يك شنبه 16 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » برج تولد شما دوست عزیز!!

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 برج تولد شما دوست عزیز!! « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
bineshan17
پستتاریخ: دوشنبه 18 اردیبهشت 1385 - 20:33    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 2 فروردین 1385
iran.gif

امتياز: 0

این یک کودتاست! Very Happy

خداییش اگر انگلیسی تایپ کنین من یکی دیگه هیچ تاپیکی رو نمی خونم! اولا چون بیکار میشم اگه غلط نگیرم! Very Happy دوما حوصله انگلیسی خوندن ندارم! Worried سوما برید یک کم دیکته هاتون رو درست کنین! پس فردا که خواستید وارد جامعه بشید Very Happy Winking Tongue دیگه نمی تونید نامه رو انگلیسی بنویسید.اون وقت اگه غلط املایی داشته باشین آبروتون می ره ها!!! Luighing نگفتین که نگفتی! Tongue

من از همین جا مخالفت خودم رو با این پیشنهاد اعلام میکنم و اینکه این پیشنهاد پاک کردن صورت مسئله است آقای نون قندی! Eshve Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mehdi2
پستتاریخ: دوشنبه 18 اردیبهشت 1385 - 21:10    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 13370

که ما هم شدیم شبیه "آتاترک"

من صد سال هم که همه بگویند، فارسی را کنار نخواهم گذاشت... حتی اگر خودم بگویم!
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Hamid
پستتاریخ: سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1385 - 01:09    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

بچه‌ها يه غلط گرفتم ازش! Very Happy

اين جمله يعني چي اونوقت؟! :

نقل قول:

نگفتین که نگفتی!

منظورتون "نگين كه نگفتي!" بوده؟ Laughing
(شوخي)
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
Meysam
پستتاریخ: سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1385 - 05:47    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 آذر 1384

blank.gif

امتياز: 7580

خوب bineshan17 چي كار كنه مگه كار بدي كه هر كس غلط املايي ديد متذكر بشه
bineshan17 عزيز در ضمن من فكر مي‌كنم كه بعضي از اين غلط‌هاي املايي به خاطر تند تايپ كردن باشه و نه به خاطر دستوري Smiling
تازشم با اين حرفا بحث و عوض نكنيد دقت كنيد ببنيد من متولد چه روز و ماهي هستم:

از اونجا كه من اصلاً ذاتاً آدم تحصيل كرده و فرهنگي هستم Very Happy معلوم ديگه چه روزي به دنيا اومدم روز 16 آذرماه كه روز( ....) است حالا بريد ببنيد 16 آذر چه روزي من كه به خودم افتخار مي‌كنم Applause Applause Applause
خواهش مي‌كنم خواهش مي‌كنم تشويق لازم نيست Applause Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
mehdi2
پستتاریخ: سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1385 - 07:37    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 13370

بابا دانشجو... من از خیابان شما (16 آذر) کتاب زیاد می خرم. تازه اونجا سالن نمایش هم داره.

ما جمعی از جوانان این مرز و بوم و بومرنگ! از شما جناب گربه ی کلاه دار بی امضا! به خاطر این همه خوبی که در خیابانتان برای اهالی فرهنگ گذاشتید تشکر می کنیم.

در ضمن 16 آذر ماه، شهادت سه آذر اهورایی است. شهیدانی که جرمشون مخالفت با حضور رئیس جمهور وقت آمریکا در دانشگاه تهران بود... یادشون گرامی و پر رهرو باد.
بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1385 - 09:06    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

چه تاپیکه جالبی
من اردیبهشتیم
توی یه مجله خوندم که متولیدن اردیبهشت برای کار باید یه جفت کفش آهنی بخنرن و برن سر کار Eshve
دلیلش هم اینه که خیلی خفن کار میکنن !
البته دلیلش هم میتونه این باشه که خیلی بد کفش نگه میدارن Very Happy

یه بار باید بشینم از اول این تاپیک رو بخون
یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
sooraty
پستتاریخ: سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1385 - 13:41    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1384
iran.gif

امتياز: 5420

mehdi2 نوشته است:
baz ham man pishnahad mikonam fingilish benevisim in bineshan17 natoneh az ma ghalat begireh Luighing Luighing Luighing
eino hastam Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Meysam
پستتاریخ: سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1385 - 14:03    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 آذر 1384

blank.gif

امتياز: 7580

آقا مهدي اگه نظرت افتاد اينورا اون صلوات و ولش كن من ديدم به غير از اون از عدد 7 البته انگليسيش خيلي خوشم مي‌ياد و يه طورايي بهش ايمان دارم ببين اگه بيكار شديد و زحمتي نيست يه طرح كوچولو باهاش بزن Smiling
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
bineshan17
پستتاریخ: پنج‌شنبه 21 اردیبهشت 1385 - 12:05    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 2 فروردین 1385
iran.gif

امتياز: 0

اینو یه جای دیگه نمی شد بگین؟ چه ربطی به برج تولد داشت؟! Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » مباحث متفرقه » برج تولد شما دوست عزیز!!
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc