پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » *** جشنواره نوروز 90 ***

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی
 *** جشنواره نوروز 90 *** « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 22 اسفند 1389 - 01:03    عنوان: *** جشنواره نوروز 90 *** پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

قبل از هر چیز فرارسیدن سال نو را به همه کاربران عزیز ساوه سرا تبریک میگم و برای همتون آرزو می کنم که سال 90، سالِ رسیدن به آرزوهاتون باشه.

دوستان عزیز
سایت ساوه سرا به مناسبت آغاز سال 90 مسابقه جشنواره نوروز 90 را برای شما عزیزان در نظر گرفته تا شاید بهانه ای باشه برای اینکه در روزهای قبل از عید و همچنین ایام نوروز بیشتر کنار هم باشیم. امیدوارم که مورد توجهتون قرار بگیره و ما را در این جشنواره همراهی کنید.

flower

موضوع مسابقه

دوستان عزیز می توانند هفت سین، دید و بازدیدهای نوروزی، عیدی، طبیعت، خانه تکانی، سیزده به در، مراسم های سنتی روستاهای ساوه و هر چیزی که مربوط به نوروز میشه را به عنوان موضوع آثارشون انتخاب کنند.

شرایط مسابقه

شما عزیزان می توانید آثار هنری و فرهنگی خودتان را به صورت شعر، داستان، عکس، فیلم کوتاه، آثار گرافیکی،طرح، مقاله، پروژه‌های چند رسانه‌ای و خطاطی در این مسابقه شرکت دهید.
کاربرانی که مایلند تا عکسهاشون را در مسابقه شرکت دهند می توانند از موبایلشون هم برای عکاسی استفاده کنند.

دوستان خوبم می توانند حداکثر 7 عدد از آثارشون را جهت شرکت در مسابقه در این تاپیک نمایش بدهند.

برندگان مسابقه

در این مسابقه 2 برنده خواهیم داشت

1- برنده اول به انتخاب کاربران ساوه سرا
2- برنده دوم به انتخاب سایت ساوه سرا

جوایز

برای هر کدام از برندگان عزیز 15 هزار تومان بن خرید از فروشگاه اینترنتی آفتابگردان در نظر گرفته شده است

کاربران عزیز برای شرکت در این مسابقه تا پایان روز 20 فروردین 1390 فرصت دارند و همچنین میتونند از تاریخ 21 فروردین تا 5 اردیبهشت رای هاشون را اعلام کنند و نفر برنده را انتخاب کنند.

موفق باشید

این مطلب آخرین بار توسط soveh در پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 13:35 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
soveh از این تاپیک تشکر میکنم 
SibeSorkh
پستتاریخ: یکشنبه 22 اسفند 1389 - 11:29    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

دشتت درد نکنه Very Happy Applause Applause
یعنی میشه من برنده بشم ببینم Very Happy من عکس میارم البته اگه بتونم بزارم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 22 اسفند 1389 - 12:34    عنوان: Re: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

SibeSorkh نوشته است:
دشتت درد نکنه Very Happy Applause Applause
یعنی میشه من برنده بشم ببینم Very Happy من عکس میارم البته اگه بتونم بزارم Very Happy

اگه سوالی داشتی در خدمتم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 اسفند 1389 - 10:28    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

سلام
فكر كنم مسابقه خوبي بشه
اميدوارم سال پر از سلامت و سعادت پيش روي همه ساوجي هاي عزيز باشه flower
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Aliabadi
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 اسفند 1389 - 13:25    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

پيشاپيش سال بسيار خوب و سرشار از خوبي ها را براي همه آرزومندم Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
HAMID_007
پستتاریخ: چهار‌شنبه 25 اسفند 1389 - 11:29    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 20 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 1840

با سلام باز هم مثل همیشه چراغ اول رو من روشن میکنم امیدوارم این مسابقه مثل دفعه های قبل نباشه و فقط من شرکت کننده نباشم

مراسم عید رو با چهارشنبه سوری شروع میکنن

عکس 1 چهارشنبه سوری

عکس در سایز اصلی

http://xbox4game3.persiangig.com/4SHANBEH.jpg
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 25 اسفند 1389 - 12:11    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

سلام حمید جان
ممنونم که باز هم مارا غرق در محبت خودت کردی
عکست فوق العادس، واقعا زیباست. من که مبهوت شدم

Applause Applause Applause Applause Applause

اولین عکس بسیار عالی بود ولی من منتظرم تا بهترین ایده را ببینم. confirm
بازگشت به بالای صفحه
HAMID_007
پستتاریخ: جمعه 27 اسفند 1389 - 20:06    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

ماهی قرمز کوچولو

عکس در سایز اصلی :

http://xbox4game3.persiangig.com/Mahi.jpg
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: جمعه 27 اسفند 1389 - 22:06    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Applause Applause Applause Applause
عالی بود حمید جان
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 29 اسفند 1389 - 16:07    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

Surprised
آقا این عکس چهارشنبه سوری عجب عکسیه!! Surprised
من به شدت هوس کردم که یک دوربین خارق العاده هم بگیرم love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 29 اسفند 1389 - 16:39    عنوان: Re: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Hamid نوشته است:
Surprised
آقا این عکس چهارشنبه سوری عجب عکسیه!! Surprised
من به شدت هوس کردم که یک دوربین خارق العاده هم بگیرم love struck

تایید.
وحشتناک وسوسه انگیزه
من که این دوربینمو میندازم دور

این مطلب آخرین بار توسط soveh در یکشنبه 29 اسفند 1389 - 17:12 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: یکشنبه 29 اسفند 1389 - 16:50    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

Very Happy Very Happy ما دوربین نمیخریم اخه تا وقتی عکاس به این خوبی هست چرا ما Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
HAMID_007
پستتاریخ: دوشنبه 1 فروردین 1390 - 10:45    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

سلام به همه دوستان ساوجی و تبریک سال نو به همه

ممنونم از لطف شما دوستان شما هم در مسابقات شرکت کنید دوستان هر مسابقه ای اینجا برگزار شده بنده به تنهایی شرکت کننده بودم منتظر اثار شما هم هستم

یه عکس بهاری بگذارم امیدوارم دوست داشته باشید

عکس : جاجی فیروز

عکس در سایز اصلی

http://xbox4game3.persiangig.com/Hajifiroz.jpg
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 1 فروردین 1390 - 19:45    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 1 فروردین 1390 - 19:49    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

مطمئنا از امروز دوستان عزیز دست به کار شدند و احتمالا از این به بعد باید منتظر دیدن نوشته ها و عکسهاشون باشیم.
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی صفحه 1 از 8

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » *** جشنواره نوروز 90 ***
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc