پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
 ساوه, به روایت تصویر « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
mahdiss
پستتاریخ: دوشنبه 3 خرداد 1395 - 15:54    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 3 بهمن 1390
iran.gif

امتياز: 13590

سلام blind جان، ممنونم از توضیحاتتون. پس من تا می تونم اظهار ناآگاهی کنم دیگه؟!! Very Happy
من از حرفاتون این طور برداشت کردم که مصاحبه رو سخت میگیرند اما درصد قبولی بالاست.
با فضایی که شما ترسیم کردید استرسم بیشتر شد، حقیقتا هم شبیه بازجویی ستSad همراه Question افقی Exclamation تب خال Exclamation بستر مرگ Surprised البته خیلی هم عجیب نیست، وقتی آدم بدونه قراره همه حرکات و رفتارش زیر ذره بین قرار بگیره و امتیاز دهی بشه همین حال بهش دست میده... Confused

برای شما هم مرحله اول پذیرش مربوط به معدل مقاطع تحصیلی می شد یا اینکه فقط مصاحبه شرط پذیرش بود؟به نظر می رسه فقط مصاحبه بوده که اینقدر سخت گرفتن
سؤالات سیاسی نپرسیدن؟ احکام چطور؟
msalas جان منتظر جواب شمام هستم Smiling
برام دعا کنید لطفا، من هم بتونم این غول رو با موفقیت پشت سر بذارم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
msalas
پستتاریخ: دوشنبه 3 خرداد 1395 - 21:29    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 22 آذر 1393
blank.gif

امتياز: 2220

مهدیس جانم سلام
دخترخوب، چرا نگرانی؟ خیالت راحت مصاحبه همیشه حالات برگشت افقی رو داره به قول bilnd جان، مصاحبه منم دقیقا مثل ایشون بود و البته خیلیییی سیاسی تر! چون فهمیده بودن که من در سپاه فعالیت دارم بخاطر همین خیلی سوالات سختی از م پرسیدن Sad
مابقی هم به همین روال! سه نفر، نمرات، رکورد، قرائت، افقی، تب خال... Smiling
نگران نباش، فقط سعی کن به صورت موجه به اونجا بری، از خندیدن و خشک خشکبودن زیاد جلوگیری کنی، سرسنگین، کاملاً ریلکس... توکل کن به حضرت زهرا، و سعی کن هرچیزی که پرسیدن راسته حسینی جواب بدی!... مجدداً تکرار می کنم:
فقط همه چیز رو راسته حسینی جواب بده! بعدم توکل و انتظار تا جواب ها برسه.
هرچند که ماصحبت ها قبلا باهم کردیم، ولی دوباره یادآوری میکنم، قبل از ورود به حوزه، خواهشی که ازت دارم مشخص کردن هدف، مطالعه کتاب ها و قاطعیت در تصمیمت رو فراموش نکن! فکر همه چیز رو بکن بعد وارد شو! ثبات در حوزه و این راهی که توش قدم برمیداری خیلی مهمه خواهرجان. تحقیق اساسی درباره اساتید، درباره روال آموزش، حضور و غیاب باتوجه به موقعیتت و....
مطالب سایتم رو که خوندی؟ پس دیگه فکر میکنم کامل تسلط داشته باشی به امور...
تا خدا هست، هیچ غولی وجود نداره! خیالت راحت خانومی
برو یاعلی... Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mahdiss
پستتاریخ: دوشنبه 3 خرداد 1395 - 23:33    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

سلام عزیزم،
ممنون از راهنمایی هات، درسته قبلا حرف زدیم اما خواستم جزئی تر درباره مصاحبه بدونم.
بله مطالب سایت و توییت هات رو دنبال می کنم تجربیاتت هم جالبه و هم به کارم میاد، چون می دونم با همش روبرو میشم...این راهیه که باید برم، با عشق و ایمان و اطمینان انتخاب کردم و مثل خودت محکم و سرسختم!
مرسی از لطف و مهربونیت love struck
بازگشت به بالای صفحه
msalas
پستتاریخ: سه‌شنبه 4 خرداد 1395 - 01:46    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 22 آذر 1393
blank.gif

امتياز: 2220

عزیزی love struck
آی لاوی یو Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mahdiss
پستتاریخ: سه‌شنبه 4 خرداد 1395 - 12:13    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

فدات گلم flower
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: سه‌شنبه 4 خرداد 1395 - 18:28    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 14 آذر 1391

blank.gif

امتياز: 30060

مهدیس خانم ورود به حوزه علمیه الان دیگه غول نیست. اتفاقا این مرحله راحترین و بی دردسر تریم مرحله حوزه ست. غول وقتیه که وارد میشی و مواجه میشی با کلی درسای سنگین و استدلالی. تو حوزه هر روز باید پوست بندازی. سالای پایین یه مدل سالای بالا مدل دیگه. حوزه جای تنبلی نیست... ضعیف ترین طلبه برابری میکنه با یه دانشجوی قوی.
البته باید بدونی حوزه ها دیگه اون حوزه های قدیم نیست و سیاستش عوض شده. ولی بنظرم خیلی بهتر از خوندن الهیات تو دانشگاه ست. من تجربه الهیات پیام نور رو دارم...اعتراف میکنم چرند بود.یعنی فقط مناسب گرفتن مدرک بود.(انصراف دادم)
حوزه گرچه سخت و سنگینه و سنوات طولانی تری داره ولی در نهایت میشه گفت با سواد میای بیرون. ضمن اینکه یک زبان هم بلدی...البته زبان کتابی نه محاره ای...زبان شیرین و وحشتناک عربی.
حوزه ادم های تشنه رو میخواد ...ادم های با عرضه و پر تلاش و البته با فن بیان قوی. ادم های درس خوان. و مطلب دیگه که تجربه ش کردم اینه که اونچه حوزه بهت میده 30 /40 درصد سواده...بهتره بگم دری هست به سمت بینهایت. پس فکر نکن هر کس وارد حوزه شد علامه خارج میشه...الان به عینه دارم طلاب ضعیف رو هم میبینم که متاسفانه کارایی ندارند چون فقط اکتفا کردن به کتبی که به سختی میخونند و امتحان میدند.
و جواب سوالتون: برای من شرط معدل لحاظ شد و البته همون مصاحبه ی سرنوشت ساز. الانم همونه...شرط معدل شرطه ولی جایی که معدل بالا باشه و شخص ضعیف معدلم نمیتونه واردت کنه.
در کل نترس خانم جان....باید از این مرحله عبور کنی و به امید خدا میکنی و تازه اول ضرب ضربا ضربوا و کلی قواعد لوس و ننر و عصبی کننده که هی میان و هی میرن..دم به دقه تغییر میکنن و باز قاعده اندر قاعده ...ولی ی ی ی ی شیرین ترین ن ن قسمت کار اونجاست که دیگه قران و مفاتیح رو به زبان عربی میخونی و میفهمی. اون موقع ست که خوندن ترجمه برات مسخره میشه و عربی رو با قواعد خودش درک میکنی . برای منی هم که تازه اواسط کارم و هنوز خیلی راه دارم خیلی لذت بخشه که تو سایت های عربی میتونم نوشته هاشون رو بخونم و ترجمه کنم و یا دلنوشته هاشون تو اینستا رو بفهمم.و بدون که محاوره ی عربی ربطی به ادبیات عرب نداره حقیقتش من وقتی عربی گوش میکنم نمیتونم متوجه صحبت ها بشم و فکر میکنم لازم باشه که چند دوره کلاس های مکالمه زبان عربی تو قم رو بگذرونم که به شرط حیات انجام میدم.
همین دیگه خانم جان.... صفحه عکاسی من تبدیل شده به مشاوره تحصیلی Laughing

خدا به همراه : flower
بازگشت به بالای صفحه
mahdiss
پستتاریخ: سه‌شنبه 4 خرداد 1395 - 21:43    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

بله تا حدودی در جریان سختی دروس حوزه هستم، اتفاقا به عربی خیلی علاقه دارم یعنی از اولش داشتم فکر می کنم استعدادشم داشته باشم یعنی امیدوارم. در این که شکی نیست در همه جا سطح افراد با هم برابر نیست و بیشتر هم به تلاش خود فرد بستگی داره، حوزه هم همین طور، اتفاقا بیشتر نگرانی من همینه که نکنه برم حوزه و نتونم اون توقعاتی که از خودم دارم رو برآورده کنم که در این صورت واقعا متضرر و حسرت زده خواهم شد...
من می دونم با طلبه شدن جایگاه آدم عوض میشه تو جامعه و مسئولیت سخت تر میشه و باید خیلی مراقب باشم، چون دیگه فقط خودم نیستم، کارها و رفتارم می تونه خیلی تأثیرگذار باشه وخیلی چیزهای دیگه.... امیدوارم ظرفیتشو داشته باشم و بتونم موفق عمل کنم...
و در آخر بگم بیشتر منظورم این بود که دعا کنید لیاقت ورود به حوزه رو داشته باشم، به هر حال خیلی ممنونم که تجربیاتتونو در اختیارم گذاشتید.
ببخشید که این حرف ها تو تاپیکتون زده شد اما اگر یادتون باشه خودتون این بحث رو شروع کردید Smiling
در پناه حق
بازگشت به بالای صفحه
blind
پستتاریخ: شنبه 3 شهریور 1397 - 01:24    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

وقتی محیط فتو شاپ رو باز کردم متوجه شدم خیلی چیزها رو فراموش کردم.
خیلی عکس برای اپلود دارم و امیدوارم بتونم دوباره اینجا رو احیا کنم.

بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 20 شهریور 1397 - 12:52    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

blind, جان سلام
بسیار عالی ، امیدواریم باوجود این همه شبکه اجتماعی کم خاصیت و بعضاً بی خاصیت ، دوباره ساوه سرامون رونق بگیره Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
blind
پستتاریخ: یکشنبه 15 مهر 1397 - 12:09    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

سلام بزرگوار.ایام به کام
امیدوارم عکس های جدیدم رو اینجا وارد کنم.هرچند اونقدر کیفیت عکس ها پایین میاد که باعث دلزدگی ست.
با این حال خیلی دوست دارم از نگاه من هم پیرامون رو نظاره کنید.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 4 آبان 1397 - 23:41    عنوان: پاسخ به «ساوه, به روایت تصویر» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

blind, سلام
بنظر من مهم انتقال احساسی هست که عکاس در زمان گرفتن عکس داشته و یا احساسی که در عکس نهفته و اینها خیلی فراتر از کیفیت عکس و ... ارزشمند هستن.
بی صبرانه منتظر دیدن عکسهاتون هستیم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 صفحه 27 از 27

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ساوه, به روایت تصویر
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc