جمعه 7 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » تسلیت برای rezvaneh جان

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 تسلیت برای rezvaneh جان « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: یکشنبه 22 آبان 1390 - 19:11    عنوان: تسلیت برای rezvaneh جان پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

با خبر شدیم که کاربر عزیز rezvaneh, بخاطر از دست دادن پدر بزرگوارشون عزادارشده اند.
با شنیدن این خبر واقعا ناراحت شدم و مطمئنم درک این اتفاق و کنار اومدن با اون خیلی خیلی سخته و فقط امیدوارم که خدای بزرگ به رضوانه خانم و خانواده محترمشون صبر بده و در ادمه راه زندگی یار و یاورشون باشه.

رضوانه خانم بشخصه به شما تسلیت میگم و امیدوارم مارا درغم از دست دادن پدر عزیزتون شریک بدونید و امیدوارم همچون گذشته محکم و استوار باشین.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
soveh از این تاپیک تشکر میکنم 
mary67
پستتاریخ: یکشنبه 22 آبان 1390 - 20:15    عنوان: پاسخ به «تسلیت برای rezvaneh جان» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 21 دی 1389
iran.gif

امتياز: 15275

رضوانه جان تسلیت میگم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: یکشنبه 22 آبان 1390 - 20:56    عنوان: پاسخ به «تسلیت برای rezvaneh جان» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

خدا رحمتش کنه

تسلیت میگم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
ronak
پستتاریخ: یکشنبه 22 آبان 1390 - 21:18    عنوان: پاسخ به «تسلیت برای rezvaneh جان» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 11 اردیبهشت 1390

blank.gif

امتياز: 1610

همه از خداییم و به سوی خدا می رویم.
رضوانه جان من هم تسلیت میگم.
خداوندا در همه حال یاورمان باش و در مصیبتها به ما صبر عطا فرما.
آمین
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
jalalfirozi
پستتاریخ: یکشنبه 22 آبان 1390 - 21:22    عنوان: عرض تسلیت پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1388

blank.gif

امتياز: 8550

به ایشان و خانواده محترمشان تسلیت عرض می کنیم
برای بازماندگان آرزوی صبر و سکینه و برای مرحرم، آمرزش الهی را مسئلت داریم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Aliabadi
پستتاریخ: دوشنبه 23 آبان 1390 - 05:04    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

رضوانه دوست عزيز، درگذشت پدربزرگوارتان را به شما تسليت عرض مي كنم و اميدوارم خداوند مهربان به شما و همه اعضاي خانواده تان صبر عظيم عطا كند و با خواندن سوره هاي قران تسكين بيشتر ياببد. روحش شاد و رحمت خدا بر او باد.

اين سفري است كه هر كدام از ما روزي مي بايد راهي ان شويم....بار بنديل خود را برجا نهيم و رخت هايمان را بتكانيم و با لباسي به سفيدي برف عازم ان سوي ابديت شويم. خوشا بحال كسي كه با سبدي پراز مهر ، محبت ، صفا ،احسان و عشق به سوي خدا پرواز مي كند و از خود يادگارهاي ،نيك و خير بجا مي نهد ......

این مطلب آخرین بار توسط Aliabadi در دوشنبه 23 آبان 1390 - 15:46 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: دوشنبه 23 آبان 1390 - 10:42    عنوان: پاسخ به «تسلیت برای rezvaneh جان» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

rezvaneh جان درگذشت پدرت رو بهت تسلیت میگم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Yashan
پستتاریخ: دوشنبه 23 آبان 1390 - 12:38    عنوان: پاسخ به «تسلیت برای rezvaneh جان» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خبرنگار و همكار سايت
خبرنگار و همكار سايت

عضو شده در: 8 مهر 1390
iran.gif

امتياز: 8060

rezvaneh, درگذشت پدر محترمتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند منان علو درجات برای آن مرحوم و صبر جزیل برای بازماندگان خواستاریم.
rezvaneh، جان ما رو هم در غم خود شريك گردان.
بازگشت به بالای صفحه
Zaman
پستتاریخ: دوشنبه 23 آبان 1390 - 14:07    عنوان: پاسخ به «تسلیت برای rezvaneh جان» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 17 بهمن 1387
blank.gif

امتياز: 1770

تسلیت بنده را هم بپذیرید. خدایش رحمت کناد.
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 23 آبان 1390 - 16:14    عنوان: پاسخ به «تسلیت برای rezvaneh جان» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

نقل قول:
اين سفري است كه هر كدام از ما روزي مي بايد راهي ان شويم....بار بنديل خود را برجا نهيم و رخت هايمان را بتكانيم و با لباسي به سفيدي برف عازم ان سوي ابديت شويم. خوشا بحال كسي كه با سبدي پراز مهر ، محبت ، صفا ،احسان و عشق به سوي خدا پرواز مي كند و از خود يادگارهاي ،نيك و خير بجا مي نهد ......
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: سه‌شنبه 24 آبان 1390 - 20:51    عنوان: پاسخ به «تسلیت برای rezvaneh جان» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

دوست عزيزم تسليت ميگم
خدا به شما و خانواده محترمت صبر بده انشاالله
بازگشت به بالای صفحه
marshal
پستتاریخ: چهار‌شنبه 25 آبان 1390 - 15:01    عنوان: پاسخ به «تسلیت برای rezvaneh جان» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 17 دی 1389
blank.gif

امتياز: 1420

روحش شاد Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Yakamoz
پستتاریخ: جمعه 27 آبان 1390 - 19:38    عنوان: پاسخ به «تسلیت برای rezvaneh جان» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 3 آذر 1389
blank.gif

امتياز: 6270

منم به نوبه خودم تسلیت میگم و از خدا میخوام که برای خانواده و مخصوصاً rezvaneh عزیز صبر بده.
روح اش شاد.
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 2 آذر 1390 - 22:17    عنوان: پاسخ به «تسلیت برای rezvaneh جان» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

خیلی سنگین و سخت، باوری که در باورم نمی‌گنجد، با سنگ قبرش غریبه‌ام، هنوز برایش فاتحه نفرستادم، مادرم فقط شکر می‌کند نه قطره‌ای اشک ریخته و نه...، با رفتنت مریضم کردی بابا، مرا شکستی بابا... هنوز منتظرت هستم تا از درخانه تو بیایی....دختر کوچکت بهانه ات را می‌گیرد بگو چه کنم با اشک‌هایش با نگاهه متنظرش...من هنوز از بابا گفتن سیر نشده بودم! من هنوز رفتنت را باور ندارم و نمی‌خواهم باور کنم، کاش پسری داشتی شاید دلت آرام می‌گرفت و هر شب به خواب مادر نمی‌آمدی و دلواپس ما نبودی، کاش در دیدار آخر صبر می‌کردم نمازت تمام می‌شد و بعد از در خانه بیرون می‌رفتم، کاش یک دل سیر نگاهت می‌کردم، نمی‌دانستم دیگر صورت ماهت را نمی‌بینم. آخ بابا... چقدر دل نازک شدم بعد از تو...نباید اشک بریزم به خاطر فاطمه...نباید اشک بریزم به خاطر مادر...چقدر دلم می‌سوخت برای بچه یتیم‌ها، نمی‌دانستم زمانه یتیمم می‌کند، بی تو سخت شده زندگی و حتی نفس کشیدن، بی تو بی معنی شده برایم همه چیز و همه کس، بی تو...........بابا!!؟

وقتی به دنیا می‌آییم در گوشمان اذان می‌گویند و وقتی می‌میریم

برایمان نماز می‌خوانند؛ زندگی چقدر کوتاه است فاصله‌ی بین اذان تا نماز.....

دوستان عزیز؛ از تک تک شما عزیزان ممنونم، امیدوارم هیچ وقت داغ عزیز نبینید و همیشه شاد و سلامت باشید. بابا با رفتن نا بهنگامش زخمی به دلم گذاشت که تا آخر عمر روی دلم می‌مونه، از همدردیتون خیلی ممنونم، حال روحیم خیلی خرابه اما لازم بود ازتون تشکر کنم برای بابا محمد من دعا کنید.
بازگشت به بالای صفحه
marshal
پستتاریخ: پنج‌شنبه 3 آذر 1390 - 10:52    عنوان: پاسخ به «تسلیت برای rezvaneh جان» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 17 دی 1389
blank.gif

امتياز: 1420

انشالا جاش خوبه رزوانه جان
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » اطلاعيه‌ها و اعلان‌هاي شما » تسلیت برای rezvaneh جان
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc