چهار شنبه 12 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » انتظارهای من از شهرداری ساوه

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2
 انتظارهای من از شهرداری ساوه « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
soveh
پستتاریخ: شنبه 23 اردیبهشت 1391 - 20:18    عنوان: پاسخ به «انتظارهای من از شهرداری ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

خیلی جالب بودadame_haji, جان

راستی قابل توجه شهرداری ساوه:

یه ساختمون دقیقاً جلوی سالن سلمان ساوجی دارن میسازن که میل گرد های یارو دقیقاً تو حلق ماشین ملت میره...هرچی هم تذکر دادیم کسی گوشش بدهکار نیست...

ما چکار باید بکنیم؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: شنبه 23 اردیبهشت 1391 - 20:36    عنوان: پاسخ به «انتظارهای من از شهرداری ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

تو رو به قرآن آقای شهردار از الان به فکر یه پارکینگ پر و پیمون باش واسه مرکز شهر.... که ایشالا تا ده سال دیگه افتتاح بشه! حضرت عباسی ُمردیم از بس دور زدیم واسه یه جا پارک ناقابل.....آخه این قدر ماشین تو ساوه چی می‌کنه؟ خوبه ما هم زوج و فرد کنیم نه؟ Very Happy

این کشتارگاه و بر دارین از ورودی ساوه، بابا خدا رو خوش نمیاد مهمانان عزیزی که از سمت ترمینال میان در بدو ورود با بوی لاشه‌ی حیوون پذیرایی بشن Sick

بابا جون اصولاً دست انداز چیزی است و یا زنگ خطری است برای رانندگان تا سرعت خود را کم کنند...نه چیزی برای پایین آوردن جلو بندی ماشین Very Happy و یا سنجش استقامت ماشین در کوه پیمایی Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 2 خرداد 1391 - 19:33    عنوان: طرح های جدید شهرداری ساوه پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

آیا شما هم از طرحهای جدید و بعضاً در حال ساخت شهرداری ساوه خبر دارید؟

سوال من از شهرداری ساوه: بهتر نبود که قبل از آغاز به ساخت طرح های جدید از مردم هم نظر خواهی می کردید؟
و اینکه مشخص نیست که همخوانی بعضی از طرح های شهرداری با فرهنگ و بوم شهر ساوه چیست. و چرا از هویت تاریخی شهر ساوه الگو برداری نشده است؟

ساختمان جدید شهرداری ساوه( ظاهرا 12 طبقه)

طرح جدید مربوط به میدان انقلاب ساوه!

بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: سه‌شنبه 2 خرداد 1391 - 20:07    عنوان: پاسخ به «انتظارهای من از شهرداری ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

طرح ساختمان شهرداری مال سال 2069 هست دیگه !!!!
میدون انقلاب هم که خوابی خوش احوال بیش نیست

rezvaneh نوشته است:
تو رو به قرآن آقای شهردار از الان به فکر یه پارکینگ پر و پیمون باش واسه مرکز شهر.... که ایشالا تا ده سال دیگه افتتاح بشه! حضرت عباسی ُمردیم از بس دور زدیم واسه یه جا پارک ناقابل.....آخه این قدر ماشین تو ساوه چی می‌کنه؟ خوبه ما هم زوج و فرد کنیم نه؟ Very Happy

این کشتارگاه و بر دارین از ورودی ساوه، بابا خدا رو خوش نمیاد مهمانان عزیزی که از سمت ترمینال میان در بدو ورود با بوی لاشه‌ی حیوون پذیرایی بشن Sick

بابا جون اصولاً دست انداز چیزی است و یا زنگ خطری است برای رانندگان تا سرعت خود را کم کنند...نه چیزی برای پایین آوردن جلو بندی ماشین Very Happy و یا سنجش استقامت ماشین در کوه پیمایی Very Happy

بنظر من ماشینهایی بسازن که دو طبقه بشه روی هم پارک بشن
نظرتون چیه ؟
خطر که گذاشتن
توی خیابون تهران که 2 تارشته کوه گذاشتن
فقط یه تابلو نزاشتن که بگن به رشته کوه نزدیک میشین Luighing

راستی خیابون هلالی چرا مستقیم نیست ؟ پیچش داره ؟
من فکر کنم خونه فک و فامیلاشون توی این خیابون بوده زمون های قدیم . و میخواستن خونشون بیفته بحر خیابون Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
atena
پستتاریخ: سه‌شنبه 2 خرداد 1391 - 21:46    عنوان: پاسخ به «انتظارهای من از شهرداری ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

soveh,ميگم منم كه چند وقت پيش رو پورتال شهرداري اين طرح مخصوصا دروازه قرآن رو ديدم ياد شيراز افتادم Very Happy بالاخره اينم يه جوريشه
كلا توي هر جا ميريم ميبينيم داره يه جورايي از طرح‌هاي شهر ها و كشورهاي ديگه الگو برداري ميشه
بدودن توجه به فرهنگ اصيل و غني ساوه (شهر ساوه) جان
بازگشت به بالای صفحه
Aliabadi
پستتاریخ: چهار‌شنبه 3 خرداد 1391 - 14:15    عنوان: پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 30 بهمن 1388

blank.gif

امتياز: 60455

سوه دوست عزيز تايپك بسيار جالبي رو باز كرديد. آفرين ApplauseApplauseApplause

يك پيشنهاد به شهردار عزيز شهر ساوه دارم و اون اينه در هر ماه يك روز ثابت رو براي پاكسازي و بهسازي شهر ساوه اعلام كنند وبا مديريت مسئولين شهرداري از نيرو هاي خوب و مردمي براي بهبود چهره شهر استفاده شود و اين دسته اقدامات علاوه بر تقويت روحيه احساس مسئوليت پذيري روحيه دوستي و تعاون را در سطح شهر هم تقويت ميكنه. اگر هر كس فقط در ماه يك يا دو ساعت هم به شهرداري در اين امور كمك كنه شاهد تغيير و تحولات زيادي شهر ساوه خواهد بود. كس نخارد پشت من جز ناخن سر انگشت من . با همين قدمهاي كوچك تحولات بزرك و مثبت بوجود ميايد. بهترين نيروي كمك كننده هم دانش اموزان و دانشجويان ساوه هستند كه حتما دو سه ساعت خالي رو تو ماه دارند.

نيروهاي تازه نفس و جوان شهر ساوه ميتونند به شهرداري در نظافت و پيرايش خيابانهاي شهر و كلا هر برنامه و طرح و سازنده كمك كنند البته طراح برنامه كار شهرداري بايد باشه تا همه چيز منظم و مرتب اجراء بشه. به هر فردي كه در اين برنامه ها ي افتخاري كمك ميكنه به نسبت شركت و تكرار در اين برنامه هاي سازنده يك نشان اهدايي و جايزه اي از ساوه شهر انار داده بشه و د ر روزنامه هاي شهر از اين افراد كمك كننده تقدير ي صورت بگيره. دانشجو هاي بسيار عزيز و خلاقي هستند كه ميتوانند در امر بهسازي شهر نظرات و اقدامات خيلي مفيدي رو ارائه بدهند و اگر طرحهاي و برنامه هاي مناسب موجود باشه ايندسته دانشجويان عزيز هم مدد رسان خواهند بود. لازمه اين اقدامات مديريت و طرحهاي خلاقانه و احساس دلسوزي شهروندان ساوه اي هستش. موفق باشيد.
بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: چهار‌شنبه 17 خرداد 1391 - 13:25    عنوان: پاسخ به «انتظارهای من از شهرداری ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

بچه ها یه طرح مهندسی بیسوادی هم دارن تو میدون آزادی ساوه میزنن Hypnotized
بزار آماده که شد یه عکس میندوازم با توضیحات لازمه که بگم مهندسی بیسوادی یعنی چی
بقول یکی از مهندس های راه سازی توی این شهرداری ساوه تا دلت بخواد مهندس بیسواد با ادعای زیاد خدا وکیلی ظلمه . انصافا ظلمه
نمونش :
یه بار رفتم شهرداری یه نامه نوشته بودم
گفتن بده دفتر خونه ثبت کنن
رفتم دفتر خونه دقیقا نیم ساعت طول کشید کارم انجام بشه (یه نامه ثبت کردن )
یه کارمند جدید آورده بودن که تایپ کردن بلد نبود . 4 تا خط نامه رو 15 دقیقه طول کشید تایپ کنه . یعد از 15 دقیقه 3-4 دقیقه با مانیتو خیره شده بود
بعد از 3-4 دقیقه از بغل دستیش پرسید به مشکل برخوردم .
بغل دستیش گفت اشتباه هی تایپ کردی . گفت : این نامه جزو نامه های رسیدست . اما تو در قسمت نامه های صادره تایپ کردی !!!!!!!!!!! Surprised
آخه نامردی تا چه حد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این بشر نه تایپ بلد بوده نه به کامپیوتر مسلت بوده نه فرق نامه صادره رو با وارده میدونسته .
بعد نیم ساعت یکی از کارمنده هایی که توی دفتر کز کرده بود (یعنی دزدی در کار . بجای اینکه در پست خودش باشه اومده بود داشت اونجا استراحت میکرد)گفت اول نامه منو تایپ کن بعد نامه ارباب رجوع !!!! که من دیگه از کوره دررفتم گفتم
مرد نا حسابی تو برای ثانیه ثانیه اینجا بودن و بیکار نشستن داری حقوق دریافت میکنی اما من از مرخصی بدون حقوق دارم استفاده میکنم . برو پشت میزن بشین وقتش خالی شد نامه شما رو تایپ میکنه . (همکاراش هم حرف منو تایید کردن
که به یارو برخورد و بعد از نیم ساعت نامه من تایپ شده
خراب بشه اون دم و دستگاهی که یه نفر بدون صلاحیت نشسته و تایپ کردن و سلسله مراتب اداری و ... رو بلد نیست و معلوم نیست از چه طریقی وارد شهرداری شده داره حق و حقوق مردم رو ضایع میکنه و به شعور مردم توهین میکنه
نقل قول:
این نامه جزو نامه های رسیدست . اما تو در قسمت نامه های صادره تایپ کردی !!!!!!!!!!! Surprised

آقای شهردار شما که انسان فرهیخته ای هستید لطفا به فکر شهرمان باشید
ما از شما انتظار داریم تا جلوی این کارشکنی ها رو بگیرید . چشم امید ما به شماست
دور میدون آزادی دور برگردون زدن بدون رعایت فاصله از میدان و رعایت فضای انبارش ماشین های متوقف شده در قبل از میدان و سایز معبر رو هم اینقدر کوچیک زدن که یه ماشین به زور میپیچه
کامل شد عکسش رو میندازم
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
neda_y
پستتاریخ: پنج‌شنبه 18 خرداد 1391 - 09:39    عنوان: پاسخ به «انتظارهای من از شهرداری ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مدیر انجمن
مدیر انجمن

عضو شده در: 15 اسفند 1387
iran.gif

امتياز: 8705

لطفا لطفا لطفا و باز هم لطفا ديگه درختهاي شهر رو قطع نكنيد آقاي شهردار محترم
به خدا درخت ها موجود زنده هستن نفس ميكشن
Crying
به ياد درخت هاي قديمي بالغ بر 100ساله بلوار سيد اسحاق
درختهاي سرسبز خيابان جمهوري Worried

واقعا الان بلوار سيد اسحاق قشنگ شده با اون سبد ميوه هاي مسخره كه الان هم يه نخل!!! خشك شده وسطشونه
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 18 خرداد 1391 - 19:43    عنوان: Re: پاسخ به «انتظارهای من از شهرداری ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

neda_y نوشته است:
لطفا لطفا لطفا و باز هم لطفا ديگه درختهاي شهر رو قطع نكنيد آقاي شهردار محترم
به خدا درخت ها موجود زنده هستن نفس ميكشن
Crying
به ياد درخت هاي قديمي بالغ بر 100ساله بلوار سيد اسحاق
درختهاي سرسبز خيابان جمهوري Worried

واقعا الان بلوار سيد اسحاق قشنگ شده با اون سبد ميوه هاي مسخره كه الان هم يه نخل!!! خشك شده وسطشونه

به نظرتون یکی از علتهای هوای خوب ساوه Very Happy همین قطع کردن درختهاش و احیا نکردن فضای سبزش نیست؟
2-3 روز پیش یه مطلب تو روزنامه همشهری خوندم که گفته بود یکی از علتهای اصلی این ریزگردها و هوای خشک و گرم ساخت سد و خشک کردن مراتع و جنگلهاست.
Confused

نظر شما چیه؟ چرا ساوه درخت درست و حسابی نداره؟
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: شنبه 27 آبان 1391 - 15:27    عنوان: پاسخ به «انتظارهای من از شهرداری ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

نظرتون درباره اين طرح‌ها كه بالاي 200 ميليون آب خورده چيه؟؟؟

تو ميدون امام احتمالا بايد يكي از اين دو مورد حذف بشه؛ كه اون يكي قابل رويت باشه
يعني اصلا جاي مناسبي گذاشته نشده اين تلوزيووووون
به هر حال اگه قراره از اين طرح استفاده بشه بايد يه جاي مناسب گذاشته ميشد
حالا مثلا شما فكر كنيد توي اين دو تا بخوان مثلا فوتبال پيروزي- استقلال ساعت چهار بعد از ظهر پخش كنن فكر كنم چند تا خيابون اصلي رو بايد ببندند!! Exclamation
خب البته احتمالم داره كه اصلا قصد داشته باشن فقط تبليغات بزارن براش كه فكر نكنم اونم....
(نظر شخصي هست شايد دليل قانع كننده اي هم داشته باشن واسه اين كار.... به نظرم كنار درياچه خيلي جاي مناسب تري بود)
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: یکشنبه 28 آبان 1391 - 13:42    عنوان: پاسخ به «انتظارهای من از شهرداری ساوه» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

نقل قول:
حالا مثلا شما فكر كنيد توي اين دو تا بخوان مثلا فوتبال پيروزي- استقلال ساعت چهار بعد از ظهر پخش كنن فكر كنم چند تا خيابون اصلي رو بايد ببندند!!

به به از میدون آزادی که بگذریم و این مشکلات رفت و آمد ماشین ها رو زیر سیبیلی رد کنیم و نیمه پر؛ لیوان کلاً خالی رو به زوز ببینیم Very Happy میرسیم به این تلویزیون گنده‌ها Very Happy

ای بیت المال دلم برات کبابه Sad

آتنا جان پخش فوتبال استقلال_پرسپولیس بخوره تو سر دشمنای اسلام Very Happy این چشم و چال ما رو بگو که موقع رد شدن از اونجا کور می‌شه و چند ثانیه‌ای با چشم بسته و ذکر سلام و صلوات از خود خدا بگیر تــــــــــــــــــا امام دورازدهم از محوطه خطر رد می‌شیم Luighing

حالت عادی نصم راننده ها که یکیشون بنده باشم مشکل بینایی دارن Hypnotized و خیلی همت کنیم بتونیم قله‌‌های پر افتخار دست اندازهای محترم رو که فقط برای گرفتن سرعت و نه داغون کردن پیکره‌ی ماشین تعبیه شدن Very Happy رو رد کنیم! آخه دیگه این نور تیلیویزیون Very Happy چی بود این وسط!

خدا به هممون رحم کنه Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2 صفحه 2 از 2

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » انتظارهای من از شهرداری ساوه
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc