دوشنبه 17 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » روز ازدواج

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 روز ازدواج « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
irani
پستتاریخ: یکشنبه 8 آبان 1390 - 21:59    عنوان: پاسخ به «روز ازدواج» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

درسته که خیلی هاشون از کار افتاده شدن اما در عوض یه سری دیگشون اومدن روی کارو نیرو می گیرن نمی دونم اسمشون چیه اما ازیه منبع معثق شنیدم.
من تا حالا برای کار به شهر صنعتی نرفتم اما از میون دوستام بودن کسایی که کار پیداکردن و لااقل مدارک بردن ثبت نام کردن به همه ی کاریابی ها سپردن و ظرف یه مدتی نه چندان طولانی براشون کار پیدا شده.
شما که مدرکم داری راحت تر بهت کار می دن.
من از درصدش اطلاعی ندارم و به همین خاطر ترجیح می دم که اون درصد مخربش نشه مخل افکارم.
ما قرار نیست با حرفای مردم زندگی کنیم باید کلاه خودمونو قاضی کنیم و یه نگاهی به قرآن های خاک خورده بندازیم.

من نمی دونم چرا ما حرفهای من رو اون طور که دوست دارین برداشت میکنید
من پست اولمو با ذکر یه مورد در خصوص ازدواج دیر هنگام شروع کردم نگفتم که با ازدواج زود هنگام موافقم گفتم؟منم یه جوونم و جوونهای دورو ورم و درک می کنم.
ازدواج یکی از اون مواردیه که زمان خاصی براش تعیین نشده هر کس هر زمان که فکر کنه احتیاج داره تصمیم به ازدواج می گیره حالا یا 15سالگی یا 50سالگی.
در مورد ازدواج جوونها هم اطلاع دارم اگه یه پشتوانه مالی نداشته باشن که وقتی کم میارن کمک حالشون باشه نمی تونن قدم از قدم بردارن
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
Aliabadi
پستتاریخ: دوشنبه 9 آبان 1390 - 11:22    عنوان: پاسخ به «روز ازدواج» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

آتنا دوست عزيز اين موضوع تايپك كه مطرح فرموديد با كمال تاسف تكراري است و قبلا هم يكي دو بار عنوان شده. فكر ميكنم اگر اين تايپك را در بخش بحث هاي عمومي مطرح بفرمائيد مناسب تر باشد تا بخش فرهنگستان.
اگر مطالب تازه و علمي و مفيدي در باره ازدواج به نظرتان مي رسد مي توانيد مطرح بفرمائيد تا همه از ان استفاده كنند.هدف انجمن رشد و تداوم دوستي و بهره مندي علمي از يكديگر است. زيرا ما براي وصل كردن امديم ني براي فصل فصل كردن.

از دوستان ديگر نيز خواهش ميكنم از طرح بحث شخصي ، جدل و حمله به طرف مقابل خودداري فرمايند. چنانچه مي بينيد در صورت تكرار مجبورم با صراحت كامل اينگونه نوشته ها را در اين تايپك و تايپك هاي ديگر با عرض معذرت پاك كنم. زيرا هدف اين انجمن برقراري و تحكيم دوستي، احترام به طرف مقابل ، عدم حمله و توهين به طرف مقابل ، توانايي طرح دلايل معقول، دوري از مسخره بازي و تهي گرايي ، بيان علمي و محوريت علم گرايي در گفتگو ها هدف انجمن است. با تشكر از همه دوستان عزيز اميدوارم موارد ذكر شده به طور كامل رعايت فرمايند و اسباب رنجش فردي را در اينجا فراهم نياورند و با تايپك هاي مناسب بر بار علمي سايت افزوده و با احساس تعهد و مسئوليت ارزش قلم را بيش از اين ها بدانند و قلم زدن براي بالا بردن معنويت و علم باشد.
توسعه همدلي بيشتر كاربران با يكديگردر اينجا مد نظر و هدف است . باز هم تكرار ميكنم، بالا بردن تقاهم و دوستي به اشكال متفاوت در اينجا مد نظر است و با هر گونه ايجاد كدورت و رنجش براي هر كاربري از سوي هر كاربر ديگري به هر شكل مخالف هستم و در صورت تكرار برخورد خواهد شد و تايپك هاي بي ربط نيز پاك خواهد شد.
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: دوشنبه 9 آبان 1390 - 21:44    عنوان: پاسخ به «روز ازدواج» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

Aliabadi, عزیز
حق با شماست
ولی خب من چون قبلا ندیده بودم مطرح کردم
میشه تو همین تاپیک بیاید و درباره مراسم خواستگاری و ازدواج مرسوم در شهر ها وخانواده و روستاهای اطراف بگیم(به علت تنوع قومیت کاربران)
تا بچه ها با اداب و رسوم جاهای مختلف و فرهنگ های متفاوت در ساوه اشنا بشن
خوبه؟ Smiling تکراری که نیست مدیر عزیز
دوستان دعوا هم نکنین اوکی
منتظریم
بسم الله
............
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: سه‌شنبه 10 آبان 1390 - 14:37    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

آتنا دوست عزيز ، ممنونم از پيشنهاد خوبتون و كاملا قابل قبول هم هست. دوستان و كاربران عزيز هم ميتونند از نظر كاملا مثبت تان استفاده كنند و پيش قدم شوند. خود شما هم مي تونيد با ارائه مطالب خيلي خوب در اين بخش كمك كنيد.Smiling با سپاس فراوان علي ابادي
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » فرهنگستان » روز ازدواج
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc