پنج شنبه 9 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » پيشنهادات و انتقادات » سانا

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3  بعدی
 سانا « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 14 دی 1390 - 18:40    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

نقل قول:
به هر حال، من شخصاً از انتقادات شما دلگیر شدم. بیشتر دوست داشتم ذوق‌زده بشید از اجرای این کار بزرگ و اعلام آمادگی کنید برای همکاری.

خوب حمید جان بدی ما ایرانی ها اینه که قط دوست داریم ازمون تعریف بشه و چیزی به نام نقد و انتقاد تو کارامون نباشه

برا همین ناراحت شدید Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: چهار‌شنبه 14 دی 1390 - 21:31    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

ديگه اين حرفاي Hamid, هم براي من و دوستاني كه مايل به همكاري هستن فصل الخطاب بود.
پس ما منتظريم براي شماره اسفند خيلي مطالب و مقالب جامع ترو جالب ترو بروز تري داشته باشيم.
فعلا
بازگشت به بالای صفحه
jalalfirozi
پستتاریخ: چهار‌شنبه 14 دی 1390 - 23:11    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1388

blank.gif

امتياز: 8550

اگر امکانش هست، اسم سردبیر با یک نما از سابقه شون رو بیان کنید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 14 دی 1390 - 23:42    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

irani, جان ایده بده....پسر خوب آخه از کی تا حالا از راه رفتن جوجه یه روزه انتقاد می کنن؟

عزیز دلم اجازه بده این مجله جون بگیره....راه بیافته ...بعدش باشه ....نقد هم می کنیم.

کمک کن کمک کن کمک کن.....ایده بده

این مطلب را خوندی؟

http://savehsara.aftab.cc/modules.php?name=News&file=article&sid=533

اینطور نیست که ساوه سرا جای نقد نباشه...مطمئنا برای بالا بردن کیفیت باید نقد کرد ولی 1- منصفانه 2- به موقع

بازم از تو و بقیه دوستان خواهش می کنم که ایده بدید

تفاوت سکه با ایده
اگر شما یک سکه و من هم یک سکه داشته باشم و سکه هایمان را با هم عوض کنیم باز هر کدام از ما یک سکه خواهیم داشت حال اگر شما یک ایده و من هم یک ایده داشته باشم و آنها را با یکدیگر مبادله کنیم،هر یک از ما دو ایده خواهیم داشت
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 14 دی 1390 - 23:53    عنوان: Re: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

soveh نوشته است:
irani, جان ایده بده....پسر خوب آخه از کی تا حالا از راه رفتن جوجه یه روزه انتقاد می کنن؟

عزیز دلم اجازه بده این مجله جون بگیره....راه بیافته ...بعدش باشه ....نقد هم می کنیم.

کمک کن کمک کن کمک کن.....ایده بده

این مطلب را خوندی؟

http://savehsara.aftab.cc/modules.php?name=News&file=article&sid=533

اینطور نیست که ساوه سرا جای نقد نباشه...مطمئنا برای بالا بردن کیفیت باید نقد کرد ولی 1- منصفانه 2- به موقع

بازم از تو و بقیه دوستان خواهش می کنم که ایده بدید

تفاوت سکه با ایده
اگر شما یک سکه و من هم یک سکه داشته باشم و سکه هایمان را با هم عوض کنیم باز هر کدام از ما یک سکه خواهیم داشت حال اگر شما یک ایده و من هم یک ایده داشته باشم و آنها را با یکدیگر مبادله کنیم،هر یک از ما دو ایده خواهیم داشت

خوب عزیزم اینا دنبال برادر های ارزشی هستن

نه ما

چیکار کنم

کوچیک ترین انتقادی کردیم گفتن مجله اگر جای دعا و نیایش و........... نباشه مجله نیست

ما هم گفتیم باشه بزارید تو مجله کی جلوتون رو گرفته

چهار دیواری و اختیاری

برای پیشرفت همیشه باید انتقاد باشه

وقتی انتقاد میکنیم فکر میکنند داریم تخریب میکنیم نکنیم راحت ترییییم
Very Happy

تا تو ذوق کسی هم نخوره Eshve

این مطلب آخرین بار توسط irani در پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 00:03 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 14 دی 1390 - 23:56    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

پیشنهاد می خوای

سوژه میخوایید

برید ببنید دلیلش چیه شرکت یه دفعه انقدر تعدیل نیرو داشته

دلم میخواد سر بزنی شرکت کیش چیپس

امروز اونجا کار اداری داشتم من رفته بودم

هر کس یه طرف نشسته و داره گریه میکنه که از کار بی کار شده

دختری که نون اور خانواده بود

دختری که از پدر و مادر پیر نگه داری میکرد

به نظر شما اون دختری که نون اور خانواده بود
قادر به تامین خرج خانواده اش نشه

دست به چه کاری میزنه ؟؟؟؟؟؟؟؟
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 14 دی 1390 - 23:58    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

این کوره های اجر پزی که میگی دقیقا دوم دی ماه که ادمین این مطلب رو گزاشت

من داشتم از اراک می اومدم

چشمم خورد بهشون و وضع زندگیشون رو دیدم
و تو دلم گفتم خدا به دادشون برسه Worried
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 00:15    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

ایده میخواید

برید پیگیر بشید بگید چرا تو شهر 4 تا گل و گیاه نمیکارند Worried

سوژه میخواید

برید از مسئولین بپرسید که چرا یه سینما نداره این ساوه

سوژه میخواید

چرا نسبت به عقب نشینی خیابان زنجانی کاری صورت نمیگیره

چرا 4 تا دکتر درست و درمون تو این شهر وجود نداره

چرا اب ساوه با وجود قل تمام مسئولین هنوز شوره
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 00:19    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

آفرین irani, جان....عالی بودApplause Applause Applause Applause Applause

حالا یه لطف کن و سعی کن همیشه از این اتفاق ها و کمبودهایی که در اطرافت می بینی با موبایل عکس بندازی. ممنونم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 00:26    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

از اب شور چطور عکس بندازم

یا از جای خالی سینما که تو شهر هستش Very Happy

یا از دکتر هایی که وجود ندارن

کار کار خورزوق خانه Very Happy

که دست به کار بشه Sad
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 01:12    عنوان: Re: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

irani نوشته است:
از اب شور چطور عکس بندازم

یا از جای خالی سینما که تو شهر هستش Very Happy

یا از دکتر هایی که وجود ندارن

کار کار خورزوق خانه Very Happy

که دست به کار بشه Sad

برای آب شور میتونی از مرکز دیالیز بیماران کلیوی عکس بندازی

برای دکترهایی که نیستند از وضعیت بیماران بیمارستان مدرس و اورژانسش و حتی شرح اتفاقاتی که برای دوستانت اتفاق افتاده استفاده کنی

برای سینما هم میتونی یه سری عکس از جمع شدن جوونها در اطراف میدان مخابرات یا پارک طالقانی و حاج بلوک و توزیع مواد بینشون تهیه کنی

و چرا از کارگران در حال گریه و ........عکس نیاندازی؟

پس میشه یه کارایی کرد....دست روی دست نگذارید

ممنونم
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 01:16    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

ماشاءالله چیزی که تو ساوه زیاده مشکل و کمبود!

سانا می‌‌تونه یه جریانی به رگ غیرت این آقایان و خانم‌ها که سده بی خیالی و بی توجهی و(خودتون لست کنید صفت‌هایی که نمی‌شه اینجا نوشت) جلوش رو گرفته بنداره؟؟؟ من که بعید می‌دونم! نمی‌دونم!!! چه داستانی که شروع کردن به رنگ کردن درو دیوار شهر و گل و بلبل کشیدن و در درجات معنوی بالاتر کشیدن تصویر شهدای عزیز به دیوار شهر!!! الان ساوه همه‌ چیزش ذرسته فقط مونده رنگ دیواراش دیگه.....نه دعوا نکنید از بحث سانا خارج نشدم می‌خوام بگم باید اول گوش شنوا و چشم بینا و تعهد و و ایمان اندازه نوک سوزن پیدا بشه تو مسئولی که شاید یه مرحمتی بفرمان و بخوان سانا رو بخونن، بعد طومار مشکلات رو ردیف کنیم... سانا یه هدفش حل مشکلات ساوس؟؟؟؟
اگه این طوره بسم‌الله...اولیش و فجیع‌ترین...

وضع غیر قابل تحمل ورود مهاجر به این شهر بالاخص کرمانشاهی که هیچ سنخیتی نه از نظر فرهنگی و نه دینی با ما دارن، جای من یکی رو که واقعاً تنگ کردن به طوری که دارم خفه می‌شم، راننده واحد کرد، راننده تاکسی کرد، کارگـــــــــــــــر کرد، کارمنده کلانتری ســـــــــاوه کرد و جدیداً کاندید انتخاباتی شهرستان ساوه کـــــــــــــــــــــــــرد Mad Mad Mad Mad Mad Mad

این مطلب آخرین بار توسط rezvaneh در پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 01:36 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 01:28    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

دیگه بگم از وضع قبرستان ساوه که مردنم دیگه مکافات شده....

مگه چند نفر مثل بابای خدا بیامرزه من شانس ‌مییارن و ‌می‌برن تو گلزار شهدا به خواب ابدی فرو برن؟؟؟....نصف زمینای قسمت پایین سید علی اصغر وقفه پس چرا از مردم میلیونی پول می‌گیرن؟؟؟؟این پولا خرج کجا می‌شه؟؟؟خرج چند صد تن سیمان که بیان بریزن رو گلزار شهدا و با چند تا سنگ قبر سر تاشو هم بیارن، چند تا خانواده شهید شاکی باشن خوبه؟؟؟؟؟ بله باید فکر آخرت بود اما اینا طوری کردن الون جونه 30 ساله به جای اینکه دغدش خرید خونه‌ی دنیایی باشه دنبال خونه‌ی آخرت می‌گرده!!! چرا قبری که میراث خانوادگی و و پاش پول رفته به زور از آدم می‌گیرن و در قبال خریده دوبارش پول ‌می‌خوان؟؟؟؟ اگه به همین منوال بخواد پیش بره مردم تو وصیتاشون می‌گن ما رو بجای خاک کردن بسوزونید که لااقل بعد مردنمون تف ولعنت بچه‌هامون واسه پیدا کردن یه قبر پشتمون نباشه، واقعاً که شورشو در آوردن.
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 01:36    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

بچه ها همه مشكلات ساوه رو ميشناسن چون لمسش كردن
ولي سانا نيازمند كساني هست كه بتونه تمام اينها رو مثل دوست عزيزم Soveh در قالب يك مقاله
بياره .
دوست عزيزمونirani, اگه سرت شلوغ نيست شما هم كمك كن.
مثلا شما ميتونيد براي آرمان شهر يك مقاله حاضر كنيد و البته فكر كنم با اين همه مشكل و نقص كه شمرديد براي چندين شماره مقاله هايي جالب در اين باره داشت.
rezvaneh, جان مشكل مهاجرت و مشكلاتي كه در بافت فرهنگي شهر هاي كوچك ايجاد ميكنه اون هم شهرهاي مذهبي دغدغه خيلي از مسئولين هست ولي تا زماني كه ساوه يك قطب صنعتي هست و مشكل بيكاري در مرزها مردم رو آزرده ميكنه اين مشكل وجود داره .
مانور دادن روي مسائلي كه كمتر بهش پرداخته ميشه كار و خيلي جالب ميكنه
البته تمام اينها مستلزم همكاري دستگاهها و ارگان ها و سازمان هاي رسمي ودولتي هست كه اميدوارم اين اتاق بيفته.
درباره كار به نوشته مدير سايت درباره نشريه مراجعه كنيد اطلاعات درباره تيم سانا وجود داره .
هنوز كسي قطعي نكرده شما كه ميدونيد مردم جامعه دوست دارن روي چه چيزهايي مانور داده بشه اطلاعات كافي هم دارين پس شروع كنيم كارها نبايد بيشتر از اين روي زمين بمونه.
منتظر ياري شما دوستان ميمونيم.
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 01:53    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

این شهر صنعتی ساوه خراب بشه که سود و منفعتش تو جیب غیر ساوه‌ای می‌ره و بدبختی و هزار تا کوفت و زهره مارش نصیب ساوه‌ای جماعت می‌شه...

من یکی که می‌ترسم کمکتون کنم، سره سبزه همتون رو به باد بدم، در ضمن دوستان همه فعال و با پشتکار هستن، فکر نمی‌کنم نیازی به کمک حداقل بنده داشته باشین...

اما اگه امداد‌های غیبی شامل حالمون شد و این مشکلات حل شد Confused برای طرح مشکلات آتی در خدمتیم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3  بعدی صفحه 2 از 3

فهرست انجمن‌ها » پيشنهادات و انتقادات » سانا
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc