سه شنبه 29 اسفند 1402

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 ۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞ « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
glasy_heart
پستتاریخ: جمعه 2 دی 1390 - 20:25    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1389
blank.gif

امتياز: 9360

از همه ی دوستان تشکر میکنم به خصوص کسایی که زحمت کشیدن رای دادن Winking
به خصوص تر Very Happy از مدیران سایت آقاحمید و مهراد عزیز thank
در پناه خدا خوش بدرخشید Eshve
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: شنبه 3 دی 1390 - 11:43    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

دوستان عزیز سلام؛

از لطف همه‌ی ساوجی‌های گرامی، چه اونهایی که اومدن عکس‌ها رو دیدن و نظر دادن، چه اونهایی که عکس‌ها رو دیدن و نظر ندادن!!!! ممنونم، همه‌ی شرکت کنندگان با تلاش و جدیت و دیدی روشن و تازه در این مسابقه شرکت کردند، مهم دوستی و احترام متقابل و هدف داشتن در این مسابقه بود.

از همه‌ی دوستان مخصوصاً soveh عزیز، atena جان، جناب aliabadi , و دوستان همیشه خوبم jazrejonoon و soojy عزیز تشکر می‌کنم، من رو ببخشید که دیر خدمت رسیدم، جمعه چهلم پدرم بود و درگیر کارهای مجلس بودم و حال روحی مساعدی هم نداشتم؛ به هر حال من باب لطف بی اندازتون نسبت به من قدردانتون هستم، براتون آرزو می‌کنم... فرداهای روشنی پیش رو... سرشار از شادی و یقین! Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Zaman
پستتاریخ: یکشنبه 4 دی 1390 - 09:46    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 17 بهمن 1387
blank.gif

امتياز: 1770

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست

با تقدیر و تشکر از دوستانی که زحمت کشیدن و در این مسابقه دوستانه شرکت نمودند.
.
آرا داده شد و برندگان هم مشخص شدن پس با خیال راحت بپردازیم به نقد عکسها! اما در ابتدا تمرین کنیم تا آستانه نقد پذیری و تحمل خودمون رو بالا ببریم. در صفحات قبل یکی دو مورد از مطالب جای تأسف داشت که امیدوارم شوخی بوده باشه.
.
بهرحال نکته ای که در اکثر عکسهای این مسابقه بچشم میخورد عدم رعایت نکات کلیدی در گرفتن یک عکس خوب بود. تقریباً عکسی که کادربندی و نور مناسب، سوژه زیبا، کیفیت بالای عکس، فوکوس صحیح و ... را با هم داشته باشد در این مسابقه دیده نشد.
برخی از دوستان هم زحمت زیادی برای ایجاد یک اثر هنری روی انار کشیده و سپس اقدام به گرفتن عکس از سوژه مربوطه نمودند که در جای خود قابل تقدیره Applause ولی اگر به عکس گرفته شده فقط بعنوان یک عکس نگاه شود فاقد فاکتورهای اصلی یک عکس خوب است. بهرحال در مسابقه عکاسی اصلی که باید مورد توجه قرار بگیره اصول عکاسیه وگرنه میشه مسابقه کاردستی!
امیدوارم در مسابقه بعدی شاهد رعایت این نکات باشیم تا عکسهای بهتر و زیباتری از دوستان ببینیم Smiling
تا دیدار بعد و مسابقه ای دیگر بدرود
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 4 دی 1390 - 23:14    عنوان: پاسخ به «۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

Zaman, عزیز نظر و دیدگاهت کاملا درسته و خیلی خوبه که این مسابقه آغازی بشه برای بهتر عکاسی کردن و یادگرفتن تکنیک ها

امیدوارم حداقل بتونیم تا سال آینده سطح و کیفیت عکاسی را با ایجاد یه سری تاپیک در مورد آموزش عکاسی بالا ببریم و امیدوارم که شماهم کمکمون کنید.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 صفحه 13 از 13

فهرست انجمن‌ها » ساوه از نگاه دوربين شما » ۞۞۞ مسابقه اناری ۞۞۞
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc