پنج شنبه 30 فروردین 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » پيشنهادات و انتقادات » سانا

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3
 سانا « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
marshal
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 08:58    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 17 دی 1389
blank.gif

امتياز: 1420

سلام و درود. Very Happy یه مدت نبودما!!!!
من یه چیزایی از نشریه های الکترونیکی و پی دی اف میدونم،اتفاقا قراره با دوستام هم یه ماهنامه ادبیاتی بزنیم. ، میخواستم همکاری کنم اما زمانی که عکسارو دیدم منصرف شدم. نشریه الکترونیکی باید آزاد باشه، نباید مسائل مذهبی توش باشه. عکس اون آقا و اون دورو و بری هاش رو برا چی زدین تو نشریه؟ Smiling میتونه نشریه خوبی باشه. با اینجور مسائل خرابش نکنین... (اگه خواستین یه قسمت ادبی راه بندازین ، بزارین به عهده ی من، پشیمون نمیشین.)
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 09:37    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

عزيز من كار ما كه فقط دو ستون نيست هر كي ميگه فلان عكس و ديدم منصرف شدم
اجباري هم نيست اگه كسي احساس ميكنه توانايي همكاري داره ميتونه يه پيام بده و كارشو شروع كنه
كمي هم به همون دور وريا نگاه كن كي گفته افتخارات شهر ما باعث دست و پا گيري ميشه.
نميشه يه كار رسمي رو به خاطر سلايق و علايق و آنتي ... بودن بعضي دوستان تبديل كنيم به كاري كه فقط يه قشر خاص بشن مخاطبش. چون قراره خيلي ها اين نشريه رو مطالعه كنن.
ما كه دوست داشتيم همكاري شما رو داشته باشيم ولي با اجبار چيزي درست نميشه.
در كل داشتن يك تيم يكدست يا حداقل اعضايي كه به اعتقادات تمام مردم جامعه احترام ميزارن برامون مهمه.

این مطلب آخرین بار توسط atena در پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 18:34 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
SibeSorkh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 10:21    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

طراحی مجله خیلی قشنگ هست من چون سرعتم کمه فعلا نمیتونم انشالله در اولین فرصت دانلود میکنم
طراح هم که دوستم از آب در اومد Very Happy سلام منو به خانم نسرین بهروز برسونید از اول هم طراحیش خوب بود Smiling موفق باشید همه دوستان 
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 22:13    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

مارشال...رضوانه...ایرانی.....جلال فیروزی....آتنا... همه و همه

من نمیدونم چرا هر وقت تو جهان سوم چهار نفر میخوان دور هم جمع شن فقط و فقط به مسایل سیاسی و اعتقادی نگاه می کنن و اگه نقطه مشترکی از اون بابها نداشته باشن سعی می کنن همدیگرو پس بزنن

خانمها...آقایان

این نشریه قبل از هرچیز هدفش اینه که افراد با ایده ها و نگاهها و توانایی های مختلف دور هم جمع بشن و کار کنن

اصلا اگه تفاوت نباشه که زیبایی وجود نداره Eshve

بهانه ها را بذارید کنار ....نمیدونم... عکس این هست اون هست....چیکار داریم به این چیزا؟

بهانه ی اصلی اینه که همگی میخواید برای ساوه کاری انجام بدید...کاری که مسلما موندگار خواهد شد و اگر انشالله ادامه پیدا کنه مایه افتخار شماها و پز دادنتون برای بچه هاتون خواهد بود.

آرزو می کنم، یاد بگیریم که میشه با دیدگاههای سیاسی مختلف و با ایدئولوژی های رنگارنگ و حتی دین های گوناگون کنار هم کار کنیم.
بندازید دور اون فکرای پارینه سنگی رو....چادریه...بی حجابه...بسیجیه...لائیکه...با نمازه... بی نمازه... تا زمانیکه که کسی به شما آزار نمیرسونه چرا باید در مقابل فکرش و ظاهرش جبهه بگیرید.

تروخدا با انصاف باشید...کار اوله...و در جای خودش یه شاهکار فوق العادس

و خیلی امیدوارم حالا که زمینه ی این تجربه ی فوق العاده فراهم شده باعث بشه که همه ی دوستان در این تجربه سهیم بشن

کمک کنید دوستان عزیز...اگه شهرمون اینجوریه که می بینید ...اگه می بینید سهم ساوه ای ها از منافع شهرشون از همه کمتره بخاطره اینه که پدر و مادر های ماهم مثل همین الان ما فکر کردند...

با من اکنون چه نشستن ها,خاموشی هاست
با تو اکنون چه فراموشی هاست
چه کسی می خواهد من و تو ما نشویم
خانه اش ویران باد
من اگر ما نشوم تنهایم, تو اگر ما نشوی خویشتنی
از کجا که من و تو , شور یکپارچگی را در شهر باز برپا نکنیم
از کجا که من و تو ,مشت رسوایان را وا نکنیم

نذارید نسل بعدی...شمارا به بی تفاوتی متهم کنن. موفق باشید
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 22:31    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

مگه من چی گفتم Very Happy

معلومه که شاهکاره، معلومه که جای ذوق کردن داره Very Happy معلومه که جای تشویق داره Applause Applause Applause اما جای رشد بیشترم داره، با زمان، همفکری و اتحاد فکری نه اعتقادی و ...

ما که اعلام آمادگی کردیم و حرفامونم با حاج خانم آتنا Very Happy در میون گذاشتیم، تا ببینیم خدا چی می‌خواد...
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 23:15    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

اره منم همون طور كه گفتم منتظرم دوستاني مثل ايراني و مارشال ما رو همراهي كنن .
زد وخورد سياسي هم نداريم
ميگم اگه از عكسي خوشتون نيومده نبايد كل كار زير سوال بره
ميتونيد كمك كنيد ولي جوري كه به كسي جرياني و يا اعتقادات افرادي توهين نشه
كه البته مهر تاييد تمام ستون هاتوسط مدير محترم و زحمتكش سايت زده ميشه.
پس منتظر هستيم كس ديگري هم مثل رضوانه خانم اعلام آمادگي كنه و پيشنهادهاش رو براي نوع همكاريش بيان كنه
والسلام
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 23:29    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

راستي لازم ديدم دوباره به طور عمومي عناوين ستون ها و ستوني كه جديدا با همفكري مدير اضافه شده رو بيان كنم
اين موضوعات و عناوين ستون هاي نشريه هست لازم به ذكر هست كه تمام اينها ثابت نيستن و احتمال تغيير در اونها البته به همفكري همه وجود داره
و احتمال اضافه شدن ستوني و يا حذف كردن ستون ديگه هم هست.
بعضي از اونها رو شاهدش بودين ولي بعضي ها به دليل كمبود وقت نتونستيم بهش بپردازيم كه منجر به اين شد كه خيلي از ستون ها كاري متشكل از مطالب جمع آوري شده
و پژوهشي بشه و كار نو كه به قلم خود بچه ها باشه كمتر ديده بشه كه اميدوارم در شماره هاي بعدي كمرنگ تر شه.
ستون های نشریه
ستون معرفی و زندگی و نحوه شهادت یک شهید ساوه ای از زبان همرزم و خانواده: آيينه هاي بي غبار
ستون آشنایی با مشاهیر و بزرگان و افتخارآفرینان زنده : یادمان{کوتاه با مشاهیر}{افتخار آفرینان}
ستون ساوه شناسی
ستون معرفی یک روستا :دهنامه
ستون ادبی و فرهنگ: ترنم مهتاب
ستون دین و اندیشه ویا خطبه و پیام اخلاقی: انعکاس زندگی
ستون گفت و گو و يا مسائل اجتماعي: جامعه
ستون معرفی سایت و یا پایگاه اینترنتی شاید هم پاسخ گویی به سوالات حوزه ی اینترنت: فتوبلاگ
ستون چالشهای امور شهری ویا درخواست های مردمی از مسئولان شهری: آرمان شهر
ستون گالری عکس نمایشگاه مجازی
ستون جديد : برداشت آزاد
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 15 دی 1390 - 23:39    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

اگه میشه تو ستون ساوه شناسی و عکس به محله های قدیمی ساوه و افراد معروفی که اونجا زندگی میکردن هم بپردازید

نظرتون در مورد عکسهای قدیمی از شهر ساوه و محله هاش چیه؟

کسی ...عکسهای قدیمی داره؟ یا میتونه گیر بیاره؟

راستی mIn خدابیامرز کلی عکس از زورخونه های ساوه و مطلب از اونها داشت....اونا چی شد؟
امید جون اگه بهش دسترسی داری یه خبر بهش بده.ممنون
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: جمعه 16 دی 1390 - 00:15    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

برداشت آزاد Confused

این ستون با چی پر می‌شه آتنا جان؟
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: جمعه 16 دی 1390 - 00:43    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

نقل قول:

ادرس مغاز اش رو بدم برید سراغش Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 16 دی 1390 - 00:49    عنوان: Re: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

irani نوشته است:
نقل قول:

ادرس مغاز اش رو بدم برید سراغش Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

نمیخوایم که ......Very Happy یه خبر بده بهش
بازگشت به بالای صفحه
mInn
پستتاریخ: جمعه 16 دی 1390 - 22:59    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 1 مرداد 1390
blank.gif

امتياز: 100

نقل قول:
راستی mIn خدابیامرز

خدا اموات شما رو هم رحمت کنه Very Happy

طراحی داخلی سانا و آرمش فوق العادس Smiling
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: شنبه 17 دی 1390 - 16:02    عنوان: پاسخ به «سانا» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

درباره عكس هاي قديمي محلات ساوه هم پيشنهاد خوبيه اگه كسي ميتونه بفرسته خوبه
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 صفحه 3 از 3

فهرست انجمن‌ها » پيشنهادات و انتقادات » سانا
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc