جمعه 31 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » نيازمندي‌هاي متفرقه » واسه ازدواج دختر مي خوام با مشخصات زير:

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 واسه ازدواج دختر مي خوام با مشخصات زير: « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
HassanBamaram
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 فروردین 1388 - 18:35    عنوان: واسه ازدواج دختر مي خوام با مشخصا پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 15 فروردین 1388
iran.gif

امتياز: 630

واسه ازدواج دختر مي خوام با مشخصات زير:

--------------------------------------------------------------------------------

من تصمیم گرفته بودم ازدواج نکنم.

منتها دیگه خیلی اصرار میكنید …. چی بگم ؟

رشد قارچی آمار طلاق و رشد منفی ازدواج در جامعه ما ، همچنین عدم تناسب تعداد دختران نسبت به پسران ( یعنی به ازای هر پسر پنج دختر ) بنده از جان گذشتگی میكنم ، تن به ازدواج میدهم . Eshve

در همین راستا ، از تمامی علاقه مندان به وصلت و واجدین شرایط دعوت به عمل می آید مشخصات خود را تا پایان وقت اداری 26 فروردين به ایمیل منارسال نمایند تا شايد يكشون بپسندم!

نكات مهم:

1- محدودیت سنی:

فقط 19 تا 22 سال( برای حفظ جمع محوری عزیزانی كه سنشون بالاترهستش میتونن به عنوان خواهر در معیت و پا در ركاب ما باشن:فرنگیا میگن فمیل فرند)

تبصره: واسه ساكنين كرج اين سن تا 26 سال هم مجازه!

2- حداقل مشخصات:

- مشخصات ظاهری - قد 165-170 - وزن 50-60 بیشتر نباشه هاااا توپ فوتبال كه نمیخوام! زن میخوام!

- اندام برزیلی- ترجيحا" در حد جنيفر لوپز!

- چهره متناسب و دوست داشتنی

- تیپ تینیجر( آقا خودمم نمیدونم چی میشه … فكر كنم میشه نازك و خردسال حالا مد شده مام از همونا میخوایم )

- لباس مارك پوش حتما"

- تمایل به عطر های زنانه ( خوشم نمیاد مردونه بزنه )

- حتما دامن پوش باشه اونم بلند ( آخه شلوار برای مرده ، دامن برای زن …. خوشت میاد مردا رژ لب بزنن ؟)

- رنگ پوست یا برنزه یا سفید، وسط نداره بگی من سبزه ام !! سبزه هم با برنزه فرق داره منو اینجا سیاه نكن …. از پشت كوه نیومدیم كه از پشت سلسله جبال آلپ اومدیم … من از تو بهتر مارك لوازم آرایشو بلدم … برو خودتو سیاه كن - رنگ چشم ترجیحا رنگین ( آبی باشه بهتره … شنیدی میگن اسمش ثریاست .. چشاش همرنگ دریاست )

- ابدا ، تاكید میكنم ابدا عینكی نباشه ! ( آقا لنزم همون عینكه دیگه منتها- این روشه- اون توشه- )

- دماغ عملی نباشه از 35 به اون ور یه مقاله خوندم افت میكنه ، گوشتی میشه !

- مادرش نباید چاق باشه ( این خیلی مربوط میشه چون این زن دسته گل ما به همسایه نكشیده كه … علم جنتیك ثابت كرده به مادرش میكشه … پس اگه مادرش پا به سن گذاشته چاق شده ، یعنی اینم پا به سن بگذاره چاق میشه … منم كه مردم پس فردا این چاق میشه من منحرف میشم.

- جامعه ما هم كه پر شده از گرگ های انسان نما شده شوهر داری به خدا سخته.

- استخون درشت حتما ( پس فردا پسرمونم میكشه به این دیگه )

- مو حتما بلند ، تاكید میكنم بلند ( زن باید موش بلند باشه ، یعنی چی جدیدا مد شده …. مردا زن شدن موهاشونو دم اسبی میكنن ، زنا كوتاه میكنن آدم میترسه خونه راهشون بده … فكر میكنی سرباز فراریه )

- رقص عالی ( جینگیل جوات نباشه ، شب به شب قراره با ما برقصه … منم خوش رقصم رقصم افول میكند)

- حتمن رنگ روشن بپوشه - صبح تا شب عزادار نباشه همش سیاه ….

- ابروهاش پر باشه كه بعد از یه مدت بتونه اینو مدلشو عوض كن حوصلمون سر نره

- رویش موهاش كم باشه ( من پول ندارم هر روز بدم آرایشگاه )

- صداش نرم باشه ، چیطوری بگم … ناز داشته باشه … خشانت نداشته باشه … بابا آدم میخواد تلفنی حرف بزنه سكته نكنه زبانم بلد نبود حتما لهجه رو داشته باشه

- پیشونیش بلند باشه پاهاش ( انگشتای پاش ) قشنگ باشه كه پس فردا تابستون صندل پوشید آدم یاد پاهای اون یارو تو چی بود اسمش ؟ ( این تو ارباب حلقه ها بود … اسمش یادم رفته ) نیافته

- تك دختر باشه ( حالا داشتم خواهر داشته باشه برادر نداشته باشه پس فردا میراث خور بشه)

- ترجیحا پدرش بالا 65 باشه. اگه مريضي هم داشته باشه بهتره!

- باباش یا ماكسیما داشته باشه یا پرادو یا رونیز سوناتا هم بود ایب نداره … دیگه هیچی هیچی یه زانتیایی مزدایی چیزی داشته باشه پس فردا ماشین عروس آبرو ریزی نشه

- موبایل 09121 ( خوب آنتن بده) گوشی حتما نوكیا

- خودش حتما شاغل باشه ( بابا این حرفای سنتی رو كنار بزارید … تو هزاره سوم زن و مرد باید دوشادوش هم كار كنن)

- مهریه یك سكه بهار آزادی به نیت خودش

- جهیزیه درست حسابی بیاره شامل :- مبل نشیمن - مبل پذیرایی - مبل نهار خوری - مبل آشپزخونه ( جنسش جور باشه - نره از مفت آباد دو تا تیر تخته بیاره بزاره وسط - دیپورت میكنم با خودش همشو خونه باباش من شوخی ندارم ها )

- سرویس آشپزخونه اش قابله و …. همه تیفال

- سرویس چاقو و قاشق چنگال زورینگر

- یخچال حتمن ساید بای ساید ازینا كه یخ تیلینگ تیلینك تف میكنن بیرون رنگشم استیل باشه سفید خز شد رفت پی كارش

- سورخكن - تستر - ساندویچ میكر

- وسائل برقی آشپزخونه هم یا مولینكس یا سامسونگ یا دوو … ( برنداری چرخ گوشت و آبمیوه گیری پارس خزر بیاری )

- همینطور جارو برقی و …

- لوازم صوتی و تصویری كامل

- سینما خانوادگی با این تلوزیونای فلت سامسونگ یا سونی باشه ها

- لباسشویی كنوود

- اجاق گاز اگر خارجی نمیاره یا پادیسان یا سینجر ( اطلاعات تكمیلی بعدا به اطلاع میرسونیم )
عروسی هم نیمیگیریم من به خاطر عشق میگم ! الان دیگه این تشریفات و تجملات كه مایه بقای زندگی نیست …. میریم یه سفر با هم مشهد بر میگردیم میریم سر خونه زندگیمون مثل دوتا گنجیشك عاشق كیش و دوبی و تركیه و آنتالیا … اینا آخه خوب نیست مشهد تبركه ، نیت مقدسه من به خاطر این میگم

- حتما یا كنكوری باشه یا دانشجو

- دانشجوهای محترم دانشگاه آزاد در صورتی كه تعهد كتبی ازخانوادشون داشته باشن كه شهریه دانشگاهشون تا قرون آخر پای اوناس میتونن ثبت نام كنن

- دانشجوهای عزیز دانشگاه سراسری هم باید تعهد داشته باشن كه مخارج جانبی پرداخت میشه ( آقا زن میگیرم صلواتی بورس تحصیلی نمیدیم كه )

- ترجیحا دانشجوی كامپیوتر یا رشته های مشابه فنی كه پولساز باشه …
میخوام چیكار بره چرت و پرت بخونه از پس فردا بیاد ور دلم بشینه !

-----------------------------------------------------------------
نكته: چهار نفر به قید قرعه به عنوان همسر ثابت و دیگر شركت كنندگان فله ای صیغه انتخاب خواهند شد.

بشتابيد تا جا پر نشده
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
HassanBamaram از این تاپیک تشکر میکنم 
evil500cc
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 فروردین 1388 - 22:18    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 5 مهر 1387

iran.gif

امتياز: 875

یه وقت غریبی نکنی ها ، هر چی خواستی بگو Very Happy

حاجی اینجا از این مدلاش پیدا نمیکنی دادا Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
HassanBamaram
پستتاریخ: پنج‌شنبه 20 فروردین 1388 - 23:55    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

evil500cc نوشته است:
یه وقت غریبی نکنی ها Winking

نه دادا مهرداد خیالت راحت Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
nagmeh
پستتاریخ: جمعه 21 فروردین 1388 - 10:01    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 3 فروردین 1387
blank.gif

امتياز: 1825

وااااااااااااااي
بلا به دور
چه پسرهايي تو اين دوره زمونه پيدا مي‌شن Sick
شرايط ديگه‌اي هست بگو Hypnotized Confused
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
HassanBamaram
پستتاریخ: جمعه 21 فروردین 1388 - 12:19    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

nagmeh نوشته است:
وااااااااااااااي
بلا به دور
چه پسرهايي تو اين دوره زمونه پيدا مي‌شن Sick
Hypnotized Confused

بابا نغمه خانم چرا زود به شما زن ها بر می خوره - این یه جور شوخی بود Very Happy
چند روز پیش توی سایتی این مطلب بالا رو خوندم و تصمیم گرفتم بیام و پستش کنم توی سایت گفتم یکم حداقل پسرهای بی حال این سایت رو خوشحال کنم - البته اگر از این جور پست ها کسانی هستند که بدشون می آد بگند که منم دیگه مثل بقیه تو لاک خودم برم و چند روز یه بار به سایت سر بزنم و دیگه پستی ندم
اگرم کسی مثل مهرداد جان و نغمه خانوم تیکه ای متلکی نصیحتی فحشی داره بیاد و در همین تاپیک نظرش رو بگه - این تاپیک فعلا باز شده و کاری ...
بازگشت به بالای صفحه
neda_y
پستتاریخ: شنبه 22 فروردین 1388 - 06:31    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

جناب حسن خان با مرام!
کی گفته به ازای هر 1 پسر 5 تا دختر؟!!!!
آمار میگه چون دختر ها بیشتر از پسرها وارد دانشگاه میشن و با استعداد ترن Smiling
تعداد پسرهای تحصیل کرده برای ازدواج با این دخترخانمهای تحصیل کرده کمه
لطفا موقعیت تون رو بهبود بدید Luighing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
nagmeh
پستتاریخ: شنبه 22 فروردین 1388 - 14:01    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

nedayar هي هي
nedayar
Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
HassanBamaram
پستتاریخ: شنبه 22 فروردین 1388 - 23:23    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

nedayar نوشته است:
جناب حسن خان با مرام!

کی گفته دخترا که دانشگاه ند و درس می خونند با استعدادند - اونا از بیکاری و از اینکه کسی محلشون نمی ده می شینند شب و روز خودشون رو خفه می کنند و درس می خونند و حتی تا مدرک فوق هم می رند ولی به این خاطر که اگه یکی ازشون پرسید چرا تا حالا ازدواج نکردی بگند فعلا قصد ازدواج ندارم و می خوام درس بخونم Laughing
ندا خانوم از شما دیگه انتظار نداشتم - بابا هموطنی گفتن - هم استانی ای گفتن از اون مهمتر همشهری گفتند - دیگه بدتر هم خیابونی گفتند شما چرا می آی منو ضایع می کنی Crying

این مطلب آخرین بار توسط HassanBamaram در شنبه 22 فروردین 1388 - 23:36 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
HassanBamaram
پستتاریخ: شنبه 22 فروردین 1388 - 23:34    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

nedayar نوشته است:
جناب حسن خان با مرام!

nagmeh نوشته است:
nedayar هي هي
nedayar
Applause Applause Applause

ولی اصلا ولش کنید من تسلیمم بابا تسلیم ! Crying ندا خانوم و نغمه خانوم باور کنید این مطلب بالا کپی پیست هستش این قدر منو نزنید Sad
این سایت کلا دو تا خانم توش عضو هستند ( البته فعلا من دو تاش رو دیدم ) ( حالا با این یک خط جمله من فکر کنم هر چی دختر بی حال که تو سایت عضوند و و تا حالا یه پست هم نداشتند بیاند و اینجا رو پست بارون کنند ! ) ولی این دو نفر کاری کردند که هیچ پسری جرئت نداره بیاد جلو از من طرفداری کنه - فکر کنم یکم دیگه پیش بریم من باید دمم رو بزارم رو کولم و از سایت برم - بابا دادا حمید تو که همیشه و همه جا فعال بودی و به سایتت حداقل روزی یه مرتبه سر می زدی ، تو چرا هیچی نمی گی بیا جلو یه کاری کن - یا بیا این تاپیک رو حذفش کن یا یوزر کاربری من رو به کل نیست و نابود کن ! Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 23 فروردین 1388 - 04:32    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
حسن جان، فکر می‌کنم یه سوء تفاهمی در مورد ساوه‌سرا و انجمن‌ها پیش اومده که سعی می‌کنم یه روز برای همه این موضوع رو شفاف‌سازی کنم.
ببین، در ساوه‌سرا و کلاً در مجموعه آفتابگردان ما قرار نیست وقت کاربران رو برای چیزهایی که مفید نیستند بگیریم. من و کل مجموعه، مسؤول وقت اون‌ها هستیم.
در حالی که تمام انجمن‌های اینترنتی از شلوغی و بلوا در انجمن‌هاشون لذت می‌برن و برای اون تلاش هم می‌کنند، اما ما معتقد نیستیم که باید کاربر رو معتاد به انجمن‌ها کرد و هر طور شده، حتی با ارسال تاپیک‌هایی که هیچ محتوایی ندارن و فقط جنبه فعال کردن انجمن‌ها رو دارن، اون‌ها رو وادار به فعالیت در انجمن‌ها و سایت کنیم!
بارها شده من التماس کردم که اگر کسی احساس می‌کنه جمع سایت و جو سایت براش مفید نیست، نکنه وقت خودش رو اینجا تلف کنه، چون ما واقعاً مسؤولیت اون رو قبول نمی‌کنیم.
حتی گاهی اوقات که دیدم جو سایت داره به سمتی پیش می‌ره که ممکنه وقت تعدادی کاربر رو به خاطر پیگیری مداوم تاپیک‌ها بگیره، بهش هشدار دادم که این کار، کار عاقلانه‌ای نیست.

به هر حال، هدف اصلی ما در ساوه‌سرا تهیه یک منبع غنی آنلاین از اطلاعات ساوه‌ست.
نه قراره کسی رو گول بزنیم که فعالیت کنه.
نه قراره کاسبی کنیم که نگران باشیم.
نه قراره به تعداد کاربرهامون بنازیم.
نه قراره به فعال بودن سایت بنازیم و ...
آفتابگردان و ساوه‌سرا سال‌هاست که داره با همین منوال کار خودش رو ادامه می‌ده (آهسته و پیوسته) و طی این سال‌ها ده‌ها سایت اومدن و گرد و خاک به پا کردن، اما دوام نیاوردن و خیلی سریع از گردونه حذف شدن Sad

واما در مورد این تاپیک و تاپیک‌های مشابه، فکر می‌کنم مناسب جمع صمیمی و مهربان و فهمیده آفتابگردانی‌ها نیست. اینکه یه پسر بگه دخترا زیادن و یه دختر بگه پسرها فلان‌اند و این درگیری‌ها که هیچ ثمره‌ای نداره جز کدورت و گاهی اوقات مشکلات روانی واسه‌ی دختر و پسرها، خود شما هم قبول دارید که کار مفیدی نیست.
بهتر نیست، یک جمع مشاوره‌ای و مفید داشته باشیم که یکی ایده بده، بقیه نظراتشون رو بگن و تلاش کنن که اون دیده اجرایی بشه؟
بهتر نیست چیزهایی که نمی‌دونیم رو به همدیگه یاد بدیم؟
بهتر نیست مشکلات همدیگه رو مطرح کنیم و براش راه حل ارائه کنیم؟
در مورد ساوه، زمینه‌های فعالیت زیاد هست. بهتر نیست در اون زمینه‌ها فعالیت کنیم؟

بگذریم. پس امیدوارم در مورد هدف ما در ساوه‌سرا، سوء تفاهم نشه. Winking

این‌ها نظرات شخصی من بود... اگر شما ده‌ها تاپیک برخلاف میل شخصی من بزنید، من هیچ وقت به خودم اجازه نمی‌دم پاکشون کنم مگر اینکه کاربرانی رو اذیت کنه و اون‌ها از ما بخوان که این کار رو انجام بدیم.

ممنون از همه. Winking

این مطلب آخرین بار توسط Hamid در جمعه 6 شهریور 1388 - 13:43 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
neda_y
پستتاریخ: یکشنبه 23 فروردین 1388 - 08:26    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

سلام
حق با حمید آقاست
البته این جور مسایل نباید کدورت ایجاد کنه و فقط شوخیه(ان شااله) Eshve
خیلی خوبه که هدف این سایت اینقدر مثبت و مفیده love struck
امیدوارم کسی رو نرنجونده باشم مخصوصا همسایه عزیزمون حسن آقا Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
HassanBamaram
پستتاریخ: یکشنبه 23 فروردین 1388 - 18:59    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

iran.gif

خیلی خوب حمید جون هر طور تو می خوای - مثل این که به شما بیشتر از بقیه برخورده
به نظر من شوخی هم لازمه این قدر خشک و جدی و روی یه روال جلو رفتن هم حداقل به نظر من خوب نیست- به اندازه کافی تو زندگی مون کارهای تکراری انجام می دیم و تنوع هم کم داریم ، اگر بخواهیم توی این دنیا مجازی ( اینترنت ) هم مثل دنیای واقعی دنبال کارهای یکنواخت و روتین باشیم که ....
بازم سایت مال شما و کاربرایی هستش که یار همیشگی ش بودن از ابتدا تا حال - ما هم تابع سیاست سایت هستیم -
ندا خانم منم عذر می خوام اگر شما رو رنجوندم همین طور خانم نغمه .
یا حق
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 23 فروردین 1388 - 21:30    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

HassanBamaram, جان،
مطالبی که گفتم به خاطر این نبود که به من برخورده.
من این حرف‌ها رو از سه سال پیش تا به حال به کاربران مختلف اینترنت زدم. خواهش می‌کنم این تاپیک رو بخونید:
http://aftab.cc/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1542
به تاریخ تاپیک هم دقت کنید. Winking

من می‌تونم مثل خیلی از مدیران سایت‌ها بی‌تفاوت باشم و خیلی هم خوشحال بشم که تاپیک‌هایی ارسال می‌شه که کاربران بیشتری رو وادار به فعالیت می‌کنه. اما این در صورتی هست که من هدف مادی از این سایت داشته باشم. در حالی که هدف ما چیز دیگه‌ای هست که بارها بهش اشاره کردم.

در مورد کارهای شاد و ...، متأسفانه انسان‌ها همیشه فکر می‌کنند خنده یعنی شادی! Hypnotized و جالبه که گاهی اوقات برای خنداندن همدیگه به هر کاری دست می‌زنن (از جمله مسخره کردن یکی و دسته جمعی خندیدن به اون شخص Worried )
اما شادی و لذت همیشه به این چیزها نیست.
دلم می‌خواست شما به «انجمن مدیران ساوه‌سرا» دسترسی می‌داشتید و سال‌های 84 و 85 که به یاد ماندنی‌ترین سال‌ها برای ساوه‌سرا بود رو مرور می‌کردید.
ما در اون زمان، اونقدر لذت بردیم که من مطمئنم و از تماس‌های تلفنی اون‌ها با خودم، می‌بینم که تمام بچه‌های اون سال‌ها هر روز یادی از اون سال‌ها می‌کنند و شادی‌ای وصف نشدنی وجودشون رو می‌گیره.
در حالی که ما هرگز خنده‌های آزار دهنده توی جمعمون نداشتیم و فقط با عشق، روی یک پروژه کار می‌کردیم و لذت می‌بردیم.
ای کاش جوان‌تر بودم و انرژی ایجاد دوباره‌ی اون جو رو در سایت می‌داشتم

به هر حال، ممنون از اینکه درک می‌کنید Winking
بازگشت به بالای صفحه
nagmeh
پستتاریخ: دوشنبه 24 فروردین 1388 - 09:40    عنوان: پاسخ به «واسه ازدواج دختر مي خوام با مشخصات زير:» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

آقا حميد راست مي‌گن
مثلا همين meysam (داداش خودم) يكي از پايه ثابت هاي ساوه سرا بود كه تو سايت رو دست نداشت ( از عكاسي و خبرنگاري گرفته تا اردوهايي كه به خاطر پروژه شون به روستاهاي ساوه مي‌رفتن )
اما الان يكي دو سالي مي‌شه كه فقط از طريق من يه خبري از ساوه سرا مي‌گيره
نمي دونم چرا ديگه مثل قبل فعاليتي تو سايت نداره Confused
شايد چون ديگه خبري از بروبچه‌هاي اون سالها نيست ميثمم بي انگيزه شده
ولي ما هم اگه بخواهيم ميتونيم مثل اونا باشيم
Smiling
بازگشت به بالای صفحه
mohamad2
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 مرداد 1388 - 19:32    عنوان: پاسخ به «واسه ازدواج دختر مي خوام با مشخصات زير:» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 6 آبان 1386
iran.gif

امتياز: 5550

بازم سلام نگرانی نیست سلام سلامتی میاره ، میلم به خدمت شما اینکه واقعا از حرفا و حدیث های مختلف خسته ام نه تنها من کسایی که مثل من زمانهای متوالی(چندین سال) تو سایتهای اینچنین مشغول بودن نظر منو دارن شاید حمید آقا هم همینطورن ؛ من 20 سالمه
نظر کلی من اینه که شلوغ شدن سایت همیشه مربوط به این نیست که جنبه ی مادی داشته باشه ؛
شما باید کاری کنید که جو سایتو بگیره و افراد بیشتری از همشهری ها وارد سایت شن و مشکلات و ... یا سرگرمیشون اینجا باشه ؛
چرا بیایم اسمی که رو سایته رو اکتیو نکنیم ؟
مگه اسمش ساوه سرا نیست؟ ببینید من مطالعات زیادی داشتم و ادعا هم نمیکنم که استادم شما نور چشمین ،
گذشته ی حمید آقا(مدیر) و همکارا و دوستاش و خستگی کنونی ایشون (همونطور که خودشون گفتن) نباید ما رو هم خسته کنه ؛ واقعا من فکر میکردم ساوه سرا جایی برای ارتباط نزدیک با همشهریانه
آقا حمید حرفاتون بیشتر نا امید کننده بود
در کل میدونم هدف معنوی این سایت چیه
خوب اگه سایت همینطور خسته کننده باشه ما هم ناراحت از اینکه نمیتونیم تو سطح فرهنگ جلو بیوفتیم ,
حسرت میخورم؛
آقا حمید این یک اصل و حقیقته ،
بازم من جسارت نمیکنم رو حرف و عمل شما قضاوت کنم من کوچیکتر از اونم که این کارو بکنم،
نظر من فقط یه نظر نیست ، وقتی همه جنبو جوش باشن همه جور آدما هستن آدامای خوب معلوم میشن اطلاعات و سطح عمومی فرهنگ بالا میره
به خدا کی میخوایم اقدام کنیم ؟
اگه روزی 10 تا آدم هم بیان و با هم ارتباط داشته باشن کلی اطلاعات روز که خودشون خبر نداشتن نسیـــــبشون میشه ، این عمر میگذره این سایت باید بتونه کاری واسه همشهریان بکنه
شایدم حرفام باد هوا شـــــــــــــــــه . . . .
اینکه خیلی ها به ایمیلهای گروهی و جامعه مجازی کلو ب و یو توبی و چترومو هزار تا محفل ارتباطی متوصل شن و بتونن نیازهاشونو براورده کنن , ولی ساوه سرا رو چیز دیگه میدیدم...
ببخشید سرتونو درد آوردم و خستتون کردم بازم معذرت میخوام از همه . ..
یا حق Confused Confused Confused Confused Confused
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » نيازمندي‌هاي متفرقه » واسه ازدواج دختر مي خوام با مشخصات زير:
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc