پنج شنبه 6 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌هاي مربوط به ساوه‌سرا » نکات مربوط به گردهمایی‌های آنلاین ساوه‌سرا

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 نکات مربوط به گردهمایی‌های آنلاین ساوه‌سرا « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 22 اردیبهشت 1388 - 18:18    عنوان: آی.دی ساوه‌سرا پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

آی‌دی ساوه‌سرا

روند کلی آغاز کنفرانس از طریق مسنجر (Messenger) یاهو به این صورت است که همه دوستان، آی‌دی ساوه‌سرا در سایت یاهو را در مسنجر خود به لیست دوستانشان اضافه خواهند کرد. در لحظه گردهمایی، همه، آنلاین خواهند شد و من (به عنوان مالک آی‌دی ساوه‌سرا) که آی‌دی همه را در لیستم خواهم داشت، یک دعوتنامه برای حضور در یک کنفرانس برای شما ارسال خواهم کرد.
شما با کلیک روی یک دکمه وارد کنفرانس می‌شوید و با همه افرادی که آی‌دی من (ساوه‌سرا) را اضافه کرده‌اند، ملاقات و گفتگو خواهید کرد و یا شاهد گفتگوها خواهید بود. (اگر خجالتی هستید، نیازی نیست وارد مباحث شوید، فقط آن‌ها را دنبال کنید Smiling )

با توجه به اینکه همیشه اسم چت به بدی در رفته، احتمال می‌دهم که تعدادی از دوستان، کمی از کلمه «چت» ترس داشته باشند!
من اطمینان می‌دهم که اگر نکاتی که طی این یک هفته باقیمانده تا روز گردهمایی می‌گویم را رعایت کنید، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. Winking

کسانی که در چت کردن حرفه‌ای هستند، باید ایمیل زیر را به لیست دوستانشان اضافه کنند:
کد:
savehsara@ymail.com

نکته مهم اول: خواهش می‌کنم به آی.دی بالا دقت کنید که اشتباهاً آی‌دی savehsara @ yahoo.com را اضافه نکنید!!
موقع اضافه کردن آی.دی، کل آدرس را باید تایپ کنید، یعنی دقیقاً همان چیزی که در کادر بالا است.

مراحل کار:
در یاهو مسنجر خود، روی دکمه Add a contact کلیک می‌کنید و فقط در کادری که همان ابتدا باز می‌شود، آدرس بالا را درج می‌کنید. در مراحل بعدی، فقط دکمه Next را می‌زنید و در نهایت، دکمه finish را. به تصور زیر دقت کنید:

افرادی که هنوز با نحوه‌ی چت کردن آشنا نیستند، آموزش‌هایی که در پست‌های بعدی ارسال می‌کنم را گام به گام انجام دهند...

این مطلب آخرین بار توسط Hamid در سه‌شنبه 22 اردیبهشت 1388 - 21:46 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
Hamid از این تاپیک تشکر میکنم 
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 22 اردیبهشت 1388 - 21:25    عنوان: آموزش‌های لازم پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

آموزش‌های لازم

کسانی که در استفاده از Yahoo Messenger فعلاً مبتدی هستند، پیشنهاد می‌کنم حتماً آموزش‌های زیر را با حوصله دنبال کنند.
کمی صبور باشید تا آموزش‌ها لود شوند. توجه کنید که این آموزش‌ها برای هر کاربری که بخواهد با اینترنت سر و کار داشته باشد، جزء اولین و لازم‌ترین نکات به حساب می‌آید، پس یک بار برای همیشه آن‌ها را یاد بگیرید Winking

اولین گام: ساخت یک آی‌دی برای ورود به یاهو مسنجر:
http://yourl.ir/how_to_create_a_yahoo_id

بعد از ساخت ایمیل در یاهو، به گام دوم بروید:
دومین گام: آموزش چت کردن با یاهو مسنجر (ورود به یاهو مسنجر):
http://yourl.ir/learn_yahoo_messenger

توجه: نرم‌افزار "یاهو مسنجر" را می‌توانید در اکثر سی‌دی‌های مجموعه نرم‌افزاری پیدا کنید. (نسخه آن مهم نیست) می‌توانید به فروشگاه‌ها مراجعه کنید و یک CD که شامل این نرم‌افزار باشد با قیمت پایین بخرید و آن را روی سیستمتان نصب کنید.
و یا اگر اینترنت پرسرعت دارید، می‌توانید Yahoo Messenger 9.0.0.2152 که آخرین نسخه تا این لحظه است را از طریق لینک زیر دانلود نمایید:
http://aftab.cc/linkestan/showlink.php?linkid=877

(حجم آن کمی بالاست: 14 مگابایت. اگر از اینترنت معمولی استفاده می‌کنید، ممکن است بیش از 45 دقیقه طول بکشد)

آموزش جانبی: آموزش ارسال ایمیل:
http://yourl.ir/send_mail

این مطلب آخرین بار توسط Hamid در دوشنبه 6 اردیبهشت 1389 - 23:05 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 22 اردیبهشت 1388 - 21:54    عنوان: پاسخ به «اولین گردهمایی آنلاین ساوه‌سرا برگزار می‌شود (تاپیک راهنما)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

نکات امینیتی در هنگام چت کردن

من پیش از این، دو مقاله مهم در مورد نکات امنیتی که یک کاربر باید قبل از آغاز چت کردن بداند، نوشته‌ام که حتماً آن‌ها را مطالعه کنید:
1- برخی نکات مهم امنیتی برای وبگردی امن‌تر - در راستای پخش سریال شوک

2-نکات امنیتی جهت حفظ اطلاعات خصوصی - قسمت دوم

برخی نکات دیگر به محض ورود شما به اتاق کنفرانس، بیان خواهد شد Winking
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌هاي مربوط به ساوه‌سرا » نکات مربوط به گردهمایی‌های آنلاین ساوه‌سرا
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc