پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی
 ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده ** « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 آبان 1389 - 01:02    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

یعنی من امیدوار باشم که جایزه رو می‌برم؟ Very Happy Smiling
ممنون از دوستان. Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 آبان 1389 - 01:17    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

حمید جان تو امیدوارباش ولی برنده من باشم قبوله؟ Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 آبان 1389 - 01:41    عنوان: 12+ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

این هم اولین عکس من:

عنوان عکس: افسوس همنوعان

Very Happy Luighing Very Happy

این عکس بیانگر بلایی است که هر ساله انسانها بر سر انار های خوشمزه ساوه می آورند البته از نگاه انارهای بیچاره
Very Happy تقصیر خودشونه، خوشمزن Very Happy

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Aliabadi
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 آبان 1389 - 03:26    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

غير از عكس هاي منتخب ، از عكس هايي كه جمع ميشه ، امكانش هست يك البوم مصور دربخش تصاوير II درست بشه؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 آبان 1389 - 10:32    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

Very Happy
عجب طرح جالبی! Applause
کیفیت بالاترش رو هم بذار که قشنگ‌تر ببینیم بابا.
اتفاقاً من می‌خواستم وقتی اون انار گیله‌ای رو ساختم و عکس گرفتم،‌ با پا همه گیله‌ها رو له کنم و بعد به نشانه اعتراض و... عکس بگیرم. اما دیگه خداییش عمل غیراناری‌ای هست!!! Luighing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 آبان 1389 - 19:56    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Aliabadi نوشته است:
غير از عكس هاي منتخب ، از عكس هايي كه جمع ميشه ، امكانش هست يك البوم مصور دربخش تصاوير II درست بشه؟

ایده خیلی خوبیه علی آبادی جان
اگه بشه یه آلبوم به یادگار توی آلبوم های ساوه سرا درست کنیم خیلی خوب میشه
یا اگه بشه یه بخش مخصوص انار تو ساوه سرا درست کنیم که شامل مقاله ها، گزارشهای جشنواره ها و عکسهای اناری باشه خیلی خوب میشه تا از این به بعد به عنوان یک رفرنس خوب همه علاقمندان به این موضوع به اون مراجعه کنند.
نظرتون چیه؟
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 آبان 1389 - 20:22    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Hamid نوشته است:
Very Happy
عجب طرح جالبی! Applause
اتفاقاً من می‌خواستم وقتی اون انار گیله‌ای رو ساختم و عکس گرفتم،‌ با پا همه گیله‌ها رو له کنم و بعد به نشانه اعتراض و... عکس بگیرم. اما دیگه خداییش عمل غیراناری‌ای هست!!! Luighing

ممنونم حمید جون لطف داری
می ترسیدم که کسی متوجه موضوع عکس نشه
ولی خداییش اون ایده را اجرا کن خیلی جالب میشه. از اون عکسهای با حال قالب شکن میشه
بجنب تا ایده دزدی نشده
میگم نظرت چیه یه لگن انار دون کنیم بعد له کنیم بپاشیم تو دیوار Very Happy
نه اسراف میشه خوب نیست یا تفاله عملیات رب گیری را بپاشیم تو دیوار سفید Luighing

این هم عکس با کیفیت ترش
البته کلا کیفیتش خیلی خوب نشد مخصوصا این که نصف شب هم بود که عکس را گرفتم Very Happy

http://www.irupload.ir/images/4sxa5cqj0hzsi027cn95.jpg
بازگشت به بالای صفحه
neda_y
پستتاریخ: پنج‌شنبه 6 آبان 1389 - 20:49    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

انار میوه بهشتی

این هم با کیفیت بالاترش

http://www.irupload.ir/images/mm1ak025velbrb9twtak.jpg
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: جمعه 7 آبان 1389 - 00:54    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

soveh نوشته است:
Hamid نوشته است:
Very Happy
عجب طرح جالبی! Applause

ممنونم حمید جون لطف داری
می ترسیدم که کسی متوجه موضوع عکس نشه
ولی خداییش اون ایده را اجرا کن خیلی جالب میشه. از اون عکسهای با حال قالب شکن میشه
بجنب تا ایده دزدی نشده
میگم نظرت چیه یه لگن انار دون کنیم بعد له کنیم بپاشیم تو دیوار Very Happy
نه اسراف میشه خوب نیست یا تفاله عملیات رب گیری را بپاشیم تو دیوار سفید Luighing

این هم عکس با کیفیت ترش
البته کلا کیفیتش خیلی خوب نشد مخصوصا این که نصف شب هم بود که عکس را گرفتم Very Happy

http://www.irupload.ir/images/4sxa5cqj0hzsi027cn95.jpg

نه بابا اون وقت میاد به بقیه پز میده کلاس میزاره میگه منو تو رسانه پخشم کردن رفتم تو اینترنت فقط به خانوادم نگید از تو اینترنت پیدا کردید Hypnotized
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 8 آبان 1389 - 21:12    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

neda_y جان، عکس بسیار زیبایی انداختی
با تلفیق گل و انار فضای آرامش بخشی ایجاد کردی. ممنونم
thanks
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 9 آبان 1389 - 23:09    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

پس عکسهای بقیه کاربرا کجاست؟ Confused

تا 15 آبان 6 روز بیشتر نمونده Sad
بازگشت به بالای صفحه
mIn
پستتاریخ: دوشنبه 10 آبان 1389 - 09:49    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

صبر کنید من هنو عکس نگرفتم Eshve
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
nagmeh
پستتاریخ: دوشنبه 10 آبان 1389 - 14:57    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 3 فروردین 1387
blank.gif

امتياز: 1825

سلام
منم اين دوتا عكسو آماده كردم كه يه تاريخچه كوچيك داره:

دو سه سال پيش يه مسابقه عكس تو ساوه گذاشتن كه برادر ما تصميم گرفت خودي نشون بده خلاصه با كلي ذوق هنري خودشو دوستاش چند تا عكس گرفت [اين وسط هم جا شمعي خونمون رو كه اون انارو روش گذاشتن افتاد شكست و خورد خاكشير شدحالا به خيال اينكه تو جشنواره برنده مي‌شه و اينا يه جوري مادر رو سر جاش نشوند]
بعد از آماده شدن عكسا راهي جشنواره بود كه ضايع شد در حد المپيك:
مسئولين جشنواره عكسا رو قبول نكردن و گفتن بايد سايزشون خيلي بزرگ باشه و رو فلان كاغذ چاپ بشه و از اين حرفا Mad
داداش مام كه اون موقع جزء بيكاران و علافان جامعه بود بودجه‌شو نداشت كه بره اون هفت هشت تا عكسو با اون شرايط بگيره فرصت مسابقه هم رو به تموم شدن بود.
خلاصه ناراحت و عقده به دل برگشت خونه Crying

گفتم چندتا شو تو اين جشنواره بزارم خوشحالش كنم.
اصلا هم به فكر جايزه‌ و اين حرفا نيستم هدفم فقط دركنار بقيه دوستان حضور فعال داشتنه.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 10 آبان 1389 - 15:52    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

عکس اولی که فوق العادس. ممنونم nagmeh جان Applause
عکس دوم هم زیباست. که قدیما زیاد انجام میدادن مخصوصا با انارهای سیاه که طرفدار زیادی نداشتند. راستی فلسفه اینکار فقط زیبایی بود یا چیز دیگه ای هم بود؟
امیدوارم خودت هم دست به دوربین بشی و عکسهای خودت را هم ببینیم. بابت این همه صداقتت هم ممنونم thanks thanks thanks
بازگشت به بالای صفحه
HAMID_007
پستتاریخ: چهار‌شنبه 12 آبان 1389 - 11:45    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

با سلام خدمت همه بچه های قدیم و جدید ساوه سرا

بعد از سالها دوری از این سایت خوشحالم که در جمع شما هستم به قول یک شاعر بزرگ و حماسی که میفرماید : من آمده ام وای وای

در آرشیو عکس هام گشتم عکسی از انار یافت نشد البته در آرشیو قدیمی باید چیزهایی باشه

متاسفانه به انار هم دسترسی ندارم که ازش عکس بندازم Tongue خیلی فاجعه است که ساوه ای باشی و انار نداشته باشی و مجبور باشی مثل بقیه میوه ها انار رو از میوه فروشی بخری !!!

فعلا این عکس رو از من داشته باشید تا پولهام رو جمع کنم و انار بخرم و ازش عکس بندازم !!!!

http://xbox4game1.persiangig.com/Anarr.jpg
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی صفحه 2 از 8

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc