جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی
 ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده ** « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 12 آبان 1389 - 14:16    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

سلام حمید جان . ما هم از دیدنت خیلی خیلی خوشحالیم

امیدوارم از این به بعد زود به زود به ساوه سرا سر بزنی.
انصافا عکس بسیار زیبایی انداختی. ما را یه جورایی ترغیب کردی که منتظر عکسهای بعدیت باشیم.
با اجازت عکست را با سایز کمتر نشون میدم تا اون دوستانی که اینترنت پر سرعت ندارند هم از دیدنش لذت ببرند.

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: چهار‌شنبه 12 آبان 1389 - 15:18    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

خيلي جالبه عكس اقا حميد اقا
البته اگه خودشون درست كرده باشن
يه ذره ظرافت زنانه توش بكار رفته نه؟؟؟؟
ايشون هم كه خشك و زمخت Cool

این مطلب آخرین بار توسط atena در سه‌شنبه 14 آبان 1392 - 00:15 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 12 آبان 1389 - 16:13    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

Sad
عجب!!
اتفاقاً این تنها چیزی بود که نظر هیچ کدوم از اعضای خانواده رو در موردش سؤال نکردم!!
بد نیست بدونید برای گرفتن این عکس، 3 و نیم ساعت وقت گذاشتم و طی این مدت، نزدیک به 90 بار عکس گرفتم!!
ببینید:
http://s12.aks98.com/images/45805530798310643562.png
دائم با آیفون عکس می‌گرفتم می‌آوردم توی کامپیوتر زوم می‌کردم، می‌دیدم مثلاً یه گیله کار رو خراب کرده! Worried دوباره...
زوایا و حالات مختلف رو تست کردم تا رسیدم به این مورد.

اگر سنگ هم می‌بودم دیگه بعد از 90 بار نرم می‌شدم، نه؟!!

(ضمناً شما از کجا به روحیات بنده پی بردید؟ آشنا در اومدیم؟ Confused )

این مطلب آخرین بار توسط Hamid در پنج‌شنبه 13 آبان 1389 - 01:06 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: چهار‌شنبه 12 آبان 1389 - 19:31    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

آقا جون من گشتم دیدم دوربین خونه نیس .

حالا من چیییییییییییی کار کنم ؟

همینطوری بدون عکس امکانش هست منو برنده اعلام کنید ؟ Confused Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: پنج‌شنبه 13 آبان 1389 - 01:03    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

تعدادی از پست‌های دوستان به دلیل نامربوط بودن نسبت به این تاپیک حذف شد...
خواهش می‌کنم همه دوستان از ارسال پست‌های غیرمفید خودداری کنند.

ممنون.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: پنج‌شنبه 13 آبان 1389 - 16:10    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

ولي عكس حميد به نظرم بهترين طرح ممكن بوده بچه ها البته تا اينجا كه ديديم
Winking Applause

این مطلب آخرین بار توسط atena در سه‌شنبه 14 آبان 1392 - 00:14 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 15 آبان 1389 - 21:53    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

آخی امشب مهلت شرکت کردن تو مسابقه تموم میشه. طفلک اونایی که شرکت نکردن Very Happy و از جایزه و ... محروم هستن. آخی Very Happy
دقیقا 2 ساعت دیگه باقی مونده. بعدش بریم سراغ نظرات دوستان و رای گیری ها. Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 16 آبان 1389 - 21:41    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

به سلامتی مهلت شرکت در مسابقه تمام شد و حالا می خواهیم بریم سراغ انتخاب برنده.
اول میخواستیم به صورت مخفی رای گیری کنیم گفتیم که شاید دوستان خجالت بکشند که در همین تاپیک رای های خودشان را اعلام کنند و بعد که یک کم فکر کردیم دیدیم که بچه های ساوه تو کار این یک قلم نیستند( خجالت و از این حرفا) پس گفتیم رای گیری به صورت کاملا نمایان برگزار کنیم تا دمکراسی را به صورت کاملا عیان اجرا کرده باشیم تا یه موقع بهانه دست دوستان ندهیم و نیان اعتراض کنند عکسم کوش؟ رای منو چیکار کردید و .... Luighing

سیستم اعلام رای:

اولا که 5 نفر شرکت کردند و در کل 6 عکس را برای شرکت در مسابقه تو این تاپیک قرار دادند که برای سال اول و با توجه به اینکه مسابقه را دیر اعلام کردیم و فصل انارچینی و .... تقریبا تموم شده بود خوبه.

نفرات شرکت کننده( به ترتیب زمان شرکت کردن در مسابقه):

1- Hamid
2- soveh
3- neda_y
4- nagmeh
5- HAMID_007

لازم به ذکر هستش که اولا همه کاربران ساوه سرا میتونن در این رای گیری شرکت کنند و اگر تو مسابقه شرکت نکردند هم مشکلی نیست بیان و نظرشون را بدهن و دوما اصلا خجالت نکشید و با کسی هم تعارف نکنید اگر احساس کردید عکس خودتون بهترینه راحت بگید عکس خودم و حتی اگه احساس کردید عکس من از همه بهتره بگید عکس .... Very Happy . کلا هر جور که دوست دارید نظر بدید. وای Mad

راستی تا آخر آبان مهلت دارید که نظراتتون را اعلام کنید thanks

این مطلب آخرین بار توسط soveh در یکشنبه 16 آبان 1389 - 21:48 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 16 آبان 1389 - 21:46    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

با اجازتون رای اول را خودم اعلام می کنم:

به نظر من عکس اول nagmeh جان فوق العادس. زاویه، نور، موضوع و .... عالیه
یعنی این عکس:

پس بهترینه Applause Applause Applause flower
بازگشت به بالای صفحه
HAMID_007
پستتاریخ: دوشنبه 17 آبان 1389 - 20:00    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

من هنوز عکس نگذاشتم

و بعد این که تخصصی به عکس ها نگاه کن برادر

پس اون کارشناس عکاسی کجاست ؟ Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
HAMID_007
پستتاریخ: دوشنبه 17 آبان 1389 - 20:37    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

آقا این 2 تا عکس رو هم از من قبول کنید چون من نمیدونستم این مسابقه زمان داره و باور کنید انار گیرم نیومد ارش عکس بندازم !!!! ( یه بانی خیر پیدا بشه 2 تا انار به ما بده !!! )

منتظر بودم اگر وقت کردم 17 آبان برم جشنواره انار شاید اونجا انار بود ازش عکس گرفت !!!

این عکس ها هم اون چیزی که من میخواستم نبود و مال چند سال پیش بود ولی دیگه چی کار میشه کرد

جایزه ما رو بدید بریم !!! Eshve

http://xbox4game4.persiangig.com/Anarr1.jpg

http://xbox4game4.persiangig.com/Anarrrr2.jpg
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: دوشنبه 17 آبان 1389 - 22:26    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

حراج حراج

من رایمو به مزایده میزارم Very Happy
پیشنهادات شما رو خریداریم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 آبان 1389 - 00:04    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

HAMID_007 نوشته است:
من هنوز عکس نگذاشتم

و بعد این که تخصصی به عکس ها نگاه کن برادر

پس اون کارشناس عکاسی کجاست ؟ Winking

حمید جون تو که عکستو گذاشته بودی!!!

بعد منم دیروز چندتا عکس گرفتم ولی چه فایده که مهلت شرکت در مسابقه تموم شده بود. من ساوه نیستم، انار درست و حسابی گیرم نمیاد ولی شما چرا؟ بابا موتوریگو سووار شید برید جاده یل آباد یی عکسایی میتونید بگیرید که نگو giggle

خداییش ببین چه عکسایی گرفتم Eshve

حالا خودت بگو اگه 4 نفر دیگه هم بیان بگن که به ما هم مهلت بدید ما باید چکار کنیم؟ اونوقت باید صبر کنیم تا عکسهای شب چله هم بگیرن برامون بفرستن بعدش شاید یه رای گیری بتونیم بکنیم.

راستی، برنده هم 2 نفر هستن یکی به انتخاب کارشناس و یکی هم به انتخاب کاربران. حالا یک کم صبر کن شاید خودت برنده شدی Confused اگر هم نشدی من خودم پارتی بازی می کنم تا به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب بشی Very Happy
مخلصت هم هستیم love struck
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 آبان 1389 - 00:09    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

mIn نوشته است:
حراج حراج

من رایمو به مزایده میزارم Very Happy
پیشنهادات شما رو خریداریم Very Happy

mIn جون خداییش بچه ساوه ای یا بچه آبادان؟ giggle
اولش گفتی برنده خودم هستم و ..... بعد هم که عکسی نذاشتی و منو یاد اون جوک قدیمی انداختی که یه بنده خدایی رفته بود حرم امام رضا گیر داده بود امام رضا یا منو برنده قرعه کشی بانک تجارت و الگانسش می کنی یا همین جا می مونم و دیگه نمیرم در نهایت امام رضا اومد به خوابش گفت بابا چقدر تو سریشی خب اول برو یه حساب باز کن تو بانک تجارت تا ببینیم چیکار میشه کرد Very Happy
حالا هم که مزایده گذاشتی
خب آخرش چند یه چیزی بگو که مشتری شیم Luighing
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 آبان 1389 - 00:10    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

بیخیال بریم سراغ رای گیری

فعلا nagmeh با 1 رای پیشتازه
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی صفحه 3 از 8

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc