جمعه 7 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » آشنايي با آداب و رسوم ساوه و روستاهای آن » ماجراهای ننه قام !!!! ( قسمت دوم مسافری از هند )

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 ماجراهای ننه قام !!!! ( قسمت دوم مسافری از هند ) « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
adame_haji
پستتاریخ: جمعه 15 اردیبهشت 1385 - 02:45    عنوان: ماجراهای ننه قام !!!! ( قسمت دوم مسا پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

سلام دوستان
این تاپیک رو من قبلا زده بودم . متاسفانه در گوشه چشمی که آمریکای جهان خوار به دیتا بیس ساوه سرا فرمودند تاپیک ننه قام گور واگور شد Worried

ننه قام خیلی از این موضوع ناراحت بود و به من گفت میری از اول برام تاپیک رو عین روز اولش سرپا میکنی ، چون که خواستگاراش کم شده بود دیگه قاطی کرده بود

خوب بریم سر اصل مطلب
ما چند وقت پیشا یه واکمن گزفتیم تا بریم صدای ننه قا رو ضبط کنیم تا بزاریم روی سایت
چشمتون روز بد نبینه
تا واکمن رو دستمون دید هم جفت لگر گذاشت نیون سینه ما Crying
صدا شم ضبط کردم میتونید بشنوید

صدای ننه قا - ورژن 1 (علیرضا)

بعدا فهمیدم که ننه قام منو به یکی دیگه اشتباهی گرفته بوده !!!!

خلاصه .وقتی این صدا پخش شد ملت همه اینو ریختن تو گوشی هاشون و برای همدیگه بلوتوث کردن فتیر !!!!
همون شد که خواستگارا ریختن و پشت خونه صف کشیدن .
این ننه قای ما هم بدش نیومده . گفته ننه جون اون دوربینیگت رو هم ور دار بیار ازم شو بردار ، ببر بل تو اینترنت تا معروف شیم Very Happy
گفته که خواستگار من باید یا کامران باشه یا هومن Surprised

خب فعلا این فایل صوتی رو داشته باشید تا چند روز دیگه یه ویدئو که از ننه قام آماده کردم و میکس هم شده و آپلود هم شده رو بهتون لینک بدم

راستی اگه نظر بدید ویدئو رو زودتر میزارم (حتی شما دوست عزیز)

یا علی

این مطلب آخرین بار توسط adame_haji در سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1385 - 09:02 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
adame_haji از این تاپیک تشکر میکنم 
sooraty
پستتاریخ: جمعه 15 اردیبهشت 1385 - 09:38    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1384
iran.gif

امتياز: 5420

من كه فكر كنم يكي از رفيقات باشه (مثلا همون اميدي كه تو بروبكس بود )
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Meysam
پستتاریخ: دوشنبه 18 اردیبهشت 1385 - 14:51    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 آذر 1384

blank.gif

امتياز: 7580

ما منتظر ننه‌قا هستيم ما منتظر ننه‌قا هستيم Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1385 - 09:03    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

سلام دوستان روز موعود فرا رسید

اینم یه ویدئو از ننه قام که توی اون داره میرقصه
به چشم خوار مادری نیگاش کنید

مسافری از هند

نظر یادتون نره
یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Meysam
پستتاریخ: سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1385 - 14:08    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 آذر 1384

blank.gif

امتياز: 7580

جالب بود فقط يه خورده موسيقي متن نداشت كه انشالله كار بعدي ننه‌قا قول مي‌دن كه جبران كنن Applause
خوب محمد خان به اين ننه‌قا چي مي‌ديد به منظور پاس داشت و قدرداني يادت نره از طرف ماهم ازش تشكر كن Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » آشنايي با آداب و رسوم ساوه و روستاهای آن » ماجراهای ننه قام !!!! ( قسمت دوم مسافری از هند )
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc