يك شنبه 30 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » ای زمین، دهان باز کن!

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5  بعدی
 ای زمین، دهان باز کن! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 28 دی 1390 - 21:12    عنوان: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 9 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 27975

خوب حالا ما این همه گفتیم چرا از اون یکی منظر نمیبینید

اقایون محترم

تا حالا شده خانومی مزاحمتون بشه تو خیابون

از کنار چند تا دختر رد بشید تیکه بارونتون کنند دختر ها

کنار خیابون وایستادی یه هو یه ماشین به قصد کشتن میاد سمت ادم ادم مجبور میشه بپره تو جوب نا تصادف نکنه

بعدش میبینی راننده اش چند تا دختر هستن

باز خدا پدر پسر ها رو بیامورزه که فقط میان بوق میزنند و میگن خانوم برسونمتون

شما دختر ها که قصد جون ادم رو میکنید

برا من که تا دلت بخواد پیش اومده
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: چهار‌شنبه 28 دی 1390 - 21:14    عنوان: Re: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

rezvaneh نوشته است:
ایرانی جان،

اون که شوخی بود دوست عزیز!

ولی واقعاً با ماشین اومدن سمتتو پریدین تو جوب؟؟؟

چه صحنه‌ی اکشنی بوده Very Happy Very Happy

حالا که تنور گرمه بزار زور کنیم بیمه بشیم بده Very Happy

اره بابا

تا دلت بخواد با ماشین قصد جونم رو کردن Crying
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 28 دی 1390 - 21:17    عنوان: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

عجب خانم‌هایی پیدا می شن! جل الخالق!!؟
بازگشت به بالای صفحه
jazrejonoon
پستتاریخ: پنج‌شنبه 29 دی 1390 - 23:33    عنوان: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 14 خرداد 1390

blank.gif

امتياز: 950

بحث جالبیه، نظر آقایون برای من خیلی جالب بود!
یه چیزی رو رک و راست بگم عامل فساد جامعه فقط مردهان، چه پدرشون که اون عاطفه ای که باید به دخترشون نکردن، چه مردشون که با هرزگی و بی غیرتی و بی توجی زن رو به حال خودش گذاشتن و زن رو با تمام نیازهاش تنها گذاشتن تا برای تامین اونها با این سرو وضع و رفتار ی که می‌بینید بیاد توی جامعه، بعد مردها با نتیجه هرزگی و بی توجهیشون (زن بد حجاب، بی حجاب فاسد شده) تمام نیازهاشون رو برطرف کردن، بعد واستادن یه کناری و به تمام گندی که به شخصیت زن زده بودن خندیدن، حالا زن موند با تمام ارزش‌هایی که از دست داده بود، حالا زن شد عامل اذیت و آزار، زن گرفتن شد دردسر و خریت،
به نظر من مردی که با هرزگی تمام می‌ره توی خیابون و نگاه کثیفشو روی هر زن با حجاب و بدحجابی می‌اندازه با اون مردی که ادعاش می‌شه مومن و نمازخون و مسجدیه و این نظر رو داره که اگر بحث نیازهای جنسی نبود هرگز هیچ پسری زن نمی‌"گرفت و با تمسخر تمام زن گرفتن و کاری ابلهانه و مسخره می‌دونه و با کمال افتخار اعلام می‌کنه که عاقله بنابراین زن نمی‌گیره و آرزو زیاد داره و.... هیچ فرقی نمی کنه ،
چون اون هم داره شخصیت زن رو لگد مال می‌کنه، اون اشخاص هم به اندازه تمام مردهای بی غیرت و بی مسئولیت در فساد این جامعه سهم دارن،
خیلی مسخره است عوض اینکه به زن بفهمونید تو باارزشی، ارزش خودتو حفظ کن، تمام این دنیا به خاطر یک زن خلق شد، تو مادر می‌شی، کسی که بهشت زیر پای اونه، تربیت هر مرد بزرگی کار یک زن بوده، ببریدش بالا براش ارزش قائل بشید، نازشو بکشید، اینطوری تحقیرش می کنید
وای به حال ما زن‌ها که خوب مردها شماهایید،
یک سوال، اگر به زن اونطور که باید توجه می‌شه و بالابرده می‌شد، اگر مردها انقدر آدم بودند که کوه جابه جا کنن برای یک زن، زن به این کثافت کشیده می‌شد؟
که هر کسی دهنشو باز کنه و هر چی که لایقه یه عده زن قربانیه رو نثار همه زن‌ها کنه و بعد از اون باز هم ادعا کنه که یک مرده و نماز بخونه و ادا دربیاره که مسلمونه؟
آقایون محترم ، برید یه فکری به حال خودتون بکنید که اون دنیا بابت حقی از زن که به گردن شما بود بدجوری بازخواست خواهید شد
به علی قسم که خدا از این همه بی غیرتی نمی‌گذره، که حداقل انقدر مرد نبوددید که به کثافتی که مردهای دیگه به زن‌ها زدن نخندید
بحث زن‌ها شده عامل خنده و تفریحتون، آخه نامرد این زن‌ که مسخرش می‌کنی ناموس مردمه، مادرته خواهرته، چقدر تو ...
سریه کلاس شلوغ، بحث از کار تکراری شد، یک نفر گفت، خانم‌ها برای کارهای تکراری بهترن، اگر شیر دادن بچه رو می‌سپردن به ما بجه چند رو ز اول می مرد، بعد یه مرد نه یه نامرد آشغالی یه حرف بدی زد که مربوط به خانم‌ها می‌شد، تمام مرد‌های کلاس خندیدن، اونی که حوزه علمیه می‌رفت، اونی که قاری قرآن بود، اونی که صد جوره ادعاش می‌شد که خیلی مسلمونه ویک نفر ، فقط یک نفر از اون همه مرد، یک لحظه فکر حیای دخترهای چادری رو نکرد، من و خواهرم گریمون گرفته بود، وقتی همه داشتن می‌خندیدن، ما دلمون می‌خواست بشینیم گریه کنیم، فقط یه گوشه بشینیم و گریه کنیم، به حال خودمون به حال اونا
و در طول این سه سال هزار بار این اتفاق تکرار شد و نتیجه‌اش هم تفریح و خنده آقایون بود...
ما هیچی نگفتیم، که جوابشون رو از فاطمه زهرا بگیرن و می‌گیرن، که به جز فاطمه این شهر یک مرد ندارد!
حساب ما زن‌ها و شما مردها به قیامت، چه زن‌هایی که محجبه موندن چه زن‌هایی که قربانی بی غیرتی و بی مسئولیتی مردها شدن
خطابم به همه مرد‌ها نیست، که عده انگشت شماری هنوز مفهوم غیرت رو می‌فهمن، عده انگشت شماری...
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: جمعه 30 دی 1390 - 01:44    عنوان: Re: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

jazrejonoon نوشته است:
یه چیزی رو رک و راست بگم عامل فساد جامعه فقط مردهان، چه پدرشون که اون عاطفه ای که باید به دخترشون نکردن، چه مردشون که با هرزگی و بی غیرتی و بی توجی زن رو به حال خودش گذاشتن و زن رو با تمام نیازهاش تنها گذاشتن تا برای تامین اونها با این سرو وضع و رفتار ی که می‌بینید بیاد توی جامعه، بعد مردها با نتیجه هرزگی و بی توجهیشون (زن بد حجاب، بی حجاب فاسد شده) تمام نیازهاشون رو برطرف کردن، بعد واستادن یه کناری و به تمام گندی که به شخصیت زن زده بودن خندیدن، حالا زن موند با تمام ارزش‌هایی که از دست داده بود، حالا زن شد عامل اذیت و آزار، زن گرفتن شد دردسر و خریت،
به نظر من مردی که با هرزگی تمام می‌ره توی خیابون و نگاه کثیفشو روی هر زن با حجاب و بدحجابی می‌اندازه با اون مردی که ادعاش می‌شه مومن و نمازخون و مسجدیه و این نظر رو داره که اگر بحث نیازهای جنسی نبود هرگز هیچ پسری زن نمی‌"گرفت و با تمسخر تمام زن گرفتن و کاری ابلهانه و مسخره می‌دونه و با کمال افتخار اعلام می‌کنه که عاقله بنابراین زن نمی‌گیره و آرزو زیاد داره و.... هیچ فرقی نمی کنه ،
چون اون هم داره شخصیت زن رو لگد مال می‌کنه، اون اشخاص هم به اندازه تمام مردهای بی غیرت و بی مسئولیت در فساد این جامعه سهم دارن،
خیلی مسخره است عوض اینکه به زن بفهمونید تو باارزشی، ارزش خودتو حفظ کن، تمام این دنیا به خاطر یک زن خلق شد، تو مادر می‌شی، کسی که بهشت زیر پای اونه، تربیت هر مرد بزرگی کار یک زن بوده، ببریدش بالا براش ارزش قائل بشید، نازشو بکشید، اینطوری تحقیرش می کنید
وای به حال ما زن‌ها که خوب مردها شماهایید،
یک سوال، اگر به زن اونطور که باید توجه می‌شه و بالابرده می‌شد، اگر مردها انقدر آدم بودند که کوه جابه جا کنن برای یک زن، زن به این کثافت کشیده می‌شد؟
که هر کسی دهنشو باز کنه و هر چی که لایقه یه عده زن قربانیه رو نثار همه زن‌ها کنه و بعد از اون باز هم ادعا کنه که یک مرده و نماز بخونه و ادا دربیاره که مسلمونه؟
آقایون محترم ، برید یه فکری به حال خودتون بکنید که اون دنیا بابت حقی از زن که به گردن شما بود بدجوری بازخواست خواهید شد
به علی قسم که خدا از این همه بی غیرتی نمی‌گذره، که حداقل انقدر مرد نبوددید که به کثافتی که مردهای دیگه به زن‌ها زدن نخندید
بحث زن‌ها شده عامل خنده و تفریحتون، آخه نامرد این زن‌ که مسخرش می‌کنی ناموس مردمه، مادرته خواهرته، چقدر تو ...
سریه کلاس شلوغ، بحث از کار تکراری شد، یک نفر گفت، خانم‌ها برای کارهای تکراری بهترن، اگر شیر دادن بچه رو می‌سپردن به ما بجه چند رو ز اول می مرد، بعد یه مرد نه یه نامرد آشغالی یه حرف بدی زد که مربوط به خانم‌ها می‌شد، تمام مرد‌های کلاس خندیدن، اونی که حوزه علمیه می‌رفت، اونی که قاری قرآن بود، اونی که صد جوره ادعاش می‌شد که خیلی مسلمونه ویک نفر ، فقط یک نفر از اون همه مرد، یک لحظه فکر حیای دخترهای چادری رو نکرد، من و خواهرم گریمون گرفته بود، وقتی همه داشتن می‌خندیدن، ما دلمون می‌خواست بشینیم گریه کنیم، فقط یه گوشه بشینیم و گریه کنیم، به حال خودمون به حال اونا
و در طول این سه سال هزار بار این اتفاق تکرار شد و نتیجه‌اش هم تفریح و خنده آقایون بود...
ما هیچی نگفتیم، که جوابشون رو از فاطمه زهرا بگیرن و می‌گیرن، که به جز فاطمه این شهر یک مرد ندارد!
حساب ما زن‌ها و شما مردها به قیامت، چه زن‌هایی که محجبه موندن چه زن‌هایی که قربانی بی غیرتی و بی مسئولیتی مردها شدن
خطابم به همه مرد‌ها نیست، که عده انگشت شماری هنوز مفهوم غیرت رو می‌فهمن، عده انگشت شماری...

چه گرد و خاکی کردی

الان باز چیزی بگم soveh میاد و...........................................................................

الله اکبر
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: جمعه 30 دی 1390 - 01:46    عنوان: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

اما جالب ترین جوکی بود که تا حالا شنیدم این بود

نقل قول:
یه چیزی رو رک و راست بگم عامل فساد جامعه فقط مردهان

بسی خندیدم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
soojy
پستتاریخ: جمعه 30 دی 1390 - 02:13    عنوان: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 14 خرداد 1390

blank.gif

امتياز: 350

بخندید،
ما به سبک سری‌های شما عادت داریم،
بهترین شما بهترین‌تان در رعایت حقوق و حرمت زنان و دختران جامعه و خانه‌ی خویش است.
1522 نهج الفصاحه
بهترین شما کسانی هستند که در بزرگ‌داشت زنان بهتر باشند.
1521 نهج الفصاحه
بزرگ مردان و بزرگ‌منشان، زنان را بزرگ می دارند و فرومایگان آنان را خوار می‌شمارند.
1520 نهج الفصاحه
فکر کنم قابل فهم باشه نه؟
بازگشت به بالای صفحه
irani
پستتاریخ: جمعه 30 دی 1390 - 02:27    عنوان: Re: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

soojy نوشته است:
بخندید،
ما به سبک سری‌های شما عادت داریم،
بهترین شما بهترین‌تان در رعایت حقوق و حرمت زنان و دختران جامعه و خانه‌ی خویش است.
1522 نهج الفصاحه
بهترین شما کسانی هستند که در بزرگ‌داشت زنان بهتر باشند.
1521 نهج الفصاحه
بزرگ مردان و بزرگ‌منشان، زنان را بزرگ می دارند و فرومایگان آنان را خوار می‌شمارند.
1520 نهج الفصاحه
فکر کنم قابل فهم باشه نه؟

قابل فهمه

خوبم قابل فهمه

اما شما یکی از این زن هایی که تو نهج البلاغه زش ذکر شده گیر بیار مخلصشم هستیم Eshve
بازگشت به بالای صفحه
jalalfirozi
پستتاریخ: جمعه 30 دی 1390 - 06:28    عنوان: Re: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1388

blank.gif

امتياز: 8550

jazrejonoon نوشته است:
یه چیزی رو رک و راست بگم عامل فساد جامعه فقط مردهان،
...

میگن یه روز یه عارفی وارد شهری میشه که دست بر قضا توی اون شهر یک زن معروفه و هرزه وجود داشته. شب که میشه این زنه میگه بیا خونه من. عارف هم قبول میکنه. همین که وارد خونه میشن، چند تا از اهالی شهر با شتاب به سمت خونه زن میرن و در میزنن. عارف و زن میان بیرون و عارف میپرسه چی شده که اهالی بهش میگن این زن به بدی معروفه. عارف نگاهی به اهالی میکنه و میگه : هیچ زن بدی بدون مرد وجود ندارد
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: جمعه 30 دی 1390 - 09:12    عنوان: Re: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

jalalfirozi نوشته است:
jazrejonoon نوشته است:
یه چیزی رو رک و راست بگم عامل فساد جامعه فقط مردهان،
...

میگن یه روز یه عارفی وارد شهری میشه که دست بر قضا توی اون شهر یک زن معروفه و هرزه وجود داشته. شب که میشه این زنه میگه بیا خونه من. عارف هم قبول میکنه. همین که وارد خونه میشن، چند تا از اهالی شهر با شتاب به سمت خونه زن میرن و در میزنن. عارف و زن میان بیرون و عارف میپرسه چی شده که اهالی بهش میگن این زن به بدی معروفه. عارف نگاهی به اهالی میکنه و میگه : هیچ زن بدی بدون مرد وجود ندارد

البته داستان به این شکله که: بزرگ اون شهر یا روستا یا....میاد و میگه میدونی که این زن به هرزگی معروفه؟ و اون عارف یک دست اون شخص ( برفرض بزرگ شهر ) را میگیره و میگه حالا دست بزن و مرد میگه اینجوری که نمیتونم دست بزنم و عارف میگه پس تا امثال تو و هم افکار تو نباشن یک زن به هرزگی نمی افته.!

ایمان دارم که هیچ زنی بخاطر دل خودش هرزه نمیشه و اگر غم نان نباشه و هزارجور کمبود مالی و بدبختی که بسیاری از شماها حتی نوک سوزنی از اون را درک نکردید اون زن روسپی نمیشه.

و عامل روسپی گری زنان، مردانی هستند که هزاران بار از اون زن هرزه تر هستن و چه بهتره که دیگه واژه هرزه را برای زن بکار نبرم و بگم عامل نیازمند بودن زن همان مردانی هستند که غم نان را در زن دیدند...زنی که بی پناهه و بدون پشتوانست و برای رسیدن به خواسته های حقیرشون بقدری به کار خودشون و حمایت نکردنشون از اون زن ادامه دادن تا اون زن مجبور به اجابت کردن خواسته اونها بشه.

و بسیار هستند کسانی که برای خود و اطرافیان کلاه شرعی درست می کنن وقتی می بینیم که خانواده ای از سر نداری دختر خود را به عقد مرد 50-60 ساله در میاره وقتی فلان حاج آقا را میبینم که برای مردان زن صیغه ای دلالی میکنه. از نظر شخصی من همه ی این مردان که به نوعی برای ارضای نیاز حیوانی خودشون به هیچ چیز جز خودشون فکر نمی کنن هرزه و روسپی هستن.

و متاسفانه اگر آگاهی مردان به دنیای زنان بیش از این بود هرگز به این شکل با زنان رفتار نمی کردند.

صحبت بعضی از دوستان را قبول دارم و می بینم که در جامعه امروز دخترها و زنان بسیار مردتر از پسرها و آقایون هستند.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: جمعه 30 دی 1390 - 10:54    عنوان: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

نقل قول:
بسیار هستند کسانی که برای خود و اطرافیان کلاه شرعی درست می کنن وقتی می بینیم که خانواده ای از سر نداری دختر خود را به عقد مرد 50-60 ساله در میاره وقتی فلان حاج آقا را میبینم که برای مردان زن صیغه ای دلالی میکنه. از نظر شخصی من همه ی این مردان که به نوعی برای ارضای نیاز حیوانی خودشون به هیچ چیز جز خودشون فکر نمی کنن هرزه و روسپی هستن.

و متاسفانه اگر آگاهی مردان به دنیای زنان بیش از این بود هرگز به این شکل با زنان رفتار نمی کردند.

صحبت بعضی از دوستان را قبول دارم و می بینم که در جامعه امروز دخترها و زنان بسیار مردتر از پسرها و آقایون هستند.

بله soveh جان من این حرفت رو قبول دارم که دین رو کردن ابزاری کردن برای کیف و حال خودشون
نمونه اش رو خودم به چشم خودم دیدم
که رفته بودیم محضر ازدواج خیابون زنجانی (که الان حدود یه ساله اون اخونده مرده )

برای داداشم محضر ها رو ببین کدوم تر تمیز تره برای ازدواج

یه خانووووم خیلی خوشگل (یعنی هر چی بگم کم گفتم Mad )

اومده بود از شوهرش طلاق بگیره

طلاق رو گرفت اون شیخ گرامی هم اون زن رو نگه داشت گفت شما بمون

بعد رفتن شوهرش گفت شما بیا تو دفتر من کار کن و صیغه من شوووووووووووو Very Happy
اونم چی شیخ گرامی فکر کنم 70 سال رو داشت
بعدش هنوز مهر طلاق خشک نشده بود Smiling

یا دلم میخواد یه سر جلو دادگاه بزنید
چند روز پیش رفته بودم دادگاه کار داشتم

عده ای نشستن جلو دادگاه امار میگیرن که کدوم زوج ها برای طلاق اومدن
میرن تو دادگاه دنبالشون

بعد این که کار تموم میشه

تا زن میاد بیرون شماره اس که میریزن سرشون برای صیغه Eshve

اما

این بحث با اون بحثی که میگه مرد ها عامل فساد تو جامعه اند زمین تا اسمون فرق داره
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: جمعه 30 دی 1390 - 11:35    عنوان: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

نقل قول:
این بحث با اون بحثی که میگه مرد ها عامل فساد تو جامعه اند زمین تا اسمون فرق داره

پس اونهایی که شماره میدن ( طبق حرف شما که معلوم نیست مستندِ یا نه) زن هستن؟
و اون حاج آقا جلوی شما اون صحبت هارو میکرد؟ فکر کردی ما......؟

و صحبت من هم در مورد ابزاری کردن دین نیست و گفته شما هم ربطی به ابزاری کردن دین نیست...بهتره در مورد این قضیه هم مطالعه کنی تا ببینی که ابزاری کردن دین به چه معنیه.
مثال شما هم چیز دیگه ای هست.

صحبت من در مورد فکر خراب مردهاست Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
irani
پستتاریخ: جمعه 30 دی 1390 - 11:45    عنوان: Re: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

blank.gif

soveh نوشته است:
نقل قول:

پس اونهایی که شماره میدن ( طبق حرف شما که معلوم نیست مستندِ یا نه) زن هستن؟
و اون حاج آقا جلوی شما اون صحبت هارو میکرد؟ فکر کردی ما......؟

و صحبت من هم در مورد ابزاری کردن دین نیست و گفته شما هم ربطی به ابزاری کردن دین نیست...بهتره در مورد این قضیه هم مطالعه کنی تا ببینی که ابزاری کردن دین به چه معنیه.
مثال شما هم چیز دیگه ای هست.

صحبت من در مورد فکر خراب مردهاست Winking

یعنی نشده تو خیابون تا حالا یه دختری برای شما ایجاد مزاحمت کنه Worried
البته شما دیگه سنی ازتون گزشته شاید دیگه

به کارشون نیای Eshve

نه جلو ما صحبت نمیکرد

اما فضول ام دیگه Very Happy

تا دم در دختره رو همراهی کردEshve

منم به بهمونه ماشین اومدم دم در

بهش میگفت

تو سر پناهی نداری بیا اینجا کار کن میشم سر پناهتmad: E:

ابزاری کردن دین رو خوب میدونم چیه Very Happy

اما بخوام بگم

سایت میره رو هوا توسط صفحه ی پیوند ها Hypnotized
بازگشت به بالای صفحه
SibeSorkh
پستتاریخ: جمعه 30 دی 1390 - 11:48    عنوان: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر دائمی
کاربر دائمی

عضو شده در: 24 آبان 1389
iran.gif

امتياز: 32905

سلام به همه
موضوعی که انتخاب شده برای هر کدام از ما یا اطرافیان مون اتفاق افتاده و خاطره بدی از جنس مخالف برامون درست کرده.
بعضی دوستان عوامل این وضع را یا فقط فقط مرد رو میدونن یا زن. اما نباید یه طرفه قضات کنیم.
من هم خودم یه دخترم و تمام اون چیزایی رو که رضوانه جان گفت رو درک میکنم برای من و امثال من آرزوهایی هست که هیچ وقت با این اوضاع بهشون نمیرسیم .
قضیه بی حجاب با بد حجابی فرق میکنه و صدمه ای که بد حجابی میزنه به نظر من بیشتر هست چون نه حجاب هست نه بی حجاب .
اما منصفانه نیست همه اقایون رو خطاکار بدونیم و بی غیرت و دله ، و تمام این معضلات رو گردن اونا.
هر دو طرف مقصر هستن هم اون دختر خانومی که بد میگرده و هم اون آقایی که بد می پوشه.
از اون موقعه که من یادمه میگن دختر باید حجاب داشته باشه ولی هیچ وقت در مورد پوشش اقایون حرفی به میون نیومده چرااا؟؟؟ همون طور که پسر جذب پوشش دختر میشه دختر هم همین طور.
دوستان اشاره کردن به نقش خانواده که درسته اگه پدر به دخترش توجه کنه و باهاش مثل یه دوست باشه یه دختر هیچ وقت برای پیدا کردن محبت دست به دامن پسرای جامعه نمیشه و همچنین یه مادر وقتی رابطه گرمی با پسرش باشه پسر هیچ وقت دنبال جنس مخالف نمیره.
اگه خانوم ها ارزش خودشون رو بدونن و بدوننن رفتارشون چه تاثیری میزاره شاید کمتر به خطا برن.
اکثرا الان برای جلب توجه هست که بد پوشش هستن . و چون محیط خانواده پاسخگوی نیازشون نیست تنها راه رو برای خودشون این میدونن که اگه فلان جور بپوششم و چند نفر تو خیابون بهم چیزی بگن یعنی من دیده میشم و این دیده شدن براشون مهمه نه چیزاییی که به دنبالش میاد.
همه ما میدونیم که دین مون بهترین دین هست و تو هر چیزی بهترین کار و بهمون گفته ما با گفتن و نوشتن و تفسیرش چیزی درست نمیشه باید عمل کرد.
دیشب آقای قراتی میگفت: رفته بودم تو پاساژ تاخاونمه منو دید روش رو گرفت آقای قراتی میگفت مگه فقط شیخ ها نامحرم هستن .
همه ما محیط دانشگاهمون رو دیدم و روابط دختر و پسر ها رو بعد اینکه این روابط تو دانشگاه تموم میشه هرکدوم برای جایگزین کردنش تو جامعه دنبالش رو میگرین.
من این حق رو به آقایون میدن که با دیدن یه دختر خانوم با وضع آنچنانی رفتار ناپسندی نشون بدن اگه دختر خانوم درست بپوشه شاید اون اقا هم اون طور برخورد نکنه البته اگه اقایون هم ملاک اتنتخابشون ظاهر افراد نباشه وقتی یه دختر خانوم میبینه که فقط به خاطر ظاهرش مرود مقایسه قرار میگره نه چیزای دیگه یه جور بدتر میگرده که محکم به زشتی نشه.
الانه هم که اینقدر شبکه ماهواره دم از مد مدرنیته میزنن که جوان هایی که یه کم نا اگاه هستن فکر میکنن این چیزا مدرنیته هست و کسی که این کار رو انجام میده فردی هست ک هرو پیشرفت هست.
توجامعه ای که الگو جوون هاش بازیگرا و فوتبالیست ها هستن و هروز تو روزنامه خبری از دست گل اب دادنشون میگن ؟
هروز فیلم ها و سریال هامون به طرفی میره که این کار ها خوب جلو میدن چی کارکنیم؟
تو دانشگاهمون استادها به جای اینکه سطح علمی دانشجو رو ببرن بالا میان روابط دختر و پسرا رو توجیه میکنن؟
وقتی تو تهران جایزه حجاب برتر به یه خانومی که حجاب نداره میده چیکار کنیم؟
و مورد هایی که همه ما کم بیش باخبریم.
وقتی پدری از حجاب دخترش ناراحت میشه.
وقتی مادری از الان به دخترش یاد میده که بی حجابی باعث پیشرفت تو میشه
وقتی پدری نتونسته غیرت رو به پسرش یاد بده
ماها زندگی هامون مدرن شده آسایش تقریبی داریم اما آرامش نه هرچی که به سوی مدرنیته غربی میریم از ارزشهای بومی و ملی خودمون دور میشیم.
وقتی ما این همه پشتیوانه فرهنگی چند هزار ساله داریم چرا باید بریم از الگوهای غبری برای مانتو شلوار کپی برداری کنیم.
چرا تولیدی های فقط به دهن اون وری ها نگاه میکنن و جیب پر پولشون.
وقتی محیطی برای تخلیه انرژی جوونی نیست جوون ای ما چه دختر چه پسر راهی جز عرضه خودشون پیدا نمیکنن مثل مراسم آب بازی که تو پارک آب آتش تهران برگذار شد ظاهر یه تفریحی بود اما باطنش یعنی دور شدن از حرمت ها و ارزش ها
از یه طرف خودنمون رو به در دیوار میزنیم که با حجاب اسلامی دخترا برم خاج از کشو مسابقه ورزشی بدن از اون طرف تو جامعه خودمون این مدلی !!
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
jalalfirozi
پستتاریخ: جمعه 30 دی 1390 - 11:59    عنوان: پاسخ به «ای زمین، دهان باز کن!» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 دی 1388

blank.gif

امتياز: 8550

سوه جان ممنون
یک سوال. فکر نمی کنید یک کم بیش از حد دارید به یک طرف تقدس می دید. کسی که بدی در وجودش باشه ، بده. زن و مرد و کوچیک و بزرگ و پیر و جوون هم نداره.
یک سوال. یک خانواده جلو چشمم هست که دو تا بچه دارن. یکی ابتدایی و اونیکی هم چهار پنج بهاری رو دیده. زن سراغ پسر بازی و این حرفها رفت و حالا هم مقدمات طلاق آماده شده. این نمونه در کدوم نوع مثالها - اگر نگیم طبقه بندی ها- جا میگیره؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5  بعدی صفحه 2 از 5

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » ای زمین، دهان باز کن!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc