سه شنبه 28 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی
 ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده ** « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 آبان 1389 - 05:19    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

soveh, جان،
اگر موافق باشید، مسابقه رو تا آخرین ساعات روز پنج شنبه، بیستم آبان، تمدید کنیم و دیگر هیچ! Very Happy
بعد از بیستم تا آخر ماه رأی گیری کنیم...
اما خداییش من فکر می‌کنم رأی‌گیری امتیازی و مخفی بهتر باشه. چون اینطوری واقعاً آدم توی رو در بایستی می‌مونه و ممکنه کدورتی هم پیش بیاد.
بقیه هم موافقن که رأی‌گیری رو سیستمی و مثل نظرسنجی سایت کنیم؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
HAMID_007
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 آبان 1389 - 11:14    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

من از این عکس خوشم اومد خوبه

و البته عکس چیدمانی مدیر سایت هم بسیار عالی هست وقت گذاشته برای چیدن و همچنین عکس گرفتنش
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 آبان 1389 - 19:53    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

از اونجایی که من اصلا اهل پارتی بازی نیستم Very Happy باشه قبوله. فقط امیدوارم یکی 21 آبان پیداش نشه بگه من تا الان بی خبر بودم و .......
در مورد رای گیری هم هرطور که دوستان مایلند انجام میدیم فقط اگر به شکل نظر سنجی سایت باشه راه تقلب داره و یکی میتونه 4000 دفعه رای بده Very Happy و ....
ولی کدورت چرا؟ بالاخره هرکسی یه سلیقه ای داره و یه نظری. در ثانی این مسابقه مثل این میمونه که دسته جمعی یه جایی نشستیم و در مورد یه موضوعی نظر میدیم همین. و من و فکر کنم بقیه کسانی که عکسهاشون را گذاشتند توی تاپیک از شنیدن نظرات دیگران ناراحت نمی شن Confused .ای بابا راحت باشید Smiling
به هر حال این را هم به رای و نظر خواهی خود دوستان میگذاریم( ته دموکراسیه دیگه Luighing )و هرمدلی دوست داشتن اجرا می کنیم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 آبان 1389 - 20:06    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

توجه توجه

مسابقه عکاسی انار تا پایان 20 آبان 89 تمدید شد.
امیدوارم دوستانی که تا کنون موفق به شرکت در مسابقه نشده اند بتونن عکسهای خودشون را تا زمان اعلام شده در این تاپیک قرار بدهند.

متشکرم thank
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 آبان 1389 - 20:28    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

soveh نوشته است:
mIn نوشته است:
حراج حراج

من رایمو به مزایده میزارم Very Happy
پیشنهادات شما رو خریداریم Very Happy

mIn جون خداییش بچه ساوه ای یا بچه آبادان؟ giggle
اولش گفتی برنده خودم هستم و ..... بعد هم که عکسی نذاشتی و منو یاد اون جوک قدیمی انداختی که یه بنده خدایی رفته بود حرم امام رضا گیر داده بود امام رضا یا منو برنده قرعه کشی بانک تجارت و الگانسش می کنی یا همین جا می مونم و دیگه نمیرم در نهایت امام رضا اومد به خوابش گفت بابا چقدر تو سریشی خب اول برو یه حساب باز کن تو بانک تجارت تا ببینیم چیکار میشه کرد Very Happy
حالا هم که مزایده گذاشتی
خب آخرش چند یه چیزی بگو که مشتری شیم Luighing

Very Happy
خوشبحال اون یارو حداقل یکی بهش گفت برو حساب باز کن به ما کسی نگفت Very Happy

دیگه هر چی کرم خودتون باشه ما قبول داریم .

تو مرام ما نیس اصن پول از برو بچ بگیریم ولی خب در جریانید که زندگی خرج داره .
مریضی ، بی نونی ، بی آبی ، بی اناری ، درد بی درمون دیگه همه چی . بازم بگم یا قیمت خودش رفت بالا ؟ Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 آبان 1389 - 20:45    عنوان: Re: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

mIn نوشته است:
soveh نوشته است:
mIn نوشته است:
حراج حراج

من رایمو به مزایده میزارم Very Happy
پیشنهادات شما رو خریداریم Very Happy

mIn جون خداییش بچه ساوه ای یا بچه آبادان؟ giggle
اولش گفتی برنده خودم هستم و ..... بعد هم که عکسی نذاشتی و منو یاد اون جوک قدیمی انداختی که یه بنده خدایی رفته بود حرم امام رضا گیر داده بود امام رضا یا منو برنده قرعه کشی بانک تجارت و الگانسش می کنی یا همین جا می مونم و دیگه نمیرم در نهایت امام رضا اومد به خوابش گفت بابا چقدر تو سریشی خب اول برو یه حساب باز کن تو بانک تجارت تا ببینیم چیکار میشه کرد Very Happy
حالا هم که مزایده گذاشتی
خب آخرش چند یه چیزی بگو که مشتری شیم Luighing

Very Happy
خوشبحال اون یارو حداقل یکی بهش گفت برو حساب باز کن به ما کسی نگفت Very Happy

دیگه هر چی کرم خودتون باشه ما قبول داریم .

تو مرام ما نیس اصن پول از برو بچ بگیریم ولی خب در جریانید که زندگی خرج داره .
مریضی ، بی نونی ، بی آبی ، بی اناری ، درد بی درمون دیگه همه چی . بازم بگم یا قیمت خودش رفت بالا ؟ Very Happy

weeping
حالا که اینجوریه نصف cd , dvd های آفتابگردان مال تو Crying
از کیسه خلیفه می بخشم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 آبان 1389 - 23:18    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

سلام
عكس حميد آقا Hamidبه نظر من جالب تر از بقيس
همون گيله ها
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 18 آبان 1389 - 23:41    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

پس تا اینجای کار:

nagmeh جان 1 رای
Hamid جان 1 رای
بازگشت به بالای صفحه
Zaman
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 آبان 1389 - 12:44    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 17 بهمن 1387
blank.gif

امتياز: 1770

سلام به دوستان
من الان متوجه این مسابقه شدم واین عکسها رو از آرشیو پیدا کردم.

رای من هم به صد دانه یاقوت حمید هست. بخاطر تلاش زیادی که عکاسش کشیده و همچنین چشم نواز بودنش.
از عکس sove هم تقدیر میشه.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 آبان 1389 - 13:47    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

سلام
من بالاخره اومدم Smiling Razz Smiling Smiling Winking
به عكس آقا مهراد راي ميدم Very Happy
بخاطر خلاقيتش Winking thank
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 آبان 1389 - 13:53    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

واي خيلي خوشحالم كه مشكل ورود به سايتم حل شد
Smiling
دوست دارم همش پست بفرستم funny Mr. Green
love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 آبان 1389 - 17:35    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

نقل قول:
weeping
حالا که اینجوریه نصف cd , dvd های آفتابگردان مال تو Crying
از کیسه خلیفه می بخشم Very Happy

موافخم Very Happy

فعلا تا اینجا رای من مهراد

دوستان راه تجدید نظر باز هست ها Very Happy حمید اخوی بکنش تمام سی دی و دی وی دی ها من رایمو عوض می کنم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 آبان 1389 - 19:28    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

ترکیب رنگ عکس اول soveh, عزیز رو می‌پسندم. فقط ای کاش اون گیله‌های خراب رو برمی‌داشتید و عکس می‌گرفتید...
ضمناً با کیفیت بالاتر رو هم بذارید.
سعی کنید از کیفیت عکس خیلی کم نکنید. ابعاد هم حداقل 1024 در 768 باشه و بالاتر...
آقا مهراد، شما چطور کیفیت عکس‌ها رو کم می‌کنید؟

از آقا زمان عزیز هم ممنون هم بابت شرکت کردن و هم بابت رأی Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 آبان 1389 - 19:52    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

zaman جان thanks
neda_y جان thank
mIn جان thanks
HAMID_007 جان thank
Hamid جان thanks

این مطلب آخرین بار توسط soveh در چهار‌شنبه 19 آبان 1389 - 20:11 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 19 آبان 1389 - 19:58    عنوان: پاسخ به «** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

والا اون گیله های به خاطر این بود که جنایت توسط آدمهایی رخ داده بود که خیلی عاشق انار بودند و اونجوری خورده بودنش( به قولی لاشو خورده بودند Luighing )

این هم کیفیت بالاترش

http://www.irupload.ir/images/4sxa5cqj0hzsi027cn95.jpg

من کیفیت عکسها را با office picture manager که خیلی راحت و سریع این کار را انجام میده ، پایین میارم.
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی صفحه 4 از 8

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ** مسابقه جذاب عنار ( عکاسی انار) با جوایز فوق العاده **
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc