سه شنبه 29 اسفند 1402

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  بعدی
 ۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: شنبه 26 آذر 1390 - 13:23    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

آخرین نتیجه:

glasy_heart, flower flower

rezvaneh, flower flower

Aliabadi, flower flower
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 26 آذر 1390 - 13:46    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

کاربران و دوستان عزیز ساوه سرا

تا پایان زمان رای گیری 4 روز باقی مانده است
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
_heavenly_
پستتاریخ: یکشنبه 27 آذر 1390 - 15:04    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اردیبهشت 1390
blank.gif

امتياز: 5880

آقا سلام
اینجا چه خبره؟! Confused میشه با احترامم حرف زد ،اکثر جملات نیش دارن!منم حس سااااااس Sad
قابل توجه ساوه عزیز،من کلا دقیقه نودو دوست دارم ،مشکلی که نیست؟!اقراره درمورد عکسها نظر بدیم نه در مورد نوشته های آدما Cool
نمی دونم وقتی هست یا نه برای رای دادن ولی میخوام تشکر کنم از jazrejonone عزیز به خاطر عکس های زیبایی که گرفتند واقعا عالی بود اگه قرار بود به دونفر رای بدم یکیشون حتما ایشون بودند،مررررسی Applause واقعا انتخاب سخته نمی شه یکی رو انتخاب کرد ،به نظر من همه ی دوستان برنده اند.ولی رای من ...
Applause Eshve glasy_heart
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
glasy_heart
پستتاریخ: یکشنبه 27 آذر 1390 - 16:37    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1389
blank.gif

امتياز: 9360

_heavenly_من مرســـــــــی
love struck Eshve love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 28 آذر 1390 - 01:46    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

آخرین نتیجه:

glasy_heart, flower flower flower

rezvaneh, flower flower

Aliabadi, flower flower
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 28 آذر 1390 - 01:51    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

کاربران ِ گلِ ساوه سرا

تا پایان زمان رای گیری 2 روز باقی مانده است
بازگشت به بالای صفحه
soojy
پستتاریخ: دوشنبه 28 آذر 1390 - 20:12    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 14 خرداد 1390

blank.gif

امتياز: 350

سلام
دوستان من به این عکس رضوانه رای می‌‌دم واقعاً نه به این علت که دوستمه ، به نظر من بهترین ایده و عکاسی ماله عکس‌های رضوانه است، با توجه به اینکه تخصصی در این زمینه نداره ولی سوژه‌هاش جذاب و جدیده
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: دوشنبه 28 آذر 1390 - 20:31    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

سلام عليكم
راي من rezvaneh
عكساي جالبي داره
مرسي
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 28 آذر 1390 - 21:30    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

رقابت خیلی جالب و جذاب شده Very Happy

آخرین نتیجه:

rezvaneh, flower flower flower flower

glasy_heart, flower flower flower

Aliabadi, flower flower
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 28 آذر 1390 - 21:34    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

دوستان عزیز تا 30 آذر 1390 مهلت دارید تا رای خودتون را اعلام کنید.

نتیجه ی نهایی و نام برندگان مسابقه 1 دی 1390 اعلام خواهد شد.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 30 آذر 1390 - 15:00    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

دوستان عزیز تا 9 ساعت دیگه مهلت دارید تا رای خودتون را اعلام کنید.

شاد باشید Winking
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: پنج‌شنبه 1 دی 1390 - 02:04    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

از همه دوستان بابت زحماتي كه كشيده اند ، تشكر فراوان و آرزوي موفقيت زيادي برايشان دارم . ApplauseApplauseApplauseApplause
راي دادن با اينكه مشكل هستش راي من به دوستان زير شامل
1. rezvaneh
2. Soveh
3. glasy_heart

مي باشد. Smiling
بازگشت به بالای صفحه
glasy_heart
پستتاریخ: پنج‌شنبه 1 دی 1390 - 20:01    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1389
blank.gif

امتياز: 9360

Aliabadi عزیز مرسی thank
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: جمعه 2 دی 1390 - 00:47    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

ممنونم Aliabadi, جان ولی چون بعد از تاریخ اعلام شده رای دادید...متاسفانه ........

از همه ی کاربران ساوه سرا مخصوصا عزیزانی که در مسابقه و رای دادن به کارهای دوستان شرکت کردند، تشکر می کنم.

این تاپیک هم 4 ماه بیاد ماندنی را پشت سر گذاشت و عکسهای فوق العاده زیبایی در آن جمع شد
و نسبت به سال قبل کیفیت و کمیت کارها فوق العاده پیشرفت کرده بود.

مسابقه امسال مسابقه ی ایده ها بود و کیفیت دوربین ها کمتر بچشم آمد. پیشرفت دیدگاه های کاربران نیز بسیار جای امیدواری داشت.
و باز هم از همه چیز خوشحال کننده تر و زیباتر ....حضور گرم و دوستانه ی همه ی کسانی بود که ساوه سرا و ساوه و بهترین سوغاتی اش را دوست دارند...واقعا قشنگ بود.

یکبار دیگه برای حضور گرم و امیدبخشتون بسیار تشکر می کنم. امیدوارم همواره سربلند باشید و هرگز از تلاش برای پیشرفت خود و شهرتون خسته نشوید. flower

در پایان، از حمید عزیز که بانی بوجود آمدن همه ی این اتفاقات خوب هستند هم تشکر می کنم و براشون آرزوی سلامتی دارم.

و اما...........

برندگان:
همونطور که اطلاع دارید....

نفر اول: rezvaneh, عزیز

نفر دوم: glasy_heart, عزیز

نفر سوم: Aliabadi, عزیز

به این سه دوست عزیز که از همراهان همیشگی ساوه سرا هستند تبریک میگم و نحوه دسترسی به جوایزشون را بصورت خصوصی بهشون اعلام می کنم.

با آرزوی شادی و موفقیت همه ی شما عزیزان flower

مهراد
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: جمعه 2 دی 1390 - 01:31    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

مباركا باشه انشاالله
آقا عمومي هم اعلام ميكردين اشكالي نداشتا
نهايتش اين بود شريكي بهره مند ميشديم ديگه
ثوابم داشت
بازم ار عكساي زيباتون تشكر به عمل مياد
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  بعدی صفحه 12 از 13

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc