چهار شنبه 12 اردیبهشت 1403

پرسشهای متداول  •  جستجو  •  لیست اعضا  •  گروههای کاربران   •  مدیران سایت  •  مشخصات فردی  •  درجات  •  پیامهای خصوصی

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » ورود ممنوع

ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی
 ورود ممنوع « مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی » 
نویسنده پیام
mary67
پستتاریخ: سه‌شنبه 9 خرداد 1391 - 10:18    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 21 دی 1389
iran.gif

امتياز: 15275

فکر کنم بعضیا چشم خانومشون رو دور دیدن که اینجوری در برابر خانوما جبهه گرفتن Very Happy Very Happy
اول اگه نظر منو بخای تو خونه بمونی و به قول بعضی ها ترشیده بشی بهتر از اینه که زن ادمی بشی که بویی از انسانیت نبرده و از مرد بودن فقط الکی غیرتی بودن و از مردونگی هم فقط همین اندازه بلده که برای زن و فرزندش نشون بده
مردایی که زیر ابرو برمیدارن و موهاشونو اینقدر بلند میکنن که از من نوعی بلندتره به نظرتون میشه اسم اونارو مرد گذاشت این جور آدما دوجنسیت هایی هستن که از مردونگیشون بریدن و رو به زن بودن آوردن حالا خودتون قضاوت کنین که مجرد بودن خوبه یا با این زنای به ظاهر مرد زیر یه سقف زندگی کردن زندگی کردن؟
سوه عزیز هر کس باید تغییرات رو از خودش شروع کنه اینکه شعار بدیم مهم نیست این مهمه که اول خودمونو افکارمونو درست و سالم کنیم تا جامعه مون درست بشه
کاش به جای اینکه راجع به دیه زن که نصف مرده یاسهم ارث اون بحث کنیم به اخلاق درست خودمون تو برخورد با همجنسامون درست عمل کنیم اینارو بسازیم
گیریم که دیه زن و مرد یا سهم و ارثشون درست شد
اما وقتی هنوز پسری ارزش زن رو نشناخته،پسری که زن براش فقط یه مفهوم داره،و ذره ای از عواطف اونو درک نمیکنه،چطور میشه درستش کرد
من نوعی به شخصه گاهی وقتا حس میکنم مردا هیچ بویی از عواطف نبردن شما قضاوت کن:مردی که یه بار به همسرش ابراز علاقه نکنه،مردی که وقتی میاد تو خونه بره تو غار تنهایی خودش و اصلا انگار نه انگار که زنی هم توی اون خونه هست که ساعت ها انتظار اومدن اون رو کشیده، مردی که با وجود داشتن زن و فرزند وقتی یه دختر یا یه خانم رو میبینه تمام حواسش میره پیش اون اما همون لحظه نمیفهمه که خانم حسرت اینو میکشه که یه بار هم با همون حواس جمع متوجه اون باشه،مردی که اگر هزار بار خونه زندگیش مرتب باشه و غذای دلخواهش آماده باشه رو نمیبینه اما فقط کافیه یه بار زندگیش طبق میلش نباشه اون موقع چنان جبهه ای برای زن میگیره که بیا و ببین و خیلی چیزای دیگه که وقتی با یه خانم خونه راجع بهش حرف میزنی اشکش سرازیر میشه .
این چیزا شاید از نظر شما بی اهمیت و بی تا ثیر تو زندگی باشه اما برای یه زن نشونه بی تفاوت بودن مردشه. حالا شما بیا دیه رو درست کن ارث درست کن. بگو زنا موجودات ظریفین کدوم گوش شنوا هست
مردا یه گوش شنوا دارن اونم نفسشونه
امیدوارم حرفام باعث دلخوری آقایون نشده باشه love struck love struck love struck
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: سه‌شنبه 9 خرداد 1391 - 14:39    عنوان: Re: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

عضو شده در: 30 آبان 1384
iran.gif

امتياز: 16869

mary67 نوشته است:
فکر کنم بعضیا چشم خانومشون رو دور دیدن که اینجوری در برابر خانوما جبهه گرفتن Very Happy Very Happy
اول اگه نظر منو بخای تو خونه بمونی و به قول بعضی ها ترشیده بشی بهتر از اینه که زن ادمی بشی که بویی از انسانیت نبرده و از مرد بودن فقط الکی غیرتی بودن و از مردونگی هم فقط همین اندازه بلده که برای زن و فرزندش نشون بده
love struck love struck love struck

والا اگه منم زن بودم حاضر نبودم با همچین مردی ازدواج کنم Very Happy
مرد وظایفی داره نسبت به زنش که حتما باید رعایت کنه و همچنین زن در برابر مرد
به قول شما از سر کار بیاد خونه بره تو غار که نشد زندگی
زن دوست داره به شوهر ش حرف بزنه و شوهرش هم باهاش حرف بزنه (این دیگه ساده ترین درخواست زن از مرده)
یه مرد خوب مردیه که :
زنش را شریک زندگی‌اش می‌داند
زنش را بی قید و شرط دوست دارد
زنش را اولین اولویت‌ زندگی خویش قرار می‌دهد
متعهد به کشف و رفع نیازهای همسرش است
با زنش صحبت می‌کند
پایبند ارزش‌های معنوی و اخلاقی است
ابراز عشق و محبت نسبت به همسر داشته باشد

خب الان تکلیف من نوعی که موهایم از شمای نوعی بلند تره چیه ؟Very Happy
یعنی الان امام حسین و من کشتم ؟
چند ساله که موهامو نزدم
اما در عوض ابروهام از کمر فیل پهن تره (این به اون در)Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
mary67
پستتاریخ: سه‌شنبه 9 خرداد 1391 - 21:45    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

نه هر کسی بنا به دلایلی که خودش داره رفتار میکنه که برای خودش قابل احترامه
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: سه‌شنبه 9 خرداد 1391 - 23:48    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 2 فروردین 1389
blank.gif

امتياز: 87705

ای خداااااااا....بابا صاب تاپیک...تاپیک میزنی کوجا ول میکنی میری؟ Very Happy

دقیقاً حکایت ایناییه که بچه تولید میکننو میفرستن تو کوچه بزرگ شه
والله

هی میایم سر این تاپیکو میگیریم میاریم تو آسفالت باز میان از زیر ابرو و درک نمیکنه...بی توجهه و بیشوعور خرجی نمیده...دستم بُلن میکنه ....اِو اِو باشم حف نیمزنه و ...اصن احساس نداره و....

ای خدااااااااااااااا...به من صبر ایوب ...و توانایی .... عطا کن

من چه جوری بگم موضوع این تاپیک ورود ممنوع هست....خواهشاً قاطی نفرمایید. و فعلاً در رابطه با این مساله صحبت کنید تا برای زیر ابرو و احساس تو خونه یه تاپیک بزنیم.

adame_haji, جان اون کمر فیلت منو کشتتتتتتتتتتتتتتتتتتت Luighing

نقل قول:
در کل با حرفات موافقم ولی در مورد این چرتکه ای که میگی ؟ من چرتکه ننداختم اسلام انداخته و مو لا درزش نمیره
بابا ماشین بخره ، پول پیش بده ، کمک هزینه هم که بده، 1500 تا سکه بهار آزادی هم نمیشه
که مردا وقتی که بخوان حرف بزنن یه .......
من تو اساس این مهریه موندم
علنن طناب داریه که خودمون میندازیم گردن خودمون

دِ نشد.

اولاً که اون گل پسری که عقلشو قورت میده و هضمش میکنه و بعد هم....و میره مجلس خواستگاری و نیشش اینجوری بازه Very Happy و هرچی خانواده دختر و خود دختر میگن فقط هیپنوتیزه Hypnotized و میگه بله بله بله....دِ بله و درد.....و اونا براش مهریه 1500 سکه ای میبرّن...دیگه تقصیر بقیه چیه؟
این کلاً یه مساله جدا هستش
در ثانی الان تو همین قوانین موجود هزار راه برای دودر نمودن موجوده و معمولاً پسرها کار را بجایی میرسونن که دختر برای حکم طلاق یا کل مهریه اش را میبخشه یا 90% اون را.
در کل نگران اون مساله نباش...

دوستان عزیز اگه صحبتی هست لطفاً مرتبط با موضوع همین تاپیک باشه تا بحثها خیلی قاطی نشه
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
adame_haji
پستتاریخ: چهار‌شنبه 10 خرداد 1391 - 01:10    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

اصلا چه معنی داره دختر موهاش کوتاه باشه
اصلا چه معنی داره Surprised

ببخشید Surprised

اینجا تاپیک وروود ممنوعه ؟

پس ماها اینجا چیکار میکنیم ؟

من کیم ؟ اینجا کجاست ؟

پس من دیگه اینجا پست نمیزنم

اینجا مخصوص خانوهاست که بیان درد و دل کنن و ما مرد ها هم قایمکی بیایم از ورود ممنوع رد شیم و درد و دل ها رو بخونیم (متوجه شدی دیگه soveh جان ؟ )

عجب روزگاری شده ها

صاب تاپیک کوش پس ؟
شاید رفته آب بخوره
خداییش ظرف 1 هفته تاپیکشو 5 صفحه جلو بردیم
دریغ از 1 پست که توی تاپیک 20 هزار فرسنگ زیر دریا من زده شده باشه . خداییش خیلی باحال میشه تاپیکش

یا علی
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در MSN Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 10 خرداد 1391 - 01:31    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

حالا بیا و درستش کن( صاب تاپیک با شمام)

مگه قرار نبود تو این تاپیک از محدودیتهای خانمها صحبت بشه؟ Confused

من نمیدونم که مشکل کجاست؟ که تا بحث زن و مرد میشه همه چی میره به سمت ازدواج دوستی رابطه...ناز...عشوه...درک...محبت...البته میدونما Very Happy ولی گاهی حال میده که آدم خودشو به ندونستن بزنه!

اتفاقاً adame_haji, جان ما میتونیم از محدودیتهای خانم ها صحبت کنیم که الکی به نام مردها نوشته شده و به نوعی آقایون متضرر شدن...والله بیخوده بیخود...الکیه الکی... Winking
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 10 خرداد 1391 - 01:42    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

[/quote]خداییش ظرف 1 هفته تاپیکشو 5 صفحه جلو بردیم
دریغ از 1 پست که توی تاپیک 20 هزار فرسنگ زیر دریا من زده شده باشه . خداییش خیلی باحال میشه تاپیکش [quote]

والله adame_haji, جان من که از سر کار میام اص جُن ندارم..مخمم که .... Very Happy
ولی موندم این دخترای بیکار چرا نمیان بنویسن؟ Luighing (تناقضو حال کردی؟ همین جوری بعضیا 180 میزنن البته به قول قل نوعی...360 Very Happy )

نمیدونم آقای جلال فیروزی کجاس؟ دست به قلمش خیلی عالی بود
بازگشت به بالای صفحه
mary67
پستتاریخ: چهار‌شنبه 10 خرداد 1391 - 12:25    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

iran.gif

به خاطر این که حرفهام نظم تاپیک رو بهم زد عذر خواهی میکنم
اما بعضیا وقتی حرفو میکشونن به یه سمت دیگه خوب باید منتظر جوابم باشن دیگه Crying Crying Crying
بازگشت به بالای صفحه
atena
پستتاریخ: چهار‌شنبه 10 خرداد 1391 - 13:57    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 26 مهر 1389

iran.gif

امتياز: 33700

خب خدا رو شكر هر چي بيشتر اين تاپيك پيش ميره احساس ميكنم انگار آقايون سايت بيشتر از ما دارن حرص ميخورن Very Happy

بالاخره تفاوت‌ها و تبعيض ها در همه جاي دنيا نسبت به خانم ها وجود داشته و داره و خواهد داشت.

و جنگيدن براي چيزيهايي كه مردها هيچ وقت تو كتشون نميره (مواردش رو دوستان خانم ذكر كردند) يكم وقت تلف كردن و جووني رو گذاشتنه Very Happy

درباره موضوع اصلي اين بخش بزاريد يكم فكر كنيم ببينيم موضوعي واسمون پيش اومده يا نه ؟(از افعال معكوس در اين جمله استفاده شده) Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی [وضعيت كاربر:آفلاین]
soveh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 10 خرداد 1391 - 14:44    عنوان: Re: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

atena نوشته است:
خب خدا رو شكر هر چي بيشتر اين تاپيك پيش ميره احساس ميكنم انگار آقايون سايت بيشتر از ما دارن حرص ميخورن Very Happy

بالاخره تفاوت‌ها و تبعيض ها در همه جاي دنيا نسبت به خانم ها وجود داشته و داره و خواهد داشت.

و جنگيدن براي چيزيهايي كه مردها هيچ وقت تو كتشون نميره (مواردش رو دوستان خانم ذكر كردند) يكم وقت تلف كردن و جووني رو گذاشتنه Very Happy

درباره موضوع اصلي اين بخش بزاريد يكم فكر كنيم ببينيم موضوعي واسمون پيش اومده يا نه ؟(از افعال معكوس در اين جمله استفاده شده) Very Happy

بله خب...پس به سفارش این دوست عزیز بزنیم به دنده ی بیخیالی...خوبه؟
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: چهار‌شنبه 10 خرداد 1391 - 20:19    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

نقل قول:
قابل توجه خانوم ها این تاپیک مخصوص دردودل های شماست
مطمئنا توی زندگیتون با( ورود ممنوع) های زیادی برخورد کردید که برای شما ورود ممنوع بوده ولی برای اقایان نبوده
مطمئنا توی زندگیتون حق زیاد ناحق شده بخاطر اینکه یه زنی
میخوام ازهمه اینا بگیم ازهمه خط قرمز ها ی که حقمون نبوده
از همه موقعیتهای که برامون پیش امده وبه خاطر دستکم گرفتنمون یا داشتن یه رقیب مرد اون موقعیت از دست دادیم
این همه بی توجهی به خانموم ها فقط بخاطر یک طرز فکر اشتباه (برتری مرد نسبت به زن )
حرفهای که ته دل هممون هست Sad
تمام نامردی ها ونا حقی ها که برامون پیش امده رو توی این تاپیک مینویسیم

والا دوستان ما اومدیم عین بچه‌ی آدم و حوا!! البته نه از نوع قابیلش Very Happy یک باره دیگه این تاپیک رو با نام و یاد ایزد منان باز کردیم و آقا د بخون....

یه چند تا نکته می‌مونه کی می‌گم خدمت دوستان...موافقین...لبخند بزنند البته از نوع ژکوند!

اولیش: قابل توجه خانم‌ها یعنی چی؟ یعنی خانم‌ها توجه کنید، و آقایون بحث خانمونس!!(عجب کلمه‌ای)
شما کجا اومدی تو؟؟ با اجازه‌ی کی؟؟؟...حالا باشه تو هم اومدی قدمتون سره چشم....دیگه چرا پست می ذاری؟ مگه تاپیک مال ما نیست، بعد عمری تو این ساوه‌سرا یه گل باجی پیدا شده یه تاپیک زده مختص خانم‌ها...آقایون چرا خودشون رو کردن نخود آش تاپیک ما؟؟؟ Very Happy

دومیش: بیاین قبول کنیم که بعد این قد حرف زدن و بحث کردن و انگشت رو کیبورد زدن و پست زدن..هنوز قدرت این رو نداریم در یک مسیر مشخص شده و عقلانی و نه احساسی قدم بگذاریم..اولیش خودم!! رضوانه خانم تو خجالت نمی‌کشی پست مردم رو به حاشیه می‌بری؟ حالا گیرم خودش کار داره، خوابیده؟ خدایی ناکرده مریضه، یا خدا بخواد با این گرونیا رفته مسافرت!!
تو نباید بیای پست و با احساسات خودت پیش ببری که یکی دیگه هم بخونه و ...5 صفحه جلو بریم و برسیم به هیچی! البته هیچی در مورده موضوع اصلی....

سومیش:
Shabnam_khaleh عزیز من به عنوان یک خانم همین جا اعلام می‌کنم که تا این ساعت که پشت این میز نشستم و دارم تایپ می‌کنم، با ورود ممنوع مهمی که بخواد واسه زندگیم سرنوشت ساز باشه و اگه از ورود ممنوع رد می‌شدم به موفقیت و یا یه چیز خوب می‌رسیدم، برخورد نکردم!! و یا شاید الان یادم نمیاد Very Happy

اون ورود ممنوعایی که یادمه یکیش استادیوم فوتبال Very Happy نه باور کنید شوخی نمی‌کنم دوستان...البته این نکته خیلی حائض اهمیت که فوتبالی که تو ایران بازی می‌شه، همون بهتر که نری ببینی....والا با اون قیافه‌هاشون! اگه بخوام از بحث اصلی خارج نشم....می‌گم من رو به عنوان یک خانم چرا در استادیوم قشنگ و با کلاس آزادی راه نمی‌دن؟

خب این چند تا جواب داره...
1_ چون من خانمم و آقایون نامحرم اونجا خیلی زیاده...
جواب مگه جاهای دیگه کمه؟

2- چون خانمم و ظریفم و امکان داره زیر دست و پای آقایون جو گیر له بشم....
جواب: جواب ندارمVery Happy

3-چون خانمم شاید عشوه‌های خواسته و ناخواسته‌ی من حواس فوتبالیست‌ها و ایضاً تماشاچی نماها!! و غیرنماها رو پرت کنه و اونجا تبدیل به یه جای دیگه بشه.......ای بابا!!

4- اینقدر دارن تبلیغ جنس ایرانی می‌کنن خانم جون...بشین تو خونه با سینمای خانوادگی ایرانی!! فوتبال ایرانی ببین در حد لالیگا....توری که مثلاً شیث رضایی با کمالات و باشعور رو مسی ببینی Very Happy

این از استادیوم....

دیگه من رو کجا راه ندادن؟
سربازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در این مورد صحبت نکنم بهتره... Luighing

فکر نمی‌کنم ورود ممنوع مهمی به خاطر زن بودنم حداقل تا اینجا باهاش روبه رو شده باشم....

الان خانم‌ها کارهایی رو انجام می‌دن همپای آقایون..مثلاً رانندگی ماشین سنگین! آتش نشان خانمم که داریم، بدلکار خانمم که داریم، خلبان خانمم که داریم، دیگه جونم برات بگه...مرده شوره خانمم که داریمVery Happy، دیگه....مرغدار خانمم که ایشالا داریم Very Happy (سوه داشتی نکته انحرافی رو)

می‌مونه یه قاضی زن که اونم تو ایران نداریم...والا می‌گن چون خانم احساسی و ...اینا نمی‌تونه قضاوت کنه....که این خودش جای بحث داره...

دیگه ورود ممنوع کجاست که من نمی‌دونم؟ که اگرم باشه بریم به زور رد شیم....

اگه قراره من برم تو یه شرکتی کار کنم، و یه آقایی هم قراره بیاد و هر دو رو رئیس ببینه و بعد نظر بده....اگر قراره به خاطر زن بودنم و لذت اون آقا اونجا استخدام بشم......خوشحال تر می‌شم که نشم....و مسلماً به عنوان یک زن و مهمتر از اون یک انسان، باید اونقدر شرف داشته باشم که اگر نظر بدی از طرف اون رئیس نسبت به خودم دیدم سریعتر از باد برای همیشه محل کارم رو ترک کنم....

بحث ورود ممنوع بحث تلخی می‌شه اگر بخوام به اونجا بسطش بدم که...تا چند سال پیش دختر خانم حق بیرون موندن از خونه تا قبل تاریکی رو نداشت بر خلاف پسر‌ها اما حالا دخترانی هستند کهم علوم نیست شب‌ تا صبح کجا میرن....

چند سال پیش وقتی مادر بزرگم به خانه‌ی ما می‌آمد و سیگار می‌کشید آشنایان با دیدی خاص و عجیب به او نگاه می‌کردند...چرا چون زن بود....اما حالا دختران ما آنقدر آزادی دارند که در محیط خیابان هم به راحتی استعمال دخانیات می‌کنند....

مشکل ما گم کردن راه درست زندگی با وجوده فرهنگ غنی نیاکانمان هست....اگر مرد سرزمین من شعور برخورده درست و دیده درست با یک زن رو در هر موقعیتی داشت، به نظر شخصی من عیبی نداشت که دختری شب دلش بگیره و بخواد بره بیرون تو خیابون با آزادی و اطمینان کامل قدم بزنه....

و یا حتی سیگار و استعمال دخانیات، اگر با فرهنگ درست به مردم تزریق بشه..حداقلش لینه که در تاکسی در خیابان و پارک و به طور کلی اماکن عمومی مصرف نشه...اینجا بحث زن و مرد نیست... فرهنگ غلط....والا به نظر من هر کسی واسه رفتارش مختاره حتی سیگار کشیدن، حالا چه زن و چه مرد..نکته حفظ حریم دیگران.

پس ببینید...

که ورود ممنوع‌هایی که با اون روبرو هستیم از جای دیگری نشأت می‌گیره، که این سوراخ بزرگ سد شعور اجتماعی که در جامعه‌ی ما وجود داره....که حتی ده انگشت پطروس فداکار قدرت جلوگیری ریزشش رو نداره...

بازگشت به بالای صفحه
adame_haji
پستتاریخ: پنج‌شنبه 11 خرداد 1391 - 07:49    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عضو فعال
عضو فعال

iran.gif

بـــــــــــــــــــــابـــــــــــــــــــــــــا ننه قا love struck love struck love struck
بابا ننه قای سیگار بکش love struck love struck
اون ننه قات منو کشته Luighing
بابا ننه قای باغ شخصی دار love struck
خداییش با ننه قت دارم حال میکنم ها
ننه قای من تعریف میکرد میگفت بچه که بوده میرفته سر پیپ باباش و قایمکی پیپ میکشیده و کُله کُله میکرده Very Happy
جوجه کباب رو که یادت نرفته Cool (باغ ننه قا)
اوخ اوخ الان سوه میاد میگه منحرف کردید بحث تاپیک رو
در راستای تاپیک
شیث و باید تو تلوریون 12 اینچ دید . تو ال سی دی خیلی بد آموری داره ( خدا شاهده )
ببین خداییش استودیوم برای من بدآموزی داره چه برسه به شماها
دیدی تو این فیلم خارجی ها یه اتفاق بدی میفته مامانه پشت بچه وا میسته و چشمو گوش بچه رو میگیره
تو استادیوم هم همینه بابا باید واسته پشت بچش و چشم و گوش بچه رو بگیره
وگرنه بچه که میاد خونه هی با خودش میگه شیر سماور .... اگزوز خاور .....
همینه دیگه

rezvaneh نوشته است:

3-چون خانمم شاید عشوه‌های خواسته و ناخواسته‌ی من حواس فوتبالیست‌ها و ایضاً تماشاچی نماها!! و غیرنماها رو پرت کنه و اونجا تبدیل به یه جای دیگه بشه.......ای بابا!!

خداییش جو استادیوم خیلی خرابه یه فایل که تونستم پیدا کنم فقط فحش توش باشه چیز دیگه نباشه اینه :
ولی فحشش سنگینه (دوست نداری گوش نده)(یا اگه گوش میدی صدای اسپیکرو کم کن)
شعار دادن +25

اگرم خانوما برن استادیوم اینجوری میشه
زن ها در استادیوم
رقاص خونه رو داشتین ؟
همینه دیگه
این فیلم که تو یووووتووب بود یه کامنت زیرش بود :
نقل قول:
لطفا زنهاي ايراني تكليف خودشون رو روشن كنن !!! موقع كار كردن كه ميشه ميگن من زنيم زورمون نميرسه و ... اما واسه كارهاي بيخودي كه ميشه ميگن مگه ما چيمون از مردها كمتره حكايت زنها هم مثل اون جك تركه شده : خدا روز قيامت ميگه ادمها به خاطر اينكه گناه كردن برن جهنم حيوانها برن بهشت تركه راه بهشت رو ميگيره كه بره خدا وسط راه ميگه :هو تو كه ادمي چرا داري ميري بهشت تركه ميگه :توي دنيا كه بوديم به ما ميگفتن خر حالا باز ادم شديم .حكايت اين زنها هم دقيقا مثل اين تركه شده

در گوشی با خودم (قرار بود دیگه توی این تاپیک پست نزنم ها ... باز ....ای بابا )
شما چرا خوندین ؟
بازگشت به بالای صفحه
soveh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 11 خرداد 1391 - 09:39    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

blank.gif

خداییش دقت کردین خواسته هامون در حد 4 میلیون سال پیشه Very Happy

کجاش رقاص خونه بود؟ طفلکا داشتن یه ذره شادی و تشویق میکردن
اون اگه رقاص خونه بود پس ورزشگاه آبادان لابد دیسکو تونی پاتایاس Very Happy

ولی خداییش دستت درد نکنه rezvaneh, جان...نظراتت بسیار جالب بود.

صاب تاپیک کوش؟ فکر کنم آخر سر باید پول از جیب بذارم و آواتار و اسم این صاب تاپیکو تو همشهری چاپ کنم...تا بیاد بگه تکلیف چیه؟
اگه میخواید اینجا زنونه باشه ...که ما نیایم...اگه نه که بازم نیایم

adame_haji, جُن دست تو هم درد نکنه...چقد زود ناراحت میشی فیلمت جالب بود. بعد هم مواظب باش. اینجور که معلومه ننه قاش خطرناکه ها...سیگار که میکشه... Very Happy
باشه 6 تا لاو خرج ننه قاش میکنی اونوخ یه نیمچه لاو هم نثار ما نیمکنی؟Very Happy

اص من نیمدُنم این تاپیک چشه که تا آدم میاد توش میره دنبال مسایل انحرافی
بازگشت به بالای صفحه
rezvaneh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 11 خرداد 1391 - 11:51    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همكار در ساوه‌سرا
همكار در ساوه‌سرا

عضو شده در: 16 تیر 1390
blank.gif

امتياز: 33520

پس تا صاب تاپیک نیامده بریم تو حاشیه و تند و تیز دِرایمون.....

آدم حاجی جان دادا من اونقدر آمدم حرف قشنگ نوشتم تو گیر دادی به ننه قا ما؟ باشه یه جوجه طلب ما....

اما من کی گفتم ننه قام سیگار می‌کشه؟؟؟؟

گفتم مادربزرگ...یعنی مادر مادرم....که چند سالی می‌شه عمره با عزتش را دو دستی تقدیم شما کرده.... Sad

نقل قول:
کجاش رقاص خونه بود؟ طفلکا داشتن یه ذره شادی و تشویق میکردن

من هم با نظر سوه جان کاملاً موافقم Very Happy فقط دارن یه کم شادی می‌کنن Luighing Luighing

ولی انصافاً من دیگه نوه ننه قام نیستم اگه بیام اینجا پست بذارم....چون همه حرفام رو زدم و نظر کلیم رو گفتم....دیگه شبنم خاله می‌دونه و تاپیکش و نخوداش Very Happy
بازگشت به بالای صفحه
Shabnam_khaleh
پستتاریخ: پنج‌شنبه 11 خرداد 1391 - 17:35    عنوان: پاسخ به «ورود ممنوع» پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 14 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 1850

بللللللللللللله
موضوع تاپیک که عوض شده و بحث ازاده
البته زیاد دور از ذهن نبود که این موضوع به برتری زن ویا مرد برسه
ولی موضوع تاپیک چیز دیگه است

rezvaneh نوشته است:

پس ببینید...

که ورود ممنوع‌هایی که با اون روبرو هستیم از جای دیگری نشأت می‌گیره، که این سوراخ بزرگ سد شعور اجتماعی که در جامعه‌ی ما وجود داره....که حتی ده انگشت پطروس فداکار قدرت جلوگیری ریزشش رو نداره...

ApplauseApplause
باشه شما که بدون تعارف امدید خوش امدید Smiling
شما ها هم به درودل ما گوش کنیدSmiling

خداوند جنس زن رو لطیف افرید و زن را جز 3 عنصر ارامش قرار داد زن ومرد را با هم برابر قرار داد فقط نمی دانم چرا بعضی ها برابری در 2=2 میدانن یعنی باید دو طرف معادله کپی همدیگر باشند در حالیکه باید دو طرف معادله مساوی باشند همان 2 کیلو پنبه=2 کیلو اهن Very Happy
وای چه مثالای Very Happy
خداوند هر موجودی رو با یه شرایطی خلق کرد وتوانایی های خاصی به او داد ولی جنس توانایی ها و مهارت هاشون و... با هم فرق میکنه

همیشه به زن بودن خودم میبالیدم وتلاشم این بوده که طوری زندگی کنم که خودم از پس مشکلاتم بربیام ولی با همه این حرفها خیلی سخته که یکی به ادم برگرده بگه که زنی دیگه چی کارش میشه کردMad
خیلی بده که یه نفر به هر دلیل ضعفی که در کارهاش داره سرزنش بشه وبقیه ربطش بدن به زن بودنش Mad
حتی وقتی یه مرد هم ضعیف عمل میکنه بهش میگن یارو مثل زنهاست SurprisedSurprised
واقعا چرا ؟
همه شما ها به خوبی می دونید که مردها از نظر جسمانی قویتر از زن ها هستند بابا اون زن بیچاره هم از صبح تا شب بیرون خونه کار میکنه بعدشم تازه کلی کار خونه و بچه داری و.... فقط تا همین جا بگید خودتون قضاوت کنید زن تمام تلاشش رو میکنه نه برای برابری بلکه برای پیشرفت زندگیش و....
بعد همون اقا میاد ومیگه ......
عزیزان این حرفها درد داره
بعد بعضیها میان سر دادن وندادن مهریه وچرا بایداصلا باشه بحث میکنن
خوبه که چیزی به اسم مهریه وجود داره وگرنه به قول ننه اقام دنیا درمیگرفت (دنیا میسوخت)Very Happy

درد ما زنها رو هیچ کس نمیتونه بفهمه چون همیشه برخلاف اون چیزی که بوده قضاوتشون کردن
بازگشت به بالای صفحه
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید  پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی صفحه 5 از 6

فهرست انجمن‌ها » بحث‌هاي عمومي » ورود ممنوع
پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Home | Forums | Contents | Gallery | Search | Site Map | About Us | Contact Us
------------------------------------------------------------------------

Copyright 2005-2009. All rights reserved.
© by Aftabgardan Cultural Center : Aftab.cc