يك شنبه 16 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » برج تولد شما دوست عزیز!!

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
 برج تولد شما دوست عزیز!! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
bineshan17
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 17:23    عنوان: برج تولد شما دوست عزیز!! پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 2 فروردین 1385
iran.gif

امتياز: 0

امروز تولد دوست خوبمون آدم حاجی بود! یک اردیبهشتی! Smiling
به این بهانه:

دوستان برج تولدشون رو اینجا بگن و اگر دوست ندارن به همه شیرنی بدن حالا تاریخ دقیقش رو نگن! Tongue فقط ماه تولد را! باز هم میخوام آمار بگیرم! Laughing

شما چقدر به این مسئله که میگن من متولد این ماه هستم و خصوصیتم اینه اعتقاد دارید؟
چقدر ویژگیهای خودتون رو منطبق بر ماه تولد خودتون میبینید؟
این ماه تولد چقدر در زنگی ماها میتونه تاثیر داشته باشه؟ Smiling

برای مثال بگم: مدیر و معاون اینجا متولد اردیبهشت هستند.از خصوصیاتی که برای متولدین اردیبهشت ذکر میکنند اینه که مدیران خوبی هستند و ویژگیهای مدیریتی درشون زیاده.بعضی هاشون اصلا مدیر زاده میشوند!! Very Happy (جدی گفتم!)

اصلا این ماه تولد و خصوصیاتی که به اون مرتبط میکنند تا چه حد واقعیت داره؟!
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
bineshan17 از این تاپیک تشکر میکنم 
bineshan17
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 17:24    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

خودم متولد برج حوتم! یعنی اسفند... Smiling Applause Applause Applause Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mehdi2
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 20:39    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 13370

من هم که گفته ام... آبانی ام.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
bineshan17
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 21:08    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

خوب آقای آبانی! من اون همه سوال اون بالا مطرح کردم! چرا هیچ کدوم رو جواب ندادی؟! Sad
بازگشت به بالای صفحه
mehdi2
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 22:34    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

خب، من اعتقادی به همه چیزهایی که در طالع بینی های امروزی در مورد متولدین ماه ها می گویند، اعتقادی ندارم اما میشناسم نمونه هایی را که منطبق با طالع ماه تولدشون هستند! به خاطر همون نمونه ها، در خودم نشونه هایی از مشخصه های مردان آبانی را جستجو کرده ام و خب بعضی هاشون را کشفیده ام...(در این که ما آبانی ها، آدم های بزرگ و بزرگواری هستیم، شک ندارم!)
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
bineshan17
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 23:05    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

در بعضی افراد این نشانه ها اینقدر بارزه که من میتونم بگم چه ماهی بدنیا امده اند! مثلا شما چرا ازخودت تعریف میکنی؟ چون آبانی هستی! Very Happy Laughing
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 17 اردیبهشت 1385 - 02:53    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

سلام؛
من هم كه در تاپيك‌هاي قبل گفتم كه متولد "ارديبهشت" هستم (1365/2/29)

به بعضي از ويژگي‌هاش اعتقاد دارم (شايد اكثرش) و بعضي، نه Winking

ضمنا، bineshan17, جان، خودتون به سئوالات خودتون جواب نداديد ها؟! Surprised
بازگشت به بالای صفحه
libero
پستتاریخ: یکشنبه 17 اردیبهشت 1385 - 13:05    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 10 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 4645

Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
bineshan17
پستتاریخ: یکشنبه 17 اردیبهشت 1385 - 18:51    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

Hamid نوشته است:
سلام؛

ضمنا، bineshan17, جان، خودتون به سئوالات خودتون جواب نداديد ها؟! Surprised

خوب من اول ببینم بقیه چی میگن! بعد خودم هم جواب میدم! Smiling
بازگشت به بالای صفحه
bineshan17
پستتاریخ: یکشنبه 17 اردیبهشت 1385 - 19:17    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

یکی میگفت ماه (قمر) روی آب تاثیر داره چطور در بدن ما و اطوار و حالاتمون تاثیر نداره...نمی شه که چیزی نباشه!
در ضمن منظور از خنده خالی چی بود جناب لیبرو؟ یعنی اینکه در برج سیزدهم بدنیا اومدین؟! Very Happy Tongue Winking
بازگشت به بالای صفحه
libero
پستتاریخ: دوشنبه 18 اردیبهشت 1385 - 09:38    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 10 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 4645

خوب جناب bineshan17, اینم یه Winking جهت خالی نبودن خنده Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
mehdi2
پستتاریخ: دوشنبه 18 اردیبهشت 1385 - 12:01    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

می تونم حدس بزنم که لابد بعد از Winking و Very Happy نوبت به Very Happy و بعدش به Tongue می رسه.

بی نشان هم احتمالا Mad و بعدش Angry می شود.

اما دوستان من همواره love struck هستم! باور ندارید از 118 بپرسید Exclamation
بازگشت به بالای صفحه
sooraty
پستتاریخ: دوشنبه 18 اردیبهشت 1385 - 13:44    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1384
iran.gif

امتياز: 5420

والا منم راضي به زحمت شما نيشتم و هز وقت كه تولدم بشه راضي نيستم شما چيزي برام بخرين ولي حالا چون bineshan17 عزيز اسرار ميكنن و من هم عادت ندارم دل دوستانم رو بشكونم مي گم
من تقيقا متولد
27/9/1366 هستم و لي شناسنامم رو 29 / 9 / 1366 گرفتن ( پس نتيجه اخلاقي بايد دوبار برام جشن بگيرين Very Happy )
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
bineshan17
پستتاریخ: دوشنبه 18 اردیبهشت 1385 - 18:16    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

اصلنش هم جناب لیبرو! نگو خوب! حالا که نمی خواهید بگید ماه سیزدهمی هستین بیخودی وسط بحث بزرگترها خنده و چشمک نپرونین! Very Happy Tongue

mehdi2 نوشته است:

می تونم حدس بزنم که لابد بعد از Winking و Very Happy نوبت به Very Happy و بعدش به Tongue می رسه.

بی نشان هم احتمالا Mad و Angry بعدش می شود.

اما دوستان من همواره love struck هستم! باور ندارید از 118 بپرسید Exclamation

چون شما اینو گفتین من عمرا اگه Angry و Mad بشم! Very Happy تازه کیه که بگه من بداخلاقم! همه خودشون فکر میکنند love struck هستند! Winking Tongue

sooraty نوشته است:

والا منم راضي به زحمت شما نيشتم و هز وقت كه تولدم بشه راضي نيستم شما چيزي برام بخرين ولي حالا چون bineshan17 عزيز اسرار ميكنن و من هم عادت ندارم دل دوستانم رو بشكونم مي گم

لازمه عرض کنم اون اصراره نه اسرار!!! ونیز نیستم نه نیشتم! Very Happy Luighing
آخه بابا این نسل ماها که نسل دیکته و مشق بنویس بودیم وضع املامون اینقدر درامه! وای به حال زبان شیرین فارسی در 20 سال آینده! Sad Worried
بازگشت به بالای صفحه
mehdi2
پستتاریخ: دوشنبه 18 اردیبهشت 1385 - 19:42    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

iran.gif

baz ham man pishnahad mikonam fingilish benevisim in bineshan17 natoneh az ma ghalat begireh Luighing Luighing Luighing
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2  بعدی صفحه 1 از 2

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » برج تولد شما دوست عزیز!!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc