چهار شنبه 12 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » ورود ممنوع

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی
 ورود ممنوع « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
Shabnam_khaleh
پستتاریخ: دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 - 12:25    عنوان: ورود ممنوع پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 14 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 1850

قابل توجه خانوم ها این تاپیک مخصوص دردودل های شماست
مطمئنا توی زندگیتون با( ورود ممنوع) های زیادی برخورد کردید که برای شما ورود ممنوع بوده ولی برای اقایان نبوده
مطمئنا توی زندگیتون حق زیاد ناحق شده بخاطر اینکه یه زنی
میخوام ازهمه اینا بگیم ازهمه خط قرمز ها ی که حقمون نبوده
از همه موقعیتهای که برامون پیش امده وبه خاطر دستکم گرفتنمون یا داشتن یه رقیب مرد اون موقعیت از دست دادیم
این همه بی توجهی به خانموم ها فقط بخاطر یک طرز فکر اشتباه (برتری مرد نسبت به زن )
حرفهای که ته دل هممون هست Sad
تمام نامردی ها ونا حقی ها که برامون پیش امده رو توی این تاپیک مینویسیم

این مطلب آخرین بار توسط Shabnam_khaleh در دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 - 12:41 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
تشکرها از این تاپیک
soveh(دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 - 18:55), Shabnam_khaleh از این تاپیک تشکر میکنم 
Shabnam_khaleh
پستتاریخ: دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 - 12:40    عنوان: پاسخ به ورود ممنوع پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

دختر داییم حسابدار یه شرکته چند وقت پیش میخواستن برای اون قسمتی که کار میکنه یه سرپرست انتخاب کنن تو قسمت اونا یه اقا باشرایط یکسان دختر داییم هم بوده با این تفاوت که تسلط بر زبان خارجه دختر داییم خیلی بیشتر از اون اقا بوده
تسلط روی زبان خارجه یکی از ملاکهای مهم مدیر شرکت بوده برای انتخاب این سمت
ولی چون اقای مدیر هم از اون تیپ ادما بوده که خانوم ها رو دست کم میگرفته Mad برای این سمت اقا رو انتخاب میکنه
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 - 18:53    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

پیلیز کجا به این سرعت؟

habnam_khaleh, جان این چیزایی که میگی مال 47 سال و نیم پیشه

اولا حسابداری چه ربطی به زبان خارجی داره؟ Confused
بگذریم!

اینی که شما میگی خیلی قدیمی شده...الان حق و حقوق ما آقایون را بخاطر داشتن هوای خانمها عین آب خوردن میخورن...مثال میخوای؟ 400 تا دارم...بگم؟

اتفاقاً جاهای بسیاری هست که تو دل ما آقایون مونده که بخاطر شما خانوما مارو راه نمیدن

مثل: پاتختی،تولد،اصل مراسم عقد،کلی سفره و مجلس،نامزدی، حنابندون و کلی مهمونی خانمها............
Very Happy
اتفاقاً من خیلی شاکی ام....چه سمت هایی و چه کارهایی را که بخاطر یه خانم اون هم بخاطر صورتش و زیباییش از دست ندادم...چون مدیر میخواس وردستش یه خانم خوشگل مهندس باشه نه یه آقای مهندس ضمخت!!!!!

و تاسف بخورید بخاطر توجهات و دلسوزیهایی که از سر نیت های خراب به خانم ها میشه......ای کاش نمیشد

این مطلب آخرین بار توسط soveh در دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 - 19:32 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 - 19:21    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

درد و دل؟؟ Worried

داغ دل ما رو تازه نکنShabnam_khaleh عزیز Crying Crying Crying

سوه جان! عقد Luighing حنابندون Very Happy ....
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 - 19:30    عنوان: Re: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

rezvaneh نوشته است:
درد و دل؟؟ Worried

بحلهVery Happy
وقتی از 4 سالگی مارو راه ندادن خب برای ما جالبه که بدونیم که چه خبره که راه نمیدن
علت کنجکاوی آقایون همون تابلو ورود ممنوعی هست که خانم ها به ما نشون دادن
حالا ما بیشتر با ورود ممنوع روبرو هستیم یا خانم ها؟
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
rezvaneh
پستتاریخ: دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 - 20:06    عنوان: Re: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

soveh نوشته است:
rezvaneh نوشته است:
درد و دل؟؟ Worried

بحلهVery Happy
وقتی از 4 سالگی مارو راه ندادن خب برای ما جالبه که بدونیم که چه خبره که راه نمیدن
علت کنجکاوی آقایون همون تابلو ورود ممنوعی هست که خانم ها به ما نشون دادن
حالا ما بیشتر با ورود ممنوع روبرو هستیم یا خانم ها؟

باز هم.... یا خانم‌‌هاVery Happy
بازگشت به بالای صفحه
Shabnam_khaleh
پستتاریخ: دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 - 23:01    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

sovehعزیز خوبه خودت میگی جشن حنابندان وعقد و...
بلاخره یه روزی مراسم جشن عقد وعروسی خودت میشه اونموقعه ازاین ورود ممنوعی رد میشی
به افتخار عروس وداماد بزن اون دست قشنگه روApplauseVery Happy
یا اینکه میتونی فیلم عروسی خواهرت رو ببینی Very Happy
در ضمن دختر داییم چند بار برای ماموریت کاری به خارج کشور رفته
شرکتشون نمایندگی های زیادی در داخل وخارج کشور داره
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 - 23:29    عنوان: Re: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Shabnam_khaleh نوشته است:
sovehعزیز خوبه خودت میگی جشن حنابندان وعقد و...
بلاخره یه روزی مراسم جشن عقد وعروسی خودت میشه اونموقعه ازاین ورود ممنوعی رد میشی
به افتخار عروس وداماد بزن اون دست قشنگه روApplauseVery Happy
یا اینکه میتونی فیلم عروسی خواهرت رو ببینی Very Happy
در ضمن دختر داییم چند بار برای ماموریت کاری به خارج کشور رفته
شرکتشون نمایندگی های زیادی در داخل وخارج کشور داره

اصل ماجرارو ول کردیو گیر دادی به حاشیه هاVery Happy

اون مثالهارو بخاطر عبارت ورود ممنوعت گفتم

و جدای این حرفا برای من جالبه که تو خیلی از اداره ها یا پیش پلیس راهنمایی رانندگی هوای خانم ها را دارند که البته این هم نه از روی شعور و درکشون نسبت به خانمها بلکه بخاطر....
که امیدوارم اگر جایی یک خانم این حرکت را دید با کیفش تو صورت اون کارمند بزنه.Smiling
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 - 23:35    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

Shabnam_khaleh, جان البته این را هم بگم که امسال از بابت اینکه یک زن نماینده ساوه شد خیلی خوشحالم، به قابلیت های ایشون فعلاً کاری ندارم...فقط و فقط از این بابت که یه خانمه

همیشه به خانم های فامیل و خواهر و...میگفتم که چطوره که شماها نصف جمعیت شهرید ولی هیچوقت یه نماینده ی زن نداریم؟ یعنی خودتون هم خودتونو قبول ندارید؟ که خداروشکر این دوره....

و امیدوارم دوره ی بعد ایشون برای ریاست مجلس اعلام آمادگی کنن....راستی میتونن این کارو انجام بدن؟ یعنی یه زن میتونه رئیس مجلس ایران بشه؟

فردا یه خاطره از تضییع حقوق آقایون در حضور خانمها که برای خودم پیش اومده خدمتتون میگم...ببینید که اوضاع چطوریه....

شما هم از تضییع حقوقتون بگید
بازگشت به بالای صفحه
Shabnam_khaleh
پستتاریخ: سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1391 - 09:43    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

از اداره راهنمایی وراندگی گفتی یاد راننده های مردی افتادم که تا چششون به یه خانم می افته که داره رانندگی می کنه بهش گیر میدن یا پشت ماشینش وامیسن وهی بوق می زنن(البته توی ترافیک وجای که جایز نیست) می دونی برای چی فقط برای اینکه اعصابش رو خورد کنن چون یه زنه.
موارد خیلی زیادی رو دیدم که تا می بینن راننده خانومه ازش راهی که نوبت اونه وحقشه زورکی میگیرن .
مثلا برای خودم دو بار پیش امده توی میدون ازادی موقعی که ترافیک سنگین تو میدون بوده یارو دستش رو گذاشته رو بوق Angry اخه نمی بینی کوری ترافیکه نمی تونم تند تر از این برم Angry
یه بار دیگه هم یه نفر از بیرون میدون چنان باسرعت امد به خیال خودش خواست زرنگی کنه واز من سبقت بگیره محکم کوبید به من از ماشین امد پایین وبا کمال پرویی گفت مگه نمی بینی من دارم میام یه خورده میکشیدی اونورتر خندم گرفته بود گفتم یعنی میرفتم توی فضای سبز میدون من که چسپیدم به جدول کجا برم گفت نه یه خورده سرعتت رو کم میکردی گفتم ببخشید این شما بودین که باسرعت 60-50امدی جالب اینه بی سواد تا قبل از اینکه افسر بیا فکر میکرد مقصر منم (پاش بیفته همین مردا میگه خانوما از قوانین هیچی نمیدونن ولی نمیدونم چرا70درصد تصادفات توسط اقایان شکل میگیره) Confused
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1391 - 18:48    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

نقل قول:
نمیدونم چرا70درصد تصادفات توسط اقایان شکل میگیره

این آمار از کجاس؟ Very Happy

ولی جوابش این میتونه باشه: چون 91.73 % راننده ها مرد هستن( منبعش همون منبع بالائیه)

والله این صحبت شما مختص خانمها نیست...بارها شده که پشت سر من هم با اینکه می بینن منم تو ترافیکم دائم بوق میزنن، برای آرامش میتونید 4 تا فحش آبدار تو دلتون به یارو بدید و برای آرامش بیشتر صدای ضبط را زیادتر کنید و شیشه را بالا بدید و برای لذت بیشتر از حضور بلانسبت چنین گاوهای دو پایی دستتون را از شیشه بیرون بیارید و علامت بدید که بیا برو و یارو که راهو بسته میبینه بیشتر آتیش میگیره Very Happy

اگه میشه مثال های بهتری از تضییع حقوق خانم ها بخاطر زن بودنشون بزنید...تضییع حقوقی که مختص خانم هاست.
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1391 - 19:09    عنوان: Re: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

blank.gif

Shabnam_khaleh نوشته است:
از اداره راهنمایی وراندگی گفتی یاد راننده های مردی افتادم که تا چششون به یه خانم می افته که داره رانندگی می کنه بهش گیر میدن یا پشت ماشینش وامیسن وهی بوق می زنن(البته توی ترافیک وجای که جایز نیست) می دونی برای چی فقط برای اینکه اعصابش رو خورد کنن چون یه زنه.
موارد خیلی زیادی رو دیدم که تا می بینن راننده خانومه ازش راهی که نوبت اونه وحقشه زورکی میگیرن .
مثلا برای خودم دو بار پیش امده توی میدون ازادی موقعی که ترافیک سنگین تو میدون بوده یارو دستش رو گذاشته رو بوق Angry اخه نمی بینی کوری ترافیکه نمی تونم تند تر از این برم Angry
یه بار دیگه هم یه نفر از بیرون میدون چنان باسرعت امد به خیال خودش خواست زرنگی کنه واز من سبقت بگیره محکم کوبید به من از ماشین امد پایین وبا کمال پرویی گفت مگه نمی بینی من دارم میام یه خورده میکشیدی اونورتر خندم گرفته بود گفتم یعنی میرفتم توی فضای سبز میدون من که چسپیدم به جدول کجا برم گفت نه یه خورده سرعتت رو کم میکردی گفتم ببخشید این شما بودین که باسرعت 60-50امدی جالب اینه بی سواد تا قبل از اینکه افسر بیا فکر میکرد مقصر منم (پاش بیفته همین مردا میگه خانوما از قوانین هیچی نمیدونن ولی نمیدونم چرا70درصد تصادفات توسط اقایان شکل میگیره) Confused

Shabnam_khaleh عزیز، اصنم خودتو عصبانی نکن...مردا همشون همینطورینVery Happy( الان سوه یه چیز می‌گه) کلاً به ما خانم‌ها حسودی می‌کنن....مخصوصاً تو رانندگی....چون نمی‌تونن همزمان هم موسیقی گوش بدن....هم با موبایل حرف بزنن...هم سبقت بگیرن....هم تو آینه موهاشون رو درست کنن..هم...هم....همVery Happy

بذار اینقدر بوق بزنه تا.....Very Happy

یکی از اخلاقای بارز مردا تو رانندگی: خدایی اگه این طوری نیست بگین دوستان محترم...وقتی تنها هستن تو ماشین تا یه خانم راننده می‌بینن که یا خاموش کرده یا میخواد پارک کنه...چنان از ماشین می‌پرن بیرون به خانمه آرامش و قوت قلب می‌دن که هر کی ندونه فکر می‌کنه....Luighingاما خدا نیاره اون روزو که خانمشون کنار دستشون باشه....خانم جلویی داره راهشو میره هااااااااا بوق پشت بوق....چرا؟ چون به خانمشون بگه: شما راننده بشو نیستین!!! کلاً مردا اینطورین..محلشون نده باجی جون رانندگی تو بکن با آرامشEshve
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1391 - 19:31    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

یه سوال:

شماها هم وقتی در حال رانندگی هستین و احساس می کنید که گم شدید اول صدای ضبطو کم می کنید و بعد دنبال راهتون می گردید؟ Very Happy

ولی خداییش یکی از خنده دارترین صحنه های خلقت، پارک دوبل خانمهاست....بخدا قصد توهین ندارم،اصلاً یه بار وایستید و صحنه پارک دوبل یه خانم را ببینید.
بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: چهار‌شنبه 27 اردیبهشت 1391 - 16:01    عنوان: Re: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

rezvaneh نوشته است:
...
Shabnam_khaleh عزیز، اصنم خودتو عصبانی نکن...مردا همشون همینطورینVery Happy( الان سوه یه چیز می‌گه) کلاً به ما خانم‌ها حسودی می‌کنن....مخصوصاً تو رانندگی....چون نمی‌تونن همزمان هم موسیقی گوش بدن....هم با موبایل حرف بزنن...هم سبقت بگیرن....هم تو آینه موهاشون رو درست کنن..هم...هم....همVery Happy

بذار اینقدر بوق بزنه تا.....Very Happy
...

soveh نوشته است:
یه سوال:

شماها هم وقتی در حال رانندگی هستین و احساس می کنید که گم شدید اول صدای ضبطو کم می کنید و بعد دنبال راهتون می گردید؟ Very Happy
...

LaughingLaughingLaughing
رضوانه داشتی جوابو
داری دم از Multi Task بودن خانوم ها حرف میزنی !!!!!!! SurprisedLuighing
هنوز سیستم عاملی برای مولتی تسک بودن خانومها طراحی نشده
تنها کار هایی که همزمان یه خانوم میتونه انجام بده غر زدن و گریه کردن با همه Very Happy
چند تا Patch اومده که از اگر اونا رو تزریق کنی و آپدیت بشی میتونید همزمان که با گوشی صحبت میکنید با نیمکره چپ مغزتون بخوابید و بصورت مداوم تا 72 ساعت با تلفن صحبت کنید
یه چند تا عکس هم در این رابطه :

لازم به ذکره که این عکسها مربوط به زنان آینده و نسخه جدید تر هستن که بشر در آرزوی چنین روزی هست

اینم یه چند تا عکس مرد که ورژن معمولی هستن و امروزی
البته ورژن های آیندشون خیلی حرفه ای تر میشن

از نوع زن ذلیلش :

البته توشون دله دیوونه هم قاطی داره
همه که یک دست حرفه ای نمیشن
خب فعلا اینا رو داشته باشین تا در مورد تابلوی ورود ممنوع بیشتر براتون توضیح بدم
آها راستی جریان اون ورود مننوع سر مغازه های لباس فروشی زنان چیه که نوشته ورود آقایان ممنوع ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راجع به فیلم ورود آقایان ممنون چی ؟؟؟؟ که بهاره رهنما و رضا عطاران و ویشکا آسایش و علی صادقی بازی کرده بودن
Luighing
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
Shabnam_khaleh
پستتاریخ: جمعه 29 اردیبهشت 1391 - 18:48    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

فکرشو بکن با این همه ادعا

giggle giggle giggle giggle :
نقل قول:
رضوانه داشتی جوابو
داری دم از Multi Task بودن خانوم ها حرف میزنی !!!!!!! SurprisedLuighing
هنوز سیستم عاملی برای مولتی تسک بودن خانومها طراحی نشده
تنها کار هایی که همزمان یه خانوم میتونه انجام بده غر زدن و گریه کردن با همه Very Happy
چند تا Patch اومده که از اگر اونا رو تزریق کنی و آپدیت بشی میتونید همزمان که با گوشی صحبت میکنید با نیمکره چپ مغزتون بخوابید و بصورت مداوم تا 72 ساعت با تلفن صحبت کنید

فراموشی اقایان بدتر از این حرفهاست درست شدنی نیست که نیست که نیست اینجا دیگه نه با نیم کره راست نه بانیم کره چپ نه با کل مختون هم نمیتونید
قوه تشخیص ویاداوری تون ضعیف ....که چه عرض کنمConfused
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه 1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی صفحه 1 از 6

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » ورود ممنوع
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc