چهار شنبه 5 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » جديدترين اخبار شهرستان » گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
saman_s755
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 02:20    عنوان: پاسخ به «گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 12 اسفند 1390
blank.gif

امتياز: 430

بچه ها همین الان که من دارم پست میدم اطراف فرمانداری ساوه خیلی شلوغه!

خبرهای غیررسمی زیادی پخش شده.

مهم ترین خبر که من دارم ولی نمیتونم تاییدش کنم اینه که میگن خانم میرگلوبیات با فاصله ی کمی از منصوری جلو افتاده و این دو نفر شانس اصلی برنده شدن انتخابات رو دارند!

فعلا love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 02:28    عنوان: Re: پاسخ به «گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

saman_s755 نوشته است:

مهم ترین خبر که من دارم ولی نمیتونم تاییدش کنم اینه که میگن خانم میرگلوبیات با فاصله ی کمی از منصوری جلو افتاده و این دو نفر شانس اصلی برنده شدن انتخابات رو دارند!

فعلا love struck

پس احتمال داره که بدور دوم بره؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
saman_s755
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 02:31    عنوان: Re: پاسخ به «گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

soveh نوشته است:
saman_s755 نوشته است:

فعلا love struck

پس احتمال داره که بدور دوم بره؟

والا داداش چه عرض کنم اینا همیش خبر غیر رسمیه.

ولی مثل این که این انتخابات این مدلی شده که هر کی یک چهارم آرا رو اخذ کنه برنده ست! در صورتی که انتخابات قبل باید طرف نیمی از آرا رو میگرفت که در بسیاری از موارد کار به دور بعدی میکشید.
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 09:40    عنوان: پاسخ به «گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

دکتر میر گلوبیات نماینده مردم ساوه و زرندیه شد

اولین نماینده زن استان مرکزی از ساوه و زرندیه به مجلس رفت

شهلا میر گلوبیات به عنوان اولین زن از استان مرکزی، از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه با اخذ بیشترین آراء به مجلس راه یافت.

وی با 13 نفر داوطلب نمایندگی در ساوه و زرندیه رقابت کرده است.

گفته می شود وی توانسته است بیش از 60 درصد آراء ماخوذه را به خود اختصاص دهد
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 09:44    عنوان: پاسخ به «گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

س از شمارش آرا و در رقابتی سالم، میهمانان صندلی‌های سبز بهارستان از استان مرکزی مشخص شدند.

سر‌انجام با اتمام شمارش آرا قاسم عزیزی از حوزه انتخابیه شازند، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی از حوزه انتخابیه دلیجان و محلات، شهلا میرگلو بیات از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه، محمد ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه خمین، کاظم سپاسی از حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان و فراهان محمد حسن آصفری و عباس رجایی از حوزه انتخابیه اراک و کمیجان و خنداب ‌با کسب اکثریت آرا جواز حضور در بهارستان و تکیه زدن بر صندلی های سبز را برای مدت چهار سال از آن خود کردند.
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 10:41    عنوان: پاسخ به «گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

فرماندار ساوه خبر داد:

«شهلا میرگلوبیات» نماینده ساوه و زرندیه در مجلس نهم شد.

علی‌محمد گلستانی‌فرد فرماندار ویژه شهرستان ساوه دقایقی پیش در گفت‌و‌گویی اختصاصی با تایید این خبر افزود: در حوزه انتخابیه شهرستان‌های ساوه و زرندیه در مجموع حدود 120 هزار نفر واجد شرایط رای دادن بودند که در پایان «شهلا میرگلوبیات» با کسب حدود 42 هزار رای در صدر کاندیداها قرار گرفت.

گفتنی است، مرحوم حسین اسلامی نماینده این حوزه در مجلس هشتم بوده است.
بازگشت به بالای صفحه
mohamad2
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 12:16    عنوان: پاسخ به «گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 6 آبان 1386
iran.gif

امتياز: 5550

امیدواریم که تمام خواسته های ما رو برآورده کنه
آمین
Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
saman_s755
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 13:39    عنوان: پاسخ به «گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

تبریک به خانم میرگلوبیات.
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 13:46    عنوان: پاسخ به «گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

خوب خدا رو شکر حدس ام اشتباه در اومد

که گفتم اقای سعیدی رای میاره Very Happy

خوب به نظر من رای ها درست شمارش شده و تقلبی صورت نگرفته

چون طبق روال گذشته ک خانوم بیات بالا ترین رای رو داشتن بعد مرحوم اسلامی

این سری چون مرحوم اسلامی نبودن باید خانوم بیات رای میارودن که ارودن

مبارکشون باشه

فقط امید وارم

نره حاجی حاجی مکه
بازگشت به بالای صفحه
mohamad2
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 15:47    عنوان: پاسخ به «گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 6 آبان 1386
iran.gif

امتياز: 5550

یه چیزی رو از مردم عزیز میخوام که بعضی ها خیلی ساده اند مثلا در طول برگذاری تبلیغات کاندیدا بعضی ها با 100% اطمینان میگفتن فلانی رای میاره به جون بچم قسم به فلان فلان ...
ببینید کمی باید وسعت دید داشته باشید کل نگر باشید نباید همینطوری هرچیزی که تو ذهنتون میاد بریزین بیرون حرفتون رو ،
من دوره قبل و الان رو مقایسه کردم و برسی یه نظر دادم که به احتمال زیاد خانم میرگلوبیات رای میارن 40% هم شاید مهدوی نژاد ، رو این حساب که به نظرم اومد کل مردم چه کسی رو میشناسن یا بازده اونا چی بوده.
خوب که بالاخره خانم میرگلوبیات آوردن مبارکشون باشه .
از عزیزان هم میخوام کمی با یه بحث جبهه نگیرن و زود قضاوت نکنن.
و اون کاندیدایی هم که رای نیاوردن پشتیبان و همراه باشن.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
saman_s755
پستتاریخ: شنبه 13 اسفند 1390 - 15:52    عنوان: Re: پاسخ به «گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

blank.gif

mohamad2 نوشته است:
یه چیزی رو از مردم عزیز میخوام که بعضی ها خیلی ساده اند مثلا در طول برگذاری تبلیغات کاندیدا بعضی ها با 100% اطمینان میگفتن فلانی رای میاره به جون بچم قسم به فلان فلان ...
ببینید کمی باید وسعت دید داشته باشید کل نگر باشید نباید همینطوری هرچیزی که تو ذهنتون میاد بریزین بیرون حرفتون رو ،
من دوره قبل و الان رو مقایسه کردم و برسی یه نظر دادم که به احتمال زیاد خانم میرگلوبیات رای میارن 40% هم شاید مهدوی نژاد ، رو این حساب که به نظرم اومد کل مردم چه کسی رو میشناسن یا بازده اونا چی بوده.
خوب که بالاخره خانم میرگلوبیات آوردن مبارکشون باشه .
از عزیزان هم میخوام کمی با یه بحث جبهه نگیرن و زود قضاوت نکنن.
و اون کاندیدایی هم که رای نیاوردن پشتیبان و همراه باشن.

منم با حرفات موافقم!
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: یکشنبه 14 اسفند 1390 - 00:08    عنوان: پاسخ به «گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

خوب انتخابات هم برگزار شد
و اعلام کردن که ملت شادی برا نماینده پیروزشون ندارن

این شادی فقط برا قبل انتخابات بود Very Happy

خوب بعضی از نتایج جالب این انتخابات در سطح کشور

کنار رفتن اقای امید وار رضایی از مجلس بعد 16 سال بود Very Happy

خداییش هیچ کاری نکرده بود تو این مدت من خبر دارم Very Happy

کنار رفتن علی رضا دهقان از مجلس

که به قول عادل با چند تا مصاحبه نمیشه دل ملت رو بدست اورد

رای نیاوردن خواهر احمدی نزاد

رای نیاوردن کواکبیان

انتخاب دوباره اقای لاهیجانی توسط مردم درصد خیلی بالایی فکر کنم از دوره قبل بیشتر رای اورد (وارد جزئیات زمان تبلیات نمیشم) Very Happy

این طور که دوستام میگن تو این 4 سال خیلی برای قم کار کرد
این گل هم برای زحمت ایشون برای قم flower

و.........................................................
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 صفحه 9 از 9

فهرست انجمن‌ها » جديدترين اخبار شهرستان » گام به گام با اخبار انتخابات مجلس نهم ساوه
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc