پنج شنبه 30 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » استقلالی ها

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 استقلالی ها « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
hazraty
پستتاریخ: چهار‌شنبه 7 دی 1390 - 13:24    عنوان: استقلالی ها پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 7 دی 1390
iran.gif

امتياز: 770

سلام استقلالی ها
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
_heavenly_(پنج‌شنبه 8 دی 1390 - 18:20), hazraty از این تاپیک تشکر میکنم 
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 7 دی 1390 - 15:57    عنوان: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

hazraty, جان به ساوه سرا خوش آمدی

لطفا برای ایجاد تاپیک هایی وقت بگذارید که مفید باشند و بیشتر با شهر ساوه همخوانی داشته باشند یا اگر هم جهت سرگرمی اونها را ایجاد می کنید هدفمند یاشند و بتوانند وقت آزاد کاربران را به بهترین شکل پر کنند.
اگر به قسمت انجمن ها مراجعه کنید تاپیک های بسیاری را به مانند همین تاپیک خودتون می بینید که پس از مدتی رها شده اند و به فراموشی سپرده شده اند.

موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
_heavenly_
پستتاریخ: پنج‌شنبه 8 دی 1390 - 18:19    عنوان: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اردیبهشت 1390
blank.gif

امتياز: 5880

سلام به همه ی استقلالی ها
soveh, جان،ببخشید!چه اشکالی داره مثل اکثر سایت ها ،یه تاپیکی با این عنوان داشته باشیم که بعد از برد تیم مورد علاقه بتونیم از این طریق به طرفدارهای تیممون تبریک بگیم؟! Smiling
من که فکر میکنم خوبه .
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
glasy_heart
پستتاریخ: جمعه 9 دی 1390 - 14:10    عنوان: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1389
blank.gif

امتياز: 9360

سلام
فکر کنم جدا از اون چیزی که سووه گفت باید امکان به وجود امدن درگیری Very Happy بین دو تیم را تخمین زد که فکر میکنم احتماال وقوعش صد در صده Worried
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
dordooneh
پستتاریخ: یکشنبه 11 دی 1390 - 00:12    عنوان: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 10 دی 1390

blank.gif

امتياز: 575

مگه تو ایران فوتبالم بازی میکنن Very Happy Very Happy Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: یکشنبه 11 دی 1390 - 00:16    عنوان: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

Eshve
بازگشت به بالای صفحه
_heavenly_
پستتاریخ: یکشنبه 11 دی 1390 - 15:58    عنوان: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

خواهشا استقلالی ها بیان تو ودرمورد استقلال حرف بزنن که اینجوری نه درگیری به وجود بیاد نه تاپیک ،یه تاپیک بی هدف باشه.پیشاپیش از درک بالاتون ممنون Smiling
درضمن بردمون در مقابل شهرداری یاسوج در جام حذفی رو به همه ی استقلالی ها تبریک می گم،با اینکه آقای مجیدی جاشون حسابی خالی بود Worried ولی استقلال همیشه سربلند خواهد بود Smiling
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 12 دی 1390 - 23:30    عنوان: Re: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

_heavenly_ نوشته است:
سلام به همه ی استقلالی ها
soveh, جان،ببخشید!چه اشکالی داره مثل اکثر سایت ها ،یه تاپیکی با این عنوان داشته باشیم که بعد از برد تیم مورد علاقه بتونیم از این طریق به طرفدارهای تیممون تبریک بگیم؟! Smiling
من که فکر میکنم خوبه .

که چی بشه؟
این تاپیک که باز هست و هروقع که دوست داشتین بیایید تبریک بگید...اصلا شیرینی پخش کنید...نقل بپاشید...
ببینم ته ماجرا چی نصیبتون میشهConfused
بازیکن های خوبتون هم که یا بابت یه پیشنهاد توپ مالی میگن که دخترم و... هرچی عِرق و تعصب و رگ و هوادارو غیره را میفروشن و میرن...اون یکی تیم هم که فقط شادی پس از گل دارن

باشه....هی تبریک بگید
خیلی برام جالبه که پول مالیاتمون میره تو حلق یه مشت بی تربیت که ماکزیمم سوادشون سوم راهنماییهLuighing
ما یه عمر باید کار کنیم و اون ...... سوار بی ام و و پورشه و ....بشن
خوش بحالتون ............ Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
_heavenly_
پستتاریخ: سه‌شنبه 13 دی 1390 - 15:42    عنوان: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

چی شد چی شد!!!!soveh, جان خوبید شما؟! Confused چقدر زننده حرف زدین!نشد این تاپیک بی سروصدا پیش بره و مخصوص استقلالی ها Sad
یعنی چی!مگه قراره چیزی بشه؟!درمورد بازیکن بزرگی مثل فرهاد مجیدی نمی شه به این راحتی نظر داد بنابراین ترجیح می دم چیزی نگم چون ارزشش پیش طرفداراش کماکان محفوظه .خوشحالی چنین بازیکن متعصب ومتشخصی برای طرفداراش با ارزشه حتی اگه دلیل رفتنش دخترش (تیام )نباشه،این از این.
باشه ....هی تبریک می گیم،ما استقلالی هاکه خسته نمی شیم. Smiling
درضمن منشور اخلاقیا بازیکن های پرسپولیسن که هنوز هم محرومن نه استقلالی های فهیم.میزان تحصیلات بازیکن های استقلال که پایین نیست نمی دونم در مورد چه تیمی حرف زدین!البته شما احتمالا کلی حرف می زنین ،خیلی دلتون از فوتبالیستا پره ولی خب خیلی خوبه که کلی حرف نزنین. Winking
من که نمی تونم به خاطر اینکه اونا پولدارنو از این حرفا از فوتبال بیزار باشم شمارو نمی دونم!
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: سه‌شنبه 13 دی 1390 - 18:45    عنوان: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

نقل قول:
من که نمی تونم به خاطر اینکه اونا پولدارنو از این حرفا از فوتبال بیزار باشم شمارو نمی دونم! [align=left]

اگر برنامه 90 این دو هفته رو دیده باشی

متنفر میشی Crying
بازگشت به بالای صفحه
_heavenly_
پستتاریخ: سه‌شنبه 13 دی 1390 - 19:52    عنوان: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

blank.gif

irani, عزیز،نودو دیدم، متنفر نشدم Eshve Winking
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 13 دی 1390 - 20:16    عنوان: Re: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

_heavenly_ نوشته است:
چی شد چی شد!!!!soveh, جان خوبید شما؟! Confused چقدر زننده حرف زدین!نشد این تاپیک بی سروصدا پیش بره و مخصوص استقلالی ها Sad
یعنی چی!مگه قراره چیزی بشه؟!درمورد بازیکن بزرگی مثل فرهاد مجیدی نمی شه به این راحتی نظر داد بنابراین ترجیح می دم چیزی نگم چون ارزشش پیش طرفداراش کماکان محفوظه .خوشحالی چنین بازیکن متعصب ومتشخصی برای طرفداراش با ارزشه حتی اگه دلیل رفتنش دخترش (تیام )نباشه،این از این.
باشه ....هی تبریک می گیم،ما استقلالی هاکه خسته نمی شیم. Smiling
درضمن منشور اخلاقیا بازیکن های پرسپولیسن که هنوز هم محرومن نه استقلالی های فهیم.میزان تحصیلات بازیکن های استقلال که پایین نیست نمی دونم در مورد چه تیمی حرف زدین!البته شما احتمالا کلی حرف می زنین ،خیلی دلتون از فوتبالیستا پره ولی خب خیلی خوبه که کلی حرف نزنین. Winking
من که نمی تونم به خاطر اینکه اونا پولدارنو از این حرفا از فوتبال بیزار باشم شمارو نمی دونم!

اگه به کل کل و غیر منطقی حرف زدن باشه که خیالی نیست...
کلی حرف زدم چونکه فعلا یه نفر بازیکن سالم و میزون تو این مملکت نیست...

بعد هم دوست داری که پَتِه ی تیمت و بازیکناشو بریزم بیرون؟
دوست داری آمار اخلاقی همین تیم محبوبت را اعلام کنم؟

از اکبریان بگم که زندانه؟ یا از آکادمی فوتبال استقلال با کارهای غیر اخلاقی و دزدیهاشون؟ یا از فحش دادن های وسط بازی بازیکنای استقلال؟
از احترام بزرگتر و مربی که آقای جباری بخوبی بجا میارن بگم؟
از زد و بندهای آقای فتح الله زاده بگم؟ از باند بازی دوران ناصر حجازی که الان شده اسطوره و خراب شدنش بگم؟
از دسته سوم رفتن استقلال بگم؟
از سیزدهمی با فیروز کریمی و قول و قرارهای بازیکن ها تو اون دوره بگم؟
از دعوای شاهرخ بیانی بگم؟
از عابدزاده بگم که چجوری از استقلال رفت؟
اسطوره های استقلال کلا اینجوری هستن؟ وحید طالب لو که ته دروازه بانهای ایران بود؟! محمدی که خونش آبی بود؟

قابل توجهت طرفدار هیچ تیم فوتبالی تو هیچ جای دنیا نیستم...ولی اونقدر آمار فوتبالی دارم که بدونم علاقه ام را خرج بازیکن ( که واقعا نامشون برازنده ی اونهاست....در حد همون بازی هستن Winking ) بکنم یا چیز دیگه و یقه خودمو برای کسی جر بدم که بتونه یه جمله یک خطی را تا آخر صحیح و سالم بگه.

میدونی چرا زننده هستش؟ البته از نظر تو؟ چون حقیقتهSmiling و حقیقت تلخه و دل آدمو بدجور میزنه confirm
Very Happy
خوشت نیومد؟ میدونم
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: سه‌شنبه 13 دی 1390 - 20:38    عنوان: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

soveh جان، بحث با چاشنی مهربانی بد نیست هاااا؟ Very Happy

من خودم به شخصه نه تنها فوتبال.... که هیچی رو قبول ندارم!
اما بالاخره هر کسی حق داره تا راه تخلیه روحی و عاطفی خودش رو انتخاب کنه حالا هر چند این انتخاب از دیده خیلی‌ها نادرست باشه...نمی‌شه تمام آدم‌ها رو به یک دید نگاه کرد و ازشون توقع داشت با همون دیدی که ما به جامعه نگاه می‌کنیم اونها هم نگاهی همانند ما داشته باشن....تمام این رفتارها منشأ اخلاقی و روحی داره و هر کسی بنا به روحیات خودش به سمت و سویی سوق پیدا می‌کنه، یکی به سمت فوتبال می‌ره یکی به سمت سیاست، یکی موسیقی و خیلی چیزهای دیگه، دلیل صحبت‌های شما به دوستان رو درک می‌کنم، اما اجازه بدین دوستانمون تو این تاپیک به علاقه و تعصب روحی خودشون بپردازن کما اینکه خودشون هم فرمودن بدون حاشیه...شاید تو ساوه سرا دوستان دیگه‌ای هم باشن که به فوتبال علاقه مند باشن، من پایان خوشی رو برای این مباحث پیش بینی نمی‌کنم!!

من هیچوقت اون جوونی رو که تو استادیوم از شدت فشار عصبی سکته کرد و فوت شد رو فراموش نمی‌کنم! به عشق چی؟ برای کی؟ آیا فوتبالی‌های ما ارزشی برای اون جوون قایل شدن؟؟؟مسلماً خـــــــــیر!!! جوونی و احساس خودتون رو برای بت‌های با ارزش دیگری خرج کنید و به طور واضح تر برای کسی بمیرید که لااقل برایتان تب کند!!! Winking
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 13 دی 1390 - 21:23    عنوان: Re: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

rezvaneh نوشته است:
soveh جان، بحث با چاشنی مهربانی بد نیست هاااا؟ Very Happy

من خودم به شخصه نه تنها فوتبال.... که هیچی رو قبول ندارم!
اما بالاخره هر کسی حق داره تا راه تخلیه روحی و عاطفی خودش رو انتخاب کنه حالا هر چند این انتخاب از دیده خیلی‌ها نادرست باشه...نمی‌شه تمام آدم‌ها رو به یک دید نگاه کرد و ازشون توقع داشت با همون دیدی که ما به جامعه نگاه می‌کنیم اونها هم نگاهی همانند ما داشته باشن....تمام این رفتارها منشأ اخلاقی و روحی داره و هر کسی بنا به روحیات خودش به سمت و سویی سوق پیدا می‌کنه، یکی به سمت فوتبال می‌ره یکی به سمت سیاست، یکی موسیقی و خیلی چیزهای دیگه، دلیل صحبت‌های شما به دوستان رو درک می‌کنم، اما اجازه بدین دوستانمون تو این تاپیک به علاقه و تعصب روحی خودشون بپردازن کما اینکه خودشون هم فرمودن بدون حاشیه...شاید تو ساوه سرا دوستان دیگه‌ای هم باشن که به فوتبال علاقه مند باشن، من پایان خوشی رو برای این مباحث پیش بینی نمی‌کنم!!

من هیچوقت اون جوونی رو که تو استادیوم از شدت فشار عصبی سکته کرد و فوت شد رو فراموش نمی‌کنم! به عشق چی؟ برای کی؟ آیا فوتبالی‌های ما ارزشی برای اون جوون قایل شدن؟؟؟مسلماً خـــــــــیر!!! جوونی و احساس خودتون رو برای بت‌های با ارزش دیگری خرج کنید و به طور واضح تر برای کسی بمیرید که لااقل برایتان تب کند!!! Winking

اِ اِ اِ....کی گفته مهربون نیست؟

خب کل کل و بحثه فوتبالیه دیگه....اصلا فرهنگ حرف زدن فوتبالی مگه غیر از اینه؟ مگه تو استادیوم ندیدین؟ بحث که میکنن بعدش از طبقه دوم همدیگرو پرت میکنن پایینVery Happy

دوست گرامی تازه من که بی احترامی نکردم....اگه یکمی دقت میکردی میدیدی که.....

بگذریم....منم که قبلا گفتم تشویق کنید هی تبریک بگید....ولی خب جواب های میشه هوی Winking

در کل جاهایی که بحث فوتبالی میشه...این چیزا هم پیش میاد...تعجب نکنید...با بقیه مسائل فرق داره
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: سه‌شنبه 13 دی 1390 - 21:48    عنوان: پاسخ به «استقلالی ها» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

بحث بی احترامی نیست سوه جان، من کی گفتم بی احترامی Crying Crying

اصلاً فکر نمی‌کنم روحیات من با این مباحث سازگاری داشته باشه همه‌ی حرفامو پس می‌گیرم...من معذرت می‌خوام دوستان Winking
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » دوستيابي » استقلالی ها
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc