو و نپرس، خلاصه راهی بیمارستان شدم، سرم با چندتا آمپول خوردم تا یه کم حالم جا اومد، Crying فقط اینش یادمه که شهر خیلی شلوغ بود ترافیک بود من دلم میخواست زودتر برسم دکتر!! با این اوصاف خدا ماه رمضون رو خودش ختم به خیر کنه
بازگشت به بالای صفحه
Zaman
پستتاریخ: چهار‌شنبه 20 خرداد 1394 - 22:34    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 17 بهمن 1387
blank.gif

امتياز: 1770

سلام.
جای همه دوستان خالی. من شب نیمه شعبان در حرم امام رضا (ع) بودم. فضای روحانی + نورافشانی.
واقعاً عالی بود!Smiling
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 21 خرداد 1394 - 20:05    عنوان: پاسخ به «تولد امام زمان کجا بودی... حال و هوای شهر چطور بود؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

خوش به حالت زمان جانlove struck

دوستان عزیزم... کسی عکس نگرفته؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Zaman
پستتاریخ: شنبه 7 شهریور 1394 - 13:27    عنوان: پاسخ به «تولد امام زمان کجا بودی... حال و هوای شهر چطور بود؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 17 بهمن 1387
blank.gif

امتياز: 1770

لطف امام رضا اخیراً خیلی شامل حال بنده میشه.
سعادت داشتم که اینبار شب تولد خود آقا در حرم رضوی حضور داشته باشم. خیلی باصفا بود. Smiling
بازگشت به بالای صفحه
agro
پستتاریخ: یکشنبه 29 شهریور 1394 - 15:03    عنوان: پاسخ به «تولد امام زمان کجا بودی... حال و هوای شهر چطور بود؟» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 29 شهریور 1394
iran.gif

امتياز: 220

سلام به همه دوستان
امیدوارم که آقا زودتر ظهور بکنند و خدا توفیق بدهد که همه ما از یارانش باشیم.
ما هر سال در ایام نیمه شعبان، جشن خانوادگی می گیریم.
امسال هم مثل هر سال بود و جای شما خالی بود.
با سپاس
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » تولد امام زمان کجا بودی... حال و هوای شهر چطور بود؟
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc