شنبه 15 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » طنز و سرگرمی » جوکستان(محل فروش جوکهای باتربیتی!)

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک
 جوکستان(محل فروش جوکهای باتربیتی!) « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
bineshan17
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 21:29    عنوان: جوکستان(محل فروش جوکهای باتربیتی پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

عضو شده در: 2 فروردین 1385
iran.gif

امتياز: 0

حیف اون همه جوک که پرید!!! Crying

آدم حاجی گرامی! بیا دوباره جوکهات رو بذار! Sad Luighing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
bineshan17 از این تاپیک تشکر میکنم 
bineshan17
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 22:12    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

يه تركه تو خيابون دنبال جاي پارك ميگشته . به خدا ميگه خدايا اگه يه جاي پارك بهم بدي ديگه نماز ميخونم . همون موقع يه جاي پارك خالي ميشه ميگه خدايا نميخواد خودم پيدا كردم Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
bineshan17
پستتاریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1385 - 22:21    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

به خدا میگن چرا اول مرد رو آفریدی و بعد زن رو؟ خذا میگه که شما هم اگر میخواستید چیزی رو بنویسید اول چرکنویس میکنید بعد پاکنویس!!! Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing
(از همه بزرگواران آقا معذرت میخواهم! من که نساختم این جوک رو! Tongue Winking )
بازگشت به بالای صفحه
Hamid
پستتاریخ: یکشنبه 17 اردیبهشت 1385 - 02:44    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 19 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 28580

آقا من يه جوك تعريف مي‌كنم، شما بگيد در اين جوك الان از پسرا طرفداري شده يا دخترا!؟ Sad من هر چي مي‌خونم و فكر مي‌كنم، حاليم نمي‌شه Very Happy

(نعوذ بالله) يه پسره به خدا مي‌گه كه خدايا! چرا دخترا رو اين همه "قشنگ" (بخونيد: خوشگل) آفريدي؟!
خدا مي‌گه:
خوب چون شما ازشون خوشتون بياد و دوستشون داشته باشيد!

بعد پسره عرض مي‌كنه كه:
خوب حالا اين درست،‌ اما چرا اينهمه اونا رو خنگ آفريدي؟! Very Happy Tongue
خدا مي‌گه:
خوب براي اينكه اونا هم شما رو دوست داشته باشن Laughing Surprised

مي‌گم خدا سنگمون نكنه اين چيزا رو مي‌نويسيم Sad
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
bineshan17
پستتاریخ: یکشنبه 17 اردیبهشت 1385 - 18:34    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

خوب این جوک در بدگویی از آقایون ساخته شده!!! Very Happy مثل همون آدم و حوای معروفه که مردا میگن: زنها که آدم نیستند.فوقش باشند حوا هستن! Very Happy زنها هم میگن:راست میگین! چون اگه آدم بودند مردها رو تحمل نمیکردند! Luighing
بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: پنج‌شنبه 21 اردیبهشت 1385 - 20:45    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

به تركه ميگن :
شما به تمساح چي ميگين ؟
ميگه:اِ بالام جان مارو جرِفتييي؟مگه ماجورئت داريم به تمساح چيزي بگيم؟؟؟؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
bineshan17
پستتاریخ: جمعه 12 خرداد 1385 - 23:15    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

خوب من مقداری جوک از جایی کش رفتم که به ترتیب عرض میکنم:

به يكي يه توپ فوتبال نشون دادند و گفتند اين چيه؟؟طرف كلي فكر كرد و بعدگفت:شطرنج گردالي!!! Surprised Luighing
----------------------------------------
يه يارويي به غضنفر فحش مي ده

غضنفر مي گه : با كي بودي ؟

طرف مي گه : با تو بودم .

غضنفرمي گه : برو خدا رو شكر كن كه با تو بودي ، وگرنه ... Luighing

--------------------------------------
روز قيامت خدا به مردا ميگه: اونايي كه زن ذليل بودن سمت چپ بقيه سمت راست. همه ميرن سمت چپ فقط يكي نميره. خدا بهش ميگه چرا تو نرفتي اونور؟ ميگه: خانومم گفته اينجا وايسا Laughing Laughing
---------------------------------------
يكي ميره خياطي پارچه رو ميده و ميگه:
اينو برام كت و شلوار بدوز فردا نيام بگي خسته بودم
سوزن نداشتم
نخم تموم شده بود
دگمه نداشتم
برق نبود
چرخ خياطي خراب بود
با قيچي دستمو بريدم ............بده اصلآ نمي خواد بدوزي!!!!!!! Very Happy Winking Luighing
يه بار به يه تركه يه ماشين هديه ميدن كه فرمونش سمت راست بوده . يه چند هفته ميگذره رفيق تركه ميبيندش بهش ميگه : از ماشينت راضي هستي !؟ مشكلي نيست !؟

تركه ميگه آره خوبه ولي نميدونم چرا هروقت ميخام تف كنم بيرون رو زنم ميفته !!!!!! Laughing

يارو ميره قبرستون ميبينه همه ي مرده ها اومدن بيرون رو قبراشون نشستن از يكيشون ميپرسه چه خبره ميگه : والا سوال هاي شب اول قبر لو رفته گفتن بيرون باشيد تا دوباره طرح كنيم!!!!!
Very Happy Luighing
-------------------------------------
تركه داشته يكي رو ميزده و هي ميگفته: كمك!! كمك!! يكي ازش ميپرسه تو كه داري ميزنيش ديگه واسه چي كمك ميخواي . ميگه : آخه گفته اگه بلند شم زندت نميزارم !!!! Very Happy
به یه ترکه میگن جسم شفاف رو تعریف کن میگه جسمی که بشه از این طرف اون طرفشو ببینی. میگن باریک الله یه مثال بزن؟ میگه نردبون Laughing
بازگشت به بالای صفحه
bineshan17
پستتاریخ: جمعه 12 خرداد 1385 - 23:19    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

یه روز به یکی میگن شغلت چیه؟ میگه: یه اطلاعاتی هیچ وقت شغلشو به کسی نمیگه. Tongue
------------------------------------
دو نفر به تاکسی میگن: سه نفر شوش. راننده میگه: شما که دو نفرید!! میگن: مگه خودت نمیای؟؟!! Very Happy
یه نفر رشته اش دامپروری بوده ولی روش نمی شده به کسی بگه، ازش میپرسن رشته ات چیه؟ میگه: دامپیوتر گرایش پشم افزار Laughing Surprised
یه باهوشی میره لیوان بخره، فروشنده لیوان رو بر عکس میذاره جلوش؛ یارو نگاه میکنه میبینه سر(ته) لیوان بسته است، به فروشنده میگه آقا این لیوان که سرش بسته است!!!

فروشنده برای اینکه به یارو حالی کنه این ته لیوانه نه سرش، بدون اینکه چیزی بگه لیوان رو بر عکس میکنه، بعد یارو یه نگاه می کنه و با تعجب میگه: ای بابا تهش هم که سوراخه!!! Luighing

----------------------------------------
یه بروز به یه اسکلت میگن یه دروغ شاخدار بگو. میگه: تو پو لو یم تو پو لو گونه هام قدر هلو Very Happy
و یه روز یه یاکریم با یه مرغ عشق ازدواج میکنن، بچه شون کریم عشقی در میاد Laughing
بازگشت به بالای صفحه
bineshan17
پستتاریخ: جمعه 12 خرداد 1385 - 23:26    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

داره کولاک می‌کنه!
داره کولاک می‌کنه!

iran.gif

یارو ميخواسته زير دريايي امريكا رو تو خليج فارس غرق كنه بعد کلی فکر کردن لباس
غواصی می پوشه و تا نزدیک زیردریایی شنا میکنه... یواش میره تا دم در زیر دریایی..
در ميزنه و فرار ميكنه
Luighing
-------------------------------------------
به یه الاغی میگن: چرا گوشهات این قدر درازه؟!;میگه: هر خوشگلی بالاخره یه عیبی هم داره. Laughing
---------------------------------------------
دو نفر میرن شکار خرگوش. اولی میپرسه حالا چه جوری خرگوش شکار کنیم؟؟ دومی میگه: برو پشت بوته ها صدای هویج در بیار Very Happy
--------------------------------------------
يكي ميره عسلويه با خودش در ماشين ميبره !
ميگن اين چيه؟
ميگه هر وقت گرم شد شيشه اش رو مي كشم پائين Tongue
------------------------------------------
طرف!!! مي‌ميره مي‌ره اون دنيا، ازش مي‌پرسن چي شد مردي؟ ميگه داشتم شير مي‌خوردم ! ميگن: شيرش فاسد بود؟ ميگه نه بابا، گاوه يهو نشست Surprised Laughing
-----------------------------------------
یه روز یه گاوه سرما میخوره به جای شیر بستنی میده Very Happy
به .....كافر ميگن اگه تو دريا يه كوسه دنبالت كنه چيكار ميكني؟‌ميگه ميرم بالاي درخت ..ميگن بي فكر اونجا كه درخت نداره..جواب ميده : مجبورم ميفهمي ؟؟‌مجبوررررررررر Very Happy Laughing
يه روز يه بچه هويج با مامانش ميره بيرون دم يه آبميوه گيري به مامانش ميگه مامان جون وايسا آب هويج دارم !!! Very Happy
يکي رفت تونس . . . يکي رفت نتونس !!!! Cool
يارو داشته خرما خيرات مي کرده يکي مياد يه مشت بر مي داره ، شاکي مي شه مي گه : هههههههههههههههههههههوي !!!! يک نفر مرده ... اتوبوس که چپ نکرده !! Winking
-----------------------------------------
يارو شوته!! مي خواسته ماشينش رو بشوره از پلاکش شروع مي کنه بهش مي گن چرا از پلاک شروع کردي ميگه آخه اوندفعه از سقف شستم رسيدم به پلاک ديدم مال خودم نيست Surprised Eshve
يك روز يك شوتي! سرشو بدون انكه اب بزند شامپو ميزند
ازش ميپرسند چرا بدون اب سرتو شامپو مي زني ميگه روش
!! نوشته براي موهاي خشك!!!! Tongue
یه روز معلم کودکستان داشته از بچه ها می پرسیده که در آینده میخواهید چکاره بشید.احمد : من میخوام خلبان بشم.رامین:من میخوام دکتر بشم.سارا : من میخوام یک مادر خوب بشم.رضا:من هم میخوام به سارا کمک کنم! Laughing Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
sooraty
پستتاریخ: جمعه 19 خرداد 1385 - 12:59    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1384
iran.gif

امتياز: 5420

با عرض پوزش از خانم معلم Worried
يه روز يه پژو از فلوكس مي پرسه چرا چشمات زده بيرون ؟
فلوكسه ميگه اگه تو هم موتورت توي نشيمنگاهت Cool بود از اين هم بد تر مي شدي Laughing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mehdi2
پستتاریخ: جمعه 19 خرداد 1385 - 23:23    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 13370

یکی که تازه فولوکس قورباغه ای خریده بوده ماشینش خراب می شه.. کاپوت ماشین را میزنه بالا، می بینه خالیه... میگه ای داد موتور ماشینم را دزد برده... داد و هوار که مردم جمع میشن دورش، از اون میون یک شوخی به قهرمان داستان ما میگه.. برو خدا رو شکر کن این آلمان ها که بازی افتتاحیه جام جهانی را چهار دو بردند، برای شادباش پیروزیشون یک موتور زاپاس در صندوق عقب فولوکس ها گذاشتن...مرد داستان ما این ماجرا را باور می کنه و طرف دار تیم آلمان در جام جهانی می شود.... کاش ایران خودرو هم در صندوق عقب ماشین هاش چنین هدایایی می گذاشت... Luighing Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: پنج‌شنبه 2 شهریور 1391 - 09:48    عنوان: پاسخ به «جوکستان(محل فروش جوکهای باتربیتی!)» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

لهجه کلاغ ها در نقاط مختلف کره زمین:

اردبیل: گار گار !

اصفهان: قارس قارس !

شیراز: قارو قارو !!

یزد: قِر قِر !

امارات: قارع قارع !

اسپانیا: قارینول قارینول !

ایتالیا: قارییانو قارییانو !

المان: قارش قارش !

فرانسه: کامینتاله قار ! کامینتاله قار !!

چین: قارچ قیرچ قورچ !

روسیه: قاریوف قاریوف !

آبادان: ... چیه کا ؟ تا حالا عقاب ندیدی ؟!!
-- [/color]
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
D77
پستتاریخ: جمعه 28 مهر 1391 - 16:49    عنوان: لرستانیه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شروع فعالیت
شروع فعالیت

عضو شده در: 17 مهر 1391

امتياز: 50

به ... میگن زنتو بیشتر دوست داری یا الاغتو کمی فکر میکنه میگه خدا بکشتت منو گذاشتی سر دو راهی Applause
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک صفحه 1 از 1

فهرست انجمن‌ها » طنز و سرگرمی » جوکستان(محل فروش جوکهای باتربیتی!)
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc