جمعه 10 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » پيشنهادات و انتقادات » پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
memol8668
پستتاریخ: یکشنبه 1 آبان 1390 - 23:22    عنوان: پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 17 شهریور 1389

blank.gif

امتياز: 245

سلام
کاربر iranii از پرچم رژیم اشغالگر قدس به عنوان آواتارش استفاده کرده!!!!!
ضمن ادای احترام و حق آزادی میخواستم بپرسم انگیزه ی ایشون از این حرکت چی بوده؟!!!
در ضمن من اگر جای آقای مدیر سایت بودم در این یک مورد استفاده از هر گونه موارد مختوم به این رژیم غاصب رو جزء قوانین سایت ممنوع میکردم!
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
memol8668(دوشنبه 2 آبان 1390 - 00:11), memol8668 از این تاپیک تشکر میکنم 
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 1 آبان 1390 - 23:39    عنوان: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

memol8668, جان متشکرم بابت تذکرت
منم چند وقتی بود که میخواستم پیشنهاد حذف این پرچمو به مدیر سایت بدم.ولی هر بار یادم میرفت.
به هرحال ایران این کشور را با این نام به رسمیت نمیشناسه و بهتره که ما هم طبق قوانین ایران و همچنین احترام و همدردی با همه ی خانواده هایی که کودکان و اعضاشون توسط این رژیم خونخوار به خاک و خون کشیده شدن، این کشور را از لیست کشورها حذف کنیم.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: یکشنبه 1 آبان 1390 - 23:46    عنوان: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

سیلام علیکم Sad

خوب شهرک نقشه اش اسرائیلی هستش دیگه calculate

این دلیل انتخاب پرچمم هستش thank

در مورد اسرائیل هم............................ Neutral

چیزی نگم بهتره thanks

سکوت بعضی وقت ها از صد تا حرف بیشتر کاربرد داره Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: یکشنبه 1 آبان 1390 - 23:50    عنوان: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

راستی چقدر شما تیز بین هستی Applause

اولین پستت اومدی و تاپیک زدید و به پرچم ایراد گرفتید Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
memol8668
پستتاریخ: دوشنبه 2 آبان 1390 - 00:07    عنوان: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

مخلص آقای ایرانی هم هستیم! :دی
شما که اسم ایرانی رو روی خودت گذاشتی بهتر نیست پرچمت هم ایران باشه؟Smiling
در مورد تیزبینیم هم ما اینیم دیگهVery Happyاما اصلا مگه آواتارم رو نمیبینی؟؟؟من چشم بینای سایتمLuighing
اما از شوخی گذشته من چندین ساله که عضو سایتم(به این اکانتم نگاه نکن که پارسال عضو شدم چندتای دیگه هم داشتم که پسووردش رو یادم رفته همه!!) اما معمولا عادت ندارم پست بذارم و بیشتر خواننده هستمWinking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: دوشنبه 2 آبان 1390 - 00:13    عنوان: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ما بیشتر

ما اسم مون

pesare irani

بوده

که به لطف قوانین سایت اجازه اسپیس ندادن و مجبور شدیم ایرانی بشیم

Very Happy

تو نت هر جا دیدی اتیشی به پا شده یه سرش به من وصل شده

تو هر فرومی دیدی دعوایی چیزی شده بدون یه سرش پسر ایرانیه

Very Happy

پرچم و نشان و بیرق همه بهانه اس

اصل دل ادمه که کجایی و باشه و چی توش باشه Smiling

این چشم بینای سایت صمد اقا رو کم داره Very Happy
با انگشت بزنه به چشت Very Happy

خوب پست بده عزیزم

مطمئن باش کسی نمیگه چرا پست دادی Eshve

گفت بیا خودم می خورمش Winking
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 2 آبان 1390 - 00:18    عنوان: Re: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

memol8668 نوشته است:
مخلص آقای ایرانی هم هستیم! :دی
شما که اسم ایرانی رو روی خودت گذاشتی بهتر نیست پرچمت هم ایران باشه؟Smiling
در مورد تیزبینیم هم ما اینیم دیگهVery Happyاما اصلا مگه آواتارم رو نمیبینی؟؟؟من چشم بینای سایتمLuighing
اما از شوخی گذشته من چندین ساله که عضو سایتم(به این اکانتم نگاه نکن که پارسال عضو شدم چندتای دیگه هم داشتم که پسووردش رو یادم رفته همه!!) اما معمولا عادت ندارم پست بذارم و بیشتر خواننده هستمWinking

پس کم لطفی؟Sad
دوست عزیز حالا که نگاه به این خوبی داری بیا و پست بذار تا ما فقیر بیچاره ها بهره مند بشیم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: دوشنبه 2 آبان 1390 - 23:52    عنوان: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

memol8668, عزیز
شما که به پرچم صهیونیزم گیر میدی البته بجا
میدونی اون چشم بینای شما هم یه جورایی مثل همون چشم جهان بین صهیونه. البته جسارت نمی کنما
با اجازه
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 3 آبان 1390 - 00:03    عنوان: Re: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

atena نوشته است:
memol8668, عزیز
میدونی اون چشم بینای شما هم یه جورایی مثل همون چشم جهان بین صهیونه. البته جسارت نمی کنما
با اجازه

اون چشمی که شما می فرمایین چشم فراماسونه با این هم زمین تا آسمون فرق داره هاااااااااا
بازگشت به بالای صفحه
memol8668
پستتاریخ: سه‌شنبه 3 آبان 1390 - 00:07    عنوان: Re: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

atena نوشته است:
memol8668, عزیز
با اجازه

سلام
سرکار خانوم Atenaباید خدمتتون عرض کنم که اولا کلمه ی "گیر"که در مورد حرف های بنده استفاده کردید اصلا کلمه ی در خور شأنی نبود و سعی کنید با کسی که قصد امر به معروف داره اینچنین صحبت نکنید.
دوما هم اینکه شما خیییییییلی یهو تند رفتید...اون کجا که یکی بیاد مستقیماً از نماد و پرچم کسانی که مخالف همه جانبه ی ما و اسلام و مسلمانان هستند استفاده کنه و کجا که بنده بیام از عکس یک چشم معمولی که هدفی بجز زیبایی نداشتم (که مطمئنا کاربر irani هدفش از قرار دادن آن پرچم زیبایی نبوده!!)
از این هم که بگذریم خوب است در مورد نمادهای فراماسون کمی تحقیق کنید و بعد اظهار نظر بفرمایید... نماد تک چشمی فراماسون معمولا به شکل شماتیک میباشد و داخل یک مثلث یا یک هرم قرار میگیرد!!
شما خودتان را در مقام قضاوت قرار دهید...آیا پرچم اسرائیل بیشتر در دیدگان میآید و همه از آن اطلاع دارند یا...!؟!؟
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: سه‌شنبه 3 آبان 1390 - 00:10    عنوان: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

Sad

این مطلب آخرین بار توسط atena در دوشنبه 22 خرداد 1391 - 21:47 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
memol8668
پستتاریخ: سه‌شنبه 3 آبان 1390 - 00:15    عنوان: Re: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

atena نوشته است:
داداش ایهام داره هااااا
بعدشم مدل جدیده فراماسونها رو از صهیونیزم جدا میکنی
گیر میدیا اعصاب معصاب ندارم تو این زمینه حساس که راسته دستمه
اصلا باید یه تاپیک برای صهیونیزم شناسی و اینا باز کنیم خودم هم مشتریش بشم
فعلا

چی ایهام داره؟؟؟عکس آواتارم؟!!!این دیگه واقعا همون "گیر"که خودت گفتی در موردش صادقه!! جناب soveh هم لطف کردن و رفع ابهام بیشتری واسطون کردن!
شما کلاً سعی کن به اعصاب خودت مسلط باشی
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: سه‌شنبه 3 آبان 1390 - 12:58    عنوان: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

اخ جون دعوا Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

من دوست دارم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 3 آبان 1390 - 21:04    عنوان: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
پرچم و نام این کشور از لیست کشورها حذف شد Winking

ممنون از حساسیت دوستان. از این موضوع استقبال می‌کنیم.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: سه‌شنبه 3 آبان 1390 - 21:55    عنوان: پاسخ به «پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

کاش حمید جان انقدر این موضوع رو سریع جواب دادید

مشکل کسانی رو که adsl از مخابرات گرفته بودن و نمی تونستن بیان سایت رو هم انقدر زود حل میکردید

که خود من 7 ماه پشت در مونده بودم

حالا شاید خیلی ها هم قبا از من مونده بودن یا بعد من موندن رو نمی دونم

یا حداقل کاری ک ما ایرانی ها بلد نیستیم یعنی قبول کردن مشکل از جانب خودتون و ننداختن مشکل گردن کس دیگه رو به عهده میگرفتید

ما که انتظار معذرت خواهی رو نداریم چون .......................
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » پيشنهادات و انتقادات » پرچم رژیم اشغالگر...چرا؟!!!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc