پنج شنبه 6 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » *** جشنواره نوروز 90 ***

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی
 *** جشنواره نوروز 90 *** « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Aliabadi
پستتاریخ: سه‌شنبه 23 فروردین 1390 - 19:56    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

آقاي نيرومند، تصوير شكوفه گلابي در شب بسيار زيبا و عالي بود Applause Applause Applause Applause Applause Applause

ايده بسيار جالبي است. از شكوفه ها در شب چند تا عكس طبيعي دارم كه فقط دو سه تا شون تا حدودي خوبند ، بقيه چون جالب نبودند پاك شدند.

پشت عكس رو چه جور ميشه با نورهاي مختلف تغيير داد . به ما هم ياد بديد اين گرافيك شكوفه در شب مهتابي و آبي رو چه جوري درست كرديد. Smiling

تا ما هم عكس هايي بعدي رو زيبا تر تهيه كنيم؟ Luighing

ساوه سرا يك تايپك گرافيك و فتو شاپ كم داره Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: جمعه 26 فروردین 1390 - 00:13    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

حمید جان عکست بسیار جالب بود. واقعا ایده جالبی بود. متشکرم Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Aliabadi
پستتاریخ: جمعه 26 فروردین 1390 - 22:30    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

بنده به HAMID _007 به عكس چهارشنبه سوري راي ميدم Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 26 فروردین 1390 - 22:31    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

کاربران عزیز ساوه سرا:

بخاطر وقفه ی چندروزه ای که در رای گیری برای این مسابقه اتفاق افتاد، رای گیری را تا روز 5 اردیبهشت تمدید می کنیم و در روز 6 اردی بهشت، نفر برنده را اعلام می کنیم.

از همه عزیزان چه نفراتی که در این مسابقه شرکت کرده اند و چه اشخاصی که موفق به شرکت در این مسابقه نشده اند خواهش می کنم که در رای گیری شرکت نمایند. چرا که بدون مشارکت شما عزیزان برنده واقعی مشخص نخواهد شد و حق به حقدار نخواهد رسید.

موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mIn
پستتاریخ: شنبه 27 فروردین 1390 - 01:43    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 29 مهر 1389
blank.gif

امتياز: 9540

دوستان خوبم واقعا لذت بردم از دیدن عکس ها
همیشه ی همیشه موفق باشیم .

و من به تخم مرغ های هاچ HAMID_007 عزیز رای می دم .

سپاس از برگزاری جشنواره
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
nagmeh
پستتاریخ: شنبه 27 فروردین 1390 - 12:43    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 3 فروردین 1387
blank.gif

امتياز: 1825

با سلام به همه‌ي دوستان.
سطح مسابقه از نظر حرفه‌اي خييييييييييلي بالابود و همه‌ي عكس ها بسيار جذاب.. ما هم كه خودمونو در حد رقابت با عزيزان نديديم ترجيح داديم ناظر باشيم Eshve

ولي خوب راي كه مي‌تونيم بديم Winking
ضمن تشكر از همه‌ي دوستان و زحماتشون من به سومين عكس آقاي علي آبادي [درخت شكوفه هه كه تنه‌ي درخت هم تو عكس مشخصه] راي ميدم.
به افتخارشون Applause Applause Applause
*** ايشالا كه برنده شن ***
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 27 فروردین 1390 - 18:26    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

mIn جان ، nagmeh جان از اینکه در رای گیری جشنواره نوروز 90 شرکت کردید متشکرم. ایکاش شما هم در این مسابقه شرکت می کردید.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 27 فروردین 1390 - 19:12    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

همه ی آثار زیبا هستند و انتخاب یک اثر واقعا کار سختیه. مخصوصا عکسهای جذاب HAMID_007 ، نوشته های فوق العاده زیبا و دلنشین glasy_heart عزیز و همچنین عکسهای بهشتی Aliabadi جان.
میدونم که هر سه دوست عزیز برای تهیه کارهاشون ذوق و تلاش بسیاری کردند. به هر حال از هر سه نفرشون متشکرم که ساوه سرا را مورد محبت خودشون قرار دادند مخصوصا glasy_heart عزیز که امیدوارم به نوشتنشون ادامه بدهند چرا که با این روند مطمئنا در آینده جز نویسنده های بسیار خوب و بزرگ شهرمون خواهند شد.

بخاطر تلاش فوق العاده و ذوق بی نظیر HAMID_007 عزیز، من به ایشان رای میدم مخصوصا برای عکس زیبای ماهی سیاه کوچولوی ایشان
Applause Applause Applause Applause Applause

متشکرم
مهراد
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: شنبه 27 فروردین 1390 - 19:38    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

تا اینجای رای گیری:

HAMID_007 عزیز 4 رای

ZAMAN جان 1 رای

Aiabadi عزیز 1 رای
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: شنبه 27 فروردین 1390 - 22:44    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

انصافاً انتخاب سخته Sad
من با کمال ارادتی که به عکس‌های HAMID_007, عزیز دارم و شکی در عالی بودنشون نیست و همینطور بقیه دوستان، اما اجازه بدید رأی اولم رو به عکس رستاخیر zaman عزیز بدم.
به خاطر ترکیب رنگ، اسم زیبا، موضوع زیبا، موقعیت خوب برگ‌های سبز که انگار دارن می‌رن که کل تصویر رو بگیرن و همینطور متناسب‌تر بودن با بهار و فرهنگ اسلامی ما.

اگر اون عکس نمی‌بود، رأیم رو به تخم مرغ‌های HAMID_007, عزیز می‌دادم. به خاطر ترکیب رنگ زیبایی که عکس داره.

من یه نکته شبیه به تجربه بگم: کلاً در مسابقات عکاسی ملی به خصوص اگر دولتی باشه، مفاهیمی که با فرهنگ اسلامی هم‌خوان نیستن نباید خیلی برجسته بشن. یعنی معمولاً رأی نمی‌یارن.
مثلاً چهارشنبه سوری که در ذهن همه خاطره بدی رو مجسم می‌کنه. یا مثلاً تخم مرغ‌هایی که بیشتر به عید پاک مسیحیت مربوط می‌شه.
هر چند که این دو عکس حمید عزیز بسیار زیبا هستن، اما از این لحاظ به نظر می‌رسه نمره منفی می‌گیرن.

به هر حال، واقعاً ممنون از دوستان و من مطمئنم این مسابقات به زودی تأثیرات بسیار عالی‌ای در فرهنگ شهرمون خواهد داشت.

آقا مهراد عزیز، اگر یکی دو بار دیگه همت کنن و موضوعات عمومی رو مطرح کنن فکر کنم همه دیگه فعال بشن و شرکت کنن Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 28 فروردین 1390 - 23:34    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

متشکرم حمید جان

برای من جالبه و نمیدونم چرا کاربران ساوه سرا حتی زحمت رای دادن و یک انتخاب را هم به خودشون نمی دهند؟ Confused

آخرین نتیجه رای گیری:

HAMID_007 عزیز 4 رای

ZAMAN جان 2 رای

Aiabadi عزیز 1 رای
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 31 فروردین 1390 - 13:15    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

باور کنید رای دادن هیچ هزینه ای نداره، نیاز به خوندن 10 تا کتاب هم نداره، نیاز هم نیست بخاطرش لباس بپوشید و برید سر صندوق Sad Sad

Confused
بازگشت به بالای صفحه
mary67
پستتاریخ: چهار‌شنبه 31 فروردین 1390 - 17:16    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 21 دی 1389
iran.gif

امتياز: 15275

زياد خودتو درگير نكن چون كتاب خوندن و راه رفتن نداره تايپ كردن كه داره Luighing Luighing Luighing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
Heavenly
پستتاریخ: چهار‌شنبه 31 فروردین 1390 - 18:30    عنوان: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 31 فروردین 1390

blank.gif

امتياز: 25

سلام
بعد از مدتها اومدم .
واااااااااااااااااااااااي چقدر قشنگـــــــــــــــــه عكس zamanرو ميگم.چقدر با معنيه عكساااا.يه دنيا حرف داره. خصوصا قايق ها والبته رستاخيز م خيلي زيباست مرسي.ميشه به چند نفر امتياز داد؟اصلا هنوز وقت هست واسه امتياز؟!به هر حال من ميگم.اگه بشه به چند نفر امتياز داد دوستان:
zaman عزيز
بعدش دوست عزيزم glasy_heart
hamid_007
البته همه خوب بودناااا ولي نفر اولي كه گفتم عالي بووووود thanks
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 1 اردیبهشت 1390 - 07:36    عنوان: Re: پاسخ به «*** جشنواره نوروز 90 ***» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Heavenly نوشته است:
سلام
بعد از مدتها اومدم .
واااااااااااااااااااااااي چقدر قشنگـــــــــــــــــه عكس zamanرو ميگم.چقدر با معنيه عكساااا.يه دنيا حرف داره. خصوصا قايق ها والبته رستاخيز م خيلي زيباست مرسي.ميشه به چند نفر امتياز داد؟اصلا هنوز وقت هست واسه امتياز؟!به هر حال من ميگم.اگه بشه به چند نفر امتياز داد دوستان:
zaman عزيز
بعدش دوست عزيزم glasy_heart
hamid_007
البته همه خوب بودناااا ولي نفر اولي كه گفتم عالي بووووود thanks

Heavenly, جان فقط میتونی به یک نفر رای بدی، لطفا بصورت واضح بگو که بهترین اثر و شخص برنده از نظر شما چه کسی هست؟
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  بعدی صفحه 6 از 8

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » *** جشنواره نوروز 90 ***
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc